Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
digestive küpsistepõhjaga kooki
 
p 29. august 2005, kl 12.52
palun soovitage
 
maarja 29. august 2005, kl 13.01
olen küpsised purustanud ja seganud vähese võiga ja peale kodusolevatest asjadest teinud kas kohupiima-jogurti-kefiiri tarretise marjade või moosiga.
 
una 29. august 2005, kl 13.06
Tegin siin kiidetud koogi küpsistest ja pean ütlema, et ei maitsenud, ennam juba keegi ütles, et vihakas maitse ja nii ta oligi.
400 g digestive küpsiseid
185 g võid - kindlasti või, see sulatada ja segada purustatud küpsistega ja vormi, ning ahju.
500 g hapukoort ( mina panin kohupiima)
400 ml vahukoort
zelatiin
maasikad
Proovi ära, ehk Sulle meeldib!
 
k 29. august 2005, kl 13.19
mina teen sellist ja see on igaljuhul väga maitsev:
u 300 gr digestive küpsiseid purustada, segada u 150 gr sulatatud võiga. suruda see 28 cm diameetriga lahtikäiva koogivormi põhja ja panna külmutuskappi. segada üks pakk Philadelphia toorjuustu ühe tavalise kohupiimatoruga. Lisada sinna maitse järgi suhkrut. Vahustada teises kausis 2 pakki 38%-list vahukoort vähese suhkruga. Paisutada ca 5 tl želatiini väheses külmas vees, sulatada see ja lisada kohupiimakreemile. seejärel lisada vaikselt segades vahustatud vahukoor. segu valada küpsiste peale ja panna külma. kui segu on piisavalt tarretunud teha peale tarretis. panna peale endale meeldivaid marju-puuvilju. segada üks galaretka tarretis 400 ml veega ja valada vaikselt marjade peale. kogu kook külma, järgmisel päeval vorm ümbert ära ja sööma.
 
Bubs 29. august 2005, kl 13.25
Koogi põhi:
250 g Digestive- või kaeraküpsiseid
75 g sulavõid
1 tl kaneeli
Täidis:
1 dl koort
400 g Philadelphia- või Hovi-toorjuustu
2 munakollast
1,5 spl maisitärklist (Maizena)
1 tl vaniljasuhkrut
sidruni riivitud koor
1 spl sidrunimahla
2 munavalget

Valmistamine
Purusta küpsised. Lisa hulka kaneel ja sulavõi. Vajuta segu lahikäiva ja küpsetuspaberiga kaetud koogivormi põhjale ja külgedele. Lase põhjal seista külmkapis u. 20 min.
Sega koor, juust, munakollased, maisijahu ja maitseained. Vahusta munavalged kõvaks vahuks, lisa juustutäitele ja kalla vormi. Küpseta 175°C u. tund. Lase jahtuda natuke, eemalda vorm ja serveeri soojana või külmana.
 
ma 29. august 2005, kl 13.31
tee parem tavalistest küpsistest kirju koera kooki..
 
nämm 29. august 2005, kl 14.21
Ma söön need küpsised enne ära, kui midagi teha jõuan, nad on kõige naitsvamad mu meelest. Täielik veidrik vist.
 
panda 29. august 2005, kl 22.49
mina teen nii:
250g digestive
100g võid

300g valget šokolaadi
400g torukohupiima
2dl vahukoort
1tl vaniljet.

purustad küpsised, segad sulavõiga, surud vormi põhja

vahusta vahukoor, sulata veevannis šokolaad ja sega koos kohupiimaga kokku, lisa vanilje ja vala põhjale.

põhja võib panna ka kõikvõimalikke marju, kui on soovi
 
Miam 30. august 2005, kl 15.29
JUUSTUTORT MAASIKATEGA
Koostisained
PÔHI:
125 g Digestive küpsiseid
50 g vôid

TÄIDIS:
200 g toorjuustu (Philadelphia)
1 dl tuhksuhkrut
2sl sidrunimahla
3 dl vahukoort

KAUNISTUS:
u 10 maasikat
1½ dl maasikamoosi Valmistusaeg
Tordi vôib eelnevalt valmistada ja jahedas hoida, kuid kaunista u 30 minutit enne serveerimist. Valmistamisaeg u 20 minutit + u 30 minutit jahedas.
Valmistusviis
1. Purusta küpsised, sulata või ja sega küpsistega.
2. Tõsta segu u 24 cm läbimõõduga vormi.
3. Sega toorjuust, tuhksuhkur ja sidrunimahl.
4. Ära väga palju sega.
5. Vahusta koor kergelt, ja sega vähehaaval juustusegule.
6. Vala saadud segu tordipõhjale.
7. Lõika maasikad viiludeks ja kata tort maasikatega.
8. Määri ettevaatlikult moos maasikatele ja tõsta u 30 minutiks jahedasse.
 
Maki 13. detsember 2015, kl 16.21
To Bubs: Kas siia täidisesse rohkem suhkrut ei tulegi, kui see pisuke vaniljesuhkur?
alissandra 14. detsember 2015, kl 08.09
Ma ei usu eriti, et ta seda siia nüüdseks juba 10 a hiljem kommenteerima tuleb.
 
tk 14. detsember 2015, kl 21.28
Musketäridest oli kuulda kümme aastat hiljem ja ka kakskümend aastat hiljem...
alissandra 16. detsember 2015, kl 15.42
Nonoh, tk, musketäridest oli kuulda 10, 20, 30 ja lõpuks 50 aastat hiljem. Tundub, et sa ise pole neid musketäre siiski lugenud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!