Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
Õpetage mind tegema jahukastet!
 
topski 15. august 2009, kl 16.07
Õpetage mind tegema normaalset jahukastet. Alati jääb minu tehtu liiga vedelaks ja maitsetuks...
 
l 15. august 2009, kl 16.20
praen õli-või segus sibula ja soovi korral peekoni, seened või mida iganes, lisan paar jahu, segan läbi, lisan kohvikoore või ühe osa puljongit (mitte kuubikust) ja ühe osa koort ning maitsestan.
 
deeve 15. august 2009, kl 16.44
mina ei panegi jahu. Praadimisest jäänud rasvale lisan kohvikoore ja kuumutan seda veidi, maitseks ja paksendamiseks lisan merevaiku. On ka väga maistvaid maitseainesegusid olemas.
 
julia 15. august 2009, kl 16.47
praen samuti õli võisegus sibulatükid kuldseks lisan 2spl jahu ja praen ka jahu kollaseks, siis piim ja sool ja pipar, keedan veel pisut, et jahu paisuks.
 
k 15. august 2009, kl 17.01
minu lihtne kaste:

natuke võid ja natuke õli pannile, kuumaks. siis paar spl. jahu, segan ja kuumutan. paar minutit - kuni selline pähklilõhn hakkab tulema. segan ikka üsna mitu korda.
siis hakkan tasapisi vedelikku valama. tavaliselt vett või vee ja piima segu. tasapisi siis - korraga suure koguse valamisel võid saada vaid üheainsa ilmatusuure jahuplönni.
ja muudkui segan, kuumutan, lisan vedelikku, kuni minu meelest konstisdents paras.
maitsestan hapukoorega.
muu maitsestamine sõltub vajadusest - soola-pipart ikka, vahel natuke sinepit, vahel ka majoneesi (hapukoor tahab KUUMUTAMIST, majonees ka paar min. keeda), vahel midagi äkilist, sambal olek-tsillikastet, mädarõigast, paprikaseemneid + pulbrit vm. oleneb kuhu kastet kasutan.
see oleks nagu põhikaste, lisanditega saab asja muuta.

kui teen kastme millegi kõrvale, siis suht "õhulese". kui ongi aga liha-, seene-, aedvilja-, kala vm. kaste, siis on kaste paksem.

ka ei taha ma neid lõpmatuid kohvikoori ja merevaike. liiga rammus.
 
kaste. 15. august 2009, kl 17.45
Valge jahukaste
Valmistusained
2 sl margariini või võid
2 sl nisujahu
3-4 dl piima, puljongit või leent
soola
pipart


Valmistusviis
1. Sulata kastrulis rasvaine, tõsta kastrul pliidilt ära ja sega hulka jahu.
2. Kalla korraga peale kogu külm või leige vedelik.
3. Pane kastrul pliidile tagasi ja sega kuni keema tõusmiseni. Keeda 3-5 minutit.
4. Maitsesta soola ja pipraga.
------------------------------------------------------------
 
kaalujägija 15. august 2009, kl 17.51
Kas jahu+ hapukoor(majonees) ei olegi rammus? Igal pool hoiatatakse jahukastmete eest, kui ei taha just ennast nuumata.
 
nojah 15. august 2009, kl 17.56
see spl täis jahu ja teine hapukoort terve pere sousti tarbeks on küll jah hull nuumamine ja metsik kaloripomm. Söö sefiiri siis ja jälgi omaarust kaalu.
 
kaalujälgija 15. august 2009, kl 17.58
Ära nüüd hüsteeritse, inimene ainult küsis ju.
 
?? 15. august 2009, kl 18.01
vesi+1spl jahu+ 1 spl hapukoort terve pere soustiks. On sel kastmel ikka maitset ka?
 
k 15. august 2009, kl 18.00
kaalujälgija:

just - suureamas koguses kaovad need paar spl. jahu kastmesse, eriti kui kasutad vett või vee-piimasegu.

vat mis on ülirammus - külmad majoneesi-koorekastmed.
millegipärast peetakse aga nende söömist peenemaks, kui jahusousti..
 
kaalujälgija 15. august 2009, kl 18.06
kas keegi on maitsnud ka seda uut 3% majoneesi, paar lusikatäit 10% hapukoor pole ju mingi suur patt.
 
jee 15. august 2009, kl 18.29
Autor: deeve
Aeg: 08-15-09 16:44

mina ei panegi jahu. Praadimisest jäänud rasvale lisan kohvikoore ja kuumutan seda veidi, maitseks ja paksendamiseks lisan merevaiku. On ka väga maistvaid maitseainesegusid olemas.

väga andekas on pakkuda jahukastme küsimusele vastuseks, et ma ei panegi jahu, irwwww mõtlemine mõnel. minule üldse ei maitse merevaiguga jura, ikka korralik valge jahukaste hapukoorega ja pisut vegetat sisse, on superhea. tilliga.
 
deeve 15. august 2009, kl 18.34
ma vabandan.
 
hirrmus paks:) 15. august 2009, kl 19.02
parim jahukaste
panen pannile head pisikesed pekikuubikud. praen neid seni, kuni rasv eraldub ja muutuvad mõnusalt kuldseks... siis lisan hakitud sibula. praen läbi. . siis puistan peale jahu. kuumutan mõnusaks... siis lisan vähehaaval vett..'rosinaks saias' on veel lõpuks nats head võid ning roheline hakitud sibul ..till. no ja maitseained nagu sool jne...
 
nojah 15. august 2009, kl 20.21
kui palju seda jahu te sinna siis panete? 1spl jahust kärab umbes poole - 3/4 liitri sousti saamiseks küll ja veel. No hea küll, hapukoort 2 spl. Ja igasugused maitseained on ju ka olemas, ei pea vaid vesi olema.
 
kupparimuor 15. august 2009, kl 21.23
Ma arvan, et deeve häbistamine oli kohatu!

Kui kellelgi ei tule jahukaste hästi välja, siis ta on ehk väheste kogemustega ning ei teagi, et võib ka ilma jahuta samaväärset kastet valmistada. Sel juhul on ju tänuväärne, kui sellisest võimalusest teada antakse.

See, et mõnele ei maitse merevaiguga kaste, ei tähenda ometi, et kõigile teistele samuti mitte.
Mina teen ka nii nagu deeve, mõnikord panen lihtsalt juustu piima sisse, kuumutan ja ongi valmis!
 
hay 15. august 2009, kl 22.18
Kuna jutt läks vahepeal tervislikkuse peale, siis tegelikult on koor (piim)+ merevaik paremini seeduv (tervislikum) kui piim(koor, majonees)+jahu.
Esimesel juhul siis valk+valk, teisel juhul valk+süsivesik. Seda teadmiseks neile, kel probleeme ainevahetusega ja kaaluga.
 
yx 16. august 2009, kl 09.20
Mu vanaema ja ema tegid jahukastet just deeve retsepti moodi ilma jahuta, aga nimetasid seda ikka jahukastmeks. Ning peale seda oli lapsena paras ehmatus, kui sattusin külas tõelist jahukastet sööma :D
 
meri 16. august 2009, kl 18.06
ma teen ka umbes nii nagu hirmus paks. ja kaste peab ikka paks olema.
 
öko 16. august 2009, kl 19.10
to yx-
ja juba sinu vanaema ajal oli Merevaiku laialt saada, eksole?
 
blondinka 16. august 2009, kl 19.38
öko`le: ma olen 47 ja mäletan väga hästi, et vanaema juures sai Merevaiku saia peale määritud. Majoneesi oli harvem. Seda maiustas vanaisa nii, et lõikas leivast kuubikud ja suskas majoneesipurki. Ökokene, kohukesed olid ka siis olemas, ja oluliselt maitsvamad, kui praegused kuivad plönnid. Imelik, et Sinu vanaema pole Sulle mälestusi heietanud. Või oled liiga noor, et vanu aegu meenutavaid inimesi kuulata...
 
blondinka 16. august 2009, kl 19.41
http://ohtuleht.mobi/index.aspx?id=319113

Repro

STAAŽIKAS TEGIJA: Merevaiku on Eestis valmistatud enam kui 50 aastat.
 
to öko 16. august 2009, kl 19.46
merevaigutopsil isegi nn aegadetagune pilt peal. Täpselt nagu ka regatil (jäätis)
 
väga 16. august 2009, kl 20.55
huvitav,miks mul tükki läheb?
 
naine 16. august 2009, kl 20.56
Aitäh just selle Merevaigu mõtte eest :)
 
to väga 16. august 2009, kl 21.29
mis läheb tükki?
Kui jahu, siis sega seda pruunistamise ajal ja "laota" pannipõhjale laiali, lisa vedelik ja sega keemiseni.
Kui merevaik, siis sega, kuni merevaik on sulanud. Ega sa seda äkki liiga palju ei pane? Mina panen ainult kastme paksendamiseks ja kerge maitsevarjundi saamiseks, näit kanapraest jäänud rasva sisse panen kanamaitselist merevaiku, seenekastmele kukeseenemaitselist.
 
sa 16. august 2009, kl 22.31
vala see tükkiläinud kaste läbi sõela , olen päris mitu korda nii teinud, kui ei taha sibulatükke kastmesse. Ma ei tea miks mulle need ei meeldi, hõõrun selle kõik läbi sõela.
 
kurr 18. august 2009, kl 21.59
to väga- osta väiksem vispel ja muudkui sega,kui oled vedeliku jahule peale kallanud,väga hea asi igasuguste kastmete tegemisel.Edu sulle.
 
kurr 18. august 2009, kl 22.00
to väga- osta väiksem vispel ja muudkui sega,kui oled vedeliku jahule peale kallanud,väga hea asi igasuguste kastmete tegemisel.Edu sulle.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!