Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Prostides käivad mehed
 
Leenale 06. august 2012, kl 15.25
Naised seavad küll tingimusi, naistele peab mees meeldima. Vastumeelse mehega naine voodisse ei lähe. Või kui lähebki kaastundest või vastutulelikkusest, aga selline naine on väga haruldane.
 
to irw 06. august 2012, kl 15.32
Ega siis muidu peredes ei kasva lapsi, kes on naabrimehe tehtud.
Kõrvalsuhteks või vahelduseks valib naine ikkagi mehe, kes talle väga meeldib. Samuti kondoomita tegemine näitab seda, et naine salajas loodab kõrvalsuhtes last. Muidu kasutaks kondoomi.

Tuleb jällegi välja, et naised ikka tahavad midagi või kedagi, kas siis uuesti kohtuda või last. Ei lähe naine mehega voodisse, kui mees ei meeldi.
 
asja olemus 06. august 2012, kl 15.48
Üldjuhul naised tahavad samuti seksi, aga head seksi. Kui aga seks on veel kehva võitu ka, siis naine tüdineb sellest ja hakkab seda käsitlema kui meetotit, mille abil mehega manipuleerda. Ja seda seetõttu, et mees tahab rohkem seksi kui naine.
Ütlen veel, pole frigiidseid naisi, vaid on kehvad, oskamatud ja egoistlikud mehed voodis.
Kallid mehed, mis te arvaks, kui ma ka nühiks teie kätt tuimalt- kas tuleks isu seda korrata? vaevalt- sama kehtib ka naistel.


Mai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kangesti sedamoodi mõte jääb kõlama, et naised sek
> sist üldse huvitatud polegi. Kindlasti on sellisei
> d naisi, kuid huvilisi on igatahes tunduvalt rohke
> m. Küll ja küll on ka paare, kus naine tahab rohke
> m kui mees. Tänapäeval minnakse paari enamasti vab
> a otsuse alusel.
 
Alu vaalast KMI hüüab 06. august 2012, kl 15.52
on 26, alu on ka vaal

alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agnes,
>
> ei kindlasti ei hakka ja niisama, se
> ksi enda pärast ikka on saanud. ja ilmselt saab ka
> edaspidi. aga. sama teema kostub ju umbes paksude
> naiste suust, et peenikesed on nii ja naa, kuidas
> sa mees yldse vaatad neid, nad on ju out. vaata m
> eid! siin kilkab keegi, et mängime parem kodu, ses
> t seks raha eest on vaid koos haigustega.
 
Agnes 06. august 2012, kl 16.07
Mis asja te siin leiutate. Inimesed on erinevad.
Ühed tahavad ühtmoodi, teised teistmoodi. Hea on, kui ühtemoodi tahtjad kohtuvad. Lihtne!
Üks tahab prostituut olla, teine tahab prostituuti panna. Pangu aga :)

Mõni lind röögib niisama, ega tea isegi mis ta tahab :))
 
Leena 06. august 2012, kl 17.59
Kuule, Leenale, naised ei ole ühe vitsaga löödud, ikka väga erinevaid naisi on olemas. Kujuta ette, on selliseidki naisi, kes just nimelt meest ära kasutavad. Neil jumalast ükskõik, mida mees tunneb või saab, peaasi et nad ise rahuldatud saavad. Selge see, et mingi haisva tüübiga nad seda tegema ei lähe, kuid muus mõttes on neil suht ükskõik, milline mees on, peaasi et see mehetegusid teha oskab. Selliseid naisi pole palju, kuid neid on. Kaastundest selliste naiste puhul kohe kuidagi rääkida ei saa.
Ja üldse, mismoodi kaastundest mehega magamine välja näeb? Saaks veel aru, et naine, kel mingil põhjusel pole hetkel, rõhutan, hetkel erilist soovi, võib asjaga siiski nõus olla, sest tahab oma mehel rõõmu valmistada. Mis pagana kaastunne? Et kohtad armetu välimusega meest ja kaastundest pakud end talle või?
Kuidagi mööda lähevad sul need ütlemised, tototaja. Pagan võtaks, kui ma oleks mees, läheks mul igasugune tahtmine ära, kui naine kaastundest anduks.
Keegi ütles siin väga õigesti, naisedki naudivad seksi, kuid head seksi. Korduvalt kehvapoolse, rahuldust mitte andva seksi tagajärjel lõpuks huvi hääbub ja siin on tõesti meestes ja nende oskustes asi kinni. Kuid ma ei tõttaks kohe ainult mehi süüdistama, vabalt võib üht naist külmaks jättev mees teise neise jaoks olla parim sekspartner.
Olen loomult ja tegudelt ühe mehe naine, kuid ei arva, et kõik teised samasugused on. Naisi on erinevaid, nagu muideks ka mehi.
Karl Kindermacher 06. august 2012, kl 18.29
Ei-ei, kui siin foorumis on ikka kinnisidee, et kõik mehed on ühesugused, siis järelikult peavad ju kõik naised ka ühesugused olema.
Ja kuna ei suudeta kokku leppida, mida need ühesugused naised tahavad, siis on ainult üks järeldus: naised ei tea isegi, mida nad tahavad.
 
Karlile 06. august 2012, kl 19.13
Ei ole kõik mehed ühesugused. Igat meest naised ikka ei taha, naised suured valijad. Atraktiivsel mehel aga alati naisi saada. Naised ise jooksevad järel.
 
Leena 06. august 2012, kl 19.37
Paluks luba naerda, kohe suure häälega. Kui see nüüd paroodia pole, aga vahet pole tegelikult, nii või naa on siin tegu suuremat sorti naerukohaga.
 
Leenale 06. august 2012, kl 19.58
Kus nüüd pani pirni, et siin suuremat sorti naerukoht.

Mul su üle hea meel, et naljakas on. Naera ikka suure häälega, keegi ei keela.
 
Agnes 06. august 2012, kl 20.36
Ausalt öeldes see järgi jooksmise jutt on tobe liialdus. Millist elu need atraktiivsed siis elavad, et nii paljudel on võimalus neile sappa haakida?
Ega igal nädalavahetusel pubis lõõgastumas käiv, väljakutsuva käitumisega mutt ei ole veel kõigi poolt ihaldatav, vaid pehme ajuga elupõletaja.

Ahvatleva mehe (kellega lähemalt ja veel ja veel lähemalt tuttavaks tahaks saada) meeldivate omaduste hulka kuulub ka teataval määral konkreetsust ja salapära, mis pigem tekitab ebakindlust ja argust, mitte ei ajenda ilase lõuaga koos teiste eitedega sabas sörkima.
 
Leenale 06. august 2012, kl 20.50
Naised valivad ärakasutamiseks ikka mehe, kes meeldib.

Milline naine läheb voodis mehega, kes on talle vastumeelne. Vaevalt tead selliseid naisi.
Tean küll mehi, kes ongi kuival. Ei taha neid mitte ükski naine voodis ära kasutada.

Sa ise samuti ei hakka ära kasutama meest, kes sulle vastumeelne. Või hakkad ? Nii mõnigi pidevalt kuival olev mees ootaks seda.

Näita siis teistele naistele eeskuju. Kasuta voodis ära vastumeelseid mehi. Tahan kohe näha seda.
 
to Karlile 06. august 2012, kl 20.56
Issand, ega mul kahju ei ole, kui naised seksivad vastumeelsete meestega. Pigem hea meel on, et naiste arust ebaatraktiivsed kuival ei ole.

On see siis vale, et naised valivad. Minu pärast ärgu valigu, siiani miskipärast seda pole juhtunud. Tee algust, ole nii tubli naine.
 
Leena 06. august 2012, kl 21.02
Kas sa mu esimest kommi ka lugesid, kus erinevatest meestest ja naistest juttu tegin?
Naerukoht seisnes selles, et sa Karli iroonilise ja mitte tõsiselt mõeldud märkuse "Kõik mehed on ühesugused" peale vaidlema hakkasid, et polegi ühesugused. No loomulikult pole. Samas aga sinu käsitluse järgi näivad kõik ühesugused olevat.
 
arvamus 06. august 2012, kl 21.06
Suhetes meestel kyll prostides kaia ei sobi, see on partneri petmine (sest vaevalt et viimane seda teab ja heaks kiidab). Yksikute meeste puhul v6ib aru saada kui juhtub. Ikka moraalsem kui suhteid otsivaid naisi ara kasutada. Aga teisalt - kysimus tekib ka, mis inimene see on kes seda asja nii kindlasti tegema peab (suhte puudumise korral) et selle eet v66rale maksab... Natuke loomalik ehk. Nii et laiem kysimus on see, kas seksi yldse saab (ja peab) suhtest lahutada. Kas peab seksi ilma suhteta yldse olema.
 
Leenale 06. august 2012, kl 21.14
Sinu arust kommib siin üks inimene või ? Loogika, see siin foorum, käib teisi inimesi ka.

Lihtsalt siin on keskealisi LAPSnaisi, kes käituvad ja räägivad nagu teismelised, õigemini lapsed. Uskumatu, et sellised ongi keskealised daamid.

See on naistel küll ühine joon, et vastumeelse mehega ei seksita. Sa seksid vastumeelsega või ? No ei usu.

Väga haruldased naised seksivad kaastundest vastumeelsega. Muide minul on paaril korral mehest kahju hakanud ja olen vastu tulnud. Aga ma olen erand. Seega ma ise ei ole enamus naistega nii sarnane.
 
Agnes 06. august 2012, kl 21.15
Jah, hea küsimus, kas üldse peab?!
Kui pole suhet ehk midagi ahvatlevat ei ole ei meeltes, ega mõtetes, siis kas keha tõesti vajab asjaga maha saamist? Kui vajab, siis põhimõtteliselt kõlbab ju kõik, mis enam-vähem soe ja hingitseb :))
 
Leenale 21.02 06. august 2012, kl 21.20
Ausalt öeldes ei saa ma aru, mida sa öelda tahad oma teise lõiguga. Mis mõttes ühesugused on või ei ole ? Ei jaga matsu välja.
 
Leenale 21.02 06. august 2012, kl 21.24
Lugesin Karli kommi läbi ja muidugi oli iroonia.

Karli ja 19.13 komm räägivad aiast ja aiaaugust.
Karl Kindermacher 06. august 2012, kl 21.28
Leenale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Uskumatu, et sellised on
> gi keskealised daamid.
>

Noh, see läheks küll väga isiklikuks, aga ilmselt on siin väga vähe neid, keda võiks siin foorumis daamideks ja härradeks nimetada.
Teeme nii, et näpuga näitama ei hakka, eks.
 
eelmisele 06. august 2012, kl 21.42
Ei ole normaalne ikka, kui keskealised naised näpuga näitavad ja susivad nagu lapsed.

Kui midagi ütled, nagu naiste puhul asi tegelikult on, siis hakkab mõni daam ilkuma, imelik mu arust. Peab siis umbluud ajama ja musta valgeks rääkima.

Kui ütled nii, nagu asi on, siis mõnele ei meeldi. Siis hakkab tänitama, naised ju.
 
kle Karl 06. august 2012, kl 22.31
Sa hakkasid õelutsejaid kohe kaitsma.
Mis juhtus ?
 
Leena 07. august 2012, kl 12.23
Küsimus:"Milline naine läheb voodisse mehega, kes on talle vastumeelne? Vaevalt tead selliseid naisi."
Esiteks, mittemeeldiv pole automaatselt vastumeelne. Ka neutraalselt mõjuv on mittemeeldiv.
Isiklikult ei teagi või kui tunnengi mõnd sellist naist, ei tunne ma teda sellest kandist.
Erika Jongi romaanis (vist "Lennuhirm" oli pealkirjaks) on peategelaseks selline naine.
Prostituudid seksivad vastumeelsetega, saades selle eest raha.
Keha nõudmisi täitvad naised seksivad mittemeeldivatega, saades selle eest rahulduse.
End karistada tahjad; naised, kes arvavad, et ei vääri rohkemat; seesmiselt surnud - keegi neist eriliselt ei vali oma partnereid.
Lõpuks on olemas naisi, kes ei jagagi mehi meeldivateks, mittemeeldivateks, vastumeelseteks. Nad suhtuvadki enamikku neutraalselt.
Keegi pole väitnud, et selliseid naisi palju on, aga neid on. Kuna nad on nii teistsugused kui ma ise, siis pakub see huvi, juba tükk aega. Üldistavat põhjust taolisele käitumisele pole, iga inimene on eriline.
 
Leenale 07. august 2012, kl 12.53
Kahjuks naised ikka ei ole meestega, kes neid külmaks jätavad. Üksikud erandid välja arvata.

Ma ise olen küll olnud meestega, kes mulle üldse ei meeldi. Aga ma olen erand. Vastu olen öelnud siin ainult ühele mehele, kes leiab, et osad noored mehed võivadki surma saada. Selline ütlus ei kõlba kuhugi.

Näen ju, et naised ikka ei taha mittemeeldivaid. Keha nõudmised kaovad siis ära.
Tean mitut meest, kes naisi ei saa mitte kusagilt. Ei kohta nad mitte kuskil sinu kirjeldatud naisi. Neid vist 0,1%.
 
Leena 07. august 2012, kl 13.18
Mis need mehed antud juhul asjasse puutuvad? Ja mil moel on seotud kuival olevad mehed ja valimatult käituvad naised? Isegi kui neid oleks üks-ühele sama arv, ei tähenda see, et nad kokku satuvad.
Ja miks üldse sina nii kangesti kuival olevate meeste pärast muretsed?
PS Lugesin ka poleemikat madallendu sooritavatest noortest autojuhtidest ja ma küll kuskilt välja ei lugenud, et keegi tahaks osa noorte meeste surmasaamist. Küll aga lugesin välja, et oma hoolimatusega põhjustasid nad oma lõpu ise. Ja hea, et kedagi kõrvalist endaga kaasa ei võtnud.
Kui sa nii väga hoolid neist ja ei tahad tulevikus taoliste õnnetuste juhtumist vältida, siis parim moodus on teistele hoolimatutele näidata, et nende taolist tegevust taunitakse, mitte ei peeta neid erilisteks ässadeks. Koerapoeg ka torgatakse ninapidi oma pissi sisse, et ta tulevikus oskaks õigesti käituda. Miks ei või siis hoolimatuid korrale kutsuda, neid nende halva käitumise eest hurjutada. Ah jaa, nemad said ju oma karistuse juba kätte, aga need teised potentsiaalsed mõrvarid, neid tuleb ju kuidagi kasvatada.
Ära arva, et sa ainuke kaastundlik siin ilmas oled. Kaastunne tuleb vahel maha suruda ja seda õilsa eesmärgi nimel.
 
Leenale 07. august 2012, kl 15.08
Loe mehe komme, kus ta lausa otse ütles, et noori mehi võiks rohkem surma saada, siis jääb talle rohkem naisi üle. Kohe nii jõhkralt. Inimene isegi ei varjanud omi mõtteid.

Kihutamist ja alkoholi tarbimist olen alati tauninud. Mul endal mõni alkolembene tuttav, pidevalt ütlen pole vaja juua, aga ikka joovad.
Suu juba väsinud, aga ei mõju joodikule.
 
Leena 07. august 2012, kl 15.35
Lugesin, lugesin ja ei näinud kuskilt, et see kirjutaja mees ise naistepuuduses oleks ja nõndaviisi konkurentidest vabanemise üle rõõmustaks. See on puhtal kujul sinu interpretatsioon asjast.
Karl Kindermacher 07. august 2012, kl 15.47
kle Karl Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa hakkasid õelutsejaid kohe kaitsma.
> Mis
> juhtus ?

Ei hakanud. See on ainult Sinu tõlgendus minu sõnadest. Ma olen siiralt seda meelt, et vähesed siinviibijaist on daamid. Kas teeks uue teema: defineerime daami? Aga ma arvan, et see saab olema üsna vähepopulaarne.
 
Leenale 07. august 2012, kl 16.18
Appi, loe üksipulgi kõik kommid läbi.
Pidevalt korrutas, et noori mehi ta arust liiga palju, võiks rohkem surma saada. Täiesti otse ütles ja koduvalt toonitas. TÄPSELT NII ÜTLESKI.

Siis veel selline lause temalt, et musta huumorit tehes võiks noori mehi veel rohkem surma saada, siis on naiste-meeste tasakaal. TÄPSELT NII ÜTLES. Mis interpretatsioon ? See oli varasemates teemades.

Kui ikka mees pidevalt kirjutab, et noori mehi rohkem... Ja et enamus meestel väga raske naisi saada. Tema jutt. Kas sa üldse ei loe ?
 
Leena 07. august 2012, kl 17.10
No aga kui noori mehi on rohkem võrreldes samas eas naistega, kuidas tuleks siis kirjutada?
Looduse poolt on nii korraldatud, et poisse sünnib rohkem, sest aastatuhandeid väldanud sõjad on selle tinginud. Tänapäeval meie regioonis sõda pole, nii jäävad potentsiaalsed sõjaohvrid ellu. "Võiks rohkem surma saada" tähendab, et juhul kui noori mehi veelgi rohkem surma saaks, oleks neid ikkagi rohkem ja kui veelgi rohkem saaks, oleks meeste ja naiste arv tasakaalus. See ei tähenda, et ta noorte meeste surma ootaks.
Näiteks, kui kausis on 15 šokolaadikommi ja 8 lutsukommi, siis lause - Siit võiks mõned šokolaadikommid ära süüa ja ikka oleks neid üle ei tähenda, et need kommid ära süüaksegi või isegi, et see ütleja neid komme ise ära süüa tahaks.
Nii et, ikkagi sinu interpretatsioon. Mina sain tast teisiti aru. Toonitas korduvalt, et see on statistika, millest ta räägib ning ülejääk on matemaatiline mõiste. Sina näed, et ülejääk tähendab miskit kõlbmatut, millest tahetakse lahti saada. Aga miks? Ülejääk ei ole halvamaiguline sõna iseenesest, halvamaiguliseks muudab selle inimese vildakas arusaam, antud juhul sinu oma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!