Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Prostides käivad mehed
Karl Kindermacher 07. august 2012, kl 19.21
Leena arutlus on laitmatu!
 
tra, ma ei või... 07. august 2012, kl 21.57
Kuidas saab mõni NII loll olla? Tototaja kirjutas:

-----------------------------------------------
"Siis veel selline lause temalt, et musta huumorit tehes võiks noori mehi veel rohkem surma saada, siis on naiste-meeste tasakaal. TÄPSELT NII ÜTLES. Mis interpretatsioon ? See oli varasemates teemades."
-----------------------------------------------

"MUSTA HUUMORIT tehes..."

Uiui, kuidas ikka tahab tõsiselt noorte meeste hukku! Nii kade noorte meeste peale. Ega teised mehed süüdi pole, et naisi ei saa. Kindlasti mõtleb tõsiselt! Naised aga igat meest ei taha, naised suured valijad.

See tototaja on lihtsalt nii loll, et kui öelda:

"Ma teen nüüd nalja: sa võiksid pea ahju pista, oleks üks loll vähem!"

Siis tototaja kiunuks ja muliseks, kuidas keegi eriliselt pahatahtlik inimene soovib tema surma.

Tototaja, sa oled liiga loll, et midagi internetti kirjutada. Pane nüüd arvuti ilusasti kinni, et teiste närve säästa.

Müts pane ka pähe, rähn võib tulla.
 
eelmisele 08. august 2012, kl 01.18
Huvitav, et sa sellise jõhkardi ja kadeda peale ei ärritu, kes lausa korduvalt on toonitanud, et noori mehi võiks veel vähem olla, jääks vabu naisi üle.

Selline jutt ühe mehe suust sinu arust nagu normaalne või ?

Milles mu lollus seisnes ?
Ma KORDASIN üle, mida üks härra siin foorumis korduvalt kirjutanud on.

Minul selliseid haigeid mõtteid pähe ei tule.
Täiesti tummaks võttis, et ühel härral sellised mõtted, see on tõsiselt õudne.

Olen tõsiselt imestunud, sest reaalis selliseid mehi ülivähe. Mehed reeglina omavahel sõbralikud.
Vastupidiselt naistele, kes õelutsevad. Mehed ikka ei ole omavahel kadedad. Aga üksikuid erandeid on.
 
Leenale 08. august 2012, kl 01.27
Noori mehi saab surma pidevalt, avariid, uppumised, muud õnnetused.
Aga öelda, et noored peavadki surma saama, ikka väga hirmus inimene peab olema.

Ega siis kõik noored endale paaniliselt elukaaslast ei taha. Paljud ei taha end siduda, kohustusi. Naisega koos elamine on ju kohustused.

Samuti kõik naised ei taha elukaaslast.
Sinu jutust tuleb välja, et kõik noored tahavad paaniliselt endale kaaslast. Need võivad jah tahta, kes naistele peale ei lähe.

Kui aga noor mees saab iga päev uue naise, milleks ta peab ühega ennast siduma, mehel aega on selle nn. kiire asjaga.
 
mees40 08. august 2012, kl 10.07
kuni 40 on mehi rohkem, järelikult sajad mehed on kas ilma, ühel naisel mitu meest või siis naised müüvad end mitmele mehele.
 
Agnes 08. august 2012, kl 10.14
Et kui noori mehi saab nii massiliselt surma ja nad ennast täielrinnal hävitavad, siis need järgi jäänud mehed, kes on 40+ ni välja vedanud, on tõelised väärtused (targad, tublid, tugevad).
Ellu jäävadki ju tugevamad! :)
 
mees40 08. august 2012, kl 12.11
Seda küll aga kuni 40 tuleb naisi jagada.
:)
Muide, kui ennustada siis umbes 10a tagasi oli Eestis mehi rohkem kuni 30a hulgas, seega 10a pärast kuni 50 eluaastani mehi rohkem ehk siis ei saa neid mehi niipalju hukka midagi. Naisi sureb ka meeletult vähki jne.
 
:::::::: 08. august 2012, kl 13.17
Vanemaks elavad mehed, kes ei võta MÕTTETUID riske, ei joo nii palju alkoholi.

Seda küll öelda ei saa, et kõik on väärt mehed, kes kauem elavad. Teadsin mitut väga meeldivat meest, kes noorena surma said.
Kunagi 22a lasi ennast maha ühe neiu pärast. Täielik lollus, ta oli hea välimusega, naiste jaoks sümpaatne, oleks iga kell uue neiu saanud. Ilmselt meeste psüühika on nii nõrk.
 
Agnes 08. august 2012, kl 13.37
Mõttetu ajaraisk on kulutada oma mõtteid juba surnud inimestele ja mingile tobedale statistkale.
Keskenduks elusatele, igas mõttes elusatele ja positiivsetele, inimestele ;)
 
Agnesele 08. august 2012, kl 14.02
Aga surnute parastamine ja ilkumine on mõttekas tegevus ?

Teistsugune jutt ongi mõttekas, selle jutu mõte ongi panna elavad mõtlema. Kirjutangi sellepärast, et sisimas loodan, et rumalad ja mõttetud õnnetused lõpeks, et keegi mõtleks. Õnnetuste põhjused on ka psühholoogilised.
Sa eksid, kui arvad, et mõttetult kirjutan.
 
:) 08. august 2012, kl 14.47
"Teistsugune jutt ongi mõttekas, selle jutu mõte ongi panna elavad mõtlema."

Ei, sinu jutu mõte on ennast kuidagimoodi õigustada ning paremas valguses näidata.

Üks asi on õnnetuste üle parastamine....mida siin pole vist keegi teinud, vähemalt mina pole näinud.
Ja teine asi on valetamine.

Miks sa valetad igas teemas meeste arvukuse kohta?
Igas teemas, see on vist juba 5-6s teema kus sa kuulutad et mehed on otsas ja tänavatel ainult naised käivadki, Kui reaalsus on vastupidine.

Miks on valetamine sulle nii oluline?
Kas sa tõesti ei suuda oma mõtteid ausal viisil edasi anda?
 
eelmisele 08. august 2012, kl 22.20
Sul on ikka väga raske aru saada, et kellelgi on noortest kahju.

Süda tilgub verd, kui näen, et hukkunu minust 10-20a noorem. Õudne mõelda, et osadel noortel jääb elu elamata.

Üksikuid naisi on küllalt ja üksikemasid, kel õiget suhet ei ole olnudki. Mõtlen ikka tõelist suhet, kus tõsine vastastikune huvi, mitte mõnda seksi.
 
:) 08. august 2012, kl 23.18
"Sul on ikka väga raske aru saada, et kellelgi on noortest kahju."

Miks mul peaks olema sellest raske aru saada. See on ju elementaarne et inimeste surmast on kahju, eriti noortest.

Mis puutub siia meeste arvukuse kohta valetamine?
Mehi on kuni 40 rohkem, mis garanteerib selle et tuhanded neist jäävad kuni 40dateni üksi. Miks sul sellega probleem on?
Igas teemas ajad sama jama, et mehi on ropult vähe , ning naisi igal pool, kuigi reaalsus on vastupidine. Miks selline jutt, ma ei saa aru. ehk räägid lähemalt.
 
kaastundlik naine 09. august 2012, kl 01.18
Mul on väga kahju kõigist noortest surmasaanud inimestest, olgu nad selles või ise süüdi. Mul on kahju kõigist su sõbrannadest ja tuttavatest, kes sulle on oma aega kulutanud ja püüdnud sinuga normaalsel kombel läbi saada. Mul on kahju foorumlastest, kelle mistahes püüded sulle asju selgitada pole mingeid tulemusi andnud. Mul on sinust kahju, kulla tototaja, sest oled korduvalt tõestanud oma võimetust teisi inimesi mõista ja nendega normaalsel kombel vestelda. Su üksindus peab olema ikka üüratult suur, kuna teist sinusugust lihtsalt ei leidu ja seda tõestab ka su postituste arv, sest reaalses elus varem või hiljem sinuga suhtlemine lõpetatakse ning nii ei jää sul tõesti muud üle, kui foorumis tähelepanu püüda. Tõesti kahju!
 
to kaastundik naine 09. august 2012, kl 03.22
Oma naistuttavatele olin mina väga kasulik.
Olingi väga tänulik, et mõni naine minuga suhtles ja suurest tänutundest allusin nende soovidele ja tahtele täielikult.

Kui sa minu minevikku ei tea ega seda, milline tossike ja tallaalune olin naiste ees, siis pole vaja nii ebaõiglane olla.

Kuidas saad öelda, et ma ei olnud tänulik. Tänutundest, et sõbranna olemas olin, loobusin oma elu armastusest ja tegin aborti, mida väga kahetsen.

Minu tänulikkus läks mulle väga valusalt maksma. " Sõbranna " irvitas näkku, et pugemine on sinu töö.

Tänutundest, et "sõbranna" ja üks meestuttav minuga suhtlesid, surusin ennast maha ja neid pjedestaalile. Nad olid mu silmis lausa jumalad, ülistasin neid.

Iroonia on selles, et ma loobusin oma õnnest, surusin oma tahtmised maha ainult sellepärast, et olin tänulik, et minusuguse haleda hädavaresega üldse suheldi. Mul oli väga madal enesehinnang.

Sellest sain sisimas aru, et neil oli kade meel, kui mul paar suhet tekkis. Tänutundest rikkusin need suhted ära. Sest tundsin, et pean edasi olema hädavarese rollis, see neile väga meeldis.

Siin foorumis olen ka kuulnud mõne hea sõna, aga reaalses elus tuttavatele väga meeldis, kui mul halvasti läks.

Iroonia selles, et mu tänulikkus läks mulle kalliks maksma.

Kallis naisuke, sul ei ole vaja tuttavaid haletseda. NEMAD KASUTASID MIND ÄRA OMA HUVIDES, OLID MINUGA AINULT SIIS, KUI SEE NEILE KASULIK OLI. Kui ma monendil enam kasulik ei olnud, ei olnud musta töö teghijat enam vaja.

Naisuke, kullake, ole täiesti rahulik, sest mina olin see, kes oli neile vajalik AINULT SII, kui minult oli vaja midagi saada.
Minu viga oli see, et tundsin tänulikkust ja kohustusi tuttavate ees.

Nii hea oli minusugust ullikest ära kasutada.
 
to kaastundlik naine lisan veel 09. august 2012, kl 03.30
Ja veel, kui teadfa tahad, olen terve elu olnud väga tagasihoidlik, vaikne ja väga vähese jutuga.

See, et mul sõbrannasid ei ole, selle taga on mu alaväärsuskompleks, noorena ma ei julgenud naistele läheneda, ei osanud naistega suhelda. See lapsepõlvest, kui uskusin, et teised tüdrukud minust paremad.

Kui keegi minuga suhtles, olin nii tänulik, et tegin ja rääkisin täpselt nii, nagu naine tahtis.

Sa ei tea midagi, aga teed selliseid ebaõiglasi järeldusi. Nüüd tagantjärgi ütlen välja kõik selle, mida kogu elu endas maha surusin.

Minu viga oli selles, et allusin täielikult naisele, kes minuga suhtles. Rääkisin, käitusin, isegi mõtlesin täpselt nii, nagu teine naine tahtis. Nii lihtne oli mind ära kasutada.
 
kaastundlik naine 09. august 2012, kl 09.58
Mul on kahju kõigist, kes sinuga lävides pidid tundma su kunstlikult alandlikku olemist, kes ei saanud sinu kui võrdväärsega rääkida. On kahju, kui suhtlejad pole võrdväärsed. Üüratult kahju on neist, kes püüavad alandlikku samale tasemele tuua ja seda mitte teha saades avastavad, et näiliselt tossike tegelikult "sülitab" kõigile teiste püüdlustele.
Mul on kahju, et sa sellest aru ei saa ja järjest korduva tekstiga endiselt püüad endast märtrit teha. Mul on kahju su rikutud elust ja on kahju, et sind on õnnistatud suuremat sorti kangekaelsusega, mis ei lase sul natukestki mõista, et põhjus on peidus sinu enda sees. Kui mul nii kahju poleks, oleks ju huvitavgi uurida sellist ebatavalist kombinatsiooni - ühes isikus pesitsevad korraga ülim alandlikkus ja ülim kõrkus; kuulekus ja absoluutne teiste eiramine. Mul on kahju, kuid selle uurimiseks napib mu aega ja üsna suure tõenäosusega avastaksin seda, mida arvan - ta enda sõnul alandliku ja tossikese inimese seest leiaksin ääretult enesekeskse inimese, kes mitte eales teisi ei kuula.
 
kahekümpine 09. august 2012, kl 10.17
Tototaja ei kuula tõesti teisi, raiub pidevalt vaid oma mula. Alandlikkusest on asi väga kaugel, kulla inimene.
 
uhuuu 09. august 2012, kl 11.49
Litsile ei maksta mitte seksi eest vaid, et ta pärast lahkuks ja tüütama ei hakkaks!!
 
kaastundlikule naisele 09. august 2012, kl 14.15
Eksid, minuga suhtlevad naised olid kompleksides, nad olid samuti teiste naiste poolt tõrjutud.

Tänu minule said nad ennast tähtsana tunda, mind ära kasutada, see oli neile nii vajalik ja kasulik.

Teiste naiste ja ka meeste poolt tõrjutud ja väga üksik naine elas oma komplekse mu peal välja, see andis talle jõudu, jaksu ja enesekindluse, et ka tema on midagi väärt, sest keegi on veel suurem tossike.

Kui ma ei oleks näiteks ühe tõrjutud naisega suhelnud, siis oleks ka tema olnud üksinda ja tal ei oleks olnud võimalust oma enesekindlust kellegi arvelt tõsta.
Sest teised naised alandasid ja tõrjusid teda.
 
kahekümpisele 09. august 2012, kl 14.27
Olin terve elu alandlik.
Milles teiste kuulamine seisneb ? Kas selles, et hakkan musta valgeks rääkima ja oma minevikku moonutama ?

See, et ma "sõbranna" pärast oma ilusa suhte rikkusin ja aborti tegin, on fakt. Seda kahjuks olematuks muuta ei saa.

See, et ma ennast maha surusin ja mitte kunagi talle märkusi ei teinud, on ka kahjuks tõsi.
Aga endale lasin küll ebaõiglaselt halvasti öelda ja mitte kunagi mitte midagi vastu ei öelnud.

Miks peaksin oma kurba minevikku moonutama hakkama ja musta valgeks rääkima ?

Mul paljud asjad siiani südamel, sest lasin endale EBAÕIGLASELT halvasti öelda, lihtsalt norida enda kallal. Oleks ma kohe vastu öelnud ja mitte lasnud enda kulul teistel ennast välja elada, siis oleks see minevik, mis ei piinaks enam.

Kas see pole alandlikkus, kui teine hakkab heast peast norima, aga ma seisan alandlikult pea norus, põen ja tunnen end nii süüdi. Kuigi tegelikuks põhjuseks oli norija paha tuju või nauding susimisest.

Lihtsalt lõpuks sain aru, et olin rumal, et lasin ennast tümitada ja ütlen selle välja, mis terve elu mind sisimas on piinanud.
 
tsktsk 09. august 2012, kl 15.03
Päris palju teeb nalja see retoorika, et naised ei seksi endale vastumeelse mehega, ainult sellise mehega ollakse koos, kelle vastu on tunded.

No kuidas defineerida sõna 'vastumeelne'? Mitte vastumeelne võiks olla näiteks ju lihtsalt rikas inimene. Luksust armastava naise jaoks ongi mitte vastumeelse mehe kriteeriumiks rahakas mees, kes teda kingitustega hellitab. Sealjuures pole oluline, et mees oleks kena, truu või intelligentne.

On naisi, kelle jaoks on tähtis, et mees oleks 'mehelik', siis ei ole mees vastumeelne. Mis tähendab 'mehelik'? Kellegi jaoks tähendab see lihaseid, enese jõulist maksma panemist. Kellegi jaoks aga rohket karvakasvu, napisõnalisust, sõnapidamist.

Kriteeriumid on erinevad, pole mõtet vaielda, kui on põhimõtteline, paradigmaline erinevus. Aga muidugi, see on vaid foorum, 'peldikusein' ja sellisena ka värvikas ühiskonna peegeldus.
 
n1 09. august 2012, kl 23.11
Tunnen mehi, kes ei saagi seksi mitte kusagilt.
Materiaalselt neil ka kitsas.
Kuidas ei ole mehi, kes naisi ei saagi ?
 
irw 09. august 2012, kl 23.32
Tototaja võiks kasutada "n1" asemel "toto1". Muidu mõni lollim arvabki, et foorumisse kirjutas oma arvamuse mõni muu naine.

Bla bla, igale mehele ikka naised ei anna, naised suured valijad, bla bla... Tean mõnda meest, kes seksi ei saa, bla bla...
 
irwile 10. august 2012, kl 00.18
Peaksin tegema need mehed sinuga tuttavaks, sest ükski teine naine neid ei taha.
Aita siis nad hädast välja.
Jäta oma email.
 
... 10. august 2012, kl 01.54
mõned teavad ja neil on maailmast konkreetne pilt, teised arvavad*, et on erinevaid maailmasid. Kummad sarnanevad rohkem nt. rotile?
 
irw 10. august 2012, kl 02.46
Tototaja, ega ma homo pole, et mulle mehi pakud. Ahjaa, õigus küll, sinu teooria järgi sul tekib arusaamatus ja konflikt naistega, sest mehed on normaalsed ja mõistlikud, nendega ei saagi midagi valesti minna, naised aga ussid, va susijad. Või kui lähed mõne mehega vastuollu, siis on tegemist naiselikult õela vanapoisiga.

Bla bla, ega igat meest ikka naised ei taha, naised suured valijad. Ma tunnen mõnda sellist bla bla. Atraktiivsel mehel alati naisi saada bla bla. Kui sõbranna rase oli, siis varsti oli roosades satsides tüdruk vankris bla bla. Tüdrukuid sünnib rohkem, raadios 90ndatel räägiti bla bla. Issand, kui palju noori mehi hukkub. Mis toimub? Tõsiselt imestan bla bla. Noorena olin tossike bla bla. Ema oli mul juba tossike, seadis alati teised naised esiplaanile bla bla. Minusugust heasüdamlikku hea ära kasutada bla bla. Minusugusele on muidugi hea EBAÕIGLASELT õelalt öelda bla bla. Miks naised küll välismaa meest tahavad, tõsiselt imestan bla bla. Välismaa mees tahab noort naist! Bla bla. Mehi on vähem, naistele ikka ei jätku mehi, paljud naised ju kurdavad. Loe lasvõi siinset foorumit bla bla. Naised on ikka nii ebaõiglased ussid bla bla. Kas sa siis ajalehti ei loe, vaata kui palju noori mehi hukkub bla bla. Mis küll eesti rahvast nii saab??? bla bla. Tõsiselt imestan, miks naistele väike riist ei kõlba. Ju siis on tundlik tupp. Mul seal all ei toimu midagi, mis vahet on, milline on riist blabla. Mulle kohe välismaa mees on öelnud, et tema tahab noort naist bla bla. Tõsiselt imestan, et kuidas julgetakse ilma kondoomita teha, tänapäeval ju nii palju haigusi bla bla. Naised tahavad ilma kondoomita, mehed ikka nõuavad ise, mul küll mehed alati ise nõudnud bla bla. Ka abielus olles peab alati kondoomi kasutama bla bla. Meeste vahel pole sellist õelust märganud, ikka naised on õelad ussid bla bla. Ema pesi korralikult trepikoda, nagu olekski see just tema töö, nii alandlik oli bla bla. Kui sulle nüüd mu jutus midagi ei meeldi, oled mees, kes naisi ei saa bla bla. Atraktiivsel mehel alati naisi saada... eee, õigus küll, seda ma juba ju ütlesin... aga mis siis, see on nii suur raudvara, seega: atraktiivsel mehel alati naisi saada bla bla... Sõbranna oli naiste poolt tõrjutud bla bla. Ma pidasin teisi naisi paremaks kui ma ise bla bla. Tõsiselt imestan, kuidas saab nii kade teiste meeste peale olla ja noorte meeste surma soovida bla bla. Naiselikult õel bla bla. Noortel meestel pole rahagi ööklubis käia, naised saavad tasuta sisse ja käivad seal tantsimas, seega ööklubides noori mehi pole bla bla. Kuidas küll netis inimesed võivad nii õelad olla bla bla. Kahekümpine tunneb, et ma olen temast nõrgem, seega on minuga õel, va uss selline bla bla. Terve elu olen ennast teiste naiste nimel ohverdanud bla bla. Tegin abordi bla bla. Tundin süümepiinu, et kuidas minul on mees olemas, kui paljudel teistel naistel pole bla bla. Tõsiselt imestan, tõsiselt imestan, TÕSISELT IMESTAN bla bla. KUIDAS KÜLL bla bla. Olin TOSSIKE ble bla. ÕEALAD NAISED bla bla. EBAÕIGLANE bla bla. Naiselikult kiuslik vanapoiss, kes EI SAA NAISI bla bla. Tõsiselt imestan, tõsiselt imestan.

Bla bla bla, bla bla bla. Nüüd tee sellest koipasteering ja kasuta edaspidi, sest enamus meestepõua tototaja ja "tõsiselt imestaja" lauseid-mõtteid peaks kirjas olema.

Sa pe**e ei tahaks lõpuks kerida, haige inimene? Mine arsti juurde, las kirjutab tabletid välja.

Ma ka tõsiselt imestan... et sind reaalis keegi maha pole löönud. See sinu paha kiuslik naabrist vanapoiss näiteks.

Sa oled nii loll, enesekeskne ja muidu jobu, et see diskrediteerib igasuguse sinu jutu ja väited oma reaalse elu kohta. Nii loll ja jobu oled lihtsalt. Sa ei hakka mitte kunagi siit mõistmist saama, sa oled oma enesekesksuse, lolluse ja tüütamisega inimestel lihtsalt närvid pe**e keeranud. Tõesti oled nii loll ja ei saa sellest aru?

Oi, sa tupsununnuke kannataja. Tõsiselt imestan, tõsiselt imestan, TÕSISELT IMESTAN, et miks küll kõik sinul pead ei silita. Nii tore inimene ju.

Tototajal on haiglaslik enesekesksus. Ta on teiste inimeste suhtes täiesti pime. Ainult tema ja maailm ja kasvõi riik korrigeerigu oma fakte, kui see tema maailmaga ei sobi. Riik lihtsalt valetab sellisel juhul. Tototaja teab ise, kuidas asjad tegelikult on. Tototaja maailmapilt on alati õige ja erinevatele küsimustele lähenemine samuti. Oma seisukohta ei korrigeerita, ükskõik kui de.biilne see ka poleks ja ükskõik kui palju talle seda lahti ei seletataks. Tototaja peas on ju tegelik reaalsus, kus tõde. Miks seda muuta? Mis see muu maailm oma kuivade faktandmetega??? Asi on nii, nagu ta tototaja peas on. Kõik! Punkt!
 
kahekümpine 10. august 2012, kl 08.41
Tototaja, arvestades seda, kuidas sa näiteks siin foorumis kõigile vastu vaidled, siis ei kuula sa jah teisi inimesi. Ma ei rääkinud üldse su minevikust, kust sa selle välja korjasid?
 
kaastundlik naine 10. august 2012, kl 12.52
Tototaja, toonitad, et rääkisid nii nagu teine naine tahtis. Tekib aga küsimus, kuidas sa aru said, mida teine tahtis? Kas sa varem olid taibukas? Et tossike olemisest lahtisaamisega koos said lahti ka taibukusest? Oma praeguste kirjutistega oled sa pikalt ja põhjalikult näidanud, et sulle absoluutselt ei jõua kohale, mida teised oma jutuga öelda tahavad. Raske uskuda, et sa minevikus neist naistestki aru said. Ju nägid neidki läbi oma eriskummalise ja sulle omase arusaama.
Oma täiskasvanu elu jooksul pole ma kordagi kohanud sellist käitumist, kus kellessegi kõik inimesed halvasti suhtlevad. Sisaldagu see halvasti mida iganes. Enda väärtuse tõstmist teiste arvelt muidugi esineb, ärakasutamiski, kuid ei iial nii, et kõik inimesed sellised oleksid, enamus ei ole. Mõni meeldiv suhtleja on ka tõrjutute jaoks. Et sina sellist kohanud pole, on tõesti imelik.
Veel üks asi on imelik. Miks oled end naisi mittesaavate meeste eeskõnelejaks teinud? Mis rida sul nendega ajada on? Kas tunned, et sinu kaastundlikust andumisest ei piisa ja agiteerid teisi naisi sama tegema? No ma ei tea, see oleks ikka väga imelik siis!
Tegelikult pole ma ühtegi meest kuulnud rääkimas, et ükski naine teda ei taha. See ei tähenda, et neid pole. Paarisaja kiloste seas võib neid olla, kui neil iseloomgi kehva on ja ilmselt n.ö.paadialuste seas.
See, et tagasihoidlikuma välimusega meestel lööki vähem on, näitab tegelikult ka nende valivat käitumist või siis ka väärikust, mis ei lase neil päris igaühega suhteid sisse seada. Ja muidugi saab põhjust otsida sellestki, et mehi on naistest rohkem, mida sina kategooriliselt eitad. No mis me teeme siis nende meestega, kellest sul nii kahju on? Ehk ikka ise aitad neid veelgi rohkem. Vaevalt, et su üleskutsele veel keegi reageerib. Prostid teevad oma tööd niigi, vaevalt, et nad rahata seda tegema hakkaksid ja kaastundest nüüd litsakas käitumine naistele peale suruda pole just eetiline.
Sul tuleb olukorraga leppida või oma eeskõneleja jutte kuskil mujal propageerida.
 
kaastundlikule naisele 10. august 2012, kl 13.52
Ei vaielnud liba-sõbrannale mitte kunagi vastu, ei teinud iial ühtegi märkust, mulle ei tulnud see pähegi, et üldse tohin midagi öelda. Alaväärsuskompleks oli nii suur.

Mu viga oli selles, et ma ei julgenud kena välimusega naisega üldse rääkida, enesehinnang oli nii madal.

Valisin suhtlemiseks välja hästi inetu, sest tundsin, et oleme ühel pulgal. Aga inetu leidis hoopis, et ma olen palju viletsam ja ta on minust üle.

Praegu kahetsen seda, sest meeldiv naine ei hakka teist alandama. Just inetu ja tõrjutu alandab nõrgemat, see tõstab ta enesehinnangut. Nii elu näitas.

Ega tegelikult ei saanud aru jah, et nii halvasti minusse suhtub. Uskusin, et ta on samuti tänulik, et ei ole üksinda. Olin naiivne küll selle naise suhtes.

Suhtlen natuke selliste meestega, kes naisi ei saa. Kuna sõbrannasid mul ei ole, on nad vahel sõbrannade aseaine. Kuigi naistega oleks huvitavam, enam sellise aferisti otsa ei satuks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!