Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kolme mehe vahel.
 
Agnes 04. august 2012, kl 19.33
Oleks ammu olnud aeg... Aga mina ei tahtnud igat ettejuhtuvat, muudkui ootasin ja ootasin.
Praegu tunnen, et esimest korda elus olen igati rahul(datud). Ainult, et neid on 3!

Esimesega (selline rikas, suure musta dziibiga isane, kellele on looduse poolt sinna kohta piisavalt palju antud) kohe kisub seksima - kriibin seinu ja karjun läbi kolme korruse!
Teisega (haritud, annab loenguid jne) tunnen vaimset sidet, vaatan kui endast targemat ja asjalikumat.
Kolmandaga saab teinekord tundide kaupa istutud - lihtsalt hea on koos olla. Vist hingeline armastus tema vastu. Aga ta on nii mittemateriaalne ja seksis väga loid.
Kuidas saaks kolme eri mehe positiivsed jooned koondada ainukesse inimesse?
Kas peaksingi kolme heinakuhja vahet jooksma?
Kuidas edasi elada?
 
fuih kurat 04. august 2012, kl 19.45
rõve eit.
 
Anja-Nanja 04. august 2012, kl 19.46
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 18.02.
 
n53 04. august 2012, kl 20.22
pane kolm meest kokku, saad ühe normaalse mehe, aga pane kolm naist kokku, saad haaremi.
 
Agnes 04. august 2012, kl 21.24
Jajah, peab oma jooga ja jooksmise sinnapaika jätma, et füüsiline vorm liiga hea ei oleks, lõpuks ongi 3 meest vaja. Muidu ei jää muud üle, kui palvetada, et 5kympi kiiremini tuleks. Anja, tead ju küll, sa selles eas ja enam vist ei.....unistad niisama ja tõmbad on singid korrigeeriva pesuga koomale.
Tõsiselt ka, loogiline oleks jäägitult anduda dziibimehele, sest peale teda enam jõudu ja tahtmist ei jagu.

Muudame teemat. Milline mees?
Kas igav akadeemik?
Stabiilne, rahulik (et mitte öelda igav) romantik?
Või hulluma panev hea varustusega mees, kel juhtumisi on suur auto?
 
alu 04. august 2012, kl 21.27
yks teine Agnes on siin vähe yhkem naine-ei jookse kellegi järel. missiis, et täiesti kuival on:)

see siin aga paneb huupi heinakuhjade vahet...
 
Agnes 04. august 2012, kl 21.34
Tõsitaon, liiga palju onlainis reedab ;)
Sest inetu ka, kui poole pealt jooksed delfisse juttu ajama :)
Sellepärast sind nii vähe siin ongi, alu. Mitu sul on? Ka 3? :) Tubli poiss :)
 
mv. 04. august 2012, kl 21.36
soovitus: lase ennast lihtsalt lõdvaks, las mina olen kokk, kes nii keha kui kõhu eest hoolitseb...;)
 
Agnes 04. august 2012, kl 21.40
Oletame, et teema käib minust :)
Serveeriksid söögi minu kõhu peale? Ohtlik, võid hambad mu nabarõngaga ära murda...kokk...
 
alu 04. august 2012, kl 21.41
1

vähe või?
 
Agnes 04. august 2012, kl 21.43
alu,
mulle piisab.
 
alu 04. august 2012, kl 21.43
tegelt vaadake, kui ilus on nr 1-nagu sale naine!
 
Agnes 04. august 2012, kl 21.46
Aga 8? Nagu liivakellakujuline marylin monroe.
...lumememm vist rohkem :))
 
alu 04. august 2012, kl 21.56
3 näeb välja samas nagu täidlane naine. taoline, kes jookseb kolme mehe järel. ja arvab, et ei näe täidlane välja.
muidu yks kolmest võtaks ta ju ikka ära ega paneks teda aja täiteks niisama?
 
Talib 04. august 2012, kl 21.58
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 10.46.
 
:;) 04. august 2012, kl 21.59
alu
04. august 2012, kl 21.27

yks teine Agnes on siin vähe yhkem naine-ei jookse kellegi järel. missiis, et täiesti kuival on:)

see siin aga paneb huupi heinakuhjade vahet...

--------------------------------------------

kümme punkti, see on tõesti kümnesse komm.
 
lumememm 04. august 2012, kl 22.00
Agnes ole vait. hüüumärk lõpus, tegelt ka.
Karl Kindermacher 04. august 2012, kl 22.01
Agnes, tegelikult küsid Sa meilt, mida SINA tahad. No andke andeks, seda tead ainult Sina ise. Võta aega järgi mõelda. Mis iganes soovitusi Sulle delfis antakse, on need igal juhul vale; on vaid katse lahendust kellegi teise kaela veeretada. Ja sellega ühtlasi ka süüd, juhuks, kui pärast rahul pole.
Ok, aga ma küsin Sinult nii: mida Sa otsid? Kas turvatunnet selle läbi, et rahakott on priske? Või turvatunnet selle läbi, et keegi on tark ja oskab iga olukorra lahendada? Või hoopis turvatunnet seeläbi, et keegi teeb patsu-patsu ja pluti-pluti?
 
Talib 04. august 2012, kl 22.01
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 10.47.
 
Talib 04. august 2012, kl 22.06
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 10.47.
 
Agnes 04. august 2012, kl 22.08
Talib,
ma arvan, et need kunagised 35 märilinid on praegused 2kympised "märilinid". Rannas käid? Või linna peal lahtiste silmadega?

:;)
alu pani 10sse jah - autor on kits 3 kuhja vahel.
 
jssand 04. august 2012, kl 22.09
nii hää pääv. Agnes valik on sinu, võta üht ja viska kolmandat .
 
kits 04. august 2012, kl 22.11
Ei ole mina, ikka sina ise Agnes ja valik on sinu, milline mees sulle sobib, kui ei sobi ükski, siis vastust kannad ikka sina mitte mingi kits.
 
Agnes 04. august 2012, kl 22.12
Karl,
ma ei otsi vastuseid siit. Ma tean vastuseid oma peas.
Kas siin üldse on võimalik tõsiselt teemat arendada ja kas sina või keegi teine mõtleks minuga kaasa? Vaevalt.
Targemad loevad ridade vahelt.
 
alu 04. august 2012, kl 22.12
kuid teemasse-mis valu peaks mingil tädil olema, et ta on kolmele mehele alati olemas? ja ilmselt veel siis, kui neile sobib-tegemist on lootusega, et ehk keegi lõpuks neist siiski tahab naist nagu omale ja avaldab naise pyydliku olemasolemise peale ka viimaks soovi.

muud loogilist selgitust siin pole..teemas pole ju käsitletud naist, kes oleks nymfomaan või muidu suhtlemissõltlane, kellele oleks piin olla pool tundi yksi ja vagusi.
 
Agnes 04. august 2012, kl 22.16
Talib,
miks dziibimeestel väike on??? Müüt ju!
Miks valiksin diibimehe? Sest see mees on 40+ ja oma jooksmised ära jooksnud, seega suht stabiilne. Lisaks peab lugu headest autodest ning, kui sellega kaasneb kvaliteetsex, siis miks mitte.

Andke andeks, aga ma ei suuda kuidagi sexikaks mõleda elektriautoga meest :))
 
Talib 04. august 2012, kl 22.20
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 10.47.
 
Agnes 04. august 2012, kl 22.20
alu jutu jätkuks...
Järeldame, et isegi kolmel mehel pole ühe naise jaoks piisavalt aega ja tähelepanu.
Üks peseb autot (mina ka, ma olen tõeline poleerija:) ).
Teine teeb teadust.
Kolmas uimab niisama.
Mehed, mõelge! :) Naised vajavad tähelepanu :)
Kõik see 3 võiks 1 olla.
 
lumememm 04. august 2012, kl 22.21
Mulle hakkab ka alu jutt aina rohkem meeldima, tark teine ( ei tia, kas neli ja kümpi paistab juba). Agnes sa oledki nümfomaan, ma arvan sama .
 
Talib 04. august 2012, kl 22.21
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 10.48.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!