Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Defineerime daami
 
Anja-Nanja 16. august 2012, kl 19.57
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.07.2014 10.19.
 
kahekümpine 16. august 2012, kl 20.00
Daam ei ütle teisele nii, nagu Täpitriin primadonnale ütles. Südamilikust daamist asi kaugel, õel "ärapanija" hoopis. Jah, minu jaoks ei ole õel naine iial daam. See on minu arvamus.
 
Anja-Nanja 16. august 2012, kl 20.07
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.07.2014 10.18.
 
ahhaa 16. august 2012, kl 20.24
Ise te siin väidate, et kord ta on ja siis ei ole, püüdke ikka kokku leppida, kes ta siis on, aga juttu ta ümber kui palju.
 
Anja-Nanja 16. august 2012, kl 20.30
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.07.2014 10.17.
 
alu 16. august 2012, kl 20.38
kas võitjat ootab muidu auhinnaline koht või lihtsalt tunnike tasuta konsultatsiooni?
 
to alu 16. august 2012, kl 20.42
oled oma võidus nii kindel?
 
kahekümpine 16. august 2012, kl 22.09
Kumb võistlus käib, kas ropendamise või daami tiitli võistlus? Tundub, et Täpitriin ja primadonna üritavad daamid olla, aga Anja-Nanja paneb hoopis teist telfiolümpia ala... Ja alu ka siis veel, täiesti uut ala. Võta siis kinni.
 
primadonna 16. august 2012, kl 23.44
täpitriin, mida või keda ma olen sulle peale surunud? äkki hoopis majandus- või seksipuuduse surutis, mis su närtsinud rinda rõhub?;)

anjal väga huvitav väide, et tähelepanu nautimine seostub daamilikkusega. sel juhul on anja ju suurilmadaam nr.1, koos tototajaga, kes samuti vahendeid valimata tähelepanu kerjab.

kahekümpine, mis selle daami tiitliga ikka peale hakata? sama kasutu kui mingi missivõistluse lindike:p
 
alu 16. august 2012, kl 23.53
eks ta ole. mis selle lindiga ikka teha, kui tunnustust ja kuulsust ei kaasne. sõlmekesega lindi võiks samas mõnele daamile kaela visata, et teda siis yles riputatuna kõigile näidata. nii naiselik ja armas
 
Leena 17. august 2012, kl 08.50
Keda paneks, kes on enim pandav on küll telfiolümpia alad, kuid kuna kaks teemat teineteisega niigi põimunud, siis jätkan siin.
Paikapandava tiitli pälvimise nimel on kõvasti pingutanud alu. Pole ühtki teist, keda pikkade aastate jooksul poleks nii massiliselt tahetud paika panna. Mõlemapoolsest tegutsemisest pole siiski tolku olnud. Pigem sobiks alu paikapandamatu tiitli pretendendiks. Aga sel alal on tal ka kõva konkurent tototaja isiku näol.
Ärapandava tiitlile käib kõige suurem rebimine. Seda just ärapanijate rohkuse tõttu. Kindlat kanditaati välja tuua ei saagi. Küll võiks aga suurima ärapanija tiitli ihaldajaid nimeliselt esitada. Alu oma neljakümbiste vaaladega, Anja-Nanja suvaliste ärapandavatega jt. Kes aga kõigi naiste ja mittepandavate meeste ära (minema) panemise nimel enim pingutanud, on kahtlematult tototaja. Vaid noored ja pandavad mehed väärivad tema silmis allesjätmist. Ainuüksi pingutuse eest võiks ju tiitli talle anda, ainult et tulemust sel tegevusel pole talgi ette näidata.
Mõned paneks (saadaks) metsa, mõned seenele (rahunemiseks?). Rahustavas mõttes näivad meri, metssead ja kadakad ka hästi mõjuvat.
Panemise kõrval on teisigi alasid. Ühe tiitli ma alult juba sain. Kandideeriksin ka järjekindluse (kui soovite, siis kangekaelsuse) tiitlile.
Mõneti on minugi teema pandavusega seotud. Nimelt, miks eesti keeles pea kõik püha elujätkamisega seotud ihuliikmete nimetused tõelise daami suhu ei passi? Kas tõeline daam lapsi ei saagi või saab neid vaid pimedas ja teki all tegutsedes. Tõeline daam ja ta partner kõnealustest kohtadest kindlasti ropp pole, miks siis kõnealuste kohtade nimetused ropud on?
 
to primadonna 17. august 2012, kl 15.14
Kasutu võib see lindike olla, aga su üritused lindi nimel on vaatamata sellele naeruväärsed.
 
to eelmisele 17. august 2012, kl 16.58
Sinu õelatest postitustest naeruväärsem annab olla, irww
 
alu 17. august 2012, kl 18.03
kas olympia teema läks liiga ropuks kätte, et kadunud on?
 
ohjah 17. august 2012, kl 19.28
nüüd alles märkasid, see kadus juba hommikul.
 
kahekümpine 17. august 2012, kl 21.36
Kus mu teema kadus? :(

Ma peale oma postitust (et alut paneks ja primadonnaga läheks luurele) ei näinudki enam :(

Anja raudselt hakkas liialt ropendama, vastik mats!
 
alu 17. august 2012, kl 22.26
veic imelik siis kyll. aga ilmselt enamaks polda võimelised. selle asemel, et räuskaja ära koristada, kõrvaldatakse lihtsalt läbustatud teema ära.

pole teemat, pole probleemi, eksole.
Karl Kindermacher 17. august 2012, kl 23.02
Aga oleks ju viisakas põhjusest teada anda.
 
Agnes 17. august 2012, kl 23.58
Mmmmjahh, kuna suurepärast teemat on näha vaid veidike, siis defineeriks loojat - üsna loll tähelepanunäljas purjutav naisterahvas.
Daamid.... :)))
Aga need villastes seelikutes eesti keele õpetajate lohisevad teooriad on ka igavad :)
 
alu 18. august 2012, kl 00.33
igatahes. äärmiselt ebadaamilik käitumine DW poolt, oletades, et teemade eluolu yle otsustab õrnem sugu.

kui tõelisel daamil hakkaks etendusel mõni näitemängu osaline pinda käima, kas ta siis laseks maha/trambiks jalge alla/keelaks ära kogu teatri või? umbes nagu s.kivi-võtab kätte ja lammutab akadeemia lihtsalt maha.

Agnes,

a kussa võtad, et kahekümpine selle yllitise loomisel lääbakil oli?! paras daam ise kah..:)
 
kahekümpine 18. august 2012, kl 07.27
Ma pole lääbakil olndki... Ei mäleta enam mis ajast. Lihtsalt lollakas :)
 
kahekümpine 18. august 2012, kl 07.28
http://www.youtube.com/watch?v=Gj5L9SYhoSE
Karl Kindermacher 18. august 2012, kl 07.55
Pealkirjast ei saanudki aru kumb see on: kas part või primadonna. Vaatasin korraks sisse ka, aga välimuse järgi samuti ei saanud aru. Äkki primadonna ongi part?
 
kahekümpine 18. august 2012, kl 08.12
Karl on vist küll lääbakil...
 
Agnes 18. august 2012, kl 08.56
Mõneti on ju alkoholijoove kergendav asjaolu :)

Jätkake mänguga, ma ei arva enam midagi ;))
Karl Kindermacher 18. august 2012, kl 09.03
Sulaselgelt kirjas ju: "♡ PART 4: "PRIMADONNA" ♡"
 
primadonna 18. august 2012, kl 10.35
ma võin mõnel noka kinni prääksuda küll kui vaja, aga kas sellepärast part kohe? hommikul unesegase peaga ei saa hetkel arugi, mis pardist senjoor Kindermacher patrab.

kahekümpine, mida sa selles alus nii pandavat leiad, oskad täpsustada? ütlen sulle saladuskatte all, et noorematel meestel seisab palju paremini;p
aga kui luurele lähme, siis võiks juba panna ka või pole sobilik? ärapanemine ikka ühiskonna poolt aktsepteeritum:D
või kinnipanemine. (kas sina laseksid puuripandud pussyd vabadusse?)
 
kahekümpine 18. august 2012, kl 11.16
alus on kõige vähem snoobi, et kui valima peaks, siis alu. Ära nüüd ennast kohe meelitatuna tunne, alu, tropp oled ikka :D

Ei laseks pussy-sid lahti, ole mis sa oled, aga ära rüveta teise püha paika, ükskõik kas on see siis tempel, mošee või kirik.
 
alu 18. august 2012, kl 19.39
hakkab juba vaikselt tulema-tropp, päss, lollakas:) Ananja the second.

Agnes,

et kui ei arva, miks siis ikkagi arvasid?
 
Anja-Nanja 22. august 2012, kl 21.02
-



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.07.2014 10.16.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!