Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Defineerime kahekümpist...
 
Agnes 05. september 2012, kl 15.27
Maiteagi nüüd...mul on siiski nii, et kui on selgunud, et on konn ja veel väga kole ja vastik ka, siis kuldne kuu jääb ära. Mõtlen hoopis, kuidas ta surnuks praadida või mõnele teisele printsessile imemiseks kinkida :))
Ega ma kade ei ole ;)
 
Täpitriin 05. september 2012, kl 15.28
Ei, hetkel ei räägi ma kellestki konkreetsest :)
 
Täpitriin 05. september 2012, kl 15.32
Ei, Agnes, algul on lihtsalt mees, siis mõnede tunnuste järgi tuleb see kuldne kuu, ja siis see kohutav kärin. Tundmatule konnale kuud selga joonistama hakata, no ehk 5-aastaselt veel, aga mitte 35-selt.
 
Agnes 05. september 2012, kl 15.37
Alguses on nad kõik printsid ja pärast millegipärast konnad...äkki sai liiga kirglikult suudeldud :))
Vb peaks kohe ilge konnaga proovima? :)
 
appi küll 05. september 2012, kl 15.52
täpp, sa valetad ennast nooremaks :D sa oled ju tiigri aasta kala!!!
Karl Kindermacher 05. september 2012, kl 16.17
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mõtlen hoopis, kuidas ta s
> urnuks praadida ...

Agnes, ma ei osanud arvatagi, et Sa nii julm oled!
______________________________________________________


Keegi veel kirjutas:
-------------------------------------------------------
>Empaatiat koos laia silmaringiga kohtab vähe.

Julgen vastu vaielda. Ma tean kümneid selliseid mehi.
 
Agnes 05. september 2012, kl 16.34
Karl Kindermacher,

sa ei ole ju konn, egaju? :)
Karl Kindermacher 05. september 2012, kl 16.36
/me uurib end peegli ees ja tunnistab homo sapiensiks. No vähemalt homo erectuseks.
 
irw 05. september 2012, kl 16.40
täitsa segi pööranud see kamp :)
 
Täpitriin 05. september 2012, kl 16.44
Nüüd jäin vahele. Kas 15 aastat maha lahutada on vähe palju või?
 
appi küll 05. september 2012, kl 17.09
misasja 15 aastat juba nooremaks valetada :DDD kuule K. olid ajad ja meie eraldi foorumi kamp! :D
Karl Kindermacher 05. september 2012, kl 17.12
appi küll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olid ajad ...

Sa ju tead, kuidas kõlab esimene Murphy seadus?
 
Täpitriin 05. september 2012, kl 17.14
Või lausa K. Kõik võib olla, ma mitmes kambas olnud. Eks siis tutvusta end nagu õige mees kunagi.
 
ülo 05. september 2012, kl 17.24
alu peaks nooremateks valetajatest kõike teadma, ta ikka defineerib neid kellel rinnahoidja pitsitama hakkab.
 
Agnes 05. september 2012, kl 17.28
Aga alut ei ole ju enam ja tõde ei selgugi.
Kaks varianti: a) tal on laulatus b) pandi lühema keti otsa.
 
kahekümpine 05. september 2012, kl 17.46
Või sai sellest plämast kopp ette?
 
Täpitriin 05. september 2012, kl 18.19
Siin lõppes kellelgi tahtmine, aeg või julgus. Mis siis ikka, eks igaüks teeb oma valikud ise, mina ennast peale ei sunni.
Loodetavasti läheb sul, appi küll, kõik hästi.
 
appi küll 05. september 2012, kl 18.39
no me oleme üksteist reaalis kohanud! ;)
 
Täpitriin 05. september 2012, kl 18.55
Ohoh :O See kitsendab oluliselt inimeste hulka, enamat ei julge küsidagi :D
 
Talib 05. september 2012, kl 20.16
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 10.30.
 
Agnes 05. september 2012, kl 20.28
Einohh, kohe näha, et vanad sõbrad koos. Kõik on kõigiga kohtunud, kannikaid näinud ja vähemalt pooled omavahel maganud :)

Olid ajad, eks....


Kahekympine,

sul ei hakka saama või lausa armastad? :)
Kui siin kaua passida, siis 10 a pärast räägitakse meie kannikatest ka. Peab valvas olema, et vale mehe ees stringide väel ringi ei lippa :)))
 
ülo 05. september 2012, kl 21.03
Talib, kas see kiitja oli kuulus Kardioloog? olid ajad...
 
Täpitriin 05. september 2012, kl 21.38
Mis inimesi siin kõiki näha saab. Ma arvasin, et saurused juba välja surnud ;)
Te maalite minust väga vale pildi siin, ma tagasihoidlik ja siivas vanadaam, mitte mõni meestehullutaja. Jumala eest, mul tuleb ikka oma igavuse renomeed hoida.
 
Täpitriin 05. september 2012, kl 22.13
Ärme muudame seda teemat nüüd minu teemaks.
 
Talib 05. september 2012, kl 22.30
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 10.30.
 
primadonna 05. september 2012, kl 22.53
täpitriin,
mis "eluetapist ja kogemustest" sa jälle jahud? minu ja mu mehe ellu pole sa küll kuidagipidi kuulunud ühelgi etapil, kuigi nii meeleheitlikult püüdsid:p
sinu jaoks on tõesti mingi suvaline foorumis-onamine elu ja tohutu kogemus? peab ikka tühi päriselu olema siis.
hea, et vähemalt kahetsed oma tobedat katset teeselda kedagi teist. liiga vähe näitlejameisterlikkust, sellepärast kohe alguses femme fatale'i rollis läbi kukkusidki.
hetkeks üritasid endale kuldset kuud selga monteerida, aga juba purunes see kildudeks, mille vahelt kostus konnatädi tüütut eemaletõukavat krooksumist.
hea õppetund ilmselt sinu sündmustevaeses elus, mis?
 
khm 05. september 2012, kl 23.08
nüüd käib suurem mõttetegevus- kuidas omast arust väärikalt ja võimalikult edevalt primadonna kriitikast väljuda.
 
kahekümpine 06. september 2012, kl 07.43
Talib, seda on mitmed mehed öelnud mulle, et ma nõnna noor veel. Aga millegipärast ei suuda eemale ikka hoida??? Tulevad mingi perfect wife plämaga... No ja püüa siis selgeks teha, et ma pässe ei taha.
 
Agnes 06. september 2012, kl 08.39
Noo ja mis vanusesse need pässid ka jäävad või oleneb see tiitel naise vanusest?
Minu jaoks näiteks 30+ mees on tatikas.
40st hakkab juba looma, aga selles vanuses meestega on oma jama....mitte see jama :)....nad on omajagu ettevaatlikud ja arad, raskesti äraräägitavad :)
 
mitmenimeline 06. september 2012, kl 08.44
Kahekümpine on seesmiselt õrn ja tundlik. Alateadlikust kartusest haiget saada näitab ta end tugeva ja enesekindlana. Tarka ja suunavat kätt on ta vähe tunda saanud ning elu on ta pidanud ise avastama. Ta on sellega hästi hakkama saanud, ta ongi enesekindel oma tuttavas ümbruskonnas. Väike laps temas igatseb aga soojust, häid sõnu, turvalisust. Paradoksaalsel kombel loodab ta leida seda siit, mitte just teadlikult, kuid siiski. Siin, anonüümsese keskkonnas saab avada oma tahke, mida reaalis iial ei teeks. Paraku pole enamikul siinseist kärssimist süveneda kellegi kirjutistesse põhjalikult, et nendesse pandud mõtteid ja tundeid täpselt tuvastada. Pealegi on siin vähem hoolimist, reaalis on teisi riivata, solvata tunduvalt raskem. Nii pole saadav tagasiside enamasti tõsiseltvõetav.
Ometi näitab seegi midagi. Kahekümpise öeldu, et igasugune kriitika puudutab igaüht, sellega on nii ja naa. Kui seda niiöelda paksu nahka pole kogemustega saadud, siis tõesti puudutab. Ma ei arva, et see paks nahk kuidagi empaatiavõimet puudutab või üldse tuimemaks teeb. Õpid lihtsalt eristama tähelepanu väärivat sellest, mis absoluutselt ei puuduta, mille peale mõtled, et see on kirjutaja probleem ja saagu ta sellega ise hakkama, mis vajadust peaksin tundma sellesse sekkuda. Nii et tegelikult iga kriitika ikka ei puuduta küll, ei tohiks puudutada. Näib, et kahekümpist tõesti puudutab. See on ka põhjus, miks nii mõnigi siin teda pubekale sarnaseks on pidanud. Igale tähelepanuavaldusele ei maksa reageerida, õigustada, ümber lükata jne. Osa neist ongi provokatsioonilised, mille õnge kahekümpine tõesti läheb, sõnades väites üht, kuid oma reaktsiooniga reetes teist emotsiooni.
Kahekümpises on südikust ning küll aastatega ka kogemused tulevad. Tühjana kõmisev ta kindlasti pole. Tulevikus leiab ta endast sedagi, mida praegu veel ei oska tähele panna.
Isiklikult mulle kahekümpine sümpatiseerib ja seda eelkõige haavatavuse tõttu, mis näitab tegelikult paljut. Ta tugevus on ka sümpaatne ning otsimine ehk siis sügavuti minek, mis alati välja ei paista, kuid mis kahekümpisele vägagi omane on.
Kahekümpine, sinus on potentsiaali palju enamaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!