Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Feministid
 
:) 20. oktoober 2012, kl 17.31
räuskav päss:)
 
.. 20. oktoober 2012, kl 17.36
kes on ühtlasi vana vägistaja..
 
:) 20. oktoober 2012, kl 17.37
aga ikka pole tal seda ÕIGET tunnet, nagu oleks naistest üle..
 
alu 20. oktoober 2012, kl 18.00
Anja,

taolised naised, keda vihkad ja mõnitad, teavad niigi, mis neist arvatakse. ega nad sest veel lollid pole, kui on "oma õiguste eest võitlejad". fantaasia ja kuulujutud annavad eksimatu ettekujutuse ja kõige silmakirjalikum pilk malbeima naeratuse selle peale.

mida mõtled selle juures sõimuga saavutada?
 
Anja-Nanja 20. oktoober 2012, kl 18.23
:D



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 29.10.2012 13.00.
 
:) 20. oktoober 2012, kl 18.27
anjake, kes milliseid sinu õigusi nagu rikub, et sa siin räuskad. mõtlen selliseid üldiselt aktsepteeritud õigusi, mitte sinu tahtmisi:) anja mõtleb vist et on see eriti kaval troll, kes suudab kelleltki veel hullemat sõimu välja meelitada, kui talt endalt tuleb:)
 
vot nii 20. oktoober 2012, kl 18.30
kui sõimleja on feminist, oled sina feminist! kui sina pole feminist, pole ka sõimleja feminist!
 
Anja-Nanja 20. oktoober 2012, kl 18.34
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 16.16.
 
kahekümpine 20. oktoober 2012, kl 18.35
Irw, Anja-Nanjal on päris palju kujutletavaid vaenlasi, huvitav miks mina kedagi ei vihka!?
 
:) 20. oktoober 2012, kl 18.36
ärgu olgu, ma ei lähe sellest pöördesse! femm on see naine , kes sulle anaalseksi ei taha pakkuda ja ms?
 
Anja-Nanja 20. oktoober 2012, kl 18.37
:D



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 29.10.2012 13.01.
 
? 20. oktoober 2012, kl 18.38
ja ühtlasi ei meeldi sulle onju need naised, kes meeste raha jahivad? ja need, kes välismaamehi tahavad?
 
vabandust 20. oktoober 2012, kl 18.39
see pole asjalik, mida sa kirjutad!
 
Anja-Nanja 20. oktoober 2012, kl 18.39
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 18.10.
 
aga palun 20. oktoober 2012, kl 18.40
kirjelda seda naist , keda sa naiseks pead! ja kes sulle meeldib!
 
kahjuks 20. oktoober 2012, kl 18.41
sa oled ise nüri.
 
kahekümpine 20. oktoober 2012, kl 18.53
Anja-Nanja, meil pole ju sinu tarkustele mitte midagi sisukat vastu panna... Annad ehk andeks?

Kas sa muidu kujutad ette, et siin feministide nurgakeses on karvaste kaenlaalustega räuskavad poisipäised lesbarid reas kõik? Pean sind kurvastama, mina pole üks nendest.
 
voot 20. oktoober 2012, kl 18.58
Anja-Nanja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No te vahepalad, kes on oma pisikesi sirtsukesi la
> sevad, miks te üldse midagi kirjutate, kui te mida
> gi kirjutada ei oska. Kui olete femmid, siis lugeg
> e, kuid kui on midagigi asjalikku vastu öelda, kir
> jutage pikemalt ja põhjalikumalt, miks naised peak
> sid teiesuguseid femme oma seas taluma..mida head
> te teinud olete, kui ainult räusanud ja oma õigusi
> nõudnud, mida pole keegi teilt ära võtnud, kui si
> is ise olete ludrid olnud ja lasknud seda teha, võ
> i puuduvad teil lihtsalt eeldused olla mees..naise
> d te ka ei ole, no kes te siis olete..keskmine hal
> l mass, kelle peadel naised-mehed jalutavad. No ol
> ge, meil pehmem astuda..:DDD

sina võtaks küll naistelt õigused ära, sinu varasematest postitustest saab seda lugeda! kui poleks sinusuguseid mehi, poleks ka feministe vaja!
 
Anja-Nanja 20. oktoober 2012, kl 19.38
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 29.10.2012 13.30.
 
! 20. oktoober 2012, kl 19.45
sinule omaseks ma mõistust küll ei pea:) jaa, jaa! !sinusugused värdjad ja vägistajad mehed käivad naisi ka kirikus peksmas ja vägistamas.
 
alu 20. oktoober 2012, kl 20.36
nohjah. kuidas võtta-kui kogu selle teema ja selle sõnavõttude taga pole kellegi vihkamist, siis misasi see siin on..yleolekut oleks kah nagu vähevõitu või kuidas?
 
Rahu, rahu! 20. oktoober 2012, kl 21.47
Anja-Nanja läheneb või ongi juba jõudnud mittefertiilsesse ikka.
Kuidagi peab selle vastu ju võitlema!

Miks mitte siis oma sookaaslasi materdades? See kõige lihtsam.
Äkki ise paistab siis naisem?
 
:) 20. oktoober 2012, kl 21.51
mingi värk tal selle naiseksolemisega on kindlalt:)
 
Anja-Nanja 21. oktoober 2012, kl 10.46
:DD



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 29.10.2012 13.31.
 
! 21. oktoober 2012, kl 11.30
ma pole ennast ise feministiks pidanud, aga sind värdjaks meheks pean küll! sest sa mölised minult varastatud konto all!
 
kahekümpine 21. oktoober 2012, kl 12.57
Anja-Nanja, kas sõimlevad postitused riivavad su tundeid vää? Ei tea kaua sul aega läheb enne kui aru saad, et oled kõik selle halva, mis sinuga pidevalt juhtub, ise endale kaela tõmmanud.
 
Vana Karu 21. oktoober 2012, kl 15.55
Niikaua kui feministiga ei abiellu, on ju kõik hästi. Mul on normaalne naiselik naine ja seetõttu feministidega probleeme pole, mina vaatan et mu naisel oleks hästi ja nemad vaadaku enda eest ise: Nautigu oma iseseisvust :)
 
! 21. oktoober 2012, kl 16.42
ärge siis hakake teise suupoolega neile ette heitma, et tahavad teie rahakoti seljas elada jms.
 
femm 21. oktoober 2012, kl 18.17
Mees on, hea mees on, kusjuures terve elu jooksul ainuke; lapsed on, head lapsed on. Peksmist meie peres pole kunagi olnud. Pole olnud ka mingisuguste õiguste nõudmist, rääkimata räuskamisest. Õigusi pole nõudnud ka ametialaselt. Sõprus- ja tutvuskond koosneb sümpaatsetest, heatahtlikest inimestest. Esivanemate tänavatüdruku staatusest pole miskit kuulda olnud, vallaslapsigi ei tea suguvõsas olevat. Vaated on feministlikud, õieti igasugu inimõigusi pooldavad.
Mitte ei saa aru, mida teemaautor oma halvustamisega silmas peab või keda ta feministideks peab. Aga no jäägu talle ta arvamus. Sellist suurt kogust sallimatust endaga kaasas kanda ja sellest robustselt teada anda pole just kerge, kuid eks ta ise tea, mida ta taluda suudab, see pole minu probleem. Kusjuures ei häiri üldse, et üks anonüümne Anja-Nanja feminismist halvasti mõtleb. Mina ja paljud teised mõtlevad teisiti. Vägisi ei saa kedagi teistmoodi mõtlema panna.
 
Agnes 21. oktoober 2012, kl 21.47
10 lk puhast paska!
Jään huviga järgmist vaimuvälgatust ootama ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!