Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas ma olen imelik?
 
naine44 19. november 2012, kl 18.30
Tegelikult ei saa üldse aru, miks noored inimesed üldse midagi tarvitama peavad, ERITI NOORED NAISED. Noorena on elu niigi tore ja lõbus. Ei ole vaja ei alkoholi ja ei midagi muud. 40+ läheb kurvemaks ja igavamaks, aga ikkagi alkohol mulle mingit huvi ei paku ja kanep ammugi mitte ei huvita. Ei tee suitsugi.
 
kahekümpine 19. november 2012, kl 21.04
elluke, no küll sa oled alles tubli ja tark! Kahju, et teistele inimestele nii palju mõistust ei ole antud, panevad rõvedalt möllu, ise ei mõtlegi. Kui sa arvad, et ma jube närvis siin koguaeg olen, siis eksid ikka rängalt :D
 
kahekümpine 19. november 2012, kl 21.09
Muide, ma ei saa aru, miks mõni ekslikult arvab, et ma jubedalt närvan siin? Ma lihtsalt ei viitsi end kusalegi piiridesse (eriti oma maailmatunnetust ja mõtlemist) suruda. Räägin seda, mida arvan ja ei ilusta. Minu jaoks on otsekohesus ja mittevassimine väga lihtne moodus elada. Mille jaoks kõike keeruliseks teha? Tuleb mõni ropp sõna, siis tuleb; tuleb vähe teravamalt, siis tuleb :)
 
ang 19. november 2012, kl 22.20
"Tuleb mõni ropp sõna, siis tuleb; tuleb vähe teravamalt, siis tuleb."

Aga miks küsida, miks inimesed (ekslikult) midagi arvavad? Kui inimene ise räägib nii, nagu tuju tuleb ja vahet pole, siis pole ju ka oluline, mida ja miks teised temast arvavad? Suhteliselt labiilse mulje jätad küll, aga mis siis - juhtub ju. :D
 
kahekümpine 19. november 2012, kl 23.43
Labiilne, no ok, las olla :)
 
alu 20. november 2012, kl 00.04
" 40+ läheb kurvemaks ja igavamaks aga ikkagi alkohol mulle mingit huvi ei paku ja kanep ammugi mitte ei huvita "

ei või olla! kas see on pakiveinist vindisena aus ylestunnistus või?
 
Nneka 21. november 2012, kl 22.03
Eee...kahekümpine, oled sa üldse võimeline mingit uut infot vastu võtma? Mulle tundub, et mitte. Ma juba selgitasin eelnevalt põhilisi erinevusi alkoholil ja kanepil ja ei, vahe ei ole ainult selles, et kanepit pole piisavalt uuritud.
Võta aluseks kas või patofüsioloogilise ja biokeemilise toime erinevus (vastavad retseptorid ja tagasisidestusmehhanism kanepi puhul ja alkoholi metabolism). Sellest toime erinevusest johtuvalt võib järeldada, et täiesti kahjutut kanepi doosi pole olemas.
Võiks ju kõrvutada kõik alkoholi ja kanepi toimed, aga see oleks väga tobe võrdlus, sest juba tarvitamisviisid ja sellest tulenevalt ka doosid väga erinevad.
Mulle seda tüüpi uuringud üldse meeldi, aga keskmiselt jääb 10% kanepi proovijatest sõltlaseks, kuritarvitamise piiri pole määratud. Kõikidest alkoholi proovinutest (kusjuures alkoholi tarvitatakse ju ikka elu jooksul mitmeid kordi, kanepit aga sageli ainult paar proovimist) aga 3-4% sõltlaseks ja 3-4% kuritarvitajateks.
Selle kõige kõrval pole aga minu eesmärgiks kindlasti mingi alkoholi promo ja kogu see alkohol vs kanep jutt on paras teemast kõrvale ujumine, lihtsalt et kanepiga käib kaasas väga palju luulusid, et see mingi jube peace-out-tore värk lihtsalt ja tahtsin sinu väleväited ümber lükata.
Kes siin enne ütles, et kanepi kahjutus ammut tõestatud ja kõik, mis kirjutasin, on vale, võiks siis mingit tõestusmaterjali panna.
Natuke teemast välja, aga nagu sa isegi ütlesid, siis kasutad kanepit eelkõige gruppi kuulumise nimel. Ei imestagi selle üle, nii teevad enamus suitsetajaid ka... aga pole mõtet sinna ümber mingit roosamannat endale ette kujutada, justkui oleks selles tegevuses midagi mõistlikku. Mis mõtet oli nendel wikipedia artiklitel, kui seda on juba enne käsitletud ja teada, et kanep võib olla teatud juhtudel surmav ning nende surmade arv on kindlasti alaraporteeritud?

Sa ujud oma väidetega ringi nagu libe kala sogases vees, enamasti sul polegi ühtegi väidet kui sellist ja kui jänni jääd, siis hakkad tiineka kombel solvanguid laduma. Nojah...
 
Indrek2 23. november 2012, kl 15.24
Loomulik, et narko kõigile ei meeldi.
 
kahekümpine 23. november 2012, kl 17.30
Nneka, kas sa oled veidi haige või? Kustkohast kaevasid sa minu jutust sellise asja välja: "Natuke teemast välja, aga nagu sa isegi ütlesid, siis kasutad kanepit eelkõige gruppi kuulumise nimel."? See on täiesti alusetu väide, ma teen kanepit siis kui ma ise tahan, keegi mind ei sunni ega ajenda. Olen pidevalt seltskonnas, kuid tõmban harva.

Sa lahmid, ja ikka sa teed seda ühe väite ümber, sa ei saa ometi olla nii ühekülgse mõtlemisega? Pole olemas kahjutut doosi, ometi sureb AINULT alkoholi tõttu kordades rohkem inimesi. Ma ei väidagi, et kanepi ja millegi muu koosmõjul neid üldse ei sure.
 
oopium. 23. november 2012, kl 17.58
noh öeldakse, et alkohol hävitab hinge, aga narkootikum hävitab vaimu.

lõpetasin hiljuti ühe noormehega suhtlemise, kuna ta lõpuks pidi mulle ikkagi tunnistama, et tarvitab kanepit. tegu on väga heast perekonnast (selle 'väga heas' peaks panema jutumärkidesse, sest see on kelle arust siis) noormehega, kes kevadel üritas lõpetada kõrgkooli, aga tema jutt ja suhtumine muutus järjest rohkem labiilsemaks.
see on minu otsus, aga ma ei suhtle narkomaanidega.
mul pole isegi uudishimu midagi sellist proovida, erand oleks vist vähki põdevana, sest neid piinu olen ma kõrvalt näinud.
tuleb välja, et teatud olukorras ma seda siis õigustan.
 
oopium. 23. november 2012, kl 18.04
alkohoolikute pärast kannatanu... hakkab narkomaaniks ja leiab selleks õigustuse-vabanduse, kõrgem pilotaaž eksole. rumal on see- kes tahab millestki sõltuv olla ja vabandust ei leia.
 
kahekümpine 24. november 2012, kl 12.00
Jube raske elu ikka sul, oopium. Sõltuv või mitte, siiani pole see mu elu kuidagi rikkunud. Võib-olla rikub veel, kes teab.
 
oopium. 24. november 2012, kl 12.15
nii raske siis ikkagi ei ole, et ma vajaks lisa tininat!
narkari vägivald ja kuritegevus avaldub siis, kui vaja järgmist laksu, see on sul alles algus, leia vabandusi nii palju kui tahad.
 
alu 24. november 2012, kl 12.25
kõik algab eelarvamustest:)
 
oopium. 24. november 2012, kl 12.32
kõike ei pea lollina enda nahal proovima, et eelarvamusi ikka ja jälle tõestada, mis on juba tõestatud!
 
alu 24. november 2012, kl 12.38
mida siis peab?? olema viks viisakas ja kõigile eeskujuks või? aga palun, lase käia!

ikka tekivad eelarvamused, mille ymberlykkamisega saab tegeleda..

niiet pole mõtet pinda käia sellega, mida teisest arvad. samamoodi on onaneerimine ju ilgelt out, missest et ka ise näppu paned, eksole?
 
oopium. 24. november 2012, kl 12.42
mida sa nüüd siin teha üritad :DDD ma püüan teha näo, et ma seda teksti tõepoolest ei lugenud :D olenemata, mis üüratud killud nüüd siin tulemas on???!!!
 
Nneka 24. november 2012, kl 12.51
Njah eks see ole igaühe asi, mis ta teeb. Peaasi, et inimesed reaalselt teaksid ka, millega tegeleb. Ma nii resoluutne kui oopium ei ole, aga kindlasti olen igasuguse joodikluse ja narkarluse kui sellise vastane.
Mina olen üldse selles mõttes suht liberaal - igaüks võiks oma valiku teha, mil viisil ja kui intensiivselt oma tervist kahjustab ning ühest küljest pooldan mina igasuguste narkootikumide legaliseerimist. Asjal on ainult teine külg, et inimene peaks ka isiklikult vastutama tekitatud tervisekahjude eest. Paraku oleks seda aga ülimalt raske tuvastada, kes ja kui palju endale kahju on tekitanud....isegi kui oleks ming hea moodus, siis tuleks terve tervishoiusüsteem ümber korraldada.
 
alule 24. november 2012, kl 14.25
Ei mingit pakiveini, tunnistan seda täiesti kaine peaga. Ei saagi aru, miks mõned naised vastu vaidlevad, et 40+ elu nii tore. Ei ole tore 50-e poole liikuda. Saabuv 45 ajab hirmu peale.
 
Ilme 25. november 2012, kl 13.54
Jah sa oled imelik.
 
ei 25. november 2012, kl 14.49
sa oled kurjategijast teadlik!
 
Geneetiline soodumus, või mõtted/harjumused 02. märts 2013, kl 23.07
Ütlen - päris huvitav oli lugeda kõigi kommentaare. Siin oli teaduslikke fakte, kahte erinevaid pooli toetavaid inimesi, minusuguseid ülestunnistajaid, hirmu tundjaid (siiralt palun tundke edasi :) ).

Olen raskemat sorti juhtum. Raskem kui üks ülestunnistaja. Aga mul on samuti suur rõõm, kui saan välja rääkida neid mõtteid ja olukordi. :)

Tahan vaid 2-te asja välja tuua:

1) kanep.. teekonnal aitab "avada silmi" mina/jumal/eksistensiaalsuse/elu juures. Ma tean üht haige inimese tõde. Depressioon saabus minu eesmärgi saavutamisel. Ma ei osanud seda seostada siis kanepi järgsete meelepuhangute tugevnemisega.

2) On täpselt nii tõsine, nagu seda on NNeka kirjeldanud ja olen elav erand/geneetiline või mõtteline soodumus, kel juhtuvad sarnased asjad, nagu ülestunnistajal, ainult, et mulle piisaski vaid tarbimisest.

Ma olen nii vihane ühe kommentaari üle, kus keegi ütleb ausalt välja, et ta pole lugenud kommentaare ja lihtsalt lajatab oma arvamuse pärast ühe tõelise põdeja ülestunnistust. (Pidage meeles, talle mõjus pikaajalise praktiseerimise tulemusena)

Nneka'l on õigus - need, kes tõesti kannatavad (kelle pärast kanep väärib silti narkootikum (kuigi kõike.. elus võib pidada narkoks... ühes palju kõledamas teadmises)) hoiavad kindlasti oma teada.

Mul on,, üht pidi õnnelik juhtum olnud - eelmine 2,5 kuune periood möödus, ma olin küll väga teine inimene (olen ka), aga nüüd hiljuti lollisti käitudes tulid uuesti need sümptomid ning oskasin seekord siis paremini seostada neid kanepi tarbimisega. Ma katsun teha endast kõik, et ravida oma aju tervisliku toidu, omega 3 ning magneesiumi vitamiinidega, KORRALIKU MAGAMISE ja kontsentreeritud koguse laisklemisega.

Aitab ka lugeda ning saada teadmisi juurde, kuidas "võidelda" ent samas aidata ajul see protsess ära põdeda läbi neti. Siinkohal soovitan paljudel teistelgi PÕHJALIKULT uurida foorumeid ja leida korduma kippuvaid stsenaariume inimestel. Siis teate, et risk on alati olemas ja kui meil kõigil on ainult üks elu, siis uskuge mind, KANEP EI OLE VÄÄRT RISKI. Ausalt ka, kuigi hetkel on minuga kõik hästi? (haha naljakas), siis kui see ülestunnistaja poolt kirjeldatud laine peale tuleb, siis ma pigem murraks jalaluu, kui kogeks seda veel ühekorra.

Kanep on varjatud tagajärgedega kergesti eluohtlik narkootikum. See ei nõua aega, ega ka kogust. Igaühele on see isiklik "taluvus-piir"
Kanepil on nii palju positiivset noortekultuuri seljataga toetamas (suures osas muusika), pluss spirituaalsus, pluss põnevus tunda ennast, kui korruptsiooni-vastase võitlejana (astudes mõttena või suisa füüsiliselt vastu)

Tervist kõigile!
 
mann 02. august 2013, kl 16.05
Àra kaaguta oma mehe kallal...parem kui alko..kanep pole narkootikum!
 
michealcoka 25. august 2022, kl 03.00
whatsapp (+1760 671–0026 ) Buy Weed, Cocaine, Heroin and Shrooms in Malaysia Soudi Arabia Singapore Jordan Ireland, Belgium, United Kingdom, Iceland, Portugal, Spain, China, Japan, Turkey, Canada United States, Morocco, France,Germany, Poland Serbia,Romania, Ukraine, and all countries . Our team has succesfully delivered in 26 different countries . All marijuana and Cocaine is double vacuum packed before shipping, making it completely odorless to ensure that it arrives safely to your door. Our distribution crew is expert at making packages that blend in with the rest of the mail. We have also put into place many other security measures to ensure the security of our customers.

Below are the various strains of kush available

White Widow

OG Kush

Sensi Star x ak 47

Afghan Kush

Northern Lights

Hawaii-Skunk

Hindu Kush

Super Silver Haze

Super Skunk

Green crack

Sour Diesel

Grand Daddy Purple

AK 47

White rhino

Sativa

Orange kush

Purple kush

And much more………..

OZ (28grams) $250

1/8 pound(56grams) $500

1/4 pound(112grams) $750

1/2 pound(224grams) $900

1 pound(448grams) $1600

Cocaine Oz (28grams) $3600 1/8 pound(56grams) $7100 1/4 pound(112grams) $13500 1/2 pound(224grams $25000 1 pound(448grams) $48000

whatsapp (+1 760) 671–0026 )
telegram:t.me/Drugstoreworld
facebook:https://www.facebook.com/Mary-Jane-420-grow-shop-worldwide
website: https://michealcoka.fwscheckout.com/
https://drugstore.edublogs.org/
https://drugstoreworld.carrd.co/
https://onlinedrugstore.jimdosite.com/
email: michealcoka@gmail.com
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!