Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks suitsetajad toas ei suitseta?
 
suitsetaja 15. august 2014, kl 01.01
Sest suitsuhais läheb kõik toaseintesse ja muudab need kollakaks. Ja ega keegi ei taha pidevas suitsuhaisus elada :)
 
to suitsetaja 15. august 2014, kl 01.04
Kuidagi tõesti vastuolu nagu. Suitsetada tahad, aga suitsu sees elada ei taha. Ära siis suitseta.
 
to tõepoolest, miks? 15. august 2014, kl 01.09
Ei saa võimalik olla, et mõni tõsimeeli usub, et suitsuhais ei häiri mittesuitsetajat.

Just nimelt värske suitsuhais kõige vängem ongi ja see ei saa mitte kuidagi mittesuitsetajat mitte häirida.

Tüüpiline suitsetaja soovunelm.
 
hähh 18. august 2014, kl 19.06
kogu elu on häiriv ja kahjulik närvikulu. Oleneb ainult kuidas ja mida vaadata. Autod, lärm, joodikud, liigsööjad, trügijad, vingujad jne. Kui häirib, hoidke aknad kinni või kolige oma majja. Mina ei saa ka midagi parata mind häirivate ja kahjustavate faktorite vastu
 
to hähh 19. august 2014, kl 02.07
Väga nõme suitsetaja närvitsemine.

Lihtsalt juhtisin tähelepanu kummalisele arusaamale, et VÄRSKE suitsuhais ei häiri kedagi. Kõige rõvedam just see värske hais ongi.

Paistab, et sul öeldust arusaamisega probleeme, suitsetajate viga vist.
 
nikotiko 19. august 2014, kl 09.36
toas ei tehta lõket, töötav automootor kinnises garaaZis pole mõeldav, nii ka suitsetamine ventilatsioonita toas. kui keegi suitsetab rõdul või koridoris või välisukse juures, siis see on taunitav. korterotes, eriti paneelikates, on igasugused haisud ja hääled jubedad. toas suitsetamine sellistes majades pole ka lahendus,sest suitsuhais levib mööda ventilatsioonitorusi majas laiali.
õues peabki suitsetama või toas, kus on hea ventilatsioon.
 
hähh 19. august 2014, kl 20.21
Jah, eks ta ole- suitsetajatel omad arusaamised, liigsööjatel omad, laiskadel diivanipatjadel omad, tibuemmedel omad, delfimuttidel omad jne., jne. Ja mis me nüüd ette võtame? Korraldame hääletuse või kelle kiiks ikka kõige, kõige on?
 
to hähh 19. august 2014, kl 20.59
Vaata probleem on selles, et suitsetaja tõsimeeli usub, et VÄRSKE suitsuhais mitte suitsetajaid ei häiri.
Lihtsalt üllatas, KUST selline arusaam.

Me maja treikojas suitsetatakse, väga vastik. Nüüd küll vähem, aga varem käis hull tossamine, kõik suits tuli mu tuppa.
 
to hähh 19. august 2014, kl 21.07
mittesuitsetajaid
 
hähh 19. august 2014, kl 21.10
Nojah, eks inimesi on erinevaid ja võib-olla mõni tõesti usubki, aga ilmselt suitsetajana ma oma pead sellega ei vaeva. Ise ma seda ei usu ja isegi suitsetajana häirib mind suitsuhais just enda juustes väga. Huvitaval kombel teiste juures mind see ei häiri, kui just tõesti ei ole tegu vana kopitanud haisuga. Sinu rahustuseks võin veel lisada, et oma aias suitsetades ei häiri ma ka naabreid. Tervisele ka ei ole hakanud kuna jooksen pea iga päev 9-11 km. Kopsumaht on samuti 115%. Miks ma maha ei jäta? Ei teagi. Rumal muidugi, aga arvatavasti aitab see siiski peletada minu teist rumalat sõltuvust. Vajadust midagi näksida pidevalt. Kahe sõltuvusega vist võidelda ei jõuaks. Kahest halvast valin siis vähem halvema. Vähemalt nii ma usun
 
irooniapõõsas 19. august 2014, kl 21.33
Kui trepikojas suitsetatakse, siis see mis sinu tuppa jõuab pole enam värske suitsuhais. Ja teine asi on veel see, et tavaliselt need trepikodades tossajad suitsetavad mingeid odavaid marke, mille hais on tõesti jube, nii värskelt kui seisnult.
 
to hähh ja irooniapõõsas 20. august 2014, kl 04.44
Kuidas ei tule trepikojast tuppa värske suitsuhais ? Otse loomulikult tuleb.

Üks kommija siin avaldas arvamust, et VÄRSKE suitsuhais ei sega kedagi. Just nimelt VÄRSKE kõige vängem ongi, jube seda sisse hingata.
 
eelmisele 23. august 2014, kl 01.19
mine maga kaineks, siis saad ehk ise ka aru millal, mida ja kellele vastata
 
eelmisele 01.19 23. august 2014, kl 04.06
Hinga siis sisse oma VÄRSKET suitsuhaisu ja kaifi mõnuga, kes keelab, peaasi et sa teisi ei mürgitaks.
 
hj 25. august 2014, kl 20.29
Minugi pärast suitsetagu, aga aga see vastikumast vastik suitsuhais kandub minuni. Tuleb minu aknast sisse ja terve tuba on seda täis. Suitsuga tänaval jalutajale tahaks ma alati jääkuubikutega vett pähe kallata. Kogu see suitsujoru tuleb mulle näkku. Mine ja kükita kuskil põõsa ääres ja tee ära see suits. Mõtlevad, et kui nad seda niimoodi käigu pealt, põlev suits näpus lippavad, siis keegi ei näe. Oi milline paks haisujoru sellest maha jääb. Absoluutselt kõik suitsetajad haisevad suitsu järgi, kuigi toas ei suitseta. Nende hingeõhk on talumatult haisev. Tee sa sellise kolleegiga koosolekut ja suru iiveldust maha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!