Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
tutvust otsivad mehed
 
Reelika 26. september 2014, kl 13.35
Mina olen täheldanud, et mehed on arad. Nad ei julge ära öelda. Tahetakse mingit tagavaravarianti hoida. Kohati meelitatakse siis sõnadega Fb-is ja sms-id. Milleks? Kas tõesti pole muud teha, kui naisele, kes tegelikult niivõrd ei meeldi saata mingeid meelitusi?
Mul on täiesti kõrini sellest.
Aga kuidas peaks käituma?
Ütleme, pimekohting. Mõlemad kinnitavad peale seda, et tahaks edasi suhelda. Saadakse kokku veel paar korda mingi x aja jooksul. Siis mehe poolt mingi nädalane paus, ise ka enne ühendust ei võta.
Siis nädala pärast taas mees FB-is või sõnumitega pommitamas?
Ja mõni päev õhtused jutuajamised FB-is.
Ja siis mõni päev, kui ise olen alustanud vestlust- vastust vahest ei tule. Näen, et onlines-s. Tõesti sellist ebaausust jube palju- just netimeeste puhul.
Higihaljad võrgutajad omameelest!
Olen täielikult pettunud ja ei taha enam luua ühtegi suhet.
Saadan kõik per---sse.
Lihtsalt tunnen, et siiruse ja aususega pole siin ilmas enam midagi teha.
Ausat , normaalset meest, kes tahaks ka koos käia, midagi koos teha- pole.
 
NaineX 26. september 2014, kl 14.57
Täpselt nii ongi, nagu Reelika kirjutab. Ma juba mõtlesin, et viga on minus.
 
Thomas 26. september 2014, kl 16.07
Mina ka ei leia, et aususega midagi teha oleks. Mulle kirjutas äsja üks naine, kes teatas, et temal on mees olemas ja ei teagi milleks mind vaja oleks. Siis kaks naist valetas end 25-seks ja kohe tuli suunatud küsimuste järel välja, et vanus oli 52. Seejärel järgnes laussõim, et miks ma oma naist petan ja noori tibisid otsin. Ma olevat ka 50, kuigi ei ole kaugeltki ega ole mingit naist. Lisaks tuli mingeid alusetuid ja seosetuid süüdistusi pimedast vihast, mille järgi ma pidavat elama Lõuna-Eestis ja ma ei tea mis soga. Iga naine, kes siin vastab kuulutusele, on lõks mille taga varjab end paks vanamutt. Kindlasti ma kellelegi pilti ei saada.

Ausat ja normaalset naist, kellega koos filmi vaadata pole. Ühte naist pidin siit pool aastat veenma filmi vaatama. Siis kui tuli, siis lasi ka 15 minuti järel sõnagi lausumata jalga uksest välja, kuna ma julgesin tema kõrvale lihtsalt istuda. Äärmiselt ebaefektiivne tutvumine.
 
ahzooloog 26. september 2014, kl 16.17
mis film oli?
 
Thomas 26. september 2014, kl 16.39
Üks komöödia moodi film, mitte mingi räme asi aga ega naised nalja ei mõista. :)
 
üks naine 26. september 2014, kl 17.12
No see oli ikka päris s.tt film..
 
Thomas 26. september 2014, kl 17.20
http://www.imdb.com/title/tt1341167/
 
üks naine 26. september 2014, kl 17.25
Saan aru, miks see naine jalga lasi:)
 
ahzooloog 26. september 2014, kl 17.27
film ongi vbl naljakas, aga enamus naisi eelistaks miskit leebemat ja romantilisemat:)
 
Thomas 26. september 2014, kl 17.37
Nojah aga nüüd ta peab mingi hõivatud abielumehe võtma, sest see oli pipeline'is minust järgmine. Palju õnne!
 
Thomas 26. september 2014, kl 17.39
Ja tegelikult ütles naine, et läks koju jooma, kus ootasid pudelid. Oleks ma alkoholi pakkunud, oleks jäänud. Aga minule ei olegi alkašid vastuvõetavad.
 
Reelika 26. september 2014, kl 17.45
Thomas, ma ei saa aru, kust sa sellised üles leiad?
Kes iga õhtu veinikest limpsivad ja randa ilma dzinnita minna ei saa.
 
Thomas 26. september 2014, kl 17.55
Ikka siitsamast. Ja see oli üle aastate parim leid juba isegi. Lihtsalt minul on latt kõrge ja otsima peab paar dekaadi. Lihtsalt mulle ei meeldi kuulda, kui naine teatab, et minu suurim viga on vähene joomine. Äkki ma pean mingi muu koha pealt latti alla laskma siis, et naine lepiks selle minu vähese joomisega. :)
 
H. 26. september 2014, kl 18.54
Meeldiv lugeda, kuidas mind siin taga räägitakse.
Tegelikult oli põhjus selles, et tõmmet ei olnud :D
 
H. 26. september 2014, kl 18.57
Suht mage mees on see thoomas, et siin foorumis ainult naisi taga kirub. Mehed on hullemad pläkutajad kui naised.
 
Thomas 26. september 2014, kl 19.01
Nagu ma ütlesin juba varem, tõmbe puudumise või olemasoluga saab kõike põhjendada - petmist ja varastamist. Sellepärast tulebki kohe kohtuda, et ei peaks kuus kuud selgitama, kas on tõmmet või mitte. Sellepärast on mul põhjust kibedust ja solvumist tunda.
 
Thomas 26. september 2014, kl 19.24
Ja H. veidrustest võiksin kolm korda pikema nimekirja teha, kuid ma ei tee. Lihtsalt järjekordne näide, miks on üks hea üheöösuhe kordi etem kui kuude kaupa vindumine ja närvidel mängimine. Elagu iha.ee!
 
Thomas 26. september 2014, kl 19.25
Sa olid üks loll l.ts ka!
 
Thomas 26. september 2014, kl 19.31
Hakkab libamine peale jälle.
 
H. 26. september 2014, kl 19.44
Loll võin olla, l.ts mitte:)
Soovin Thomasele ja teistele kaasvõitlejatele edu armastuse leidmisel.
 
Thomas 26. september 2014, kl 19.52
19:25 kommentaari ei kirjutanud mina.

Aga H. põhimõtteliselt kinnitas, et mu jutt oli tõde.

Elu on selleks lihtsalt liiga lühike, et pool aastat lubadusi kuulata ja maohaavu koguda. Elu peab olema meeldiv nii et iga päev oleks tore elamus. Ja naisi on Eestis siiski piisavalt palju, et mitte lasta end nurka suruda ja kannatada seal.
 
Thomas 26. september 2014, kl 20.28
Samamoodi isik, kes esines nime la tortuga taga. Lobises nii kaua, kuni ma soovisin kohtuda. Siis kadus nagu vanasarvik sinise suitsuna. Ilmselt pole mehe ja laste juurest niisama lihtne kuhugi tulla võimalik.
 
H. 26. september 2014, kl 20.42
Thomas, Sa räägid nii ilusaid sõnu, et tundud delfimuttide jaoks ilmselt ideaalmees. Ole ettevaatlik, need paksmaod võivad hakata Sind ründama, kuigi soovid tutvuda kenade noorte naistega. :)
 
H. 26. september 2014, kl 20.59
Ja teadmiseks kõigile, et alkohol+unerohi=mäluauk.
Uskuge mind, olen proovinud.
 
epp 26. september 2014, kl 21.06
Põder Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>Õige oleks nii, et korraga omatakse niipalju tutvu >si, et oleks kogu aeg rahuldavalt hulgal kohtingui
> d. Suheldes nende 15-ga 9 kuud annab 15 kohtingut >kõigiga läbi teha, lihtsalt 5 aeglasema loomulist >kohtingut tulev ad kuudel 7-9 ja kuudel 1-6 on >kohtumine kiire 10-ga.

Kui niipalju huvitavaid mehi leiduks, siis ei tekiks netis tutvujatel ka nii kergelt tüdimust, frustratsioon tekibki ajapikku. Pärlite leidmine võtab meeletu aja, julgeks väita, et kui korra kvartalis mõne huvitava persooni otsa komistab, siis on isegi hästi. Võimalik, et mõnes välismaa metropolis on tutvujatel lihtne, valik on suur ja lai, kuid meil siin korduvad ühed ja samad näod, kuust kuusse.
 
H. 26. september 2014, kl 21.09
Thomas ongi pärl. Suhteliselt noor, valmis peret looma, truu, teeb süüa, peseb pesu, koristab ja RIKAS !!!
Ruttu kirjad teele.
 
epp 26. september 2014, kl 21.14
Reelika Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen täheldanud, et mehed on arad. Nad ei jul
> ge ära öelda. Tahetakse mingit tagavaravarianti ho
> ida. Kohati meelitatakse siis sõnadega Fb-is ja sm
> s-id. Milleks? Kas tõesti pole muud teha, kui nais
> ele, kes tegelikult niivõrd ei meeldi saata mingei
> d meelitusi?
> Siis nädala pärast taa
> s mees FB-is või sõnumitega pommitamas?
> Ja mõni
> päev õhtused jutuajamised FB-is.

Seda ma mõtlesingi, et kohati ei saa hästi aru, et milleks suhtlust jätkata? Kui vastastikkust tõmmet pole, siis niipalju võiks teineteise suhtes aus olla ja ta vabaks lasta, lõpetades igasuguse suhtlemise. Ma saan aru, et kontakti hoitakse igaks juhuks, kuid see on tegelikult isekas.
 
Thomas 26. september 2014, kl 21.19
Jah, ainult armastus on puudu. Küll seegi tuleb.
 
Reelika 26. september 2014, kl 21.21
Epp, olen igati Sinuga nõus. Olen aru saanud, et mehed ei taha, julge ei öelda. Aga antud käitumine on ebaviisakas ja ei näita kuidagi hoolivust naise suhtes, keda vahest siis oma kallidega üle kallab.
Mina otsustasin, et käitun nüüd samasekt, kui peaks taas mõne aja pärast uuesti ühendust võtma.
Mina lihtsalt ei reageeri.
Kuidas Sina Epp antud olukorra lahendaksid?
On selgemast selge, et juba siin suur erinevus - hoolimise mõiste mul mehega erinev.
 
H. 26. september 2014, kl 21.32
Mul oli ka kunagi selline mees, kes mulle üldse tähelepanu ei pööranud. Vahel olime kõik õhtud koos ja siis võis olla 2-3 nädalat vaikust.
Eks ta vist käis teiste naistega kohtingutel ja jõi ennast lihtsa rihmaks õhtuti.
Sellepärast polnud tal minu jaoks aega. Ja mina nutsin kodus, sest olin nii armunud. Nüüd saan aru, kui mõttetu see oli. Naised, liikuge parem edasi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!