Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
tutvust otsivad mehed
 
epp 26. september 2014, kl 23.25
H. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Thomas ongi pärl. Suhteliselt noor, valmis peret l
> ooma, truu, teeb süüa, peseb pesu, koristab ja RIK
> AS !!!
> Ruttu kirjad teele.

Kui pärl, siis miks vaba? Või oli see irooniana mõeldud?
 
H. 26. september 2014, kl 23.27
Toomas las ise kirjeldab, miks ta vaba on. Mina ka aru ei saa. Ju siis ikka on mingid vead küljes, mis esmapilgul välja ei paista.
 
H. 26. september 2014, kl 23.31
No see, et ta piiblit tsiteerib, võiks juba ohumärk olla.
 
Thomas 26. september 2014, kl 23.32
Tibidele on tõesti lugemusega mees ohumärk! :D

Aga pärast 3-4 kohtumist ei oska H. minus vigu näha. :)
 
Thomas 26. september 2014, kl 23.34
Ja kuut kuud suhtlemist.

Nii et lisaks vähesele joomisele lisandus puudusena piibli tsiteerimise oskus. Tase. :D
 
epp 26. september 2014, kl 23.35
Et siis Thomas tahtis tutvust jätkata, kuid H. nägi mõne kohtumise järel ohumärke ja loobus?
 
H. 26. september 2014, kl 23.36
Tahad ma hakkan su õigeid vigu tulistama?
Püüdsin su tundeid säästa.
 
Thomas 26. september 2014, kl 23.40
Fantaseerida oskame me kõik. Veel mõned klaasid veini ja tulevad kõikide maailma meeste vead ära. :)
 
H. 26. september 2014, kl 23.42
Ma ei hakka siin kedagi solvama. Olen täiesti kaine.
Head õhtut, minu poolt on see teema lukus.
 
epp 26. september 2014, kl 23.46
Vahel võivad tõesti tutvumisel määravaks saada väikesed nüansid, millest ainult kohtudes aru saab.
 
n53 27. september 2014, kl 09.15
Thomas on ennasttäis mees. Enda arvates nii hea mees, aga ükski noor naine sellele vaatamata ei taha teda.
 
Robert 27. september 2014, kl 13.13
H., kas oled tutvumisest huvitatud?
Sinuga soovib tutvuda 29a mees.
 
Thomas 27. september 2014, kl 16.55
Mul on elu niigi väga huvitav ja milleks mul on vaja naist, kes toob mu ellu probleeme ja südamevalu? Ühesõnaga minu latt on piisavalt kõrgel. Te ei tea kui palju naisi ma olen ise maha jätnud. Ja üle ühe kuu minuga suhtes olnud naised ise mind kunagi ei jäta. :)
 
Thomas 27. september 2014, kl 17.05
Ja ega aegagi ei ole. Aega leiduks siis, kui naine oleks minu jaoks piisavalt huvitav ja intrigeeriv ja väljakutse. Mehe jaoks üleüldiselt on naise olemasolu suhteliselt neutraalne asi, sest kuigi on väga tore, kui on naine, siis on ka terve suur kuhi miinuseid, miks see ei ole tore. Nii et ma isegi karda, et ma millestki väga ilma jään, kui mul naist ei ole ega tule. Küll ma arvan, et pigem jäävad naised ise ilma ühest sellisest haruldasest nähtusest nagu vallalisest haritud enda eest hoolitsevast mehest, keda pidi jätkuma ainult 40%-le samasugustele naistele. Küll ma lapsesaamiseks midagi välja mõtlen. Ja ühtegi hammast pole mul veel välja tõmmatud ega välja löödud. Hambaauke on mul harva. Aga teinekord võib halb lõhn mehel suust tulla hoopis sellepärast, et naine väga meeldib. Kui väga meeldib, siis läheb mees närvi ja siis võibki suu hakata kuivama ja tulla ning midagi ei saa teha. Aga pole ka ime, et suust võib tulla lõhnu, sest populaarteaduslike artiklite järgi olevat suus rohkem baktereid kui tagumiku peal. Äkki oleks õigem hoopis teist otsa nuusutada - kassid-koerad teevad nii. :D
 
Reelika 27. september 2014, kl 17.15
Mina küll naisena tunnen, et elust on ikka suur osa puudu, kui mehe tuge kõrval pole. Inimene pole loodud üksi olema. Lihtsalt vahel on tunne, et enam üksi ei jõua.
Mitte materiaalselt, vaid kogu see virr-varr, mis ümber toimub- otsustamised jne. tore oleks, kui oleks kellega nõu pidada ja arvamust küsida.
 
Thomas 27. september 2014, kl 17.25
Mul on ka vahel raske aga kuna olen üksiklapsena kasvanud, siis saan hakkama. Lisaks mõtlen, et kui mul oleks üks nõme naine kodus, kes ei laseks mul oma hobidega tegeleda ja hävitaks minu eelarve ja säästud, siis oleks ka õudne. Ja kui ma veel peaks vaatama selle naise alkoholismi, mis on minu jaoks jälk, siis kaob igasugune huvi ja ma hakkaksin otsima võimalust naisele ebameeldivaks muutuda. :D

Naistevahetust vaadates tunnen nii suurt tõõmu, et mul ei ole sellist eite kodus nagu seal lehvisid, Marina-suguse pärast ma enam koju ei tulekski. Teisega veel ehk oleks võimalik toime tulla.

Ma ootan, millal tuleb naistele mõistus pähe ja millal nad hakkavad mind ka hindama. Kuni nad seda ei tee ja iga mustperset ja naistevahetuse eest sama heaks peavad, ma ei soovigi suhet. See on põhjus, miks ma olen üksi. Teooriate järgi sobivad kokku need, kellel on sarnased väärtused ja sarnane lapsepõlve päritoluperekond. See panebki paika, et ma vajan naist, kes on vaimsete väärtustega, hindab tarkust, on korralik, elujaatav ja edasipüüdlik. Kuna selliseid siin üleüldiselt ei ole, siis ei olegi siin muud teha kui lolli mängida. Korralikud ja edasipüüdlikud naised vist küll siit meest ei otsi.
 
Thomas 27. september 2014, kl 17.26
Mul juba oli peaaegu selline sobimatute väärtustega naine, kellele ma vastikuks end tegin, et lahti saada. Kõigepealt keerasin seksi kinni. :)
 
Thomas 27. september 2014, kl 17.40
Ja kuidas teeks minu elu paremaks mitme võõra lapsega üksikema, keda ma peaksin koos lastega ülal pidama? Ma ei näe seda. Neid naisi, kes tahaksid seksi, on ja leiab aga ma ei tahaks ju ainult seksi. Ma otsin partnerit, kes minule ka midagi pakuks.
 
Täitsa Bond 27. september 2014, kl 18.10
Need, kes kohe kohtuda ei taha või venitavad, on kas tegelikult hõivatud või mitte eriti ilusad.
Ja kohe kohtuda tahtvaid, kenasid noori naisi omakorda ka pole, sest need on nagunii hõivatud. Nagu mehedki.
Kes siis otsivad ja nendivad, et pole kedagi, kellega..?:-)
 
Reelika 27. september 2014, kl 18.21
Mina kohtumisega kunagi ei venita. Sest tean, kui ikka mees reaalis ei meeldi, siis ütlen ka ei. Ja milleks see pikk kirjavahetus.
2-5 kirja, nädal ja siis kohtumine.
Näiteks mul hetkel taas mure. Õhk-vesipump kuidagi imelikult hakkas tööle, kui nüüd kütte sisse lülitasin. Oleks mees majas, oleks kergem ja ma ei peaks meeste mõistust nõudvaid töid tegema.
 
Täitsa Bond 27. september 2014, kl 18.33
Ahjaa. Veel üks kuldreegel. Otsivad naised on keskealised, isegi siis, kui nad end poole nooremaks valetavad.
Reelikale-eimaksa nüüd ikka loota, et igamees on kliimatehnik. Et sa aga seda loodad, siis tähendab see üht-vanakooli naine otsib vanakooli meest:-)
 
Reelika 27. september 2014, kl 18.39
Täitsa Bond, jah tean, et igamees ei oska abistada.
aga tõesti, me vist jõudsime tõeni, et tõesti vanakooli mehed meeldivad kõige rohkem.
ja ilmselt olen ka ise vanakooli naiste moodi- väärtused, mis olid sii, kui mina sündisin ja lapsepõlves nägin on hingelähedased.
 
m.o.t.t 27. september 2014, kl 18.47
Selge niigi, et selles eas siin naisi pole, kellega vòiks tutvuda:-)
 
Thomas 27. september 2014, kl 19.00
Aga kes siis konverentsi peavad meestepuudusest?
 
Hermine 27. september 2014, kl 19.26
Thomas tundub jutu järgi olevat liiga suure kontrollivajadusega. Tal on konstrueeritud oma ideaalne elumudel ja ta kardab/tõrjub määramatust, mis võiks seda ohustada. Aga pikema kooselu ja eriti lastega kaasneb paratamatult planeerimatus, segadus, ohud, pettumused. Oled planeerinud meeldiva õhtu oma hobidega, aga pead hoopis hoidma oksendava ja viriseva lapse pead süles...
 
tahaks teada 27. september 2014, kl 19.27
No ja paljudega sellised bondid isiklikult kohtunud on, et kohe teavad, mis vanuses ja kui ilusad-koledad otsijad on? Need reeglid on paika pandud omast kogemust? V6i halad niisama?
 
eh 27. september 2014, kl 20.37
Ei saa Thomase tekstist siin kohati aru. Milleks pikk monoloog ja läbisegi rääkimine naistevahetusest, hambaaukudest ja alkoholismist?? Pigem tundub, et nii mõnigi naisteka foorumit külastav mees on kibestunud ja vihane, et naised sellist kullatükki ei märka. Enda arvates ideaalne, kuid naistes osatakse ainult vigu välja tuua.
 
mh 27. september 2014, kl 20.52
Nagu ma alu (alias täitsa Bond) tekstist võin välja lugeda, siis ikka pole õnn õuele jõudnud sireda piha ja vööni ulatuvate juustega noore naise näol? Aga mõtle ikka positiivselt, mäletad ju yxikmeest, kes ennast põlema lubas pista, aga peaaegu kaheteistkümnendamal tunnil ikka naise leidis, kes talle sobis. Nii et..
 
H. 27. september 2014, kl 21.02
Robertile
Tutvumise rubriigist just lugesin, et siinsed mehed pidid jubedad peletised olema. See oli natuke hirmutav:) Ja vanust valetatakse ka nagu ma aru olen saanud. Kui ütled, et oled 29, siis tegelikult 39 või isegi 49.
Tegelikult on lood sellised, et hetkel pole huvitatud tutvumisest. Tänud siiski pakkumast:)
 
hoian eemale 27. september 2014, kl 21.48
Seepärast foorumis oleva seltskonnaga lähemalt tutvust ei teegi, kui kohting ei õnnestu, siis tullakse avalikult arutama ja vigu üles loetlema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!