Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
tutvust otsivad mehed
 
Thomas 26. september 2014, kl 21.35
Ja miks sa minule siis tähelepanu ei pööranud? Käisid kohtingutel ja jõid rihmaks?
 
epp 26. september 2014, kl 21.38
Reelika Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Mina lihtsalt ei reageeri.
> Kuidas Sina Epp
> antud olukorra lahendaksid?
> On selgemast selge,
> et juba siin suur erinevus - hoolimise mõiste mul
> mehega erinev.

Kui mees pole uut kohtumist näiteks nädala-kahe jooksul teinud ja netis suhtlemisega venitab, siis soovitaksin teha ise ettepaneku. Kui keeldub või hakkab vabandusi otsima, siis tasuks öelda, et ainult netis suhtlemine ei sobi ja tutvud nendega, kes soovivad inimest ka reaalselt tundma õppida. Internet võiks olla ikka hädapärane suhtlemisvahend, kui kohtuda pole võimalik. Tõelist sobivust nii värske tutvumise puhul näitab ikka ühine ajaveetmine ja silmast-silma kontakt.
 
Reelika 26. september 2014, kl 21.42
Mina ettepaneku tegin ca 3 nädalat tagasi. Ta tuli, käisime teatris.
Ja sellest ajast peale on ainult netisuhtlus või siis sms-id.
Mulle see ei sobi.
Ma kahjuks ei otsi kirjasõpra.
Rohkem ma ettepanekut ei tee.
 
H. 26. september 2014, kl 21.43
Eriti raske on sellistele meeste ees ennast maksma panna, kes juhtuvad karismaatilised olema. Mul oli nii, et mees võis ükskõik milluseid sigadusi teha ja ikka andsin andeks. Olin otsustanud, et saadan pikalt, aga siis tuli ta oma kutsikasilmadega ja hakkas mind nunnutama ja ma nagu sulasin.
Olge sellistega ettevaatlikud. Saate muidu väga haiget, kui ei kehtesta end.
 
H. 26. september 2014, kl 21.45
Karismaatilisi kohtab harva, õigemini sellist pole rohkem kohanud.
See on lõks, aga samas nii mõnus:)
 
Reelika 26. september 2014, kl 21.46
H., just tänud.
Minu eksemplar ongi selline, et kui blokin ja ütlen, et lõpetame suhtlemise, siis tema ei taha. Ütleb, et võiksime ju ikka sõbrad olla?
Mismõttes sõbrad? Kirjasõbrad?
Mul on sõpru küll, ma otsin pigem ju kaaslast.
 
H. 26. september 2014, kl 21.58
Mul oli nii, et 3 nädalase pausi järel hakkasid tunded natuke jahtuma juba ja sain veidi hakata oma asjadega tegelema ja just siis ta ilmus välja! Jutt oli muidugi selline, et ma nii meeldin talle ja armastab mind. No mis sa sellise jutu peale ikka oskad öelda?
Asi lahenes nii, et ükskord, kui ta jälle minekul oli, siis ütlesin, et võtku minu kapist kõik riided kaasa ja mulle aitab! Selleks ajaks oli see ärakäimine kestnud juba aasta.
Siis ta jäigi, sest päris ilma minust jääda ei tahtnud. Sealt edasi tulid muud mured, mis on pikem teema...
 
Thomas 26. september 2014, kl 22.13
H., paistab et see on sinu jaoks üldse naljakas ja lõbus ajaviide meestega mängida. Las ma arvan, millega see lõppeb. Üksikemadusega.
 
H. 26. september 2014, kl 22.16
Kuule Tommy, sa peksad segast ju?
Ma räägin naistele oma kogemusi, et nad samu vigu ei teeks.
Mis üksikemadus? Isegi naistevahetuses on mammadel mehed, kuigi kõik lapsed on erinevammehega :)
 
Reelika 26. september 2014, kl 22.19
Pigem ju siin H. loos mees mängib ja vassib. Tegutseb just oma vajaduste ja soovide järgi.
 
epp 26. september 2014, kl 22.19
Reelika, kui ta ütleb, et võiksite sõbrad olla, siis väga võimalik, et seda ta mõtlebki. Kui sinu huvi on leida kaaslane, siis tasuks edasi liikuda. Sellised mehed ainult hoiavad kinni ja raiskavad aega. Naistena ei taha me vähegi mõistlikust mehest lahti lasta, seda enam, kui valik ka väike, kuid sellised mehed, kes naise sõbratsooni paigutavad, rohkemat pakkuda ei suuda.
 
Thomas 26. september 2014, kl 22.21
Ja tahad selliseks saada nagu naistevahetuse paksud ja rõvedad? :)

Ei ole päris õige, et naised omavahel kokku hoiavad teadmata asjadst midagi. Piibli järgi peab hoidma oma partneri poole, mitte kellegi kolmanda poole küla pealt.
 
H. 26. september 2014, kl 22.28
Teine variant on muidugi, et neil meestel, kellega suhtlete, on naine olemas.
Kui te meeste kodus pole käinud, siis ei saa kindel olla. Isegi kui kindlat naist pole, siis on variant, et ikka hoitakse mitu rauda tules. Kuskil võib keegi olla.
Mina ei tahtnud selliseid asju üldse uskuda. Panin pea liiva alla nagu jaanalind:)

Thomasele
Ei taha naistevahetuse mutt olla, kus iga seks võrdub laps.
 
Thomas 26. september 2014, kl 22.31
Naistevahetuse mammadel ei ole muide mehed, need olid mingid imelikud tüübid ja mitte mehed. Normaalne ja haritud naine selliseid meesteks ei pea. :D
 
Reelika 26. september 2014, kl 22.31
H, seda tean kindlalt, et lahutatud ja elab lapsega. Kuna selgus, et meil ühiseid tuttavaid, siis tean sealt tema sugulaste kaudu, et ta on vaba mees.
Jah aga mitu rauda tules võib tal küll olla. Seda kahtlen ise ka arvavat.
 
epp 26. september 2014, kl 22.31
Selle teadasaamiseks, kas mehel on naine või mitte, tasuks teha suvalisel õhtusel ajal kõne. Kui ei vastata või pakutakse helistamiseks kindlat kellaaega, siis tasuks ettevaatlikum olla. Kui mehel pole midagi varjata, siis pole probleemi kõne vastu võtta ka hilisõhtul.
 
H. 26. september 2014, kl 22.41
Mina ei julgenud ise väga peale käia. Pärast on mees tunnistanud, et oleksin ka võinud veidike rohkem initsiatiivi näidata. Ma olin siis suhteliselt algaja, 20 aastate alguses ja tõsisemat suhet polnud enne olnud.Ei teadnud, kuidas asjad käivad:)
Võite rohkem proovida nendega ühendust võtta, võimalik et siis elavnevad.



Naistevahetuses olid rumalad inimesed, kelle üle pole ilus nalja teha. Marina lugu läks eriti vägevalt edasi, sest tema elu tõeline armastus vabanes vanglast ja võsalõikaja jäeti maha.
 
Reelika 26. september 2014, kl 22.48
Õnneks mul oli kõik väga alguses. Paar kohtumist . Ca 2 kuud kokku tutvumisest.
Selles mehes näen ka teisi ohumärke, seega püüan nüüd ruttu, ruttu kõik unustada.
Ma väärin kindlasti paremat.
 
Thomas 26. september 2014, kl 22.55
Sina need rumalad sisse tõid.

Kui epp ja Reelika on alla 40, siis nad võivad mulle kirjutada: vau666@hot.ee

H. on oma võimaluse ära lörtsinud.

Ausõna mina ei ole võsalõikaja ja banglas pole ka olnud. Just nimelt banglas. :)
 
Reelika 26. september 2014, kl 22.59
Kahjuks mina ei suuda praegu tutvuda.
Pean "ei" -dega sina peale saama, et taas uuesti kirgliku tundega mõnda väärt meest suudaksin hakata armastama.
Ja Thomas, ma ikka mõned aastad üle.
 
H. 26. september 2014, kl 23.02
Huvitav mõelda, et neljakümnendates ja kahekümnendates on naistel ikka samad mured. Selgust pole nagu saabunud.
Mina olen kahekümendates.
 
Reelika 26. september 2014, kl 23.06
H, jah paraku.
Olin Sinuvanusena juba abielus ja suuri kogemusi polnud.
Üks ja ainumas mees. Ja sai ka päris pikalt abielus oldud.
Mida aga tänapäeval tunnetan, et mehed, kes otsingutel, vassivad ikka parajalt palju. Tikutulega võid otsida ausat, korralikku meest.
Aga head ööd.
 
Thomas 26. september 2014, kl 23.07
Naljakas jah tõesti, et oled küll kahekümnendates. Kui poleks ise näinud, ei usuks et Delfis on kahekümnendates naisi. :) Aga korralik Sa ikkagi ei ole. :) Ajad kuude kaupa käojaani ja liialdad alkoholiga. Ma unistan ühest konkreetse jutuga inimesest, kes koguaeg ei keeruta ja ei häma. Mu elu on täis hämavaid inimesi.
 
H. 26. september 2014, kl 23.10
Thomas, miks sa halad? Eesti on ju naisi täis, sa ise ütlesid!
Ma pole kunagi liialdanud alkoholiga.
 
Reelika 26. september 2014, kl 23.10
Thomas, sellega olen tõesti nõus, et tänapäeval naised liiga palju alkot võtavad. Mingid igaõhtused veinipokaalid+ nädalavahetusel isegi rohkem.
Ja mis mind paneb imestama, et ka randa minnes peab mingi siider vmt. koguaeg kaasas olema. ma lähen ikka veepudeliga.
Aga olgu, see pole minu asi.
 
Thomas 26. september 2014, kl 23.13
H., sellepärast sa mind ju reede õhtul üksi jätsid, et mul polnud sulle pudelikest suu peale kallutada. :) Ja kui lahkusid, läksid esimese asjana pudeleid avama. Lisaks ütlesid mulle, et minu põhiline viga naiste jaoks on vähene joomine. Et kui seda viga poleks...

Ja milline joodik tunnistab oma alkoholiga liialdamist? :)
 
H. 26. september 2014, kl 23.15
Sellest, miks ma selliseks muutusin, võiksin sulle privaatsemalt rääkida, aga ma ei näe mõtet.
 
Thomas 26. september 2014, kl 23.20
Pilt on niigi selge.
 
H. 26. september 2014, kl 23.24
Kui keegi siinsetest naiskülastajatest tahab täna välja minna, siis võiks siia kirjuatada. Mina ja mu sõbranna oleme minejad ning ootame ühinejaid:)
Jutt siis Tallinnast. Esialgu on plaanis minna kuskile niisama istuma ja pärast ka tantsima.
Kirjutage poole tunni jooksul.
 
H. 26. september 2014, kl 23.25
Vanus võiks olla kuni 40. Või kui hing on noor, siis võib ka vanem olla:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!