Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kui mees enam ühendust ei võta (mehed, teie arvamus eriti oodatud!)
 
sokuke 07. detsember 2014, kl 13.32
Lühidalt lugu järgmine: sain tuttavaks ühe mehega, umbes kolm kuud suhtlesime/deitisime jne ning siis järsku mees kadus, st ei võta enam ise ühendust ja pole vastanud ka paarile väga neutraalsele sõnumile (a la ilusat päeva jne).

Mida teie teeksite, kas vaikiksite ka, st ei võtaks ise ka mehega ühendust või küsiksite otse, milles asi (sõbralikult muidugi)?

Ta meeldib mulle väga ja on jäänud hinge närima, mis siis võis põhjuseks olla, et enam suhelda ei soovi. Jah, saan aru, et ma ei pruugi talle enam huvi pakkuda jne, aga kas on mõistlik märku anda, et kuidagi kahju on, see suhtlus lõppes.
 
sokuke 07. detsember 2014, kl 13.33
Lisan veel, et paus on olnud juba pea kuu aega :(
 
ilus naine 07. detsember 2014, kl 13.35
Jäta ta rahule ja ole õnnelik et sellisest ebastabiilsest tegelasest nii ruttu ja lihtsalt lahti said.
 
kle 07. detsember 2014, kl 13.46
Mehel on huvi sinu vastu kadunud ja tee mida sa tahad, seda huvi ei tekita vägisi. Nii et mine uutele jahimaadele südamerahuga.
 
sokuke 07. detsember 2014, kl 13.52
to kle: jah, see on arusaadav, et huvi kadunud ja minu eesmärk ei olegi seda vägisi taastekitada. Varem pole mul sellist kogemust olnud, seega ma ei teagi, kas on mõistlik küsida, mis tema otsuse tingis ja soovida kõike head edaspidiseks - võib-olla olen liiga viisakas, et tahan talle ära öelda, mis mõtted mul seoses sellega peas (aga tundub, et tänapäeval inimesed vist kaovadki ja ei julge üksteisega rääkida).
 
.. 07. detsember 2014, kl 13.56
Heh, ära ole nii abitu. Ma oleks juba 3 nädalat tagasi (kui ütled, et vaikus on kestnud 1 kuu) võtnud lihtsalt telefoni ja mingite tobedate smside tühjusesse pommitamise asemel lihtsalt helistanud ja KÜSINUD, kuidas läheb? Miks tema peab sinuga ühendust võtma? Ise tuleb ka ikka huvi üles näidata...
 
ELU 07. detsember 2014, kl 13.56
Elu on palju keerulisem kui arvata oskame ja huvi puudusele järgmine kadumise põhjus on teineteisest valesti aru saamine.
 
sokuke 07. detsember 2014, kl 14.01
Olen küsinud ise, kuidas tal läheb, aga vastust pole tulnud ja siis otsustasin ka ise, et ma siis ei torgi teda rohkem ka omaltpoolt - ei saa ju hakata inimesele pinda käima, kui ta ei soovi vastata :) ta teab väga hästi, et olen tast huvitatud.
 
kle 07. detsember 2014, kl 14.02
Ja sa tõepoolest arvad et mees vastaks sulle ausalt??! Kindlasti mitte, nii kuradima sinisilmne ka ikka olla ei tohiks.
 
linkin park 07. detsember 2014, kl 14.05
arusaamine on sul keskaega kinni kiilunud.
loogish kui mees ei ole nädala jooksul vastanud, et huvi kadunud. info vahetus toimub minutitega netis, mitte nädalate viisi postmargistatud ümbrikut oodates.
mis tast kiusata põhjenduse nõudmisega, suht nõukaaegne kiiks.
 
ilus naine 07. detsember 2014, kl 14.12
Mis see nõukaaeg siia puutub?

Asi on selles et isegi kui ei ole huvi kadunud siis sellest suhtest ei tule 99% tõenäosusega midagi. Mehel on kas luukered kapis või mitu rauda tules või peab vangi minema või mida iganes. Või on ta lihtsalt nõrk ja ebastabiilne. Sellist inimest tahadki enda kõrvale või?
 
Täitsa Shrek 07. detsember 2014, kl 14.13
Selge on, et huvi tal pole. Küsimus on vaid, et on sel tähtsust, et miks pole..
 
mees 07. detsember 2014, kl 14.20
tõmbasin ühe libu mõned korrad läbi ja nüüd ta siin foorumis otsib mingit kadumise põhjust taga.
keppi said? said. mul sai siiber. kas sellest saad aru? vist ei saa-loll eit.
 
Karl 07. detsember 2014, kl 16.42
Kui mees on naisest huvitatud, siis ta leiab võimaluse naisega suhtlemiseks, kui pole huvitatud, siis...
 
Agnes! 07. detsember 2014, kl 21.04
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 16.10.
 
madis 07. detsember 2014, kl 21.22
Mina kui mees arvaks, et sa pole must huvitatud ja ei taha ka ise peale käia.
Kui keegi mulle mõttetuid sõnumeid saadab, siis ma neile ei vasta. Mu mehelikus näpud ei sobi lihtsalt sõnumite saatmiseks ja hea kui ma neid lugedagi viitsin, nagunii on mingi operaatori pakkumine.
Kui kellelgi tegelikult soov suhelda on, siis ta helistab.
 
piripiiiga 07. detsember 2014, kl 22.01
kindlasti võta ühendust. neutraalne sms veelkord või telefonikõne lihtsa küsimusega - kuidas sul läheb. kui ta ka sellele ei vasta, siis unusta ta ära.
 
A1 07. detsember 2014, kl 22.41
Naised peavad siis olema kuradi selgeltnägijad, et peavad aru saama õhust, et pole enam huvi. Ja kus mina pean teada mitu päeva,nädalat on viisakas aeg arusaamiseks, et mehel on huvi kadunud. Selle asemel, et vastata või öelda ära, et huvi pole või, et ma sain siiski aru, et sa pole õige mu jaoks. Kas see on siis nii kuradi raske? Niipalju võiks ikka julgust või viisakust olla, et ära öelda. Aga no tänapäeval polegi enam munadega mehi. Munad on ajude asemel.
 
3 päeva 07. detsember 2014, kl 22.45
Enne 3 päeva ei tohi ühendust vötta-muidu oled meeleheitel!
 
tagavaraks hoitud 08. detsember 2014, kl 00.12
no mees nillib siin ja seal, käib puhkamas välismaal, peab äriasju kuskil maailma nurgasjne jne. kui miksit välja ei kujune ka mujal, otsib sinugi ülesse. Võib juhtuda ka mõne aasta pärast.
 
lihtne ju 08. detsember 2014, kl 02.32
Kõige rohkem liigubki ringi kolmekuusuhte mehi.Rohkemaks pole nad võimelised aga naine ei pea nii odav olema. et ennast kohe kätte annab ja sellega ka maha jäetud saab kolme kuu pärast. Vat mees, kes jookseb su järgi kolm kuud , see ei jäta maha.

Pole vaja välja mõelda tobedaid põhjusi, et miks ei helista, ei helista. sest on juba unustanud.

Kui ongi midagi juhtunud, leiab armastav mees alati võimaluse sellest teatamiseks...Nii et unusta ja ela oma elu edasi. Teinekord ole lihtsam targem.
 
Arvan 08. detsember 2014, kl 10.31
Järsku ei kao kunagi inimene, kes teisest ja selle läbi ka iseendast hoolib. Mõtle, miks tahad vastust selliselt inimeselt? Seda ei tule. Hädaldama kukuvad nad siis, kui neile vastatakse samaga. Armuvad kellessegi ja saavad vastu näppe. Mitte enne. Tavaliselt on ootamatute kadumiste taga ikkagi teised/paralleelsed suhted ja sinu vastu huvi puudumine.
 
Sid 08. detsember 2014, kl 10.36
A1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naised peavad siis olema kuradi selgeltnägijad, et
> peavad aru saama õhust, et pole enam huvi. Ja kus
> mina pean teada mitu päeva,nädalat on viisakas ae
> g arusaamiseks, et mehel on huvi kadunud. Selle as
> emel, et vastata või öelda ära, et huvi pole või,
> et ma sain siiski aru, et sa pole õige mu jaoks. K
> as see on siis nii kuradi raske? Niipalju võiks ik
> ka julgust või viisakust olla, et ära öelda. Aga n
> o tänapäeval polegi enam munadega mehi. Munad on a
> jude asemel.

No tegelikult on see pigem naiste probleem. Tahaks nagu seda päris printsi saada, aga kesse ikka enne vanasse kaevu sülitab, kui kõik konnad veel läbi suudlemata. :D
 
Agnes! 08. detsember 2014, kl 12.32
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 16.10.
 
mh 08. detsember 2014, kl 14.59
Sellised vaikselt ära kaovad mehed on jobud, kes kardavad naisi, kardavad vastutust, kardavad elada. Sedasorti jobud on harjunud kõiki oma elu probleeme lahendama põgenemisega.

Ära otsi kontakti ega hakka midaga küsima-pärima, jäägu sulle su väärikus, teemaalgataja. Mida teha sellise ara ja hädise jobuga? Hea, et tast nii lihtsalt lahti said. Hoiab ära hulga probleeme edaspidises elus.
 
Pert Vere 08. detsember 2014, kl 15.30
sokuke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lühidalt lugu järgmine: sain tuttavaks ühe mehega,
> umbes kolm kuud suhtlesime/deitisime jne ning sii
> s järsku mees kadus, st ei võta enam ise ühendust
> ja pole vastanud ka paarile väga neutraalsele sõnu
> mile (a la ilusat päeva jne).
>
> Mida teie tee
> ksite, kas vaikiksite ka, st ei võtaks ise ka mehe
> ga ühendust või küsiksite otse, milles asi (sõbral
> ikult muidugi)?
>
> Ta meeldib mulle väga ja on
> jäänud hinge närima, mis siis võis põhjuseks olla
> , et enam suhelda ei soovi. Jah, saan aru, et ma e
> i pruugi talle enam huvi pakkuda jne, aga kas on m
> õistlik märku anda, et kuidagi kahju on, see suhtl
> us lõppes.

"umbes kolm kuud suhtlesime/deitisime jne" - mis kuramuse asi see "jne" on??
deitisid janiiedasi? kuhu edasi? Seks või hoidsid kuival?

Kui meest ikka kolm kuud "janiiedasi"-stasid" ja kuti koju saatsid käsitööd tegema siis ära imesta et nüüd ise ka kuivale jääd. Ime et niigi kaua läks.
Otse küsida võid muidugi, iseasi kas ka selge vastuse saad. Pigem öeldakse, et "sa oled liiga hea minu jaoks".

Kui aga voodit ka kriuksutasite, siis oli see pigem seiklus talle. Sellest annavad märku vastamata sms-d. Huvi ei paku ja nii ongi. SMS ära enam saada, aga ebaviisakusele võid ju veel katseks vastata, et sulle meeldis ja tore oli ja et kahju et ära lõppes. A üldiselt täna õnne et lõppes. Kolm kuud hiljem oleks ehk veel kehvem enesetunne sul olnud.
 
arvamus 08. detsember 2014, kl 17.36
Kui kolm kuud jookseb mees sulle järgi ,ahistab või ajab autoga sind taga kui syul endal ka auto ja teed reise
 
prr 09. detsember 2014, kl 14.03
mh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sellised vaikselt ära kaovad mehed on jobud, kes k
> ardavad naisi, kardavad vastutust, kardavad elada.
> Sedasorti jobud on harjunud kõiki oma elu problee
> me lahendama põgenemisega.
>
> Ära otsi kontakt
> i ega hakka midaga küsima-pärima, jäägu sulle su v
> äärikus, teemaalgataja. Mida teha sellise ara ja h
> ädise jobuga? Hea, et tast nii lihtsalt lahti said
> . Hoiab ära hulga probleeme edaspidises elus.

Ju tal sai sust kõrini.
Mis mõttes kardavad vastutust? Naised võiks ise enda eest vastutama, mitte seda meeste kaela veeretama.
Aga kui ta su maha jättis, siis sina olidki ta probleem, mille ta lahendas. Lihtne ju!
Rumalus on see, kui mees peaks naise probleemid endale lahendada ja vastutada võtma. Saagu ise hakkama!
 
naine 09. detsember 2014, kl 18.50
Mulle meeldib ise maha jätta.
 
naine333 09. detsember 2014, kl 19.06
Minu kogemus mehega. Pommitas mind paar kuud flirticus, et saame kokku, saame kokku. Mulle hakkas ta kohutavalt närvidele käima. Pildi pealt ei tundunud ka eriline minu maitse olevat, aga üks reede õhtu nõustusin siiski kokku saama. Väga meeldivaks inimeseks osutus, kõik klappis. Mulle meeldis väga see, et ta ei suunanud vestlust voodi teemale. Väga paljud teevad seda. Mõtlesin isegi peale kokkusaamist, et nüüd võiks temaga uuesti mingi aeg kohtuda. Ta veel enne lahku minemist ütles, et väga meeldiv ja tore õhtu oli. Nojaa edasi... kirjutas paar päeva väga moosiselt kui tore ja kõik ma olin ning peale seda edasi täielik vaikus. Kadunud. S.t flirticus käib, aga minule enam ei kirjuta. Ma tõesti ei saa aru miks peab sedasi teiste inimestega mängima?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!