Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kui kiiresti tekivad tunded?
 
Kuidas teil? 19. veebruar 2015, kl 10.20
Millise aja jooksul tekivad tunded teise inimese vastu? Pean silmas suhteks vajalikke tundeid. Mis on see aeg, mille jooksul te ise neid kogete ja kui selle aja jooksul ikka tekkinud pole, siis ei teki ka? On see aeg kuu, kaks, pool aastat?
Mõhk Metsavana 19. veebruar 2015, kl 11.11
ole nüüd. see on vaid silmapilk või ca 60 takti.
 
Sid 19. veebruar 2015, kl 11.12
Armumine tuleb kiiresti, suisa silmapilkne võib olla. Sama kiiresti võib see kaduda ka - puhas keemiline reaktsioon, seepärast.
Armastus tuleb tasapisi, korrelatsioonis koos veedetud ajaga. Võib tulla poole aastaga, võib aastaga, aga vahest saad lihtsalt elu lõpus aru, mis sind teise inimesega sidus. Viimane ei ole nüüd mu oma tarkusest, ma oma eluga alles poolepeal. ;)
 
korduvalt kogenud 19. veebruar 2015, kl 11.26
hoobilt. ja hoobilt tead, kas tema on see ainus ja õige. muu on jama, hakkad üle mõtlema.
 
misasja 19. veebruar 2015, kl 11.34
Tunne mehe suhtes, see ei teki niisama ja teki üldse nii kiiresti.
Mõhk Metsavana 19. veebruar 2015, kl 11.40
nojah, naised avaldavad tundeid alles siis kui mehe poolt on asi lootusetuks tunnistatud.
 
nii on 19. veebruar 2015, kl 11.47
Oleneb naisest ehk kui kiiresti ta suudab kõvaks ajada.
 
vummi 19. veebruar 2015, kl 11.51
tunded tekivad alles pärast 60 leegitsevat varjundit
 
küsi endalt, 19. veebruar 2015, kl 11.58
kas mees sobib sinu laste isaks!
 
N+ 19. veebruar 2015, kl 12.40
Mõhk Metsavana Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nojah, naised avaldavad tundeid alles siis kui me
> he poolt on asi lootusetuks tunnistatud.

täpselt nii ongi. jäta naine maha ja siis on ta su järele alles hull.
 
koosveedetud aeg 19. veebruar 2015, kl 16.44
no koosveedetud aeg peaks olema päev päeva kõrval ja öö öö kõrval. kasvõi paar nädalat, st et teine ei jõukas vaid "kena" olla, et värviks sel ajal kodus kraanikauasi hallid karvad pruuniks, et ärkaka meikimata näoga ja halva hingeõhuga, et kasutaks oma mestruatsioonimähkmed ära su elamises, et tablettide rodu vannitoas oleks nähtav jne jne. et peeretaks, et sülitaks, et jätaks riided vedelema, et kisuks telekapulti, et loeks ajalehte söögilauas, et paneks teleka nii valjuks, et maja kajab käes jne. et vinguks, et pipar on jahvatamata ja võetud peenstatud pipra purgist omletile jne jne.
ikka tõelist elu elada.
 
to küsi endalt, 19. veebruar 2015, kl 17.14
Kaugeltki kõik naised ega mehed ei taha üldse lapsi.
 
Triin 19. veebruar 2015, kl 17.53
Minul armumiseks ikka läheb aega. Pean olema mehega lähedamalt lävinud ikka aravn, et kuu kaks-kolm.
 
eluline näide tomi tutvumisloo põhjal. 19. veebruar 2015, kl 19.10
8 viisi, kuidas inimesi mõjutada ja oma tahtmine saada
Noorte hääl
19. veebruar 2015 16:52


Mitme populaarse teose autor Robert Greene kogus oma raamatus “The Art of Seduction” (võrgutamise kunst -toim.) kokku armutud taktikad ajaloo kõige-kõigematelt — Kleopatrast Casanovani.

1. Vali õige ohver!

Ära pöördu nende poole, kes iga hinna eest sinuga läbi tahavad saada — nemad tahavad midagi sinult. Sihi neid, kes muutuvad sinu kohaloleku tõttu häbelikuks või paistavad sellest muul viisil mõjutatud olevat.

2. Lähene ringiga!

Kui sa midagi soovid, siis ära “lenda peale”. Tee ennetustööd!

3. Saada segaseid signaale!

Kui ohver on konksu otsas, siis hoia salapära, et teda huvitatuna hoida.

4. Tee ennast ihaldusväärseks,

kuid mitte lolliks. Käitu nagu sa oleksid vajatud ja tahetud. Usu endasse, kuid säilita mõõdukus!

5. Suhtle vihjates

Ära hirmuta inimesi liigse otsekohesusega ära!

6. Pane ennast nende rolli!

Kui sa tahad kellegi mõtteid lugeda, siis võida ta enda poole ja mängi algselt tema reeglite järgi, siis saad aru, kuidas ta mõtleb.

7. Üllata inimesi

Nii ei saa keegi sinu järgmist käiku ette teada.

8. Räägi inimestele seda, mida nad tahavad kuulda!

Allikas: Business Insider
----------
tomi venelasest skandinaaviammaa avarustest kohale lennanud moor oli need reeglid elust enesest õppinud... aga tulemuslikult.
 
aitähh 19. veebruar 2015, kl 21.52
hakkasin suisa kuulma tema mõtteid ja vahemaa ei omanud tähtsust, olin nagu ultralühivastuvõtja
muuseas, mul on nii korduvalt olnud, eri inimestega, seetõttu pelgan lausa lähisuhteid juba
 
Sid 20. veebruar 2015, kl 07.39
Kuule hõbetutt, sul on ikka mingi tõsine keiss minuga? Muudkui käid ja lõõritad siin segaseis teooriaid minust ja mu särasilmast. :D

*Tegelikult ma ei pahanda su tähelepanu üle, eks ta ole isegi omamoodi meeldiv, kui oled mõnele suutnud nii sügavalt hinge minna, et see kohe teisiti ei saa, kui käib iga õhtu/öö siin hosiannat laulmas. :D
 
paari 20. veebruar 2015, kl 15.22
 
sidile- tomile 20. veebruar 2015, kl 16.30
mulle meeldib jälgida õpikust ülekantud õpetusi reaalses elus. mõnikord lausa märkad, et lood elust nagu õppetükid psühholoogide õpikutest. hästi armas, et ei aetagi alati jama õpikutes kokku.

sinu hõbetutt, kes end pruuniks värvis.
 
tomile veel 20. veebruar 2015, kl 16.32
ära nüüd nii uhkeks ka mine, kui sind ära kasutatakse su enese lahkel vastutulekul. sai juba öeldud, et lössis näoga mehed mulle ei meeldi, ses mõttes ei maksa mind austajaks pidada.
Lihtsalt selline tore lihtsameelne vana keskeas noorust taga nuttev näidisõppevahend oled, tore vaadata, kuidas tarkused raamatutest täiesti töötavad lihtsameelse mehe peal.
 
Sid 20. veebruar 2015, kl 21.10
Kuule hõbetutt (pruuniks värvitud), su kaheksast punktist ei lähe ükski mitte lähedalegi ja sina siin püüad selle üle rõõmustada, kui hea inimesetundja sa oled. Hale hilparakas oled, kes ei tea inimestest ja nende suhetest essugi. Loe oma cosmot edasi ja arvagi, et see ongi elu. :D
 
kõrvalvaataja 21. veebruar 2015, kl 01.25
tom, miks nüüd siis nii paanikasse läksid?
sa lössnägu võid ju moori ingliks mõelda, vananenud ja langenud ingel, aga sulle täiesti kõlbulik..
aga hea inimestetundja olen küll, tore vaadata, kuidas inimesed just nii käituvad, nagu eeldatud on.. hästi lõbus ka seda jälgida.
 
autor küsib 21. veebruar 2015, kl 08.15
Aga mis te arvate, kas tõesti, kui selle aja jooksul, mis te siin mainisite, tundeid ei teki, siis lööte käega? 2 päevaga?
 
Sid 21. veebruar 2015, kl 08.33
autor küsib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga mis te arvate, kas tõesti, kui selle aja jooks
> ul, mis te siin mainisite, tundeid ei teki, siis l
> ööte käega? 2 päevaga?

Selle, kas inimesed sobivad omavahel, saab selgeks juba tunni paariga, pole neid päevi vajagi. Tõeliste tunnete tekkimiseks on aga aega vaja.

Hõbetutt, kas sul on nüüd kade meel või, et ma omale kõlbuliku naise leidsin? Tegelikult on mul ka naljakas hommikuti vaadata, kuidas sa oled jälle öö otsa mind taga nutnud. Aga ära nuta, loe oma cosmot ja unista ilusast elust/mehest edasi. ;)
 
orchide 21. veebruar 2015, kl 11.49
esialgne hinnang uuele inimesele, et kas põhimõtteliselt sobib või ei sobi, tekib esimeste sekunditega. keemia ja elekter ja konkreetsem huvi tekib esimeste minutite ja tundide jooksul. olen küll püüdnud anda muidu igati tip-top mehele ka teist ja kolmandatja neljandat võimalust, kui esimene emotsioon on neutraalne... u et no on ju täitsa tore inimene, äkki tekib varsti tunne ka. aga mõttetu. kui ikka kohe ei teki tõmmet, siis ei tekigi. ehk siis suhtepotentsiaal ilmneb kohe esimes(t)el kohtumis(t)el.
aga kas reaalselt ka sobitakse ja klapitakse, kas esimene huvi edasi ka areneb, kas armumisest võiks kasvada armastus - see selgub jooksvalt nädalate ja kuude jooksul. vastastikust tõmmet ja elektrit ja armumist võib olla kuhjaga, aga kui ühisel ajaveetmisel kerkivad üles mingid põhimõttelised eriarvamused, siis ei pruugi ka tunnetest lõpuks piisata, et suhet hoida ja arendada.

minul on igatahes alati nii käinud asjad. ei kujuta ette sellist varianti, et ollakse mitu kuud sõbralikult tuttavad, ja alles siis kargab äkki mingi tunne välja ei tea kust:)
 
punnnäo elevus 21. veebruar 2015, kl 16.23
ei tea , miks üks punnnägu oma veetleva vanainimese kõrvalt muudkui delfikas istub? siis, kui moor halle karvu vannitoas värvib vä?
Miks peaks keegi kade olema,kui üks eesti mees jälle õnnelikuks ühe vana venelasega saanud on? Moori osavus on ju nii plaanipärane tegevus, et muigama paneb. tore lugeda, kuidas tom sipleb tõestamaks iseenadle, millise imelise vana naise ta on leidnud.Vanu inimesei peabki hästi kohtlema ja neile toeks olema kui elu lõppvaatuses haavu lakkuma tulevad maailma avarustest.
 
aga muidu, tom? 21. veebruar 2015, kl 16.48
aga muidu tom, lööd nagu pihku kell 8 hommikul delfikas naisi jälitades vä?
poleks uskunudki, et mõni kirjutaja sulle nii sügava mulje jätnud on, et esimene asi kohe onaneerima netti laupäeva hommikul. hmmm
 
mis siin toimub? 21. veebruar 2015, kl 17.19
Mis toimub? Keegi ei suuda lüüasaamisest toibuda?
 
ju siis jah, rasked päevad 21. veebruar 2015, kl 17.53
ega see tutvus vana äraaetud venelasega , keda välismaal nagu päriseks pole tahetud, elu kah kerge pole.
 
Sid 22. veebruar 2015, kl 08.46
aga muidu, tom? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga muidu tom, lööd nagu pihku kell 8 hommikul del
> fikas naisi jälitades vä?
> poleks uskunudki, et
> mõni kirjutaja sulle nii sügava mulje jätnud on, e
> t esimene asi kohe onaneerima netti laupäeva homm
> ikul. hmmm

Pihkulöömisest on asi kaugel, ma olen hommikune inimene ja ärkan iga päev enne kuut. Kella kaheksaks on hommikusöök söödud ja lastele kõik valmis tehtud. Kuna kõik ülejääud veel magavad, siis ongi aega netis passida. Väga vara ei taha ju kolistama ka hakata.
Kusjuures sa mehi ikkagi ei tunne, meestel on onaneerimiseks ikka ilusat (vahel ka rõvedat) vaatepilti vaja, seega - ilma oma hõbedast tutti lehvitamata sa selleni ei jõua. :D
 
mo 22. veebruar 2015, kl 09.10
Sid, sa siin iseendaga räägid või? sinu stiil kaugele äratuntav - kiidad end ühe nime alt, siis teise nime alt kahtled enda potentsiaalis, siis jälle mingi nime alt kinnitad, et potentsiga kõik korras, vahelduseks kirud mutte, kes su potentsi pekki keeranud ja siis jälle kiidad ennast ja etendad ontlikku inimest. kui sa nii andetu poleks, pakuks sulle isegi mõnd rolli kohaliku küla harrastusteatris.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!