Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
"Klassikokkutulek" ehk lihtrahvas igatseb labast ja lihtsakoelist tolategemist
 
Loora 11. märts 2016, kl 21.43
Filmi ei pea keegi loomulikult vastutahtmist vaatama, Klassikokkutulek on lihtne ja labane, seega lihtlabane. Kuna suured massid on juba kinos käinud ja kiitnud, siis võtsin sellise riski ja vaatasin ka seda tõusvat kassahitti. Tundub, et selline lihtlabasus sobib päris paljudele, seega peab olema paljude hinges midagi väga lihtsat ja labast, mis vajab sellist filmi, et samastuda. Nii lihtne see ongi. Äkki ka ehk veel labane.
 
Alu 11. märts 2016, kl 21.53
Loora, kuid mis on siis sinus nii märkimist ja erilisust vääriv? Peenetundelisus nähtut elegantselt pasa vääriliseks pidada? Või mille poolest erined/oled parem lihtlabasest?
 
AB 11. märts 2016, kl 22.12
Mida onu lapsele andis? Narkotsi? Onu ja laps muutusid ülemeelikuks st oli narkots, mitte lutsukomm. See film on .... mul ei ole sõnu. Oksendamine, tagumiku näitamine peab naljakas olema või? Jube film! Kui tahate mitmeks päevaks paha tuju siis minge kindlasti vaatama.
 
ehh 11. märts 2016, kl 22.19
AB, sulle juba 50+ kirjutas vanem eit päris aruka kommentaari.
ja oli ikka küll lutsukomm. sinu arvates ülemeelikud kõik laksu all. mille all need inimesed on, kes näevad hunti seal, kus teda pole? või need, kes mingi filmi pärast mitu päeva jutti stressavad?
 
Miilitsainspektor 11. märts 2016, kl 23.29
Jajah, Loore, mis sinus nii erilist üldse on ja kes on su mees ja millised lapsed ja nagunii oled rasvaste juustega kassapidaja, vasta, Loore, Alu ja kahekümpine ja muud regulaarsed Delfi püsikodanikud tahavad teada ja kohe! Või mis õigusega sa siin üldse sõna võtad, ah???????? Kes lubas? Mis õigustega? Kelle volitusel? Või lihtrahvast siin lihtsaks sõimama? Jalaga-prsse-nalju labaseks nimetama? Häbi, Loore, häbi!
 
ehh 12. märts 2016, kl 08.00
inspektor, puhka nüüd natuke. hakkad ennast kordama.
 
Kas 12. märts 2016, kl 12.59
Kas sa ehhike mängid polkovnikut? :P
 
ehh 12. märts 2016, kl 20.03
ole nüüd! ei küündi mina nii kõrgele. laisavõitu korrapidaja pigem. :D
 
kahekümpine 14. märts 2016, kl 11.30
Loorale ikka jubedalt hinge läinud kogu see labasus. psühholoogid hakkaksid ilmselt tema enda oksendamist ja tagumik püsti tahasaamist peldikus kuskilt minevikusopist välja kaevama :)

ära siis nii avalikult ka oma minevikku rõhuta, Loora!
 
njahh 14. märts 2016, kl 13.58
Psühholoogid teavad ka seda, et kõige suuremad ahistajad saavad neist, keda ise ahistatud.
 
njahhile 14. märts 2016, kl 14.04
Oled sa sidi, alu ja kurjamiga sugulane?
 
väino 2 14. märts 2016, kl 14.31
Välismaalastele ei tohi seda filmi küll näidata, arvavadki, et eestlastel ongi selline värdjalik huumorimeel.
 
ehh 14. märts 2016, kl 14.56
väino 2, algstsenaarium on Taanist. enne Eestit jooksis soomlaste versioon. või välismaalaste all pidasid silmas Usat? ega ameeriklastel, jah, ainult peen huumor. :D
väino, ära end ka välismaalastele näita. nii igaks sajaks juhuks. muidu arvavadki, et eestlased üldse ei mõista nalja, ka allapoole vööd nalja.
 
khm...? 14. märts 2016, kl 15.08
Päriselt mõtlete, et stsenaarium ja filmi sisu on puhtalt eestlaste väljamõeldis ja nüüd mõtlete ehteestlaslikult, et mida küll teised meist mõtlevad? Uurige veidi filmi tausta.
Käisin ja vaatasin filmi ära, naersin, ju siis olen mats. Järgmisel päeval vaatasin ''Fausti'', nimitegelase rollilahendus ei olnud päris meele järgi - mida matsist ikka tahta.
 
khm...? 14. märts 2016, kl 15.09
Ehh jõudis ette:)
 
kahekümpine 14. märts 2016, kl 22.13
kuda see oligi, et parem maamats kui linna...
 
le torpedo 14. märts 2016, kl 23.08
kahekümpine, oledki muidu maalt pärit?
 
kahekümpine 14. märts 2016, kl 23.59
mis see sinu asi on?
 
le torpedo 15. märts 2016, kl 01.59
rahu, kahekümpine, ei maksa kohe täristama hakata. egas ma ennist erinevalt mõnest teisest sind eskordiks nimetanud, üleüldse hoian rohkem su jutu poole, see neopuritaanlus ja need uusinkvisiitorid mõjuvad juba rusuvalt. aga eks sa linna ja maa vahelt - alevikust - pärit ole, kui idülliteemat arvestada.
 
ehh 15. märts 2016, kl 07.03
le torpedo, sa lood siin Delfis klassistruktuuri? kõrg- ja alamklass on juba olemas. sa siis keskklassi esindaja. :D
 
väike märge 15. märts 2016, kl 11.05
Vaba ühiskond jääb alati loomuldasa kõrgeimate ja madalaimate vabadusvormide võitlusväljaks.
Kumbki pool ei saa hävitada teist, kuid rindejoont saab nihutada, mitte kunagi alatiseks, ent vähemalt mõnede inimeste jaoks mõnel kombel mõneks ajaks.
 
kahekümpine 15. märts 2016, kl 11.23
no ma ikka ehtne maakas... sai aegu ka ilma elektrita üle elatud, rääkimata siis majasisesest veest :)
 
Ülla-ülla 15. märts 2016, kl 14.48
Minu jaoks on see küll hämmastav, mis ma siit nüüd selle teema alt leidsin.

Miks üldse minnakse kinno ilma eeltööd tegemata? On ju teada, et filme on igale maitsele, ükski film pole kõigile maitsetele korraga. Ja neid inimesi on vähe, kellele kõik maitsed sobivad. Mina vaatasin sisututvustuse ära ja leidsin, et see film ei sobi mulle, ja ma ei lähe seda mingil tingimusel kinno vaatama ega ilmselt vaata televiisoristki, kui see sinna jõuab. Samas saan ma aru, et on terve hulk neid inimesi, kellele see film sobib, ja nemad siis vaadakugi, ja nautigu, kui oskavad, ma ei ütle nende kohta pahasti.

Aga neile, kellele sihuke labastamine ei sobi, on ju ka väga häid komöödiaid: Näiteks koos PÖFF-iga tuli siia "Uhiuus testament" - vaat see oli tõesti hea komöödia. Samuti on Eesti filmide hulgas ju olnud häid komöödiaid - viimase aja filmidest näiteks "Seenelkäik" ja "Nahkpükse ei pesta". leidub muidki, vaja vaid väheke otsida.
Ei nende ega muude filmide vaatajatel poleks vaja laskuda nii madalale, et hakkad teise kommenteerija füüsist iseloomustama, võiks vaadata lihtsalt filmide eeltutvustusi ja seejärel endale sobivaid filme. Ja muud filmid rahule jätta.
Pidage meeles, härrased ja prouad, me oleme avalikus ruumis! Ja meie ühine eesmärk võiks olla muuta kõike seda ruumi paremaks ja ilusamaks, mitte mutta kiskuda.
 
le torpedo 15. märts 2016, kl 16.41
kui delfi foorumis öeldakse, et olen keskklassist, siis tuleb seda võtta komplimendina. olen meelitatud, aitäh Ehh!

kui võru metsade vahel nii raske elu, siis olen päris tsivilisatsioonikantsist, hmm...
 
kahekümpine 15. märts 2016, kl 17.40
elu on täpselt nii raske kui raskeks see on elatud ;)
 
le torpedo 15. märts 2016, kl 20.50
julge ütlus. tavaliselt peale selliseid üldistusi näed liginevat torpeedot, mis silmapilguga vastupidist tõendab.
 
Alu 15. märts 2016, kl 21.09
Yllad kõned ja sõnavõtud. Vistiti kõik selle nimel, et välja paista, parem olla ja paista peenemalt matslik.
Mulle tõeline mats meeldib, kui ta lollakas pole. Ta on lihtne ja heasydamlik inimene, kes sind lolliks ei pyya teha ja ise parem välja paista:)
 
kahekümpine 15. märts 2016, kl 22.04
iseasi, kes siis su elu raskeks elab... eriti lapse elu.

põhiharidusega lüpsja maali, kellel on 7 last, on igatahes ühiskonnale kasulikum ja ka väärtuslikum inimene kui mingi heitgaasides suplev kriipsusuuga karjäärimutt kuskil filosoofiateaduskonnas, kes kõiki kinos naerjaid inimkõntsaks tembeldab... mõttetu targutis.
 
oehh 15. märts 2016, kl 23.08
kuule, kahekümpine, minu meelest on sinu suu siin kõige rohkem kriipsus. aina seesama sõim, alandused ja mõnitused. nagu mingi ahistaja, kes aina end üles kütab.
 
kahekümpine 15. märts 2016, kl 23.11
arvad, et mind kotib vä? keegi ei käse sul siin Loora algatatud teemas ennast puudutatuna tunda, eksole :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!