Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Naiste auto
 
Alu 29. märts 2016, kl 18.59
Pole kyll otseselt väikeste autode poolt ega vastu, aga mis on neis mugavat?? Mugavusega seostub siiski ruum, viimistluskvaliteet, mugavust pakkuv lisavarustus, hea dynaamika...väikeautodel on kõige selle pealt reeglina kokku hoitud, kui mitte rääkida mingitest st või sr mudelitähisega turbopunnidest.
 
Alu 01. aprill 2016, kl 19.43
Tänane väike tähelepanek, mis pole aprillinali. Sõidab Tln pärnu mnt, liivalaia ristis must nissan micra, roolis keskealine naine ja näpp käib ninast suhu heites pilgu vahepeal peeglisse. Esimene kord ei uskunud oma silmi, uuesti vaadates seda tegevust tuli juba uskuda-tädi sõi roolis kolle:D
 
piripiiiga 02. aprill 2016, kl 09.39
mina olen pisike ja sõidan täiesti rahumeelselt oma pisikese spordikaga ringi. ei roni maasturirooli, kust välja ei paistaks ja keegi ei näekski kuidas ma roolis kolle söön :P
 
pisike N suure autoga 02. aprill 2016, kl 11.39
Alu kirjeldatut võiks pidada järjekordseks õeluseks, kui kirjeldusele oleks lisatud ka suur tagumik, aga seekord ma isegi usun Alu...sest olen ise sama pilti paar x näinud, aga sööjateks on olnud mehed. Söömisest veel sagedasem on lihtsalt ennastunustav nina nokkimine.
Inimesed, mõelge ometi, mida te roolis teete!
Minu ainuke pahe autoroolis on huulte värvimine ja sedagi teen vaid valgusfoori taga passides.
 
mismis 02. aprill 2016, kl 12.12
teil miskit muud roolis teha pole ve, kui teiste autodesse piiluda. vaadake krt teed.
 
põnev 02. aprill 2016, kl 12.27
mis auto Alul endal on? tahaks ka piiluda, mida ta autos teeb;)
 
Alu 02. aprill 2016, kl 16.21
Hõbedane A8, klaasid toonitud pole, näed sisse kyll:)
 
krt 02. aprill 2016, kl 17.40
Enne kui teisi halvustama kukute, proovige ise ninakolle...absoluutselt sõltuvustekitav tegevus...
 
Alu 02. aprill 2016, kl 17.58
Kes on halvustanud?? Head isu, anna minna, lihtsalt tähelepanu tõmbab see maitseelistus:)
 
mees4444 03. aprill 2016, kl 16.51
ma ei tee vahet naiste autodel ega laste või meeste autodel .. vaatan marki .. kui ikka jaapanlane pole siis alamat klassi ....tegelane ,,olgugi et auto võib kallim olla .. ma sakslasi,korealasi ei salli tsehhe samuti mitte ....
 
Urjuk 10. aprill 2016, kl 22.44
To: mees
Huvitav, miks Sa Tšehhe ei salli?
See ju viimane autotehas maailmas, kus kogu kooste teostajaks on valged! :D
 
vana paks tädi Superbi ja Focusega 11. aprill 2016, kl 23.52
Loen ja loen, aga mitte ei saa aru, mida öelda tahetakse. Minul on nii Superb kui Focus, ma ei teagi nüüd, kuhu lahtrisse mind pannakse. Aga mul ausalt öeldes täiesti savi. Mõlemad autod minu hangitud ja minu nimel.
 
Alu 12. aprill 2016, kl 13.13
Eelmisele.
Arvan, et sind ei panda yldse. Kui see sulle nyud nii oluline yldse ongi:)
 
Suurema autoga naine 21. aprill 2016, kl 14.35
Golf tekitab judinaid.
 
Alu 21. aprill 2016, kl 15.49
Eelmisele.

Siis sa peaksidki ainult judisema:)
 
Ahh 23. aprill 2016, kl 23.02
Ohh, siin st 12.apr kl 13.13, Alu mulle meeldib. No tegelikult meeldib mulle ta juba aastast 2002, kui ise Delfisse sattusin. Toona oleks ma ilmselt talle täitsa apetiine olnud, praegu vist enam mitte, sest 40+ tekitab temas nüüd veel suuremaid õudusvärinaid.
Mis teha, aga Alu tea, mõttes olen sinuga :).
 
Alu 24. aprill 2016, kl 00.28
Ahh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ohh, siin st 12.apr kl 13.13, Alu mulle meeldib. N
> o tegelikult meeldib mulle ta juba aastast 2002, k
> ui ise Delfisse sattusin. Toona oleks ma ilmselt t
> alle täitsa apetiine olnud, praegu vist enam mitte
> , sest 40+ tekitab temas nüüd veel suuremaid õudus
> värinaid.
> Mis teha, aga Alu tea, mõttes olen si
> nuga :).

Kunagi ei või teada:) Panen oma adre:elulahebedasi2013@hotmail.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!