Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Vaene väikesepalgaline mees = loll mees
 
lugedes Loorat 22. juuli 2016, kl 23.28
Loora kirjutab, et vaene mees hädaldab ja vingub.
Loora vingumist on aga terve teema täis.
 
mis sellest sinu arvamusest siis nagu? 23.25 23. juuli 2016, kl 00.32
kas sellest sinu arvamusest nagu midagi muuutuks selle Loora elus vä?
 
Irw 23. juuli 2016, kl 01.07
Proua pole lihtsalt enam rahul omaväärilise mehega. Tahab paremat, aga ei vea kuidagi välja. Varemgi mingeid vinguteemasid siia püstitanud
 
elu on areng 23. juuli 2016, kl 01.49
ja kui see tohlakas on proua jaoks kesine, tulebki uus vaadata.
mis siin siis nagu uudist oleks?
me kõik teeme ju nii.
 
loomade kuningas 23. juuli 2016, kl 08.00
makaak, vaatad siis muiudu uue abikaasi järgi nagu ringi juba vä? et saaks muidu suurema herpese koti ja 400 ruuduse puuri nagu vä?

elu on areng Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja kui see tohlakas on proua jaoks kesine, tulebki
> uus vaadata.
> mis siin siis nagu uudist oleks?
>
> me kõik teeme ju nii.
 
halloooo 23. juuli 2016, kl 09.37
Mina ka ei hakkaks koos elama vaese mehega, olgu ta siis turvamees, teetööline, köögiabiline, inkassaator, turukaupleja või kojamees.
Ma olen 32. Seega mu mees peaks olema umbes vanuses 30-40. Kui mees nii vanalt ei suuda omandada ühtki pärisoskusi nõudvat ametit väga hästi, siis mis mees see on. Okei, jätame vaimse puudega isendid kõrvale.
Samas ma elaksin vabalt koos Eesti parima korvipunujaga või katusepanijaga, kindlasti ka otsitud karjatalitaja või super hea torumehega, kellel on aastane järjekord. Inimesega, kes oskab midagi, ükskõik kui vaene ta on.
Mees-luuser ei ole minu rida. Olgu vaene, aga olgu oskaja, olgu parim või vähemalt üks parimatest. Ükskõik milles. Näiteks minu ema vend, rahu tema põrmule, oli hooldaja, kellel oli elu lõpuni kliente ja kellel oli enne saatuslikku autoavariid kalender täis inimesi, kelle peput pesema minna ja keda muidu abistada. Austus!
 
To halloo 23. juuli 2016, kl 10.09
Muideks ametimees ja palgaline pole ettevõtlik mees
Kui tahad tarka ettevõtliku ja rikast meest tuleb ettevõtja valida
mitte palgatööline jes kellast kellani mutreid teeb
 
Majanduslikult kindlustatud 23. juuli 2016, kl 10.36
Teemaalgatajale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loora, aga mis siis, kui sa kunagi ise mõne mehe j
> aoks liiga vaeseks osutud? Nii et mees peab sind m
> uidu igati kenaks ja toredaks, aga teie suhe jääb
> ära, sest oled liialt vaene. Kui palju peaks naine
> teenima, et teda vaesuse tõttu kõrvale ei jäetaks?


Ükski täie mõistusega rikas mees ei võta naist, kelle eesmärk on tema rahast lagedaks tegemine. Mõistusega rikas mees võtab naise, kes endaga ise toime tuleb, sest selline mees tahab üldjuhul ka rikkaks jääda.
 
Ette võtja 23. juuli 2016, kl 10.42
Ettevõtja võib tänases Eestis olla igaüks. Ka eurotoetuste väljapetmisele spetsialiseerunud kelm, kes on oma ala parim. Arvevabriku omanik, kes suuremahulis käibemaksupettusi korraldab. Narkoparun, inimsmugeldaja. Tihti armastavad nad sularahapakkidega klubis ärbelda.

Sellised "ettevõtjad" pole lollid ja kui tibi loodab hea elu peale saada...ühel hetkel avastab end palja peega nagunii tänavalt. Halvemal juhul koos lapsega. Nõuda pole "ettevõtjalt" nagunii midagi, sest vara tal ametlikult pole, sissetulekut kah mitte.
 
Irw 23. juuli 2016, kl 11.37
on naistel alles nõudmised. ise kindlasti ülekaalus, tagumik kobruline ja juuksed sorakil. aga aasta meistrimeest või pottseppa väärt. vähemaga "kokku elama ei hakata". irw. küsimus on ainult, kas selline mees juba kellegiga kokku ei ela. mõne taolisega, kes pole kullakaevur. oma healjuhul pooletuhandese sissetuleku juures. irw
 
taikonaut 23. juuli 2016, kl 12.12
32 a on ju ürgvana, väljalaskeaasta 1984. sihukest pole mõtet soetada muidu kui ainult hobisõidukiks.
 
Alu 23. juuli 2016, kl 12.16
Aga ära sa räägi midagi. Mõnel maltsal ikka on õnnestunud kyll pugeda meistrimehe kylje alla ja seal vaikselt õõnestada toda rentsli poole. Ise hyvesid kamandades ja endale, isegi oma lollakatele sugulastele jagades. Tegelikkuses on see aga naisele siiski lotovõit. Ylejäänud pööbel vaatab pealt, vireleb mingi tropiga koos, pystitab taolisi teemasid, halab enda ebaõnne. Vananeb kiiresti ja õpib vihkama kõiki mehi. Enamuses on need ka selle väärilised, sest karma juhib ette ikka endasugused:D
 
halloooo 23. juuli 2016, kl 12.19
Ma ei taha ettevõtlikku ilmtingimata. Milleks? Tahan tarka ja omas ametis tipus olevat meest.
 
Alu 23. juuli 2016, kl 16.11
halloooo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei taha ettevõtlikku ilmtingimata. Milleks? Tah
> an tarka ja omas ametis tipus olevat meest.

Võrdsuse põhimõte. Oled ise mingil alal tipus, on võimalik. On selleks aga kuumahood või fertiilsus, on juba väga kahtlane. Tahta võib muidugi, see on alati lubatud.
 
Sid 23. juuli 2016, kl 17.42
loomade kuningas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> makaak, vaatad siis muiudu uue abikaasi järgi nagu
> ringi juba vä? et saaks muidu suurema herpese kot
> i ja 400 ruuduse puuri nagu vä?
>
> elu on aren
> g Kirjutas:
> -----------------------------------
> --------------------
> > ja kui see tohlakas on p
> roua jaoks kesine, tulebki
> > uus vaadata.
> >
> mis siin siis nagu uudist oleks?
> >
> > me kõ
> ik teeme ju nii.
---------------
mis loomade kuningas nyyd minusugune vana mees enam on.
ja eks vaatan uue abikaasa järele kyll, kaua seda vana pärakaislma ikka pidada. vana kah, 60ndates juba. ei tea, miks ta vanema pole?
 
meeste kuumahood 23. juuli 2016, kl 17.47
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> halloooo Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > Ma ei taha ettevõ
> tlikku ilmtingimata. Milleks? Tah
> > an tarka ja
> omas ametis tipus olevat meest.
>
> Võrdsuse p
> õhimõte. Oled ise mingil alal tipus, on võimalik.
> On selleks aga kuumahood või fertiilsus, on juba v
> äga kahtlane. Tahta võib muidugi, see on alati lub
> atud.

-----yleminekuaastad on ka meestel, ega needki kohe krematooriumisse kuku, enne tuleb ikka yleminekuiga kah yle elada. andropaus ol siis meeste yleminkuaja nimetud, siis kui testosteroon ajust ja kerest välja jookseb ja östrogeen ylekaalu saavutama hakkab. täiesti olemas ka meeste kuumahood.

mis karjääri ja võrdust välistab, on laste olamasolu. eestis teatavati saavad lapsi vaid naised ja kasvatavad neid kah. niisiis osa auru läheb laspele.
see aur, mis meestel endale siis nagu jääb eneseotsinguteks, naiste tagaajamiseks ja karjääriks. mõnedel läheb muidugi aur mugavuspagulase elule ja naiste kirumisle.
 
Alu 23. juuli 2016, kl 18.01
Mul nagu ei ole yldse mingit auru elamiseks vaja. Kas need, kel on, sarnanevad auruveduriga või?
 
Primatoloog ehk ahvide uurija 23. juuli 2016, kl 18.05
Huvitav, et laste teemal mõuravad enda sõnul 10 aastat rikast abikaasi omanud lastetud makaagid. Sa esmalt näita oma pabulad ette, siis hakka teisi mehi materdama.
Agne Tamm 23. juuli 2016, kl 20.39
Aga mina saan 300 euri , siin metsas! K6igi unistus on elada suvilas tegelikult, kas just talvel ka, aga nii see on!
 
Alu 23. juuli 2016, kl 21.23
Tegelikult on siin tõetera sees...mina olen vaene ja ausalt üsna loll ka.
 
Sid 24. juuli 2016, kl 01.35
Primatoloog ehk ahvide uurija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Huvitav, et laste teemal mõuravad enda sõnul 10 aa
> stat rikast abikaasi omanud lastetud makaagid. Sa
> esmalt näita oma pabulad ette, siis hakka teisi me
> hi materdama.
-------------------
huvitav jah, et ma oma kolme rääbakaga sain vaid vana venelase. et tänapäeva noored naised pole teiste laste hooldamisest huvitaud.
sel läbitöötatud venelasel on vähemalt nyyd tasuta ulualune, kui hästi imeb ja muidu tore on.
 
Sid- primatoloog ehk ahvide uurija 24. juuli 2016, kl 01.39
kõige naljkam, et see ahvinduse uurimine on mu välimust tunduvalt hullemaks teinud: ahv mis ahv. hallid karvad ümber laia lõusat turritamas. pärakaümber kah punane rõngas.
--------------
ma ise ju kirjutasin:

> Huvitav, et laste teemal mõuravad enda sõnul 10 aa
> stat rikast abikaasi omanud lastetud makaagid. Sa
> esmalt näita oma pabulad ette, siis hakka teisi me
> hi materdama.
----------------
see ei ole ju norm vana mehe jutt. aga näete, valmis kirjutasin. hästi lollkas jutt ju. see ahvindus hakkab ikkagi ajudele.
 
pepupunn 24. juuli 2016, kl 08.45
ärge pange imeks, hakkan täiesti ära keerama. varsti lähen artsitädide hoole alla, kannatage veel natukene. irw.

Sid- primatoloog ehk ahvide uurija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõige naljkam, et see ahvinduse uurimine on mu väl
> imust tunduvalt hullemaks teinud: ahv mis ahv. hal
> lid karvad ümber laia lõusat turritamas. pärakaümb
> er kah punane rõngas.
> --------------
> ma ise
> ju kirjutasin:
>
> > Huvitav, et laste teemal m
> õuravad enda sõnul 10 aa
> > stat rikast abikaasi
> omanud lastetud makaagid. Sa
> > esmalt näita om
> a pabulad ette, siis hakka teisi me
> > hi materd
> ama.
> ----------------
> see ei ole ju norm va
> na mehe jutt. aga näete, valmis kirjutasin. hästi
> lollkas jutt ju. see ahvindus hakkab ikkagi ajudel
> e.
 
post... 24. juuli 2016, kl 11.31
Loorale, kõik oleneb sellest kui pikalt on abielu kestnud. Ise arvan, et see teema võiks kehtida naise ja mehe puhul,kes alles hiljuti 50+ eas on abiellunud, et naine saab taolist mehe kohta öelda nagu teematekitaja seda teeb...

Kui aga aastate jooksul juba elatud ja abielus seal rohkem kui 25 aastat on isegi imelik selle teema üles kerkimine.Oma kallist abikaasat tunned ju kõige paremini.
Karl Kindermacher 24. juuli 2016, kl 14.11
Su maailm, Loora, näikse selline lihtsapoolne olevat.
 
Ridge F. 24. juuli 2016, kl 15.33
Niimoodi mõtlevad ja räägivad ainult klubilicsid. nendega polegi muud teha kui peesse panna, suhteks ja abieluks on nad kõlbmatud.
 
Sid 24. juuli 2016, kl 16.44
pepupunn Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ärge pange imeks, hakkan täiesti ära keerama. vars
> ti lähen artsitädide hoole alla, kannatage veel na
> tukene. irw.
---------------------
jah sesoses endise abikaasa haigushoogudega autismis, kipun ise kah pidevalt palatisse ravile.
 
Sid. 24. juuli 2016, kl 16.49
Loora Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui naine tahab omale probleeme ja muresid kaela,
> siis olla suhtes vaese ja rumala mehega pakub seda
> kõike.

> ..... ja vältige vaeseid ja saamatuid mehi!

Elus on alati nii, et sarnane leiab sarnase. Seega võib sajaprotsendilise tõenäosusega väita, et sa ise oled vaene ja rumal. Saamatu peale selle.
Üsna rumal on ka arvata, et ettevõtjat või muidu edukat meest saab niisamalihtsalt kuskilt võtta. Sellised mehed valivad ise omale naisi ja täiesti kindlalt võib väita, et loorasugused naised sinna valikusse ei kuulu (sellest ka kibestumine).
Ettevõtlik ja tark naine saab aga ka üsna keskpärasest mehest vormida eduka mehe, aga selleks on koostööd, vastastikku austust ja armastust vaja. Niisama ei juhtu siin ilmas midagi. ;)
 
Sid. 24. juuli 2016, kl 16.53
Vaat see on, kui imaginaarne mees ostab Hermese koti, 200 ruutmeetrise maja, keisrilõike ja jumal teab mida veel, aga mõstust raha eest siiski osta ei saa ja seepärast äbarik makaagiks jääbki, võimeid lihtsalt enamaks ei jätku. :D
 
Sid 24. juuli 2016, kl 17.16
just kuumahoog tuli peale. jah, autistidega ikka võistelda ei saa, kellega ma kolm last soetasin. jama, absoluutselt.
jah selle mõsitusega mul kyll korras nagu pole. kõik ytlevad. ei tea miks kyll?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!