Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Milleks on naisel meest vaja?
 
Üks küsimus 05. september 2012, kl 11.42
Mehe ootused tänapäeval naisele (ja ei mingit vaidlemist, siit foorumist on need kordi ja kordi läbi kõlanud).
1) Naine olgu sale, ilus
2) Naine olgu seda loomulikult oma raha eest. Naine peab tööl käima ja mis siis, et naine töötab ka 40h nädalas. Kuna naiste palgad on väiksemad, siis loomulikult naine peabki kodus kõvemini panustama. See tähendab koristamist, söögitegemist oma vabast ajast(ja hiljem ka lapsed).
Hiljem tuleb aga meest voodis rahuldada, loomulikult. Ja naine peab sellest muidugi ise rahulduse saama. Sest naine ju armastab meest ja see tähendab, et naine kummardab meest.
Kui ka naine ei saa sellest orgasmi, siis naine on frigiidne, sest naine peab mõistma, et mees vajab seksi ja suurest armastuses tuleb seda võimaldada.

Aga mida siis mees vastu pakkub?
Noh, parimal juhul elamispinna kulud katab mees. (ega ilma naiseta tõesti, ei peaks mees elamispinna eest maksma ju???). Parimal juhul kord aastas toob ta naisele lille. Ta kasvatab endale ilusa õllekõhu, sest naine armastab ju kõrvadega- silmad on pimedad. Aga ega ta nende kõrvade jaoks sealt ka ühtegi head sõna ei kuule- sest eesti mees on ju "kinnine", ilusaid sõnu räägivad need nõmedad lõunamaalased. Voodis on muidugi eesti mees lõvi- naine niuksub "mõnust", kui mees ennast tema sisse rahuldab.

Seega kui tundsid ära selles tekstis ennast (ma tean, et sa seda tunnistada ei suuda) ära, siis saa aru. Sind pole kellelegi vaja.
Aga küsimus on hoopis naistele, kellel selline olevus kõrval. Miks Te sellisega koos olete ja veel lapsi teete? Selline olevus peaks võimalikult kiiresti välja surema. Ja ärge tulge mulle siin oma armastuse juttu ajama.
 
g 05. september 2012, kl 11.45
Sest meile meeldib nii!
 
Teine küsimus 05. september 2012, kl 11.52
autor, kas läksid päris lolliks?
 
NN 05. september 2012, kl 12.01
Sinu kirjeldatu on ainult üks variant meestest.
Mees ja naine on terviku pooled.
kooselu võib olla a) äriprojet
b) igavene võitlusväli
c) kodu
Igaühel võimalus luua oma maailm koos mehega või ilma.
Naine oli, on ja jääb maailma talaks.Naine annab elu ja kujundab elu.
 
naljakad probleemid 05. september 2012, kl 12.06
Iga päev ometi ei koristata, enamusel tolmu jaoks tolmuimeja. Tihti naiste söögitegemine seisneb poest ostetud valmistoidu mikrouuni panemises. See vist ei nõua erilist pingutust.
 
naine 05. september 2012, kl 12.14
kusjuures väga õige jutt. Eks see nii paljudel ole. Selle nimi on muidu rutiin ja paljud kardavad, et üksi oleks veel raskem toime tulla.Rahal on suhtes ikka väga suur jõud.
 
Abielunaine 05. september 2012, kl 12.16
Juba vanarahvas ütles, et naine on see, kes mehe kaela keerab. Tark naine oskab seda koguni nii teha, et mees ei saa sellest arugi.
 
veiru 05. september 2012, kl 12.17
naine üksi pole mingi tala, nagu ka mees üksi mitte. tegelikult pole ka inimene mingi maailma tala, aga inimesest rääkides on siiski mees ja naine koos tugevad, eraldi aga igal juhul nõrgad. omad vead on meil igaühel, üldistada ei maksa, aga oma silmas pole ka palki kerge märgata, teise silma pinnust võib aga palgi puhuda.
 
rainbow 05. september 2012, kl 12.25
iga tugeva mehe taga on üks arukas naine.
mehed vajavad naiselikku tarkust ja eneseusku, naised innustavad mehed jälle uude lahingusse minema.
samas naised vajavad mehi kasvõi juba turva-ja kindlustunde tekkimise mõttes.

tänapäeva maailm on löönud selle mustri naine-teeb-süüa-mees-toob-raha sassi, tõepoolest süüakse tihti väljas, koju võib palgata koduabilise

tähtis pole ju mitte see, kes mida kodus või väljaspool kodu teeb, vaid sobivus..kuidas kaks inimest neljal tasandil sobivad: intellektuaalsel, emotsionaalsel, füüsilisel ja vaimsel tasandil.

igaüks peab oma eluga eelkõige ise hakkama saama. me ei saa ju tuge oodata kelleltki teiselt, kui me ise endale tuge pakkuda ei oska, iseendast aru ei saa.

maailm on loodud ikkagi vastanditele. mees-naine, taevas-maa, valgus-pimedus, öö-päev jne.
ideaalses partnerlussuhtes peaksid kaks osapoolt üksteist täiendama nii, et mõlemast isikust paistaksid välja nende parimad omadused ning nõrkuseid suudetaks lihvida nii, et ka nendest külgedest muutuksid tugevused.
 
to Abielinaine 05. september 2012, kl 12.25
Kirjutas õieti, ma lisaks sinna veel, et tark naine keeraks mehel ka kaela kahekorra.
 
linnakorteris 05. september 2012, kl 12.27
Linnakorteris nüüd küll mingeid ülejõukäivaid pingutusi ei ole. Mu kadunud loomipidav tädimees ütles, et linnanaiste elu on kui paradiis, võrreldes sellega, kui rasket tööd peavad tegema need, kel lehmad, pullid, sead, lambad.
 
u 05. september 2012, kl 12.29
ja ikkagi ma olen seda meelt, et inimene, kes valib endale suhte lihtsalt seetõttu, et ta ei taha üksinda olla, ei hooli ju tegelikult iseendast ega hooli ka enda partnerist,
koos võiks olla ikka sellepärast, et teisiti ei saa, mitte nii, et kokku klammerduvad inimesed, kes eraldi olla ei oska
ja võib veel juhtuda see, et suhe mingi aja jooksul puruneb, sest kokku on saadud eesmärgil, et mitte olla üksi

aga suhted (igasugused) võivad puruneda
miski siin maailmas ei ole vist lõplik ja igavene
senikaua kuni on elu, on ka pidev muutus ja liikumine
 
Agnes 05. september 2012, kl 12.53
Ega nagu polegi vaja ju, ega siis ilma maha ei sure ja ilma on ka täitsa hea :)

Aga vaata, kui Ta su mõtetesse tekib...sa ei saa ei magada, ega süüa, millegile keskenduda ei suuda, kõik kiheleb ja säriseb su sees, pea on hajevil otsas, mõtted pillapalla laiali, totakas naeratus näol...vingerdad linade vahel ja on selgemast selgem - vajad Meest. Teda.
Et ta suruks hellat tugevalt su enda vastu ja kareda lõuaga libistaks üle kaela.
Vajad ja tahad nii palju, et teed kõik plaanid ümber, sõidad pimedas ja vihmas sadu kilomeetreid, kaotad kaine kalkuleeriva mõistuse...ja kõik sellepärast, et vajad. Miks?! Sest nohh, kurat, lihtsalt tahad ja kõik!
Unistada ka enam ei või või?! :))
 
Abielunaine 05. september 2012, kl 13.00
Kukkus veidralt välja, et kael kahekorra - nii ma ei mõelnud. Ikka nii, et naise soovid tunduvad mehele nagu tema enda peas tekkinud mõtted :) Rainbowga nõus - iga tugeva mehe taga on arukas naine.
 
to agnes 05. september 2012, kl 13.07
aga see läheb üle? Mis siis?
 
kle 05. september 2012, kl 13.07
aga kes sul keelab kopajuhiks või ehitusmeheks minna, ei usu mina seda, et samasid amatikohustusi täitvad mees ja naine saavad kuskil erinevat palka, vaid meheks või naiseks olemise pärast. see on välamõeldud probleem ja ennem kui seda pole avalikult tõestatud pole ka see probleem. eks, kes tahab leiab probleemi ka tühjast kohast.
kes sul käskis ilus olla, mees või? saada ta siis sinna kohta.
oled mannetu naine ja viriseja pealekauba.
 
to kle 05. september 2012, kl 13.10
Kopajuht teeb tööd 160h kuus, müüja teeb tööd 160h kuus. Ma arvan, et mõlemaid on ühiskonna toimimiseks suht võrdselt vaja. Seega kus on su point???
 
pihtaspõhjas 05. september 2012, kl 13.14
Olen naine 40+ ja teemaalgatajaga täiesti nõus. Ma suisa vihkan selliseid mehi, kes lasevad ennast naistel läbi elu lohistada. Tänapäeval pole enam ainult tööotsijate ja firmade kohta tarvis taustauuringut teha vaid ka kaaslase. Kes on ikka loru, see on seda lapsest saadik. Vaata mehe (naise muidugi ka) perekonna käitumismustreid ja sa näed laias laastus ära selle, mis sind ees ootab. Väga vähe on neid, kes suudavad nn mustrist väljapoole murda. Ja see on 20.-daks eluaastaks juba näha. Teemaalgatajale vastuseks: Täiskasvanud iseseisval naisel ei ole meest tarvis. Täpsustagem: viletsat meest, sest sellist ju teemaalgataja kirjeldas:)
 
teemaalgataja 05. september 2012, kl 13.19
Aga mind tegelikult jubedalt huvitaks mõne naisisiku arvamus, kes sellise isendiga koos? Et nagu miks? Ma arvan, et muidugi keegi ei taha otse tunnistada, kui niimoodi küsitakse, kuid lausa hakkas huvitama.
 
Agnes to agnes 05. september 2012, kl 13.23
aga vbla ei lähe? Mis siis?
 
to agnes 05. september 2012, kl 13.24
jah, eks unistamist ei saa keelata. Sinu kirjeldatu on aga armumise faas, mis max kestab kuni 3 aastat, üldjuhul aga vaid 6 kuud.
 
to kle kle 05. september 2012, kl 13.25
point on selles, et müüja ja kopajuhi tunnihinne ongi erinev ja see pole soopõhine aga töö spetsiifikast tulenev, vot selles ongi point. minu arvates on loogiline, et 160h betooni tassiv ehitusmees peakski rohkem saama kui 160h müüja ametit pidav naine, kusjuures, ütlen vihjeks, et ma pole mitte ehitus-või kopamees vaid müügimees ja võin kihla vedada, et minuga sarnaseid tööülessandeid täitvad naised saavad paljud ka rohkem minust palka, eriti kui rääkida Tallinna ja mõne Eesti väikelinna palgavahedest, ma arvan, et pigem on see probleem, et toit, maksud, riided Eestis pea kõikjal sama hinnaga aga palgad on piirkonniti väga erinevad, seega kodanikud palgalõhede küsimuse ülesse tõstatajad, asetage rõhk selles küsimuses ikka õigesse kohta, kordan veelkord, palgalõhed ei ole Eestis soopõhised aga on piirkonnapõhised, mis on Eesti üks suur probleem lisaks naguinii ebainimväärselt madalatele töötasudele.
 
to kle 05. september 2012, kl 13.29
Tänapäeva maailmas ei peaks küll füüsiline töö nii "väärtuslik" olema. Sellist orjatööd, et manuaalselt tüüp tassib betoonikotte... hmm, see vist pigem arengumaa teema. Meil selleks masinad. Ja kopajuht tassib sul nüüd betooni juba? Minu meelest kopajuht istub roolis ja ainuke mida ta teeb, on rooli keeramine ja kangide näppimine. See ei nõua just erilist füüsist.
Aga kassapidaja peab vahepeal tassima ja tõstma päris raskeid asju... neid välja panema jne.
Aga sinusugune kitsasilmaringiga isik sellest aru ei saagi. Eks ela oma füüsisest ja kui see ükskord kaob, siis bye man!
 
Agnes to agnes 05. september 2012, kl 13.44
Ja siis. Kuule, mina elan ühe korra ja las mina unistan.
Sina ära unista ja korda nagu mantrat - seekestab6kuudkuni3aastat, seekestab6kuudkuni3aastat.... :)
 
to kle kle 05. september 2012, kl 13.51
nii se täpselt ongi, kui mehel füüsis kaob siis pole tal enam midagi, ainult rentsel..., naine ehk vingerdab kuidagi välja, maailma vanim amet ei kunagi....
lootsin, et mõistsid isegi mida teeb kopajuht ja mida ehitusmees aga tuleb välja, et võib ka nii arvata nagu kopajuhi töölessandeks võib ka betoonikotikeste tassimine olla...
 
to kle 05. september 2012, kl 13.55
nagu ma ütlesin, on tihti kassapidaja ülesandeks ka raskete kaubade väljapanek. So? Ja muidugi füüsis kaob kiiresti- kui koguaeg vähemalt "5 kuud rase" olla. Ei tea küll, miks need nn füüsilist tööd tegevad mehepojad nii paksud siiski on?
 
Mürkam 05. september 2012, kl 13.56
Saab ikka aru :) aga... kui see pole midagi üle mõistuse käivat ja see teda õnnelikuks teeb, miks ma ei võiks siis tema heaks midagi teha- ikkagi oma kallis naine ju?


Abielunaine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juba vanarahvas ütles, et naine on see, kes mehe k
> aela keerab. Tark naine oskab seda koguni nii teha
> , et mees ei saa sellest arugi.
 
Mürkam 05. september 2012, kl 14.18
Ega meestega pole midagi lahti nad teevad nii nagu lapsena õppisid. Aga muti (maakeeli: ema, sks.k "mutter") ei seletanud lapsena näiteks seda, et naised hindavad mehe tegemisi süsteemis 1 tegu 1 punkt.
Mehed aga hindavad teistmoodi: 1 suur tegu palju punkte, väike tegu 1 punkt.
Mehed kel on hästitasuv aga rutiinne töö reeglina ei naudi väga ületöötamist ja pikki päevi. Aga nad arvavad et nad taluvad seda kõike naise ja pere heaks.
Seega mees tuleb koju on 10h tööd murdnud: skoor 40 punkti. Naine aga hindab asja ümber: mees oli tööl: 1 punkt.
Naine sama ajal läbi mehe silmade: hommikusöök 5 punkti homminuke musi enne minekut 5punkti toad korda 5 punkti, pesu 5 punkti, pood 5 punkti. õhtusöök 5punkti. õhtune kallistus: 5 punkti telefonikõned mehele: täna punkte ei saa, sattusid valel ajal.
Õhtune andmise saamise vahekord:
Mehe arvates mees 40 naine 30 seega ei pea täna pingutama
Naise arvates: mees tööl 1 punkt naine kodus 30 punkti
pluss telefonikõned mehele 10 punkti
naine on 40x rohkem andnud!

Edasi tulebki vihalaviin inimeselt kes arvab end 40x rohkem andnud olevat ja see on suunatud mehele kelle süsteemi järgi on naisel veel punkte puudugi.

Loomulikult ei vii see kuhugi.
Mees võtku teadmiseks et hiigelprojektid nagu ületunnid et naisele autot osta vms, samuti kallid ehted jms annavad teile igaüks 1 punkti. Sama punktisumma saab kergelt ületada kokku naisele lilli viies, komplimente öeldes- ilma palumata midagi parandades jne.

Ja naine võtku teadmiseks et meestel on KALDUVUS hakata oma naisele suuri projekte (vahel üle jõu käivaid) tegema. Et see aeg teie jaoks ei lähe mehe arvates tühja sest ta tahab ju midagi suurt. Seega kui mees pole tükk aega väikeste asjadega vaeva näinud siis on ta jälle millegi suurega pihta hakanud. tooge ta vaikselt maa peale tagasi ja näidake et pisiasjad on endiselt väga tähtsad.
 
Mürkam 05. september 2012, kl 14.20
Teemaalgataja näkse arvavat et mehi peab karistama neid ignoreerides peamiselt selle tõttu et neil on teine väärtussüsteem mida algataja ei ole isegi suvatsenud lähemalt uurida.
Küll mehed ka teistmoodi käituks kui nad teaksid et naiste vääärtussüsteem NII KARDINAALSELT erineb. Aga eelm. generatsiooni emmed-emmed miks oli teie suu lukus kui peres kasvas poiss?
 
.,.,. 05. september 2012, kl 14.25
Teemaalgataja mõte on tegelikult elust enesest. Sest kui lugeda siin ja ka mujal foorumites sõna võtvate meeste arvamusi, siis just sellisena nad peamiselt asja näevadki. Mulle endale on sama tunne jäänud.
Ainult et neil meestel ei ole normaalset suhet ja seda ilmselt just tänu sellele, et nad sellise maailmanägemusega on. Nende naised on nad kõik k*rdile saatnud või elavad oma elu või pole neid olnudki. Ja sellepärast mehed siin naistekas ringi liiguvadki, et saaks kättemaksuks aga kehvasti öelda (näiteks nagu alu teeb) ja vbl ehk ka mõne uue panemisaluse leida, kes on nii meeleheitel, et viitsib nendega mõnda aega sebida.
Mehed, kes on normaalse mõtteviisiga, on rahuldustpakkuvas suhtes ja ei leia, et nad ise laiskloomad olla võiksid. Ja nad ei käi üldjuhul ka naistekas kommenteerimas. Seepärast ilmselt teistsuguseid arvamusi siin eriti polegi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!