Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuidas toime tulla mehe eelmiste suhetega
 
Uus naine 24. august 2016, kl 15.45
Ma saan aru, et mu probleem on ise endale tekitatud, aga piinab ja äkki keegi oskab nõu anda, kuidas enda emotsioonidega toime tulla, kui ei suuda taluda mõtet, et mees on olnud enne mind kellegi teisega õnnelikus suhtes. Väga egoistlik, saan aru. Püüan endaga tegeleda ja mõistusega võtta, et ei saa ju eeldada, et 40. mees on nn puhas leht. Mulle on oluline tunda ennast selle kõige olulisema, tähtsama ja ainuõige naisena, aga seda on keeruline tunda, kui tean, et enne mind on neid erilisi ja sel hetkel ainuõigeid veel mõni olnud.... Mees ise ei ole oma minevikus kinni, ei võrdle mind eelmistega, lihtsalt tahaks rääkida, kuids tal eksiga see või teine asi oli ja mida nad tegid jne, aga mina iga kord ärritun, kui jutt läheb minuvikus elatud elu peale. Ootan asjalikke nõuandeid!
 
Vana mees 24. august 2016, kl 15.54
Parem ära tee pisiasjast probleemi, mis võib Su suhte lõpuks hävitada. Katsu alla neelata ja ole vähem tundlik. On olnud naine, kes võrdles mind vahel eelmisega. Rääkis päris palju detaile, kusjuures mina jäin selgelt plusspoolele. Võrdlus oli minu kasuks nii voodis kui mujal. Kui tuju paha, siis öeldi jällegi, et täpselt nagu ... Naine ise oli uudishimulik. Pinnis eelmiste kohta, partnerite kohta üldse jne. Kui rääkisid oma endisest, naine solvus. Rääkida ei saanud, rääkimata ka mitte. Lõpuks päädis asi traagilise järeldusega, et endine on olnud elu armastus ja tema mitte keegi.

Muuseas, olen seda, et mehe ENDINE elu ärritab kuulnud paljude naiste suust. Minu soovitus - ole krt võtaks enesekindlam! Ütle endale, et ta on koos sinuga, mitte teisega. Järelikult oled hea. Sobid. Me naerame vahel ameeriklasi, ent sela ütleb iga õpetaja, iga lapsevanem iga "coach" - sa oled krt parim, mine ja näita neile! ;)
 
soovitus 24. august 2016, kl 16.06
ära mine teisele ringile. Nagunii oled igavene teine. Loogiline.
 
Keskeas naine. 24. august 2016, kl 16.17
Juba Su küsimus on vildakas. Miks peaksid üldse toime tulema mehe eelmiste suhetega? Ela oma elu. Enda elu tänases päevas, mitte ekside elu minevikus.
Kindlasti on olnud ka Sul endal eelnevates suhetes õnnelikke hetki? Kas need vähendavad praeguse mehe tähtsust?
 
Ei noh 24. august 2016, kl 16.19
Aga palun - lõpetage minevikus elamine ja keskenduge olevikule ning rääkige tulevikust.

P.S. See, et ta enam eelmiste naistega koos ei ole näitab, et need naised ei olnud ainuõiged ja erilised.
 
õigeid on õige mitu 24. august 2016, kl 16.29
inimene võib elada koos õige mitmetega elu jooksul, pole nad ei õigemnad, ega valemad, lihtsalt sattus ette, tavaliselt ysna juhuslikult.
sa pole ei parem ega halvem, sa oled lihtsalt yks ettesattunud enam vähem sobinutest.
 
kullerkupp 24. august 2016, kl 16.48
Uus naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Mees ise ei
> ole oma minevikus kinni, ei võrdle mind eelmisteg
> a, lihtsalt tahaks rääkida, kuids tal eksiga see v
> õi teine asi oli ja mida nad tegid jne, aga mina i
> ga kord ärritun, kui jutt läheb minuvikus elatud e
> lu peale.

kumb teist tahaks rääkida kuidas mehel eksiga see või teine asi oli? kui mees, siis lepi temaga kokku, et ta seda enam ei teeks. kui sina, siis soovid end ju ise piinata ja seda ei saa sulle keegi keelata
 
Uus naine 24. august 2016, kl 17.20
Vot see tunne mind vaevabki, et olen lihtsalt järgmine sobivatest kooseluks sobivatest naisteks. Adekvaatselt mees selliseks tundeks põhjust ei anna, minu enda kahe kõrva vahel kinni.
Mees tahab rääkida, ise ennast õnneks ei piina veel sellega, uuriks ja küsiks
 
abielu on püha koht, kuhu teine ei tule 24. august 2016, kl 18.09
Eelnev abielu ei häiri aga palju 1 x suhteid häirib juba teatud vanuses. Sest mõistus peaks peas olema. Kui mehel püksid jalas ei püsi siis neid kombeid välja ei juuri. Kohusetundest ei saa kokku jääda, kui inimene ikka ennast ei muuda.
 
elatud elu 24. august 2016, kl 18.15
pole veel näinud meest, kes oma esimest suhet aja abielu taga ei nutaks. kuna kõik oligi uus ja huvitav ja esmakordne.
nyyd vaid odav kordustrykk ju.

kui esimene naine just joodik ei olnud või muude pahedega...
aga muidu pole ju vahet.
 
yksindusehirm 24. august 2016, kl 18.19
eks neil teiseringi meestel ole ka yksindusehirm pluss rahalised kohustused enda laste suhtes.
Sellise mehe turuväärtus uute tutvuste loomisel on madal ja seda teavad nad ka ise.

kyll on aga kaval panna uus naine hyppama yle eelmise naise varju.
 
What? 24. august 2016, kl 18.28
Millega uus naine üle peab hüppama? Ilu, mõistuse, kõrguse, kg? Kui uus naine on sinust 7x üle siis - kas vastad sina tema nõudmistele? Tasakaal peab majas olema.
 
selles kysimus ongi 24. august 2016, kl 18.47
et need lahutaud lastega mehed otsivad imelist naist, kes oleks nagu see esimene, sama noor kui nende tutvumise algul, samasugune, ainult ilma elu käigus ilmnenud vigadeta.
slles osas see uus naine ei saagi võistelda.
ses mõttes suht mõttetu üritus.
ja jääbki teisele kohale.

üldse öeldakse, et iga järgmine naine saab vähem... kõike.
 
esimene naine 24. august 2016, kl 18.47
What? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Millega uus naine üle peab hüppama? Ilu, mõistuse,
> kõrguse, kg? Kui uus naine on sinust 7x üle siis
> - kas vastad sina tema nõudmistele? Tasakaal peab
> majas olema.
Beib ära istu oma juhtmete otsas.
Karl Kindermacher 24. august 2016, kl 18.47
>Mulle on oluline tunda ennast selle kõige olulisema, tähtsama ja ainuõige naisena, ...

Tohin ma küsida: kuidas see mehe eelmine hea suhe Sind või teie praegust suhet halvemaks muudab?
 
What? 24. august 2016, kl 19.13
Minu kodus on kõik juhtmed seinas, mitte minu p....e all. Kas võib sinu kohta sama öelda, et sina kätte ei saa?
 
arvestades su esinemist siin 24. august 2016, kl 19.25
see mees sul kaua ei kesta. What.
 
Uus naine 24. august 2016, kl 19.26
Karl Kindermacher Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> >Mulle on oluline tunda ennast selle kõige olulise
> ma, tähtsama ja ainuõige naisena, ...
>
> Tohin
> ma küsida: kuidas see mehe eelmine hea suhe Sind
> või teie praegust suhet halvemaks muudab?
Ega ei muudagi, suhe on hea, aga see mu häda ongi, et mingi abstraktne hirm on, et mehe jaoks pole ma midagi erilist - lihtsalt järgmine naine. Aga osad kommentaarid on juba pannid paremini arusaama, et minevikku pole mõtet olevikku tuua:) p.s eelmisi lapsi mehel pole
 
ega su pragu ka teistmoodi pole 24. august 2016, kl 19.34
lepi sellga, et su pragu on nii nagu teistelgi naistel. oledki järjekorras, teine kolmas, kümnes jne.
nii lihtsalt ongi.
mehe vanus teeb sinu kasuks tööd, lõpuks ei viitsi ka ju enam iga ringiliikuva tuti järgi joosta. ka mees saab aru, et tegelt pole vahet.
 
kas sul lapsi on? 24. august 2016, kl 19.39
kas sel uuel naisel on nagu lapsed ka?
et teeb nagu uue suhte rikkamaks?
 
What? 24. august 2016, kl 20.29
Õnn ei peitu ainult mehes, jäta meelde või kirjuta üles. Või tuletan sulle meelde happy day sinu elus? Ja kaugele sina nii jõuad?
Suhetes ära vaata kunagi tagasi ja ära süüdista ka ennast vales valikus. See kehtib nii meeste kui naiste kohta. Elame näeme, kauaks on...!
 
Eks ta nii on 24. august 2016, kl 20.50
Südamel vanust ei ole, seega tuleme kõik toime ainult olevikus kõige tähtsamaga. Kuigi mõni tegu jätab haava väga kauaks südamesse, mida ei saa unustada.
 
Esopus Spitzenburg 24. august 2016, kl 20.59
Kas sa ise oled esimesel ringil? See mees on su esimene suhe?
Tegelt jah, ma soovitaks ka paluda mehel oma eksidest vähem rääkida...
Paraku on nii, et teatud east alates on meil kõigil minevik ja eelmised suhted...kindlasti olid need suhted ka vähemalt mingi aeg ju õnnelikud, kuid ilmselgelt mingil põhjusel see õnn kestma ei jäänud. Sul on võimalus jääda selle mehe ellu jääda kui kõige olulisem, tähtsam ja ainuõigem, aga mitte niiviisi tema mineviku külge klammerdudes...
 
Lihtne soovitus 24. august 2016, kl 21.05
Autorile: Kui väga häirib siis lõpeta selle mehega suhe, kui saate mineviku varjudest üle siis minge käsikäes edasi. Pole ju BA kraadi vaja.
 
uus moor siis lastega? 24. august 2016, kl 21.20
no kui uus moor on lastega ega siis ei imesta. et mees endisest kaaslannast räägib.
Karl Kindermacher 24. august 2016, kl 23.53
No ma ei tea ... Ei pea ennast lõputult tõestma ju. Ma olen tähele pannud, et need, kes lõputult püüavad näida kellegina, kõrbevad sellest. Ole Sa ise. Kui olete teineteise leidnud just sellistena, nagu te olete - noh, ju see siis ongi õige. Kui on teab-mitmes-abielu, siis ilmselt jätkub samamoodi.
Ära muretse selle pärast, mida Sa muuta ei saa, sest see on tühi enese raiskamine. Ja ära muretse selle pärast, mida muuta saad - parem tee see ära. Praegusel juhul siis see mõte, mille käisin alguses: ole Sa ise.
 
küss 25. august 2016, kl 01.45
uus moor siis lastega? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no kui uus moor on lastega ega siis ei imesta. et
> mees endisest kaaslannast räägib.

miks sina, makaagimoor lapsi vihkad? küll jäävad sulle lastega mehed ja naised ette. ega laste pärast pea kloostrisse minema, elu tahab elamist.
sina rasvumisest viljatu vana pärdik, hoia suumulk selle koha pealt parem kinni. arenda pärakuteemalisi vestlusi. paistad targem.
 
küsimus ju vastuseta? 25. august 2016, kl 06.43
kas sel uuel mooril on siis lapsi või mitte?
kuidas pärakateemad nagu selle naise suhtega seoses on? ta pole ju pärakasexist veel midagi rääkinud.

sa Lehm lesk lähed ka nii naljakalt pöördesse.
 
Elevant Tantor 25. august 2016, kl 09.38
ses mõttes et sul on nagu abikaas olemas, suur isaahv akut. et muidu miks nagu teiste asju arutad kui midagi nagu aru ei saa.

selles kysimus ongi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et need lahutaud lastega mehed otsivad imelist nai
> st, kes oleks nagu see esimene, sama noor kui nend
> e tutvumise algul, samasugune, ainult ilma elu käi
> gus ilmnenud vigadeta.
> slles osas see uus naine
> ei saagi võistelda.
> ses mõttes suht mõttetu ür
> itus.
> ja jääbki teisele kohale.
>
> üldse öe
> ldakse, et iga järgmine naine saab vähem... kõike.
 
fsd 25. august 2016, kl 10.07
Sina oled ju PRAEGU, need teised OLID kunagi. Nii mõtlegi ja ära uuri liiga palju eelmiste suhete kohta - mõni teadmine võib olla teie suhtele kasuks, aga arvesta, et see info tuleb läbi sinu kallikese vaatevinkli -seega ei pruugi see olla objektiivne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!