Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kust ma küll leian endale võrdväärse partneri?
 
otsija 15. veebruar 2013, kl 08.59
Hea delfikad,

palju räägitakse sellest, et ei tohi latti liiga kõrgeks ajada ja tuleb leida endale võrdväärne partner. Mina aga tahaksin teada, kus on minule võrdväärsed mehed?? Lähtudes endast, sooviksin leida järgnevat meessoost isikut:
1. hea materiaalne kindlustatus, st oma elamispind, hea töökoht (alates keskastme juhist, palgaga 2000+ EUR) - vastan ise samadele kriteeriumitele, oman sellist tööd, oman enda kodu.
2. hea haridus - olen ülikooliharidusega, ootan mehelt sama.
3. välimus - keskpärane ehk siis normaalne - olen ka ise samasugune, võimalik, et ka lausa ilus, aga ennast väga kiitma ei hakkaks. :)
4. isik omab autot - mina kellegi taksojuhiks olla ei taha, ise sõidan küll mersuga, aga mehe autovalikule jätaks vabad käed.
5. inimest huvitab kultuur ja raamatud - käin ise teatris, loen pidevalt raamatuid (nii erialaseid kui ilukirjanduslikku)

Ja siis lisaks nendele otsingukriteeriumitele peaks olema ka see "sära ja säde". :) See muidugi tekib lihtsalt spontaanselt, aga selleks, et see saaks tekkida, peaks mul olema siiski võrdväärne partner. Niisiis, mehed ja naised, kust ma selle võrdväärse partneri leida võiks? :D
 
Talib 15. veebruar 2013, kl 09.24
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 09.35.
 
otsija 15. veebruar 2013, kl 09.30
Tänan, talib, vastuse eest! :) Su jutus on iva - olen püüdnud ka ilma nö kriteeriumiteta, kuid siis tunnen, et seda kirge ei tekigi. Tunnen pigem, kuidas mees mind ära kasutama hakkab - "kas ma võin Su autot laenata", "käi Sina täna poes", "miks me peaks suuremat kodu vaatama, Sul ju on küll elamine ja pealegi ilma laenuta, mina ei taha laenu võtta jms", "teatrisse minekuks küll raha pole, aga äkki tahad Sina maksta" jne jne. Ehk siis teatud mõttes samaväärne materiaalne tasand (ei, ma ei tähtsusta seda üle) oleks just kui eeldus, et edasi liikuda... Loomulikult olen leidnud ka sobiva materiaalse tasandiga mehi, kellega pole mitte mingit keemiat. :)
 
mina 15. veebruar 2013, kl 09.39
mnjah. sellise tabeliga sa vaevalt, et asjalikku meest leiad :D
aga kui tal on magister - siis ei sobi?
või kui palk on 1500.-?
alusta ikka keemiast ja siis hakka parameetreid vaatama, muidu tuleb paras kaka välja.
mul on sinuga sarnased näitajad - haridus on küll kõrgem, palk on väiksem ja auto mark on volvo :)
aga ma olen juba paarkümmend aastat õnnelikus abielus.
oma mehes hindan ma tarkust, ilu (ka sisemist), seda, et ma võin talle alati loota (kui mingis jälgis viiruses olin, koristas ta mu okset ja ulatas veeklaasi), meil on ühised huvid, koos hea olla ja mis peamine - me armastame teineteist ja plaanime koos vanaks saada :)
 
venividivici 15. veebruar 2013, kl 09.42
mida sa selle partneriga peale hakkad, kui jagada ei taha. võrdväärne partner on see, kes tekitab suhtes tasakaalu. kaks materialisti kokku ei sobi või kui sobivad, siis lühiajaliselt.
võrdväärne partner ongi see, kes võrdsustab ehk balanseerib suhet. jui sul materialism domineerib, siis peaks partneril midagi muud dominantselt esinema. näiteks krooniline rahapuudus. keskpärane naine oma kriteeriumitega suurt meeste seas läbi ei köö. võta üks luuser ja turguta ta üles.
 
mees 15. veebruar 2013, kl 09.43
Lugesin läbi.Võrdlesin ennast aga ei sobi mõned asjad.Haridus on kesk-eri ja olen ülekaalus.Teatris käin, raamatuid ei loe.Laene liisinguid ei ole.Autodega sina peal olles mersu pole mingi näitaja ehk ainult nimi. Ehtne materiaalsus ma sooviks normaalset pereelu.
 
krõõt 15. veebruar 2013, kl 09.45
otsija'l vaja ennast kiita. oma ego taga ajamast ei väsi.
 
Triin 15. veebruar 2013, kl 10.00
Olen Krõõdaga ka päri.
Mingilmääral on ikka ühesugused levelid nagu paremad, sest tõesti kui need väga erinevad, siis ükskõik kumb pool tunneb end halvasti. Näiteks soojamaa reis- ühel on raha selleks, teisel mitte jne. jne. Neid näiteid võib tuua ka rohkem.
Mind näiteks mehe puhul see ülekaalulisus ei oleks üldse probleemiks. Koos kõnnime maha:)
Kui on ikka meeldiv mees ja hea mees, siis kesk-eri haridus täiesti ok. Kõrgharidus vahest ei ütle midagi. Kesk-eri haridusega mees võib olla väga tark ja eluterve ning aktiivne kaaslane.
 
alu 15. veebruar 2013, kl 10.17
pane aga oma kriteeriumid, visioonid ja tulevikuprognoosid exeli tabeli vormis (koos pildiga soovitatavalt) kuhugi yls ja las "kandidaadid" annavad endast teada. siis saate kõik juba ette planeeritud elus ära proovida ja sellest sära ja sädemeid leida.

mina isiklikult hoian taolistest naistest väga kaugele.
 
Tom 15. veebruar 2013, kl 10.18
Mina olen mees, kes täidab need kriteeriumid. Ühest punktist jääb vbl natuke puudu aga selle puuduoleva saaks ka saavutada. Kirjuta ja saad õnnelikuks.
 
otsija 15. veebruar 2013, kl 10.22
Triin tabas naelapead. Täpselt, ühesugune level on vajalik. Mul ei ole midagi jagamise vastu, aga ma ei taha olla see, kes annab mehele igakuiselt taskuraha. Selle oma materiaalsusega peangi silmas seda, et mõlemad pooled saavad suhtes võrdselt hästi hakkama ja raha ei hakka tekitama pingeid. Üle ma seda kindlasti ei tähtsusta. Lihtsalt viimane suhe lõppeski põhjusel, et tundsin nagu oleks mehele ema, kes pidevalt raha annab, autot laenab jne. Samamoodi on keeruline, et inimestel on kardinaalselt erinevad ambitsioonid.

Palun, ärge võtke selle teemaga, et ma tähtsustan üle haridust, raha jms - pigem leian, et need peaksid mõlemal poolel olema võrdsed, sest kui on nn sama background, siis peaks olema lihtsam ka teineteist mõista.
 
lihtne inimene 15. veebruar 2013, kl 10.26
Kui vastust teaks, läheks ise ka sinna tutvuma. Mehele, kelle palk on 2000 e, on kõva konkurents, lisaks ilusatele ja tublidele naistele on seal lisaks ka rahamaiaid ja lihtsalt ahneid, keda ei huvitagi mehe iseloomuomadused, vaid rahakott. Lisaks sellele ei ole ehk ka mehe jaoks nii oluline naise edukus, sest ta suudab sellise palgaga kenasti ise naise eest hoolitseda.
Nii et kui sa leiadki kuskilt sellise vaba mehe, tuleb sul kõvasti vaeva näha, et tema tähelepanu võita.
 
ületan kõiki tingumusi 3-4 kordselt 15. veebruar 2013, kl 10.39
aga vot ei taha sellist endast üliheal arvamusel olevat. pahatihti põhjendamatult nn "naist" sellised arvavad, et tänu paarile suhuvõtmisele natuke karjääri teinud (noo, mis palk on 2000 € tõsi paljud saavad vähem), päranduseks saaadud või laenuga ostetud korter teevad tegija. kaob töökoht ja oled va keskmik mudas. see, et sul hetkel lläheb sõbrannadest paremini ei tähenda, et see igavesti kestab. nagu näed polegi sa midagi väärt kuna pead siit keppi ja meest kerjama. usu mind sa lastetu mõrd selleks sa jäädki
 
otsija 15. veebruar 2013, kl 10.52
to ületan kõiki tingimusi 3-4 kordselt. Tore, et Sa teed ca kümne lause põhjal kaugeleulatuvaid järeldusi ja suhtud asjadesse eelarvamusega. Sul on täiesti see õigus. Ma kardan, et ka Sina (hoolimata minu nn kriteeriumitele vastamiseest) ei ole see inimene, kellega mina tutvuda tahaksin.
 
Agnes 15. veebruar 2013, kl 10.53
Eitea, kas ma hakkan lolliks minema või targaks saama, aga see tohutu (kõrg)hariduse ümber leierdamine on kuidagi tüütu ja ületähtsustatud.
Mul on au olnud olla (õnneks lühiaegses) suhtes 3 kõrgharidusega, nii siin kui rootsis elava mehega + majad siin ja seal + (sport)auto.
Ja uskumatu küll, aga oli puudujääke ja kõige rohkem pani mõtlema, et misasja ta küll minus leiab, ta oleks võinud saada ükskõik millise naise, kes on temaga võrdne.

Inimesed muudkui tahavad :) Nagu autoost, et ise vaatad, mis lisasid tahad :)
 
juurikas 15. veebruar 2013, kl 10.55
Ma ei oleks nii karm, kui eelmine kirjutaja, aga põhimõtteliselt pean selle kirjutisega nõustuma. Minu palk on 1500, mulle tundub, et see pole paha Alati võiks olla rohkem, aga minu jaoks on see ok. Mul on olemas korralik elukoht ja kui ma hakkan peret looma, ei ole minu jaoks tõepoolest tähtis, kas mu tulevane teeniks 500 või 2000, ma leian, et mõlematpidi me saaksime päris kenasti hakkama. Mul ei oleks ka midagi selle vastu, kui sellel naisel pole päris oma kodu, või on see kodu laenu peal Tingimuseks oleks aga ikkagi see, et see naine peab mulle väga meeldima ja meil oleks koos tore olla.
Naisterahval ongi selles osas raskem, jagamisega on pisut keerulisemad lood, siin poelgi tegelikult midagi imelikku, see on täiesti normaalne.
Kahtlemata on siin eelpool kirjutajal õigus, et hästiteenival mehel on valikuvõimalus tunduvalt suurem kui hästiteenival naisel.
 
otsija 15. veebruar 2013, kl 11.17
to juurikas. Õige, nii ongi. :) Mehi mingil kombel naiste materiaalne tasand absoluutselt ei huvita. Sest see on vist juba ürgtasandil paika pandud, et mehed otsivad ennekõike kena ja sümpaatset naist, kellega järglasi saada. Naised jälle alateadlikult otsivad meest, kellega on turvaline ja kes aitab järglased üles kasvatada.

Mul ei ole ka midagi nö jagamise vastu, et oleks ühine pere rahakott. Aga mul on tunne, et see ei tööta. Minu näited ongi a´la mees tahab minu autoga sõita, sest see on nö "edevam" , kuigi mul on ka samal ajal autoga vaja sõita, siis pakub, et võtku mina tema auto või sõitku üldse bussiga - aga ma ju ei taha, tahan ikka oma autoga sõita. Miks ma muidu endale auto ostsin? Või, et nüüd ostsin jälle kalli käekoti, et see moodustab pool tema palgast vms - ma ei hõõru ju seda hinda nina alla, aga kui ma käin tööl, siis mul on õigus ju selle raha eest ka endale meeldivaid asju osta, eksole?
 
venividivici 15. veebruar 2013, kl 11.28
aga sa otsi nii, et ei pasunda oma sissetulekutest ja autost ja muust. sellega meeldib sul ilmselt kelkida, aga ole varjatud ja tutvu nii, et ütled et oled vaene naine. vaata mis siis saab, palju mehi sõelale jääb, ja sealt teedki oma valiku.
 
alu 15. veebruar 2013, kl 11.29
huvitav. kas siinsed tutvujad yldse kujutaks end ette leidmaks teineteist nt pargipingilt, pilgust, naeratusest.. mõtlemata kordagi neile jäikadele materiaalsetele ja sotsiaalsetele tagatistele...ilmselt on see mõeldamatu. vähegi sobiva teise välimuse juures käivitub vist kohe analyys, et kas tal on haridus, kodu, auto, samahea palk-kui pole, hakkab ta ju jälle laenama, ära kasutama. kõik kordub tema ettemääratud õuduses.

vabandage, aga minu meelest ei ole siin teineteise leidjaid vaid on kaotsi läinud laibad. kes nyyd siis yritavad kontide klõbinal kokku arvutada mingeid tehteid, et kuidas koos ellu ärgata. päris alandav oleks sattuda mõne taolise naise huviorbiiti ja hakata siis talle aru andma, et jah, mul on kõik see. on enamgi veel. on isegi elu, kus tööl käimata võin kulutada enda peale kõik selle, mille nimel tema kuu aega ori on. ja sellest kõigest peaks leidma veel sädemeid, seda tunnet, et ööpäev on liiga lyhike tema kõrval???

teatud mõttes ei oska inimesed teist mitteleidnuna õnnelikud olla..
 
juurikas 15. veebruar 2013, kl 11.40
Otsijale
Kui see on tõsi, et sinu jaoks pole jagamine probleem, siis tõepoolest pead otsimistingimustes need kriteeriumid välja jätma. Kui siis sulle tundub, et mees või mehed ongi justkui sobilikud, siis hakka pisitasa katsetama nende taluvuspiire. Kutsu ujuma, kinno, välja, reisile...siit näed enam vähem ära, mis võimalused neil on. Siit edasi tutvusta neile pisitasa oma elustandardit, mis tegelikult on päris kõrge ja jälgi nende reageeringut.
Aga motoks peaks sul olema tasa ja targu ja ehk koorub sellise käitumise puhul välja ka mees, kelle käitumist jälgides sa jõuad tõdemusele, et just temaga sa oleksid nõus jagama, isegi kui tema palk on näiteks sinu omast poole väiksem.
 
Triin 15. veebruar 2013, kl 11.49
Juurikas rääkis siin palgast 1500.- eurot. Mind küll ei häiriks , kui mehe palk minu palgast allapoole jääks. Vahest ületan selle topelt, kuid vahest minul väiksem. Nimelt ei ole kindlat kuupalka.
Ja kahepeale selliselt teenides elaksime kenasti ära.
Ja pole mina kunagi kohtumisel iial mehe palka küsinud. Seda ei pea tegema, see koorub iseenesest välja , sest meestele meeldib ise sellega kelkida või oma saavutustest rääkida. Saan selle info alati teada, ise seda küsimata;)
Ja pealegi näeb ju põgusa tutvumise ajal ka ära, mis võimalused mehel ringi käia ja koos olla on.
Kui küsid mehelt, kus ta reisinud on ja ta ütleb, et pole kusagil käinud peale tööreiside- mis võiks siis olla põhjus?
Ca 40 aastase inimesena olen oma 20 aastat iga aasta reisinud ja kui pole saanud mõni aasta minna, siis puhtalt jäänud see masuaastate pärast minemata (raha vähesus sellel ajal).
 
katel 15. veebruar 2013, kl 12.08
Ma kardan, et kui oma kriteeriumite järgi meest otsid, siis võidki otsima jääda.. nii armastust ei otsita!

Ma olen ka nn ebavõrdses suhtes ja põdesin kaua aega, et kuidas mina küll sellise mehega, miks tal pole sama haridust ja miks mina pean tihti maksma jne. Rohkem komplekse oli ikka minul.
Jah, see on raske, sest oled ju ise niipalju vaeva näinud selle nimel, mis sul nüüd on! Oled ise minevikus nii paljustki loobunud, et saada need asjad, millest unistanud oled! Ja sellepärast oledki oma kaaslasele justkui pahane, sina oled saavutanud, aga tema mitte! Aga sa pead aru saama, et need asjad, mida sina nii kõrgelt hindad, pole lihtsalt tema unistus!!!
Tema unistus on vb lihtsalt kena ja armas naine, oma pere, lapsed. Kui inimesed teineteist tõeliselt armastavad on nad valmis ka kompromissideks - täna lähme minu raha eest välja, järgmine kord sinu (sinna kuhu tema sind kutsub ja võimalust on).
Igatahes mõtle selle peale, kumb on siis olulisem, kas see, et oled koos endale kalli inimesega või kellegiga, keda on ilmarahvale tore näidata?
 
m31trt 15. veebruar 2013, kl 12.58
Eks meil kõik ole omad kriteeriumid. Mõni punkt siis minu poolt (meesisik) võrdluseks...

1. Palganumbrite võrdlusest tähtsam oleks, kui naine teeb tööd seepärast, et see töö on tema jaoks põnev. Kirega! Et miski läheb korda. Et kui töötama ei peaks (raha tuleks taevast), siis teeks ikka sedasama tööd, sest meeldib.
Siis on omavahel rohkem ka, millest rääkida.
[materialistidele: jaa-jaa, elan ära ja oma kodu kah olemas]

2. Haridus on tähtis. Aga vist tähtsam on "hands-on" suhtumine: et pole asju, millega hakkama ei saa, pole asju, millest aru ei saa, küsimus on ainult ajas, tahtepingutuses ja huvis. Millegi lihtsa kohta "ma ei pea/ei taha sellest aru saada, see on üle minu mõistuse" on samasugune turnoff nii keskhariduse kui doktorikraadiga naise suust.
Haridus silub kirjavigu, distsiplineerib, arendab silmaringi. Aga mõtteviisi ta muudab väga vähe.
[endal ülikooli kõik õppeastmed läbi, aga hariduse järgi nii väga siiski ei "filtreeri"]

3. Naisi, kellel lühikesed värvimata küüned, kellel pole mingeid pikendusi, lühendusi ega blondeeringuid, kellel kõik on oma, mitte võlts, kelle jaoks mukkimine ja peesitamine pole prioriteedid, tuleb kahjuks tikutulega otsida. Neid on küll, aga vähe. Pikaküünelisega ei saa koos pooli asju ju teha: oih, ära murdub.

5. Lisaks kultuuri tarbimisele (ja muidugi on väga erinev, kas loetakse Harry Potterit või midagi põnevat Loomingu Raamatukogust või Akadeemiast) pole ka paha, kui ise tehakse kultuuri tasapisi. Tantsimine, pillimäng, laulmine, käsitöö, kirjutamine jne -- see on kõik kultuuri tegemine, selle sees olemine. Teatris käimine on kultuuri tarbimine.
[jaa-jaa, käin teatris küll, kinos ja kontsertidel kah, raamatuidki loen, mõnikord isegi kirjutan -- aga siiski arvan, et pelgalt tarbimine on ainult asja üks külg]
 
Mimm 15. veebruar 2013, kl 13.21
Arusaadav, et tahad sarnase mõttemaailmaga ja taustaga meest, aga sinu kriteeriumid seda ju ei väljenda. Väga erineva tausta ja mõttemaailmaga inimesed võivad nendele kriteeriumitele vastata.
Mõtle, mis soovid on nende tingimuste taga. Näiteks kas mees peaks oma rahadega ilusti toime tulema ja põhimõtteliselt iseendale selles osas lootma (mitte tulevasele naisele vms) või peab ta ikka tingimata 2000+ teenima. Kas oluline on auto olemasolu või see, et mees saab oma käigud ise ära tehtud. Mõni näiteks elab ja töötab lähestikku, töö ja hobide jaoks autot vaja pole, siis on ju autoga kaasnevad jamad suuremad kui tulu.
Ma arvan, et üldiselt on sellised kriteeriumid ohtlikud :D Väga vabalt võibki nii minna, et kohtad meest, kes nendele vastab ja armud nendesse kriteeriumitesse, mitte sellesse mehesse, ja siis tulevad varem või hiljem mingid probleemid ja uus teema a la "meil oli ju kõik super, ma armastan teda väga, aga ta..."
 
to m31trt 15. veebruar 2013, kl 13.26
süda läks soojaks - vastan kõigile kriteeriumitele :)
aga olen juba hõivatud.......
 
aktsia 15. veebruar 2013, kl 13.35
materialist ei leia, ta ostab. võrdväärse kuivikukandidaagia sõlmi osaühingu kooselulepe, et kokkulepitud tingimustel pereelu katsetada.
miski on sus palju vildakil. soojale naisele pannakse raudselt juba ülikoolis käpp peale, ka tööl ei ole vallalisel edukal naisel meestepuudust (kui sa just naistevanglas palka ei teeni).
aa see roosa cartlandi lugemine on materialisti pea keedukapsaks hautanud, arusaadav su segadusest - kauba hankimisele lisaks võlub ka stseen seksiootel mehest kaminatule paistel.
edu otsimisel :)
 
kahekümpine 15. veebruar 2013, kl 14.02
Vastan kõigile m31trt kriteeriumitele, v.a. viies sellel määral, et tarbin kultuuri omal viisil. Teaduslikke filme, videosid, raamatuid, arhitektuuri ja üleüldse teadust igal viisil. Ning teen teadust.

Tõsi, tuunimata naisi on VÄGA raske leida, seda näen isegi pidevalt, kuid olen täpselt selline, nagu m31trt kirjeldas.
 
kahekümpine 15. veebruar 2013, kl 14.02
Oops, unustasin mainida, et tagamõte puudub, lihtsalt huvitav :D
 
See teema juba oli. 15. veebruar 2013, kl 14.29
Miks ta selle uuesti algatas?
 
Clash 15. veebruar 2013, kl 15.50
Sa oled kuidagi asjast väga valesti aru saanud, otsija.
Kõigepealt säti oma prioriteedid paika. Sul on esimeseks pandud materiaalne osa ja räägidki peamiselt sellest materiaalsest.

Sellise palga puhul ei ole ju mingi katastroof kui mees ka 1000 eurot peaks vähem saama. See palgaküsimus kehtib ikka rohkem madalapalgaliste naiste puhul, sest kahjuks kahel madalapalgalisel on väga raske pere soetamise värk. Ja no üleüldse ei tahaks pikemalt peatuda, sest see kõik loeb reaalses elus suhteliselt vähe. Auto ja korter on samuti teisejärguline, eriti kui asi puudutab mingit marki jne.

Mina olen suhteliselt hariduse tagaajaja. Aga esiteks "ülikooliharidus" - no mis see on sul? TÜ doktor raskemal erialal või mõne tasulise viletsa eriala baka, seal on ju mäekõrgune vahe. Mõni tarmukas kesk ja kesk-eri võib oluliselt intelligentsemgi olla, nii et seda ei saa jälle rangeks kriteeriumiks lugeda.

Välimus - no põhimõtteliselt selles suhtes tundud olevat järeleandlikum. Aga lisaks veel, et otsi pigem kirge kui välimust e. siis säde ennekõike. See alati ei sõltugi välimusest, mõni kaanemodelli keha-näoga võib nii tuim tükk olla, et ei ärata mingeid tundeid.

Ehk siis otsi ennekõike ikkagi inimest iseloomu, sisetunde ja ühiste vaadete ning hobide järgi. Alles siis tuleb see võrdväärsus ja minu jaoks seisneb võrdväärsus rohkem selles, et mida neil teineteisele pakkuda on.

Kõik need pisiasjad nagu teatripiletid jms, nende mainimine armastuse kontekstis ajab lausa oksele, tõesõna. Tegu on vast paarikuuse suhte pisiprobleemidega. Ja pealegi, on mehest täiesti tore ja aus öelda, et mul küll raha pole, aga kui soovid, siis tuleksin kaaslaseks. Palju parem, kui alguses uhkeldamiseks raha kokku laenata või põhjuse kohta valetada.

Mõtle ikka kaasa, et äkki on su enda väärtushinnangud veidi nihu läinud kuskil või oled oma kriteeriumitega liiga masinlik ja kitsas.

Selles suhtes olen nõus, et mingid sobivused peavad ikka olema. Aga mul oli nt. nii, et leidsin lõpuks toreda mehe, kellega tõesti oli, millest rääkida ja me lihtsalt saime väga hästi läbi ning säde oli ka.
Mõlemal oli samaväärne haridus, aga tema sai must ikka vähem palka ja tal polnud absoluutselt mingit kaasavara. Minul siis pärandatud korter ja auto. Aga sellest ei tekkinud mingeid küsimusi ja meil oli usaldus ja armastus. Hobid ja huvid olid meil väga erinevad, mõlemad lugesid, aga erinevaid žanreid jnejne. Välimuselt ta paistis mulle alguses liiga kiitsakas ja üsna totra stiiliga nii riietuse poolelt kui juuksed.

Mingeid probleeme polnud, rahaliselt jagasime asjad üsna võrdselt ära ja minu ülejääk läks niiöelda mustadeks päevadeks. Nüüd teenib tema rohkem ja tema ülejäägist paneme rohkem kõrvale. Leidsime mõned ühised huvid ja tutvusime üksteise maailmaga. Kiitsakas stiilitust noormehest kasvas väga šarmantne ja stiilne mees, muidugi ma õige pisut juhendasin ka. Ja absoluutselt ei tunne, et ta kuidagi nüüd minu kulul elaks. Kui ikka päris tunded mängus on, siis ei saa ju jääda ahnitsema ja kahtlustama, et äkki ta sai kuidagi minu kulul heale elule. Mul pigem hea meel, et saime lastele kohe algusest hea kodu ja et ma ei hakanud mingi rikkama tölli järel jooksma.
Kui sa ainult muidusööjaid ja ärakasutajaid kohtad, siis äkki polegi sinus nii palju seda sära, ilu, haritust ja meeldivat suhtlemist. Reeglina mehed vaatavad seda materiaalset külge õige vähe ja mingid diplomid ja keskastme juhid ei ole ka kriteeriumiks.

Pikk jutt, s.tt jutt, vabandan
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!