Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
silmade värv
 
sinisilmne brünett 21. juuni 2010, kl 06.21
Kas meestele meeldivad naiste puhul kõige rohkem sinised silmad või hoopis hallid?
Natuke sinisilmne teema, kuid mul on mure, et minu mees vaatab teisi naisi ka kuigi räägib, et minul on kõige kaunimad silmad.
 
sinu mees 21. juuni 2010, kl 06.26
Tõeliselt siniseid silmi on väga vähestel, enamustel ikka hallid ja kui sina oled oma mehe silmis kõige parem st armastus on pime siis peabki tema jaoks olema ka sinu silmad kõige kenamad, mis sest, et polegi nii sinised vaid hoopis hallid.
 
tõsi 21. juuni 2010, kl 06.28
Räägib, sest tahab sind voodisse saada, kuidas sa muidu saad, sest naised armastavad kõrvadega.
 
mees 21. juuni 2010, kl 08.20
ikka ja ainult pruunid. tumedate silmadega naised on temperamentsed ja mõnusad igas mõttes. mingid lahjad pläsad silmad ja hõreded vesinikblondid karvad on minu jaosk out.
 
uku 21. juuni 2010, kl 09.14
Sinised ja rohelised on ilusad. Pruunid mulle ei meeldi üldse, loomasilmad:D Hallid ka igal teisel ja sellised tuhmid kalasilmad.
 
Silm 21. juuni 2010, kl 11.37
no pruunis pole tõesti enam mingit eksootikat. Kõik Aafika ja Aasia, Lõuna-Ameerika, Austraalia, pool Euroopat täis neid pruune. Heledasilmsed kahjuks väljasurev liik. Kanna mõnuga oma halli ja ole uhke, et mingi lõunarass pole suutnud su suguvõssa sisse sugutada end.
 
n 21. juuni 2010, kl 13.01
Sinised silmad ongi kõige ilusamad, nii heleda- kui tumedapealistel. Eestlastel on tavaliselt helehallid, rohekaspruunid või sinakashallid silmad. Aga ka siniseid leidub, mu mehel on, mu emal on jne, kahjuks on sinistel silmadel sama puudus mis pruunisilmsetel, silmavalge kipub kergelt punetama.
 
Pruunsilm 21. juuni 2010, kl 13.44
Minul küll midagi ei puneta:)Ilus ja selge silmavalge.
 
M35 21. juuni 2010, kl 13.56
Seda teavad ju kõik, et meeldivad just need värvi silmad, mis kallimal või äraräägitaval on.
 
.. 21. juuni 2010, kl 13.58
rohelised silmad on kõige ilusamad, nii kassidel kui naistel.:P:D samas üheski suhtes pole silmavärv oluline, vaid tunded, koos toimetamised jms.
naljanurk või asi:D sellist teemat teha:D
 
hmm 21. juuni 2010, kl 17.07
minu nägemuses loeb silmade juures rohkem kuju. pisikesed seasilmad on koledad iga värvi puhul.
värv pole nii suurelt määrav kui silmade kuju ja proportsioon ka näo suhtes. suured hallid silmad on palju ilusamad nt kui pisikesed, kissis pruunid/sinised/rohelised silmad.
pruunid silmad tunduvad kuidagi ka petisele omased- see vist minu kiiks rohkem.
 
kassisilmne 21. juuni 2010, kl 17.20
On alles huvitav teema püsti pandud, nagu teismelised, "mul on sellised ja sinul sellised", muidugi on see erinev, kellele mis meeldib.

Keegi siinses foorumis üks mees kirjutas, et talle meeldivad sinisilmsed ja blondid, kas teemaalgataja värvib nüüd blondiks end, et mõne mehe maitse järele olla?
 
sinine silm 21. juuni 2010, kl 21.22
mulle meeldivad just pruunisilmsed.
 
to hmm 21. juuni 2010, kl 22.04
aga kui need seasilmad on väga siirad ja nunnult lokkis heledate ripsmetega?
 
kontrast on tähtis 21. juuni 2010, kl 22.46
Kontrast on ilus.
Sinisilmsest blondist on sinisilmne brünett tihti ilusam ja pruunide silmadega blond on pruunide silmadega brünetist ilusam.
Kuskilt lugesin, et meestele meeldib kontrast näos. Seda annab väga hästi ka saavutada tumedate kulmudega, kusjuures tumedad kulmud ja hele nahk koos on väga kütkestavad (endal on ka õnneks selline kooslus).

Samas pole mõtet ka kohe juukseid värvima joosta, kuna näonahaga on veel külma/ sooja naha teema, mida paljud ei oskagi vaadata ja nii ei saa enamus blondeerijaid näiteks aru, et neile ei sobi blondid juuksed ja vastupidi.
Kontrastide proovimisega ongi seepärast risk, et lõpptulemus on liiga õõvastav.
Tooni-kahe võrra tumedamaks või heledamaks minemine on samas väga turvaline, nii kulmude kui ka juuste korral.
 
kontrast on tähtis 21. juuni 2010, kl 22.47
vabandust, lõpptulemus on liiga võõras*
Mõtlesin antud hetkel ühele kindlale inimesele, kes läks plaatinablondiks ja tuli just see sõna pähe.
 
hmm 22. juuni 2010, kl 00.05
"aga kui need seasilmad on väga siirad ja nunnult lokkis heledate ripsmetega?"

no thanks, jätan vahele!
 
Mannike 22. juuni 2010, kl 00.47
Ee.... las siis vaatab. Mida silmade värv nüüd siin mõjutab?
 
no 22. juuni 2010, kl 01.08
sellel teemal on siin juba vaieldud. Ehk nüüd aitab? Tänapäeva läätsemaailmas võib igaüks hankida endale täpselt sellised silmad, nagu õigeks peab. Sama lugu juustega. Mis seal vahet on, mis värvi nad algselt on.
 
n 22. juuni 2010, kl 15.01
Olen just kohanud palju paare, kus vastandid tõmbuvad, minu majaski elab neid juba neli paari, kus naisel on pruunid silmad ja tumedad juuksed ja mehel sinised silmad ja heledad juuksed. Just niipidi, mitte teistpidi ja no ise olen ka pruunisilmne brünett ja mees mul sinisilmne šatään. Nii et tunnen siis kokku 5 paari sellise kombinatsiooniga ja minu jaoks on see parim kooslus.
 
kollane 22. juuni 2010, kl 16.01
vahet ei ole, mehele saate ikka oma hallide silmadega.
mulle endale meeldib konkreetne tugev värv: sinine, roheline või pruun, nagu mul lastel on. kahjuks mul endal ei ole, aga elab üle.
 
kaleidoskoop 22. juuni 2010, kl 17.06
mul selline kiiks, et ei kannata pruunisilmse inimese pilku - justkui puuriks või uuriks või ootaks koguaeg midagi. nagu koer. kõlab vist halvasti, aga huh, kohe judin jookseb üle selja kui mõtlen! võimalusel väldin.

endal silmad sellised kirjumirjud - sinihallirohepruuniträhnilised, nö igaühele midagi. ilu ju pidavat olema vaataja silmades. järelikult mitte näitaja:)
 
jah 22. juuni 2010, kl 17.29
Huvitav, ma olen ka päris mitmelt inimeselt kuulnud, et pruunide silmadega inimesed ei tundu usaldusväärsed. Praegu hakkasin ise ka mõtlema ja tõesti silmast-silma on heledate silmadega inimesega meeldivam suhelda kui pruunisilmsetega. Kuidagi hirmutav on jah. Imelik, mul ka see kiiks siis alateadlikult ikkagi.
 
crissu 26. juuni 2010, kl 22.19
sellel, mis värvi su silmad on, ei ole midagi tegemist sellega, kas su mees vaatab ka teisi...kui vaatab ka teisi, siis ...ju ta pole oma valikus kindel. mis vahet, mis värvi silmad
 
rosinasilm 26. juuni 2010, kl 23.23
nu vot, mulle mu tumepruunid silmad väga meeldivad! Olen saanud palju komplimente, ja keegi pole öelnud, et kardab mind :D Mul on endal selline kiiks, et jubedalt meeldivad ka teised pruunisilmsed, nii mehed kui naised. Kohe tekib selline äratundmine, et vot tema on sõbralik ja hinges hea inimene :) Nagu kutsu :) Pruunisilmsed mehed pikkade tumedate ripsmetega ka yle prahi!
Aga, keegi siin enne väitis, et tumedate silmade ja juustega naised maru temperamentsed, ilmas pidas silmas rohkem slaavitare. Mina vastupidi selline unistaja ja pigem flegmaatik.
 
viimasele 26. juuni 2010, kl 23.27
aga need muud strateegilised värvused sul millised on?
 
rosinasilm 26. juuni 2010, kl 23.37
strateegilised värvused?
No juuksed on tumepruunid ja ripsmed-kulmud keskmised pruunid ma ütleks. Nahatüübilt suht hele.
Veel teemasse: sinistesse silmadesse võib ka ära uppuda, kahjuks mul polegi ühtegi sinisilmset sõpra-tuttavat. Enamus hallid, rohekad jne. Silmad, mis mul ebameeldivust tekitavad on sellised hästi heledad nagu kalasilmad, keedetud siis. Ja lõpuks ikkagi sõltub kõik silmade kandjast :)
 
isegi 26. juuni 2010, kl 23.53
ei loe värv, vaid silmade kuju ja omapära- armsus. näiteks Eda Ides Ettil on väga ilusad silmad. küll täiesti hallid, aga aputavalt ilusad. läätsedega saab silmavärvi muuta. muuda või iga päev. ise olen olnud sinine ja roheline.
 
skeptik 27. juuni 2010, kl 00.11
Kas ta ikka räägib sulle seda?
 
Kammler 27. juuni 2010, kl 00.51
Pruunid silmad ei meeldi mitte. Pigem ka heledate silmadega inimesi täheldanud olevat ausamad ja mulle meeldivad ka need rohkem kuna endal ka heledad silmad ja karvad. Pruunid silmad on maailmas kõige levinumad kuna need eksisteerivad kollasel ja mustal rassil ning nüüd tänu rahvaste segunemisele on ka levinud valgele rassile. Pm nagu kellel on pruunid silmad selles inimeses on kas mongoliidseid geene (nagu näiteks venelastel kes on aegade alguses siginenud tatarlaste ja mongolitega või siis näiteks lõuna-euroopa inimesed (itaalia, portugal, kreeka) kes kannavad tänu araablastega siginemisele nendega ühiseid geene. Ka juutidega segunenud inimestel on tumedad silmad. Ei tunne ennast lõunamaade või idamaade kultuuri ja inimeste keskel koduselt ja olen pigem põhjamaade, sakslaste, inglaste kultuuriga sinapeal. Eelistan ka põhjamaa tüüpi naisi kellel loomulikud blondid juuksed ja ilusad sinised silmad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!