Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
salaaustajannad
 
Vicky 11. veebruar 2002, kl 10.17
Mida teha, kui mehe salajased austajannad hulluks ajavad?
 
Tirts 11. veebruar 2002, kl 10.28
V ahest ´saada mehe austajannadele vastu möni kiimane sönum mehe telefonilt kull siis need tudrukud omakorda su mehe ära tuutavad . Sest kellelegi ei meeldi kui neid liialt lämmatatakse .
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 10.31
Kes keda hulluks ajab ja miks peaks midagi ette võtma?:)
 
Vicky 11. veebruar 2002, kl 10.43
mõtlesin ise sama teha,aga ei pääse kuidagi ta telefoni ligi,salakoodid jne.
 
Tigr 11. veebruar 2002, kl 10.58
ju mehele meeldivad tema austajannad.
paki asjad ja tule tulema kui austajannad talle sinust tähtsamad on.
 
Cathy 11. veebruar 2002, kl 11.02
palu paaril sobral sulle päevas 10 korda helistada-hea oleks veel kodutelefonile ja siis kui mees kodus ja räägi iga kord yks pool tundi...no ja ära ytle kes helistab...tee torjuv nägu ja teata et sulgi voib "oma eraelu" ja austajaid olla...kui piisavalt kaua vastu pead siis mees hakkab kyll motlema-teine variant et ei hooli sellest ...ehkki enamus siiski ei suuda aru saada et nende naiselgi voib austajaid olla
 
Vicky 11. veebruar 2002, kl 11.16
see oli päris humoorikas,aitäh,tuju läks kohe paremaks!
 
Vicky 11. veebruar 2002, kl 11.22
asjad pakkida oleks küll liiga radikaalne,aga tahaks nendele naistele helistada ja öelda otse välja mida arvan,aga siis vist jään mina jälle lolliks.
 
Cathy 11. veebruar 2002, kl 11.28
eks see nii kipub olema et vaevalt mehel neid austajannasi oleks kui talle endale ei meeldiks...
 
Laura 11. veebruar 2002, kl 11.35
eks see ole,et kui mees õigel ajal "ei" ei ütle,siis annab ju kohe teisele naisele lootust - pärast enam kuidagi lahti ei saa.
võib-olla saad ikka mehega rääkida ja prooviks koos unustada.
 
Tigr 11. veebruar 2002, kl 11.38
tean nendest austajannadest seetõttu, et üks mu ex-i kallim arvas millegipärast, et mina olen tema kullakese salaasutajanna ning tegi kõik endast oleneva, et minust lahti saada (ehkki ex ise minuga ühendust võttis ja paari olulist asja küsis, tööalast, kusjuures).
kannatasin siis neid armukadeda naise kõnesid ja sõnumeid ligi kuu aega, siis helistasin ex-ile ja rääkisin ära, et see segab ka minu elu.

mis neil seal vahepeal juhtus, ei tea - lõpptulemus, läksid lahku suure kisa-käraga, vaevalt, et minu tõttu, kuid eks neid nn austajannasid oli võibolla teisigi.

kui mees oskab öelda "EI", siis ei ole tal ka austajannasid.

ära muutu liiga paranoiliseks! tegu võib ju olla samuti tööasjadega, iseasi kui nädalavahetustel, õhtuti ning väga pika aja jooksul....

ole tubli!
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 11.46
Oh te naised vistei kujuta ettegi, milliseid hulle naisi võib olla....kes on ühe isase eest valmis end lõhki rebima, peaasi,et ta endale saada. SMS-id on sealjuures ühed tagasihoidlikumad vahendid:)

Ma ei tea Vicki, kuidas Sinu mees..aga ma oleksin küll suh tpahane, kui mu naine hakkaks mu elu korraldama. Ma mõtlen siin eelkõige neid soovitatud helistamisi tollele tüütajale. Kui asi on Sin ja mehe vahel läbi...sellest saab aru ka muud moodi kui kontrollide - kui asi ei ole läbi, saab ka sellest aru. Paranoiline suhtumine, et igal mehel peab olema armuke on mu meelest juba eos haiglane ja vajab mõttelaadi muutust, mis ei pruugi kerge olla.

Ag kui Sul on tõesti mure, et need "armukesed-austajannad" Sind kohe segavad - no ütle mehele - et lõpetagu need segamised ära - on ta mees või pole!? Kodurahu huvides mees teab ja oskab selliseid asju lõpetada. Kas just päevapealt..aga ajapikku kindlasti.
 
Kaie 11. veebruar 2002, kl 11.50
Kuradi jama, mul ka sama lugu. See oli küll inetu, aga ma kohe pidin ühe sõnumi mehe telefonis läbi lugema. Üks tütarlaps tegi ettepaneku baari minna ja küsis, et äkki saab ta ka külla tulla. See näitas küll seda, et minust ei tea ta midagi, aga närvi ajas küll hirmsamal moel, igatahes pealetükkiv temast. Tõsi, ise vastu helistada või sõnumeid saata oleks tobe, eriti sellepärast, et lolliks jääda küll ei tahaks. Aga kuidas sellest väärikalt välja tulla, ka ei tea. Kuidas huvitav naised üldse telefoninumbrid saavad, kui mehed neile ei anna. Noh, kui on just selline, mida nagunii teatakse ja vabalt kättesaadav on, aga minu mehe oma vabalt naiste jaoks kusagil ei ripu. Mehe sõpradelt ka antud juhul see saadud ei ole, sest nemad ju ometi teavad, et tal naine ka on. Vastik.
 
Tigr 11. veebruar 2002, kl 11.54
kas sa siis meeste solidaarsusest kuulnud ei ole? mehe sõbrad ei ole ju sulle läbinisti ustavad....neilegi meeldib teisi naisi vaadata...

:)

Felix: palun mitte mingeid kommentaare!
 
Laura 11. veebruar 2002, kl 12.23
on jah vastik,eriti siis kui on mingi aastate tagune lugu ja oled juba kõik unustanud ja siis selgub,et see naine jälle võtab ühendust ja mehelgi tolle numbrid veel telefonimälus alles.
 
Tigr 11. veebruar 2002, kl 12.27
ojah, Laura, ega neid numbreid pole nii lihtne mälust saada....mehed väidavad, et mugavusest ei kustuta, ununes ära vms, mine võtta kinni, kus see tõde peitub.

minu mehe töö paraku nõuab hetkel KÕIKIDE vanade tuttavatega ühenduse võtmist, ma ei hakka sulle üldse rääkima, kuiväga see mind häirib.....

tahaks aga loota, et tema on mulle truu ning mis on minevik, see ka jääb minevikuks.....ning et vanu suhteid üles ei soojendata.

lootus pidi lolli lohutus olema...vähemalt on mul lootustki.
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 12.53
Tigr: kuidas saab minevikku unustada? Ja miks? Mul on oma kunagiste sõbrannadega reeglina suht head suhted, mõni neist lausa sõbra staatuses...mis vahet on kas on tegemist endise mees- või naissõbraga? Egas siis kõik kohe armukesed pea olema?

a meeste solidaarsus...ah jah..palusid mittekommida - miks?
 
Bella 11. veebruar 2002, kl 13.19
Miks te küll sorite oma mehe telefonimälus ja muudes isiklikes asjades? Saage aru, mees on täiskasvanud inimene, mitte teie vastutusel olev puberteedieelik. Mina läheksin vihast siniseks, kui minu abikaasa sekkuks minu telefonikõnedesse, kirjavahetusse jms. asjadesse. Miks te tahate iga hinna eest oma meest KONTROLLIDA? Teada igast tema tuttavast? Saage oma emakompleksist ükskord lahti või elage seda oma laste peal välja (juhul kui need välja kannatavad ja teid pikalt ei saada)
 
naiska 11. veebruar 2002, kl 13.40
mitte aru ei saa, kuidas saab olla mehel mingi salaaustaja. ju see on jällegi see kurjajuur-armuke. sõber ei saa ju olla austajanna.
Bella, millal sina sekkud oma abikaasa tegemistesse? ei saa ju igavesti halva mängu juures head nägu teha.
 
maya 11. veebruar 2002, kl 13.46
Õige Bella. Ärge nuhkige oma meeste järel, kui koos elate, siis võiksite ikka veidi rohkem usaldada.
Kui keegi teie meest enam ei vaata, ei taha, kas te siis ise ka enam teda tahate.
 
Kaie 11. veebruar 2002, kl 14.12
Usaldamisel on ikka mingid piirid. Saate ju aru küll, et lõpmatuseni usaldada on ikka suurim lollus, mida teha võib. Ma ei taha öelda seda, et kogu aeg kontrollima peab, aga ettevaatlik võiks ikka natuke olla. Usaldage parem oma vaistu, mitte kedagi teist. Iseennastki on vahel raske usaldada. Mis teha, nii see juba on, selle usaldamatuse tingivad inimesed ise. Sõnu teha osatakse küll, aga kui selja keerad, tehakse ikka seda, mida enda jaoks paremaks peetakse. Inimloomus on juba selline. Paraku on see reaalsus. Kahjuks.
 
Tigr 11. veebruar 2002, kl 14.14
Felix: sest meil on meeste solidaarsusest erinevad arusaamad :)
 
Bella 11. veebruar 2002, kl 14.31
To Naiska: mina ei sekkugi. Nendesse asjadesse, mis minusse ei puutu. Lõppude lõpuks, kui mu abikaasa soetab endale armukese, siis see on tema otsus ja tema business (seni kui ta ei palu mind kolmandaks voodisse või lesbietendust andma). Minu abikaasa ja tema tuttavate suhted on nendevaheline asi, mina ei kavatase sinna oma nina toppida, mul on targematki teha. See aeg, mille ma veedan koos oma abikaasaga, kulub huvitavamalt kui tema tegude uuristamisele ja kokkunuhitud probleemide lahkamisele. SOovitan teilegi, on enda tuju parem ja abikaasa ka rõõmsam. Ja kui naised mehel üle pea kasvavad, eks seegi ole siis tema probleem. Kõige magedam variant on muidugi see, kui abikaasa pealetükkivate kallimate eest seadusliku kaasa selja taha poeb, kõike¨"üles tunnistades ja enam mitte kunagi teha" lubades. Loodan, et sellist asja ei pea mina kunagi üle elama.
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 14.41
Tigr: a püüan mõista Su pettumust kogemustest....kuid kinnitan, et see negatiivsusest pakatav meeste "solidaarsus" ei pruugi olla mitte parim näide ja on külalt neid, mis räägivad hoopis muust. Viimati sõbraga koos oldud 4 tunnijooksul ei tuld meil ähe kordagi hakata oma (seda enam vööraid) naisi taga räkida, saati neid omavahel jagama hakata. Krt mis meestega Sa küll pistmst oled teind!?:(

Bella: Ma küll kordan ennast..aga ei väsi imetlemast Su suhtumist:)
 
liisbeth 11. veebruar 2002, kl 14.45
Bellaga täitsa nõus!
 
Bella 11. veebruar 2002, kl 14.46
Ei saanud aru , Feliks, kas see on su peen iroonia või? Sel juhul selgitan,et mu suhtumine lihtsalt põhineb sellel, et iga mees/naine on täiskasvanud inimesed ja neil on kõigil oma väljakujunenud eetika ja nn "aususelävi", olgu ta siis madal või kõrge. Tahan öeda seda, et teine inimene (abikaasa, naine) ei saa seda eetikat muuta, eriti skandaalide, nuhkimiste (moblades, kirjades, märkmikes sorimiste, kõnede pealtkuulamiste jms) ja lõputu kahtlustamisega. See, kuidas inimene oma suhetega toimetab, on tema isiksuse probleem ja loota seda ümber kasvatada on üsna naiivne.
 
Tigr 11. veebruar 2002, kl 14.47
Felix: ma ei hakka Sinuga arutama oma meestuttavate päritolu :)

mis puutub petmisse, üleaisa löömisse....siis pole paremaid semusid kui teised mehed....kõik imetlevad sisimas sõbra populaarsust naiste hulgas ning võimaluse saabudes asuksid heameelega tema kohale.
 
Maria 11. veebruar 2002, kl 14.48
Mina kaldun ka Bellaga nõustuma. Lisaksin siia juurde, et mehe järgi nuhkides hävitate te tema kodurahu, aga sellele on ometi igal inimesel õigus. Ja võimalik, et ta siis lähebki seda rahu mujalt otsima. Keegi ei taha olla kontrollitav - kas teile oma pubekaiga ja kontrollivad vanemad meelde ei tule?
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 14.53
Bella: 0-irooniat ...ausõna imetlen Su selget mõtet ja selle mõtte selget väljendust!

Togr: no näe, ise too dvälja oma kogemuste haiglaslikuse. Krt mul ei tule pähegi hakata sõpradega seletama, et mis või kes mul möödunud ööl kaisus oli!? Nhoh kui max tuleb kuidagi jutust välja, et see pold oma naine..aga et ma hakkaks seletama, et kes ja kuidas!? Sõber mul piisavalt arusaaja, et ei küsi kah...ja ei tea minagi tema seisklustest - ega tahagi teada. Mõistad vahet?
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 14.54
Sorry: viimane lõik oli Tigrile:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!