Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
salaaustajannad
 
Anna 12. veebruar 2002, kl 12.11
Tavaline

Tegelikult häirib küll. Kui ütlen mehele, et võta näiteks mu rahakotist pangakaart, siis mind häirib küll kui näen teda veel kümne minuti pärast kotis sobramas.

Või, et saates tuttavale sõnumit, avastan ta enda selja taga vaikselt vaatamas. jne.

Seal kotis on minu asjad, mehe jaoks mõttetud naiste asjad. Ja loomulikult kui midagi varjata oleks, mida iganes, ma ju ei paneks seda endale kotti, onju.

Aga häirib sobramine küll. Mina tema asjades ei sobra, ei taskutes, rahakotis, märkmikus ega telefonis.
 
Anna 12. veebruar 2002, kl 12.12
Üks mõte veel

see eelpool kirjeldatu on lihtsalt kuidagi ahistav ja tekitab ebamugavustunde.
 
Fööniks 12. veebruar 2002, kl 12.46
Anna: Mind ka häirib(ks) sobramine.

Aga nüüd mõtleb Fööniks NIIII kurvalt, et kuidas ta küll saab oma valentinipäeva idee niimoodi teoks teha, et see ei seonduks võõrasse tsooni tungimisega............
 
eneL 12. veebruar 2002, kl 12.50
to Fööniks:
Eks Sa ise vist tead kõige paremini, mida Su Valetin peab võõrasse tsooni tungimiseks ja mida mitte :-). Vaevalt Sa mõtlesid midagi, mis teda häiriks
 
Anna 12. veebruar 2002, kl 13.09
Fööniks

Jah, eks see ju keeruline olegi. Pealegi ei ole need tsoonid nii selged tihtipeale ja teine võib kogemata eneselegi teadvustamata sinna tsooni sattuda.

Mõtlesingi, et ei tea miks häirib? Noh see kotis sobramine näiteks? Selles mõttes, et kui ise tean, et seal midagi sellist ei ole mis silma riivaks või mingi saladus oleks jne.
Või see sms mida tegelikult emale saatsin.

Aga selline tohutult ebameeldiv tunne oli. Ja ma ei oskakski põhjendada miks.
 
eva 12. veebruar 2002, kl 13.38
tigr:
ma loodan, et sa ei mõelnud oma repliigiga "Äkki puudub mehel hoopis midagi?" ometigi jälle, et "vaene mees, naine nii näägutab ja ennast käest ära lasknud minna ja ...oh, õudne kohe, kui jubedad need abielunaised võivad olla. Ise nad ongi süüdi!"- ega sa ju ei mõelnud ometigi sedasi?
 
Liia 12. veebruar 2002, kl 22.42
to eneL: Minu kommis oli väga selgelt arusaadav,et mees oli lopetanud ja tunnistanud oma naisele. Miks on sul vajadus asi teistpidi (omapidi) keerata. Tead, mees vois kyll kunagi tahta selle naise seltskonda aga voib ka nii juhtuda,et mees enam ei taha,ei taha isegi selle naise nime kuulda rääkimata tema sydamlikest sms-st...... Muide teab naine seda väga hästi isegi jääb vaid imestada,miks ta seda teeb? Miks ta ennast veelgi enam alandab seda on ta teinud juba niigi piisavalt. Sinu suhtumisest privaatsusesse ei saa ma aru,kui pead privaatsuseks selle ex-si sonumeid,mida mehel pole nagu ilus oma naisele näidata. Nende vahel pole mingit privaatsust,kyll aga on seda mehel oma naisega. OK!! Medalid tulid ja ei viitsi enam jahuda !
 
eneL 13. veebruar 2002, kl 09.01
to Liia:
OMA naisele küll tunnistanud, aga Sinu kommist ei tulnud kusagilt välja, et ka tollele naisele tunnistanud. Minu arusaamine on üldiselt selline, et keegi ei taha see paha olla ja jäetakse halb teade lõpetamisest ütlemata. Nii siis teine ei saagi aru, et asi on möödas ja sms-ib. Nagu ma aru sain, siis teated lõppesid, kui ta lõpuks helistas?? Järelikult oli jäänud mingi asi tollega rääkimata.

Ja veel. Minu arusaamist mööda sisaldab IGA intiimsuhe vaikimisi privaatsust. Mulle ei meeldi sugugi võimalus, et kui minu kallim pärast meie suhte lõppu näitab minu kirju järgmisele. Jutt, et privaatsus peab olema mehel ainult oma naisega... Ja ma usun, et mees, kes näitab Sulle oma ekskallima sõnumeid, ei ärata usaldust, sest kes ütleb, et ta Sind samamoodi ei reeda?
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 09.15
Eva: ei ma ei mõelnud seda niimoodi.
Vastupidi.

Miks peab alati naisel midagi (kupli alt) puudu olema.....et tunneb armukadedust kui mehe eelmised kallimad seniajani sõnumeid saadavad. Pigem arvan, et mees on absoluutselt idioot kui hakkab vana suppi üles soojendama.....sellest ei tule niikuinii miskit head...rikub vaid olemasoleva suhte sellega,e t suuda vanadest seelikutest lahti öelda.
 
Feliks 13. veebruar 2002, kl 09.21
Tigr: kuda sa küll nii äärmustest mõtled? Teadmata kuidas asjad jutuks olebval isikul tegelt on..ka mulle saadab ekselukaaslane SMS-e - nt eile saatis 2 -ühe hobuseaasta tervituse ja teise Veerpalu -Mae võiduks....ja pole seal miskit soojendamist..kas ei või tõesti ekskallimad omavahel normaalsena edasi suhelda? Mina arvan, et võivad küll. Nii palju ilusat koos läbi elatud ja nüüd plaks riid ja tüli ja enam ei tunne - tobe ja lapsik - mina enam sinu liivakasti ei tule! :)))
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 09.34
Nojah, Felix, Sina suur mitte must-valge maailma propageerija.....milleks laskud ise sellistesse äärmustesse?
Üks asi on saata nt. sünnipäevaõnnitlust, teine asi aga nt. SMS 'igatsen nii väga su järele, et ainult sulle mõeldes lähen märjaks'.....(olen ise sellist sms-i näinud, mitte luuranud, vaid elukaaslane rääkis lihtsalt ära 'kui tüütud võivad olla endised kallimad, kes ei löö risti ette mitte millegi ees kui tahavad meest tagasi).

ma lihtsalt ütlesin, et nii MEES kui NAINE peavad teadma, mida nad TAHAVAD.
kui nad teavad, siis ei teki selliseid imelikke sõnumeid ja telefonikõnesid telefonile, kui ei tea, siis on ilmselt loomulik, et jäetakse nn. taganemistee....
 
Feliks 13. veebruar 2002, kl 09.38
Tigr: aga vahel ju tahaks iga naine, et läheks kellegile mõeldes märjaks...oleks ju patuasi seda omateada jätta...:)))
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 09.44
Felix: ja-jaa :)
 
eneL 13. veebruar 2002, kl 10.03
to Tigr:
Minu meelest on selline SMS natuke räige küll :-). Aga, noh, see on minu maitse.
Mind paneb mõtlema hoopis see, et miks suhte lõppemisel nad SMS'e saadavad. Oled Sa kindel, et mees ütles talle sama kindlalt, et kõik on läbi, nagu ta seda Sulle ütles? Minu kujutluses tahavad kõik olla kole "head", mitte tundeid riivata, põhjendada lõpetamist mingi ebamäärase "suured tunded hakkavad segama, aga ei taha kaotada peret" või "oh, nii hea, aga arvan, et pole tulevikku" vms. Selle asemel, et öelda lihtsalt, et on tüdinud sellest suhtest. Kui naisele ikka öelda, et oled temast tüdinud, siis ei usu, et ta enam kontakti võtaks. Selline otsekohesus läheks ka kõige paksemast nahast läbi.
Ära saa valesti aru! Loomulikult on olemas tõeliselt küljes rippuvaid, aga väga paljudel juhtudel on omajagu tõenäoliselt ka mees süüdi. Mul tegelikult endal pole sellist kogemust olnud (jälle räägin asjadest, mida ma ei tea), aga lihtsalt meeste võimetust halba tõde kuuldavale tuua, olen küll märganud. Eks see ole vist kõigi inimeste võimetus. Kes tahaks olla halb inimene
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 10.09
EneL: ma Sinuga täitsa nõus, arvatavasti polegi mees KONKREETNE olnud, aga kuna tema ikka minu küljes püsib ja mitte ei taha mind minema lasta, siis olen loobunud teda kahtlustamast...ise teab, millega riskib.

huvitav mõte Sul - kui öelda, et oled tüdinud....ma ei ole oma elu jooksul veel ühtegi sellist mees kohanud, kes niimoodi naisterahvale ütleks (ja Felix, et Sa hoiad oma kommentaarid praegu endale!).....pisaraid jms. jama ei talu mehed just väga hästi, niimoodi minnaksegi lahku, et "ma armastan sind küll, aga me ei saa praegu koos olla", või midagi taolist. see ei ole THE END, see on pigem TO BE CONTINUED...kas pole?

seega, eneL, mõistan Sind 100%, Su jutt on täiesti õige, eks olen seda isegi mõelnud, ei taha aga liigse kadeusega suhteid rikkuma hakata, see lisab ju vaid pingeid. ja kui ma saaksin Sulle midagi öelda ilma foorumi rahva lugemata, siis.....mets madruseid täis, ükski ujuda ei oska....
 
Feliks 13. veebruar 2002, kl 10.40
Tigr: no kuidas saan ma vait olla:))) Su killud on kohe sellised, et kutsuvad vastu vaidlema:)) Ju oled ikkagi väheste meestega kokkupuuutnud:))
 
eneL 13. veebruar 2002, kl 11.24
Tigr:
Eks vist mina olen ka väheste meestega kokkupuutunud, sest tõesti pole ükski sellist fraasi kasutanud. Ja ilmselt kui kasutaks, siis oleksin tõeliselt solvunud. Usun tõesti, et mehi võib olla igasuguseid ja valida tuleb hoolikalt (miks mul tuleb meelde Mary Poppinsi õhupallilett :-)), aga tavaliselt inimene puutub rohkem kokku enda ringkonna inimestega. Minu elustiil, töö, sotsiaalne kuuluvus määrab ära, väheste eranditega, missuguste inimestega ma kokku puutun (Feliks, sama on ka Sinuga)

Aga iseenesest on selline ütlus tõesti äärmuslik, aga veel äärmuslikum oleks näidata naisele neid SMS'e. Minu meelest ei mõju naiselegi hästi mehele saadetud sellise kirja lugemine?! Mingil moel tekkib mulle mõte, et mees võib mingil viisil olla meelitatud, et sellise SMS'i sai, olgugi, et tollega on kõik läbi. No kes ei oleks meelitatud olles teise inimese kättesaamatu ihalduseobjekt ;-)

Aga kadedus, mnjaa, mina tõenäoliselt ütleksin mehele väga solvunult, et mul pole mingit huvi talle saadetud SMS'e lugeda. Ja hoidku see enesereklaam endale
 
Laura 13. veebruar 2002, kl 11.35
no aga mida arvata alluvast tibist,kes on piinlikkust valmistanud
oma bossile ja too ta päeva pealt lahti laseb ning ka kaastöötajate juuresolekul on võtnud tibilt lubaduse,et ta ei tülita neid enam kunagi ,siis aga ühel heal päeval julgeb ikkagi hädalisena minna abi paluma(seda oleks ka mujalt saanud). Kõige hullem,et ta saabki aidatud! Minu mõistus seda ei võta. Kas meestel on nii lühike mälu või suudavad tõesti andestada(tegemist oli küll tõelise bläkiga)?
 
Feliks 13. veebruar 2002, kl 12.15
EneL: vat eksid..minu elulaad ja töö lubab mul koku puutuda õesti vääga erinevate inimestega kõikvõimalikelt elualadelt...nii et kogemust jagub:))
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 12.32
Feliks: vähemalt said uue aasta puhul paar suutäit naerda :)
mis see Sinu elulaad ja töö siis on (kui ei ole ebaviisakas küsida)?

eneL: meestele meeldib enesereklaam, samuti kui naistele meeldib kuulda teistelt meestelt komplimente. nii see juba on ja nii ta ilmselt ka jääb. elame väga vabameelses ühiskonnas.

laura: mis suhted olid bossil ja alluval tegelikult. see teiste ees lubaduse võtmine tundub mu meelest veidi....hmm...
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 12.32
Feliks: vähemalt said uue aasta puhul paar suutäit naerda :)
mis see Sinu elulaad ja töö siis on (kui ei ole ebaviisakas küsida)?

eneL: meestele meeldib enesereklaam, samuti kui naistele meeldib kuulda teistelt meestelt komplimente. nii see juba on ja nii ta ilmselt ka jääb. elame väga vabameelses ühiskonnas.

laura: mis suhted olid bossil ja alluval tegelikult. see teiste ees lubaduse võtmine tundub mu meelest veidi....hmm...
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 12.34
Feliks: vähemalt said uue aasta puhul paar suutäit naerda :)
mis see Sinu elulaad ja töö siis on (kui ei ole ebaviisakas küsida)?

eneL: meestele meeldib enesereklaam, samuti kui naistele meeldib kuulda teistelt meestelt komplimente. nii see juba on ja nii ta ilmselt ka jääb. elame väga vabameelses ühiskonnas. tollelt naiselt pole juba kuid mitte ühtegi piuksu, isegi mitte sünnipäevaõnnitlust (Felix!!!). võibolla jäin mina ja meie ühine kodu ikkagi peale?!

laura: mis suhted olid bossil ja alluval tegelikult. see teiste ees lubaduse võtmine tundub mu meelest veidi....hmm...
 
Feliks 13. veebruar 2002, kl 12.39
Tigr: noh nii hoogu läksid küsimisega:)) Aga vat siin ma küll ei ütle, et mis töö se sihuke mul on:))) Noh..ütleme suhtlustöö:))
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 12.52
Felix: ära tee ennast nii põnevaks, ma ei usu, et Sa NIIII põnev oled ;);)
 
Laura 13. veebruar 2002, kl 13.00
¡Tigr:koostöötamise suhe,tibil sasis ainult ära.
veidi ... mis? no ütleme,et ta oli ka teisi tüüdanud.
 
Feliks 13. veebruar 2002, kl 13.03
Tigr: ega Sa peagi uskuma...mul piisab, kui mulle kallid inimesed teavad (mitte ainult usuvad), et ma neile huvitav olen:)
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 13.04
Laura: pagan, niimoodi on raske öelda, teadmata, mis käkk täpselt kokku küpsetati.

mis puutub meeste mälusse, siis kuidas ma saan hakata siin sõna võtma kui seltsimees Felix selle eest mulle kohe nina peale annab :)

igatahes: boss aitas teda ehk sellepärast, et asi ei olnud seotud enam tööga, vaid millegi muuga....st. tööalaselt katkestas ta naisega suhted, ent võibolla palus naine soovituskirja vms.
raske kommenteerida kui tegelikku situatsiooni ei tea.
 
Liia 13. veebruar 2002, kl 13.44
to eneL: Saad aru: mees astus ämbrisse ,,,kukkus yhesonaga portsu otsa,mida mälus hiljem tykk aega. Pole just meeldiv hiljem kuulata oma sopradelt ,et oled omale koju viinud yhe suurima LINNU kust teisedki yht koma teist omale kylge saanud.Loll mees oli,kui suutis tundide viisi kuulata yhe teismelise jutte ,sama teismelistest sobrannadest.Loomulikult on ta isegi tunnistanud nii endale kui ka sopradele oma idiootsust,kuid mis teha,,saab vaid oppida!!!!!! Arvad sa toesti,et ma kirjutaks sellist tobedust avalikult,kui ma ei teaks kellega on tegemist ,tean väga hästi ,et siin kommijatest yks aktiivsemaid on seesama olevus! Sa peaksid oppima oma lauseehitust muutma! Jätku......!
 
eneL 13. veebruar 2002, kl 13.52
to Liia:
Nüüd tabasid mind minu kõige nõrgema koha pihta. Mis mu lauseehitusel viga on? (natuke murelikult) Ma tean küll, et tänu aja puudusele ei suuda oma teksti kogu aeg kontrollida, aga enamasti minu kirjaoskuses ei kahelda?
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 14.11
Kellele Liia kommentaar läks, jäi segaseks....

Felix: Sa ka laod kohe müüri ette kui Su pihta veidi nalja visata ;o)
olen'd väheke rõõmsameelsem ja avatum, ma ei küsind Su käest midagi ju hüpersalajast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!