Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
salaaustajannad
 
Feliks 13. veebruar 2002, kl 14.27
Tigr: müüri?....ma lihtsalt vastasin ausalt. Mulle lähebkirohkem korda see, mis must mu ähedased arvavad...mis selles müürilist on?
 
Liia 13. veebruar 2002, kl 14.28
Kahju teist noored,kui raiskate oma aega tookohtades,kus edasiarenemiseks voimalus vaid portaalides tegutsedes! Siitki voib oppida eluks vajalikku ,ei vaidle vastu ))))) Kindlasti on huvitav teema "kas peenise pikkus mängib rolli" no neid tarku teemasid on siin kuhjaga,kust leiab koige enam ka kommentaare.Opetust eluks kui palju! Kas teile ei tundu,et voite ära manduda ja soltlasteks jääda(moned seda kindlasti juba on).
 
eneL 13. veebruar 2002, kl 14.38
to Liia:
Tjah... meenus miskipärast tähendussõna pajast ja katlast ;-). Tore, et Sind üldse siin lehel ei ole ja et Sina ei mandu ega sõltlaseks jää! Mul on Sinu pärast lausa hea meel
Ja kuigi ma siiani arvasin, et olen Sinust vanem, siis muudan oma arvamust nüüd
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 14.40
Feliks: aga ma ei avaldanud Su kohta ju otseselt arvamust....ja imelik olekski kui tunneksid ennast kõrvust kergitatuna või mahatallatuna helendava ekraani kaudu saadud kommentaaridest.

Liia: küsimus - miks Sa praegu neid foorumeid loed? ja miks kommentaare kirjutad? kõik ei tegele ju suhtlustööga nagu näiteks Feliks ning seetõttu minutiks-paariks internetti sisenemine ei tähenda veel, et inimesed enam luust ja lihast kaaslastega suheda ei suudaks või ära manduks.

milleks sellised karmid kommentaarid? mida need Sulle annavad?
 
karm mutt 13. veebruar 2002, kl 15.07
Keegi ei pea andma kellegile selgitusi.MIKS? MILLEKS? Tavaliselt selliseid "karme" komme ei pane keegi teine nagu tähelegi,siis ikka need kellele need moeldud on!
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 15.12
Oled küll karm mutt, aga kui keegi hakkab niisama sõna võtma, vaid lihtsalt sõnavõtmise pärast, sisu omamata, siis leian, et tegelikult võiks seda ka omas peas ju lihtsalt mõelda. mina küll väga paljude kommentaaridega teen nii, ei ole vaja KÕIKI oma mõtteid välja pursata.

nojaa, ja kui lugeda veel liia teist kommentaari, siis ma ei oska sealt küll välja lugeda, et ta ainuisikuliselt kellelegi 'karmi kommi' pani. ikka kõigile, kes siin foorumis sõna võtavad. ei kaitse ei ennast ega teisi, lihtsalt ei mõista inimesi, kes niisama lahmivad....et endal tore oleks.
 
karm mutt 13. veebruar 2002, kl 15.25
Elu ongi KARM ,elu pole ainut SÄNG! iih-iih-iih! Mul täna niiii tore päev!!
 
Tess 13. veebruar 2002, kl 15.44
Rahu, Tigr, eneL...lahmijaid on ennegi olnud...nad tulevad, lasevad oma paha auru välja ja lähevad:))
 
Liia 13. veebruar 2002, kl 15.50
to eneL: täiesti oige arvamus..... arvasin,et olen sinust vanem aga oh onnetust-olengi noorem!
 
Feliks 13. veebruar 2002, kl 16.21
verd..verd tahaks näha:))))
 
pajuviidik 13. veebruar 2002, kl 16.42
Teema juurde minnes on mul arvamus,et Eestis polegi normaalseid peresid. Mul on oma naisega nii,et mis minu-see ka tema.Mis krt. privaatsusest te siin jahute.Normaalne ju,kui naine mu telef,näpib,mida kuradit mul seal peita! Rahakotist midagi otsides on loomulik,et seda mainitakse,sest on vaja teada palju mul seal raha on ja palju sinna peale seda jäi,et lolli olukorda poes ei satu.Ärge ikka nii peeneks asja ajage,nagu seebikas juba-privaatsus?
 
eneL 13. veebruar 2002, kl 17.14
to Liia:
Oma vanust olen siin lehel korduvalt maininud ja ei ole võtnud vaevaks varjata.
Mis puutub mandumisse, siis tõesti, pean tunnistama, et internet segab tööd. Võib olla on asi aga hoopis selles, et töö on momendil piisavalt vastik ning stressitekitav ja ma otsin ettekäändeid sellest kõrvalehiilimiseks.
Peenise pikkuse koha pealt tõesti ei mäleta, et oleksin sõna võtnud. Paraku ei viitsi otsida ka.
Üldse ei saa aru, mis põhjus Sul on tülikiskumiseks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!