Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Tähemärgid
 
Marit 22. märts 2002, kl 15.01
Küsimus suurele ringile: Kui palju vastab teie olemus horoskoopides välja toodud omadustele.
 
robin 22. märts 2002, kl 15.05
99%, vähemalt ma ise arvan nii. muidugi olen sellise tähemärgi esindaja, kes eriti nuriseda ei saagi......
 
Tigr 22. märts 2002, kl 15.06
Tjah, olen Vähk ja minu olemus tundub olevat justkui otse "Päikesemärkidest" maha kirjutatud, aga võibolla mulle lihtsalt meeldib uskuda, et olengi selline.....mine võta kinni :)
 
Norija 22. märts 2002, kl 15.08
Päris hästi. Ja seda sõltumata tähemärgist.
 
Minuke 22. märts 2002, kl 15.08
Ehtne veevalaja enamuses osas
 
kenny 22. märts 2002, kl 15.10
suhteliselt palju läheb täppi
 
Marit 22. märts 2002, kl 15.15
Tore, et kohe asjalikult vastama hakatakse. Horoskoopidesse suhtutakse tavaliselt skeptiliselt. Olin juba valmis küüniliseid vastuseid saama. Kõikidest astroloogilistest iseloomustustest on Päikesemärgid kõige põhjalikum.
Olen samuti Vähk, kuid kõigega mis seal kirjas on päris 100% nõus ei saa olla.
 
Lucy 22. märts 2002, kl 15.15
Eks mingid iseloomulikud jooned ikka ole. Kangekaelsus ja eesmärkide poole rühkime- kaljukits.
 
fille 22. märts 2002, kl 15.16
Päikesemärgid panevad kõvasti mööda, asteekide horoskoop on asjalikum, puude horoskoop on ka päris täpne.
 
Marit 22. märts 2002, kl 15.16
Tore, et kohe asjalikult vastama hakatakse. Horoskoopidesse suhtutakse tavaliselt skeptiliselt. Olin juba valmis küüniliseid vastuseid saama. Kõikidest astroloogilistest iseloomustustest on Päikesemärgid kõige põhjalikum.
Olen samuti Vähk, kuid kõigega mis seal kirjas on päris 100% nõus ei saa olla.
 
vip 22. märts 2002, kl 15.17
nu päikesemärgid veel lähevad täppi, aga muud horoskoobid on ikka päris jama. Eriti need kuude ja päevade lõikes. ja neid aasta omasi ma ka ei usu. aga muidu olen jah kaksik
 
sandra 22. märts 2002, kl 15.19
sõnn ja pühvli aasta
ja ega see kangekaelsus lase tunnistada, et midagi vastab
 
vero 22. märts 2002, kl 15.21
Mine võta sabast kinni, kas vastab või mitte... Kunagi uskusin, et vastan 100% Päikesemärkides kirjeldatud vähile. Nüüd on sellest nii palju aega möödas ja vaata et teine inimene ka. Nii et... Ei oskagi midagi täpselt arvata. Päris palju oleneb kindlasti ka inimestest kellega suhtled ja teistest mõjutajatest.
 
laila 22. märts 2002, kl 15.22
Neitsi mis Neitsi ;)
 
plika 22. märts 2002, kl 15.25
Päevade horoskoope ei loe kunagi. Ise olen veevalaja. Täppi läheb u. 80 %. Järeldusi inimeste kohta päikesemärkide järgi EI TEE. Nii palju ei usu.
 
Lucy 22. märts 2002, kl 15.30
Kui ikka järgi mõelda, siis millegi pärast ei saa ma kohe üldse läbi jäärnaistega.
Ja kaksikud,on ikka väga püsimatud hinged-täna nii, homme naa, süda ikka rahu ei saa:)
 
Vee Valaja 22. märts 2002, kl 15.32
Nii tähtkuju (veevalaja), kui ka aasta (draakon) läheb 99% minu puhul täppi. Ise ka suuda ära imestada?!
 
Marit 22. märts 2002, kl 15.33
Topelt ei kärise :)
Sooviksin arutleda mis nimelt ei klapi ja mis läheb täppi.
Enda horoskoope uurides, olen täheldanud, et paljudes kirjutatakse kinnisest iseloomust ja kartlikusest. Üldiselt aga võib nendega nõus olla.
 
chameleon 22. märts 2002, kl 15.35
Puhas toormaterjal oli vastavuses 99,9%. Nüüd on aeg ja kogemused pisut mõistust juurde andnud, nii, et vahel püüan nüüd ikka sekundikenegi enne mõelda ja siis alles öelda.
Mis sobivusse puutub, siis oskan vaid oma tähelepanekute järgi öelda meeste kohta, et parem kui minu eluteele ei satuks enam ühtegi skorpioni ega lõvi. Ja veevalajatest härrad võiksid kah suurema kaarega mööduda. :)
 
Lucy 22. märts 2002, kl 15.40
chameleon, mis tähemärgi esindaja ise oled?
Minu mees kah lõvi ja kui uskuda horoskoope, siis mulle väga ebasobiv mehekandidaat. Aga koos elades- polegi asi kõige hullem. Eks ta möirgab ka, kui ma ikka millegagi väga liiale lähen.
 
Marit 22. märts 2002, kl 15.40
Kui juba jutt meeste peale läks, siis minu mees on Sõnn. Sõnn pidi Vähi jaoks parim variant olema. 10 aastat on koos elatud, sellegipoolest ei hakka üldistusi veel tegema.
 
Tigr 22. märts 2002, kl 15.47
kui ma oleksin sama julge kui chameleon, siis ütleksin, et iial-iial ei tee enam tegemist Kaalude ning Kaljukitsedega......iial-iial-iial, see-eest Skorpion on hoopis teine teema...

:))

aga ma olen veel nii noor ju.....
 
Skeptik 22. märts 2002, kl 15.47
Olen kogenud, et kõik sõltub tõlgendamisest. Kui tahad horoskoobist tuge leida, siis positiivse mõttelaadi puhul annab palju meeldivaid asju ka horoskoobiga seostada. Aga samas olen mänginud enda ja oma lähedaste peal läbi ka muude tähemärkide horoskoope - erilist vahet küll pole, ikka leiad asju, mis ka seal täppi lähevad. Horoskoobid ongi nö lollikindlalt koostatud, suisa halbu ennustusi pakutakse ettevaatlikult. No ja kui kedagi hoiatatakse: "oht liikluses" või "oht terariistadega" või "peavaluoht", siis ei tee ju kellelegi paha nende asjadega ettevaatlik olla, aga seda ei tohi kinnisideeks võtta. Sest kui kramplikult hoiduma hakkad sellele kogu aeg mõeldes, siis juhtubki... Nii et minu meelest on horoskoobid väike mäng inimestele, kelle eneseusk on niigi hea. Õnnetud ja negatiivse mõtlemisega inimesed haaravad sealt pigem uusi negatiivseid tõlgendusi.
 
Kat 22. märts 2002, kl 15.47
palju sõltub ka tõusumärgist, arvutatakse miskise xy valemi (kellaaeg mängib rolli) järgi. Olen Neitsi, aga tõusumärk on Veevalaja. Minu puhul see viimane nullib paljugi esimest, niivõrd vastakad on, seepärast.
 
Tigr 22. märts 2002, kl 15.50
njah, mul tõusumärk Kaljukits....oh seda häda ja õnnetust.....enam rohkem vastasmärgiline terves süsteemis ei saagi vist olla....

aga see-eest aastalt olen Ahv.....:p
 
triinulepa 22. märts 2002, kl 15.53
kohati tundub küll, et läheb täppi, eriti mis puudutab Sõnnide jäärapäisust...ja seda, et Sõnne justkui magnetiga veaks Kaljukitsede poole... ja ka Kaksikute...
või on see juhuslik kokkusattumus?
 
Kat 22. märts 2002, kl 15.53
Tigr: njah, sõra ja sarveline ahv :) Aasta järgi (olen Tiiger) võiks suga isegi rinda pista :)
 
käpik 22. märts 2002, kl 15.54
Mina Lõvi, mees Jäär - suurepärane sümbioos! L.G Päikesemärkides oleks nagu minu mehest kirjutatud, täitsa täppi. Klapp ka hea, aga need igapäevased horoskoobid on jama.
 
Kat 22. märts 2002, kl 15.54
Tigr: sorry, Ahv ikke suure tähega!
 
Lucy 22. märts 2002, kl 15.55
Tigr.
Miks on Kaljukits sinu meelest "häda ja õnnetus?"
Ise kaljukitse"nahas" madu olles, olen vägagi rahul. Eks oma puudused ole, aga kellel neid poleks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!