Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
suu... & muu
 
helen 05. märts 2002, kl 16.22
mina nii ei arva. kui naine pettis meest, siis on see nende 2 vaheline asi, mitte kogu sõpruskonna arutada ja hukka mõista.
 
Valeria 05. märts 2002, kl 17.09
to: helen Aeg: 03-05-02 16:22

-"mina nii ei arva. kui naine pettis meest, siis on see nende 2 vaheline asi, mitte kogu sõpruskonna arutada ja hukka mõista."-

kui need hukkamõistjad on mehe sõbrad,siis on see ju loomulik-sõprade vahel peab olema SOLIDAARSUS-kui ühele sõbrale selle inimese poolt käkk keerati,siis normaalsed sõbrad ütlevad sellisest inimesest lahti.
Mina küll ei suhtleks sellise inimesega,kes nt. mu sõbrannat/sõpra alatult petnud on.
 
jube 05. märts 2002, kl 17.13
ma arvan et see kujuneb nagunii nõnda välja. kuidas mees peaks seletama oma suhtumist naisesse seltskonnas kui talt küsitakse et mis teiega juhtunud on, miks te ei suhtle? parimatele sõpradele ka ei räägi või? loomulikult on see igaühe otsustada, aga kui seltskond on mehe tutvusringkond pigem, siis naisel küll pole loota armuandmist.
 
jube 05. märts 2002, kl 17.17
loomulikult on ka vastupidi, s.t kui mees petab naist..
kamoon, kas tõesti kõik võivad kõigiga magada ilma et oleks mille eest vastutada?
 
Claire 05. märts 2002, kl 20.48
Mu tuttav meesterahvas pidas sünnipäevapidu. Ja jõi ennast siis jokki sedasi päris korralikult ning kui ma sinna saabusin, siis õnnesoovide ajal tehti pilti ning sünnipäevalaps ütleb mulle, et ma suudleks temaga sünnipäeva puhul. Ma jäin üsna üllatunud näoga teda vaatama ja esimene fraas, mis suust tuli, oli see, et: "Ei suudle!". Ütlesin seda vist liigagi resoluutselt, sest pool seltskonda jäi nagu jõllitama minu suunas. Lisasin siis, et põsemusi sünnipäevalapsele annan küll.
Kahjuks on mu enda mees praegu pikka aega välismaal ja ei saanud seega ka koos mehega sinna minna. Hiljem ma mainisin talle ka eelkirjeldatud situatsiooni. Huvitav kust teatud osa mehi võtavad suhtumise, et kui neil on sünnipäev, siis nende naistuttavad peaks nendega kohe suudlema hakkama jms. Ise leian, et suhe on kahe inimese vaheline ja intiimsed puudutused peaks nagu ka nende kahe inimese vahele jääma.. tõepoolest, ainult lipakas jagab end.. või kuidas siis sellist naisterahvast peaks kutsuma? Inimesed on küll erinevad, kuid üldsuhtumises vaevalt mehed aktsepteeriks, kui nende naine nt peol mõne mehe sõbraga vannitoas oraalseksi teevad ning hiljem siis naine läheb ja suudleb oma mehega edasi. Kui keegi sellise suhtega rahul oleks - way 2 go. Aga teemapüstitaja osas tõesti ei imesta, miks hetkel antud neiul meest pole.
 
helen, to valeria 06. märts 2002, kl 10.57
no mis kohtumõistjad need pettasaanud mehe sõbrad ka on? igaüks on elus midagi hukkamõistmisväärset teinud, kas oleme siis kõik suured kohtumõistjad ja oma vigade-eksimuste suhtes pigistame silmad kinni? 2 inimese vahelisi asju teavad kõige paremini need 2 inimest ise ja teised saavad ilmselt ainult moonutatud ja subjektiivset infot toimunu kohta, kui neil seda üldse vaja teada on. igaüks elagu oma elu ja ärgu toppigu oma nina sinna kuhu pole vaja.
 
vovik 06. märts 2002, kl 11.38
helen: ma olen poisikesena võõra õunapuu otsast luba küsimata õuna võtnud. Kas ma nüüd pean vait olema, kui näen, kuidas mingid kaagid naabrimehe autot ära ajavad?
 
Katja 06. märts 2002, kl 11.46
Juta, need on tõesti nõmedad mehed kui neid natuke lähemalt tundma õppida. Kahjuks ei tea sa peale põgusat tutvust, kellega täpselt tegu ja kui kiiresti kuskil suhu võtta, siis sead ennast tõenäoliselt ikka väga nõmedasse olukorda (kuna nõmedaid on niiii palju).

Aga, kallis Jutake, kes sulle ütles, et mu mees tropp on??? Ega ma siinkohal temast ei rääkinud! Paremat meest kui tema ma ette ei kujutagi ja kui arvestada seda, et olen nii mõndagi näinud, on tegemist tõeliselt hea mehega. Sinu tropi on tõenäoliselt keegi muu üles korjanud.
 
helen, vovikule 06. märts 2002, kl 11.48
loomulikult pead sa sekkuma kui näed, et kellegi auto ära aetakse. auto ärandamine ei ole 2-inimese vaheline suhe, mille detaile teised osapooled ei tea. sa tõid tõeliselt lolli võrdluse
 
tegelik nn30 06. märts 2002, kl 13.16
No kurivaim. Ma ei ole seda teemat kordagi kommenteerinud ja ikkagi on mu nimi siin esindatud mitmel korral:(
 
vovik 06. märts 2002, kl 13.26
helen: minu kommentaar käis kohtumõistmise kohta, tarkpeakene.
 
. 07. märts 2002, kl 17.30
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!