Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Armuke
 
Minake 15. november 2001, kl 12.18
Just tuli seesama mõte, asi hakkas juba puhtjuriidiliseks kiskuma. Tundub, et enamusel kommenteerijatest pole ARMASTUST just eriti tunda saanud.
 
Sam 15. november 2001, kl 12.30
Arvan, et vaga paljud inimesed armuvad ja armastavad, elus mitu korda aga samas olen palju kuulnud valjendit "elu armastus", on hasti kui see "eluarmastus" juhtub olema oma mees, naine, kui nii siis ei ole nn. armukesed mingi oht. Armuke on meelelahutus, aga kui silmapiirile ilmub "teine naine", siis kyll vaja valmis olla, muidugi mitte nuhkimisega mehe tagant ja tanitamisega ei saavuta midagi, lihtsalt peab ise valmis olema ja joudu koguma, et looki vastu votta kui see tulema peaks.
 
crissu 15. november 2001, kl 12.35
Rambo

ma ei oska ju paugupealt mifa´dagi arvata seepärast küsisin

saan su valust suurepäraselt aru
samas mine tea kas äkki on su naisele löönudki pähe suur armastus

ega ma teda õigusta
püüaks siin hoopis mingi käigu välja mõelda mis olukorra lahendaks nii nagu sulle sobib - ilma suurema tülita

oma elus olen kohanud sellist olukorda nagu sa kirjeldad ainukese vahega, et see mees ei leidnud aega niivõrd hoolitsevalt oma kodusse suhtuda nagu sinu puhul see paistab olevat otseselt ei olnud ta (väidetavalt) nii öelda peale ka juhtunud

aimas lihtsalt - ja ühel hetkel kusis üsna leebelt et kallis oled sa armunud
ja nemad igatahes lahendasid olukorra ära - läbi pisarate ja pikkade vestluste suutis mees tollele naisele selgeks teha et hoolib ja armastab ning soovib igaljuhul kooselu jätkata
nainegi jutustas hiljem, et leidis endas jahtunud tunnetele (oma kaas suhtes) taas jalgealuse ja nii nad elavad tänapäevani midagi üksteisele ette heitmata ja koos

muidugi sai see mees tugeva hingehaava kuid rõõm oli seda suurem kui lõptulemusena saavutas selle mida lootis kusjuures tõesti ilma mingite nääklemisteta

lapsi neil küll polnud kuid see ei muuda antud kontekstis eriti oluliselt midagi

Ma ei väida et igakord just nii saaks miski olukord laheneda - kuid olgu see lihtsalt üks näide elust
 
crissu 15. november 2001, kl 12.37
sry typod

crissu=yx_naine
 
optimist 15. november 2001, kl 12.53
Rambo! Ütlen sulle oma kogemusest et lihtsat lahendust siin ei ole. Sulle on mõistmata põhjus? Võin selle sulle öelda, aga kas see aitab sind...oleneb kuidas sellesse suhtud
 
Rambo 15. november 2001, kl 14.51
Optimistile!Olen ka ikka elus yht teist kogenud,aga sinu kommid on teretulnud.
 
optimist 15. november 2001, kl 15.36
Rambo! (Olen ka mees) Kas sa suudad oma naist mõista ja mitte süüdistada teda? Naisel on millestki puudus. Millest? Sellest mida üks naine vaid mehelt saada võib. Ma ei mõtle sellega ainult seksi, meheks olemine tähendab peale riista tarvitamise oskuse palju muud. Loodus on loonud nii et mees ja naine kuuluvad ühte, täiendavad teineteist. Kummalgi on oma osa. Kui nüüd sinu osa puudulik on.....mis naisel üle jääb. On kaks varianti: asju mõistusega võtta ja omavahel asjad selgeks rääkida (lõpuni ja ausalt) ja noh....teist varianti ta juba kasutab. Ega see rääkimine kerge ei ole ja see võib nihkuda kaugele-kaugele tulevikku, kuid kes püüab kõigest väest....jne.
Oluline on sul mõista, et naine ootab sinult teistmoodi suhtumist. Kui vaatad natuke enda sisse, õpid, katsetad, harjutad, räägid ja nii uuesti ja uuesti, hakkavad tulemused kohe ilmnema. See on sinu võimalus, teist inimest sa muuta ei saa
 
Linalakk 15. november 2001, kl 15.59
Kas on veel mehi,kes naisele sellise k6rvalhyppe andestaks ja kuidas nad selle saavutavad?Mulle on jaanud mulje,et mehed nii kergelt ei suudagi andeks anda ja tavaliselt jatavad naise maha.Krt.keegi paneb sinu naist!?Kuidas sellega leppida?
 
Mrs X 15. november 2001, kl 16.01
On olemas naisi, kes püüavad olla "hallid hiirekesed": isikupäratu tualett, ilma pisemagi meigita, vaiksed, märkamatuks jääda püüdvad. Vähemalt väljast tundub, et nad on vähenõudlikud ja leppivad. Kas nad ka hinges alati rahul on, kes teab. Suur osa naisi (ma arvan nii) vajab aga suurt armastust, ilma milleta poleks nagu elu midagi väärt. On paratamatus, et ka kõige parem abielu ei saa olla lõpmatuseni erutav. Ja paraku siis võib juhtuda, et armastust tunda ihkav hing armub. Sest nii võrratu on see tunne, kui ta on uus ja veel vastastikune. Aga armastus lööb pähe ilma luba küsimata: see tuleb ei-tea-kust ja eks ta millalgi ka lahkub pisitasa ei-tea-kuhu. Ja siis on jälle rahu maa peal.
 
teresa 15. november 2001, kl 17.18
OK, ühe korra võib ju andex anda aga kui asi hakkab perioodiliselt korduma, näit. iga kevad, mis siis teha? Mina ei jaxanud ja jätsin maha. Ühel sõbranjel on sama probleem - armub iga kevad ja siis reeglina jäetaxe/jätab endised partnerid maha, abielus on ta olnud 2 korda, nüüd üxik jälle. Litsid jäävad litsidex nagu matsid matsidexki ümber kasvatada on neid võimatu, eemale hoida aga võimalik...
 
yx_naine 15. november 2001, kl 18.09
kõigepealt: teresa, ei ola vaja kõiki võtta sama mõõdupuuga
muidugi on inimesi ja suhteid igasuguseid

ei saa kellelegi valmis retsepti ju andagi

eks ikka tuleb elada oma elu ise ja võimaluse korral võtta õppust (sellise oskuse olemasolu puhul) kuuldust, nähtust, kogetust

oluline on vast see, et olles ise mingitpidi haiget saanud ei tohi hakata lahmides teisi hammustama - ka neid kes sulle endale haiget on teinud - uskuge see tuleb kõik tagasi ja võib-olla palju valusamat
 
teresa 15. november 2001, kl 18.41
kõigepealt: yx naine , mina oma kogemustest räägingi erinevalt sinust kellel oma jutu järgi analoogilised kogemused puuduvad, sinu targutamine võrdub sellega kui mina räägix kuidas tunne on kui peenis püxis ringi käia. ja mis lahmimisse puutub, siis seda ma ei tee vaid nimetan asju õigete nimedega. ilusaid kogemusi sullegi!
 
yx_naine 15. november 2001, kl 18.55
kulla teresa
ei tahtnud sulle küll kuidagi isiklikult "nina pihta" anda

otseselt sinule kirjatükile mõeldes kirjutasin esimese rea, selleks et öelda: ei saa teha selliseid suuri üldistusi - ei ole kõik naised/mehed, kes korduvalt uusi partnereid otsinud leidnud litsid/matsid, muidugi tõesti on selliseid "parandamatuid"

edasi kirjutan lihtsalt omi mõtteid siia ritta

hoolimata su robustsevõitu vastusest tahaks öelda, et alati ei peagi olema otseselt sellised kogemused endal võtta

olen lihtsalt elus näinud erinevaid olukordi ja asjade käike
tekkis tahtmine omaltpoolt ühtteist kirjutada siiagi

sry kui kuidagi varbapeale astusin

kõke head ja paremat sinulegi
 
teresa 15. november 2001, kl 19.04
aitäh muretsemast, varbad terved - mina end tallata ei lase, mis aga puutub uute partnerite leidmisse siis kui vanad veel truult kõrval kõnnivad siis on see siiski sulaselge litslusmatslus, aga õnnex aeg on näidanud et sarnased leiavad lõpux sarnased - mina leidsin rahuliku monogaamse mehe aga minu ex lendleb siiani mööda bordelle ja lehtsabasid
 
yx_naine 15. november 2001, kl 19.08
eks ta ole nagu vanarahvas ütleb küürakat parandab vaid haud

vahel aga lihtsalt selgub et küürakas polegi nii küürakas hoopis miskipäras kössi vajunud või vajutatud
ja vahel saab sest küürust lahtigi kui õige inime kõrvale satub

hea et sinul ses suhtes hästi on läinud, et enda kõrvale sobiva kaasa leidnud oled

päikest teile:)
 
yx_naine 15. november 2001, kl 19.12
sry

lugesin oma kirjutise üle - ega ma midagi mööda pannud - ise sain küll aru mis mõtlesin

loodan et teresa sinagi mõistsid, et sinul hästi minemise koha pealt mõtlesin just, et sinu kõrvalt lendles küürakas minema ja nüüd on sinu eluga kõik korras

sinu ex'i kohta ei oska muidugi arvata, kas ongi elulõpuni küürakaks loodud või mitte
 
Sam 15. november 2001, kl 19.22
Teresa
Kirja jargi tundub, et peaksid eluga rahul ja onnelik olema, kust siis selline tigedus???
 
teresa 15. november 2001, kl 21.04
ah et see on tigedus kui ma leian et viisaka ja korraliku pereema kõrvalt õiekesi noppiv abikaas on litsakas, no siis olen jah tige, sest mul on 3 toredat sõbrantsi selliste meeste nahka läinud, mõnel isegi rohkem lapsi kui 1. kui autojuhtimisex peab vaeva nägema ja exameid andma siis abiellumisex ja lapsetegemisex olex mõnel tumbal ikka ka kõvasti kursustel vaja käia, irvi ei pane, võtke kuidas tahate.
 
le freak 16. november 2001, kl 01.18
Hmm... ma ei tea, kas ma ehk olen enda vastu liiga julm, kuid mul on põhimõte - ma ei pea armukesi. Siiamaani olen seda ka väga edukalt rakendanud. Ma ei suudaks endale sellist asja andestada, rääkimata oma partnerist. Kui minu puhul jääb midagi vajaka, siis ma eeldan, et partner tuleks ja ütleks mulle seda, mitte ei hangiks endale armukest minu teadmata.
 
Sam 16. november 2001, kl 02.08
Teresa!
Piitsa vibutamine ei aita, viska see poosasse ja soovita sobrannadel ka, muidu laheb see turvaline ka sama teed, keegi ei taha tigedat, nuhkivat, kahtlustavat naist.
 
ellu 16. november 2001, kl 08.35
le freak, saad vanemaks ja targemaks, saad teada, et just nii see enamasti käibki, et üks petab ja teine on truu. Ja siis tuleb uus abielu, kus mingil kummalisel kombel osutud ise petjaks, kusjuures naine osutub truuks. never say never
 
stopp 16. november 2001, kl 10.18
Mida põrgut see tähendab, et kui ma ei näe meelsasti, kuidas mu mees ringi litutab ja armukesi peab, siis peaksin siinkirjutajate järgi olema hirmus omandihimuline. No ei ole. Kui minu elukaaslane armukestega mehkeldaks, oleks tal kohe vabad käed minna kuhu iganes ja kellega iganes, peaasi, et minust kaugemale, mina teda kinni ei hoia ja omaks ei pea, lõpetaks temaga suhted kohe. Olen ju lahke ja mõistev???
 
teresa 16. november 2001, kl 12.34
Samile lõrisen ainuyxi playboyde ja alfonsside peale, ma ei arva et kõik mehed on sead, vastasel juhul olex padulesbiline ja need sõbrantsid ongi juba kõik oma abielud lahutanud - väga tugevad isiksused ja ilusad naised , küllap saavad hakkama, kuigi mitme lapsega üxikemal pole meie riigis kerge - nende exmehed(2tk.) on aga juba uued tited uutele naistele valmis treinud ja ex sa võta sealt kust pole midagi võtta...
 
Sam 16. november 2001, kl 21.36
Teresa!
Jaab loota, et kui sobrantsid leiavad uue elukaaslase, tublid ja ilusad nagu nad on siis mitte enam playboyd. Intelligentne inimene ei astu yhte ambrisse kaks korda, nii, et onne ja edu.
 
kullatükk 18. november 2001, kl 08.01
To Rambo
Su lugu tundub mule tuttav. Minule jäi mitte eriti kaua aega tagasi vahele üks mu hea naissoost sugulane oma armukesega. Väga piinlik olukord oli arvestades patustaja staatust. Hiljem kui perekondlikul üritusel oma abikaasaga koos oli, siis istus mehele muudkui sülle ja musitas ja oli väga koomiline.
Äkki need olitegi teie. Igastahes mu kommentaar ei puutu teemasse, aga noh tekkis tuju mainida. Te tundute väga hästi su kirjeldusele sobivat.
 
EHEE 18. november 2001, kl 11.31
To kullatykk!Arvestades sinu k6rvalvaataja seisukohta,kuidas sulle tundub,kas olukorral on ka lahendus ja kas naed kellelgi siin syyd?
 
Rambo 18. november 2001, kl 19.23
Kullatykkile.Mis arvad oma naissoost sugulasest v6i mida soovitad ta mehele?
 
kullatükk 19. november 2001, kl 23.50
Minu asi ei ole teistele öelda, kuidas nad oma elu elama peaks.
Olin ise kord abielus ja leidsin teise. jätsin oma mehe ja alustasin kooselu teisega. Praeguseni olen õnnelik ja rahul oma valikuga. Meil ei olnud abikaasaga lapsi ja sellevõrra oli ka lahutus kergem. Aga kerge ta ei olnud.
Sellepärast soovitan Sul siiski oma naisega sellest rääkida. Mitte ümbernurga, ega vihjates vaid otse ja halastamatult.
See probleem ei lahene enne, kui te sellest rääkinud ei ole.
Ma ei usu et su naine ise otsa lahti teeb, arvestades seda, et ta sind muidu kõiges kiidab. see kiitmine on üks südametunnistuse leevendaja. tegin seda isegi oma mehega. Mida rohkem teda petsin, seda rohkem talle ülistussõnu jagasin. Arvan siiski, et Su naine armastab Sind, ag tema armuke on mingi asendusaine millelegi puuduvale teie kooselus. Meie puhul oli see, et võisin oma meest võtta kõiges iseenesest mõistetavalt. Ta oli jäägitult truu nii hinges kui tegudes. Ei julgend iial öelda ühtegi halvustavat asja. Ise ta väitis, et tal polnudki millegi üle rahulolematust avaldada. see oli ääretult ebahuvitav. Liiga malbe ei tasu olla. Pärast küll arvad, et miks küll Sinu vastu lekohtune ollakse. Aga kui koduis pole kübetki põnevust, siis minnakse seda kuskilt mujalt otsima.
Mu ainus soovitus on: saada lapsed kodust ja võta oma naine ette. Räägi rahulikult, et tead kõigest ja siis juba arenevad asjad ise. see on metsikult raske, aga kui Sa seda ei tee, siis ei muuda ta iial oma harjumusi.
Õnn kaasa.
 
Rambo 20. november 2001, kl 00.28
Kullatykk,on mille peale m6elda.Tanan,et vastasid.
 
mina 22. november 2001, kl 17.39
mis mul ikka öelda - inimesed, ärge abielluge, sest siis on kõik vabad kui linnud ning terve eesti rahvas saab nautida kohusetundetut, süüvaba seksi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!