Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kus kohata normaalset meest??
 
yksik 11. mai 2004, kl 11.58
otsija,
sulle on ilmselt sattunud sellised naised, kes raha peal väljas. Usu mind, on ka teistsuguseid. Suurem osa ikkagi saab hakkama nii töökohustustega kui laste kasvatamisega ja seda tihti ilma laste isa toetuseta. Otsivad nagu minagi mõistvat kaaslast, mitte sponsorit. Ise veel vaba-vallaline, üle 30 ja ka otsin. Iga aastaga muutun enda suhtes kriitilesmaks ja latt langeb aina madalamale. Tutvusringkonnas paraku ei ole ühtegi päris vaba sobivas vanuses meest. Baarides ja interneti kaudu olen tutvunud seni vaid "veel abielus" olevate meestega, kes tegelikult otsivad seiklusi või üheöösuhet. Teine kategooria on luuserid, kes otsivad endale kodu ja kena kokka-koristajat. Ja meeste nõudmised on ka ehk liigagi kõrged. Ikka kurdetakse, et juba aastaid tutvumissaite külastatud ja ei ole ühtegi sobivat naist, kõik kas ülbed või paksud-koledad. No ei tea, ei ole ma küll modellivälimusega, aga ka mitte kole ega paks - selline eesti keskmine. Ei ole enam eriti usku interneti kaudu kaaslase leidmisse, kuid üritan veel mõnda aega edasi.
 
Aili 11. mai 2004, kl 13.54
Olen ka internetist mehi otsinud. Kuna olen abielus, siis just armukesi (kuna mehega seksuaalsuhe puudub). Tutvunud olen väga toredate intelligentsete, haritud, edukate meestega. Umbes 2/3 neist on olnud, ülejäänud täiesti vabad ja nendel on sageli just tõsisemaks suhteks huvi (mida mul paraku pole). Soovitus kuulutuse kaudu otsijatele: märksõnad, mis nn. õigetes meestes huvi tekitavad on naiselikkus, leebus, rahulikkus, sõbralikkus, tolerantsus, õrnus, intelligentsus. Kui oled blondide juustega, tasub seda kuulutuses rõhutada.
Esimestel kohtumistel tuleb meest tähelepanelikult kuulata, nii et ta end olulise ja huvitavana tunneks, mitte liialt lobiseda, samuti enda eneseväärikust ja salapära rõhutada. Ei tohiks küsida ebadelikaatseid küsimusi mehe eelnevate suhete kohta ja selliseid, nagu: "mida ootad meie suhtelt", mis tekitab ainult kohmetust.
Eelnev kehtib muidugi siis, kui tutvuma tulnud mees meeldib, luuseriga või ainult maha-taha suhet otsijaga pole mõtet jamada.
Loodan, et kellelgi on neist soovitustest abi.
 
hmh 11. mai 2004, kl 14.17
ehk on Aili edu võti siiski mitte ....naiselikkus, leebus, rahulikkus, sõbralikkus, tolerantsus, õrnus, intelligentsus.... vaid hoopis fakt, et ta on abielus, seega pakub kohustustevaba keppi, mida enamus mehi ju netist otsibki.
Proovi, yksik ka ennast abielus olevaks valetada, vaata kas näkkab paremini!
 
pohh 11. mai 2004, kl 15.40
Mis jaurate, raha on elementaarne ja pole midagi kokku hoida kui taskus mehel tuul vihiseb. Oma peaga tuleks mõelda, et kui juba naisega olla ja käia, läheb ka raha ja vinguda, et pole ja need muud põhjused, et naised tahavad raha- ajab lihtsalt iiveldama.Mis te siis tööd ei tee või otsige võimalusi, et selleks ka teenida. Ühelegi naisele ei meeldi, kui mees on saamatu ja äbarik , kes muudkui seletab, et naised tahavad autot (see on kiirem liikumine ja saab asju ajada rutem ning koju jõuda kiiremini ,autod on teinekord odavamad kui jalgrattad, kes veel ei tea).Naised pole süüdi ja ennast pole mõtet neil õigustada, kes on saamatud, mitte asjade olemasolus pole küsimus. Ega sellised ka peret jõua üleval pidada.
 
zone 11. mai 2004, kl 16.23
to yksik
Just, just....kuulun sinu gruppi..nii vanuse kui "lattide" seadmise -püstitamise-ja langetamise osas! Pagana raske! Ja aru ei saa miks ei õnnestu! "Sobrad" endas ja oma ootustes ja püüad leida "vale kohta" kust kõik viltu vedama hakkab.
Ja mis veel meestele ei meeldi- kui naine on suht iseseisev. Mees nagu leiaks,et siis teda ju vaja kõrvale ei olegi. Aga väga on vaja! Just selle poole pealt,et veeta koos mõnusalt aega, kultuuriüritused jne jne...st ühised huvid ja teemad väljaspool tööd, või OK tööasju olen ka täitsa nõus kuulama...kui see pole just ainult keevitamise teemaline! ......OK Minu viga, järelikult olengi lati liiga kõrgele seadnud, sellega, et otsiks haritud meest.... Ja vabu on selliseid vähe.... No ja siis võib-olla ei anna endale aru, et ka muresid tuleb ja alati ei saa "mõnusalt" aega veeta....
jne jne bla-bla-bla Süüdi!!!
 
mina 11. mai 2004, kl 17.29
soovitaksin sul lihtsalt ennast ilusaks teha( ilusaks tegemise all mõtlen ma hoolitud väljanägemist mitte üleliia mukkimist)ja kuhugi jalutama minna. Näiteks parki või metsa, seal jalutavad mehed koertega või jooksevad (ise olen nii mõnegi väga toreda ja hea väljanägemisega meesterahvaga tuttavaks saanud, minul on aga mees olemas nii, et kaugemale pole suhe arenenud kui vaid meeldiva vestlusega, kuigi olen ka väljas niisama kinos-kohvikus käinud), samuti võid linnas mõnda normaalset meest kohata. Kindlasti mitte ööklubist ja baarist, mõistagi miks, kuigi leidub ka seal võibolla äraeksinud normaalseid mehi. Spordisaal on hea koht veel, saad vormis mehe jne.
Sinu ülesandeks on ainult vabalt ja rõõmsalt jalutada/end treenida ja mehed tulevad ise tutvust tegema...
 
Filmist 12. mai 2004, kl 15.25
.. ja siis veel nagu filmis "Moskava pisaraid ei usu" jaluta surnuaial, seal kindlasti jalug´tab ka keegi hr. Leskmees ja mine keemilisse puhastusse, sest sinna tuleb kindlasti mehi oma ülikonda puhastada tooma... :P
 
arvamus 12. mai 2004, kl 15.29

eks see ilmselt raske ole,sest oma tutvusringkonna ja töökaaslaste (vanuses 23-30) pealt vaadatuna on kõik normaalsed mehed juba "kinni"
 
Lilit 12. mai 2004, kl 16.24
zone kiri siin on jahmatavalt normaalne. 30-ringis naine võib leida Eestist heal tahtmisel vaid " normaalse" abielus sexpartneri. Vallalisi, teatud standardile vastavaid (loe: lihtsalt normaalseid) sobivas vanuses mehi siin ei leidu.Unustada võiks soovituse end üles lüüa ja spordiga tegeleda.Keha saab vormi kuid niimoodi võib hankida vaid gay-sõbra või (jälle!) heas vormis juba abielus oleva armukese kes jätab su üksi kõikidel tähtpäevadel, valib nurgataguseid baare, restorane ja muid kõrvalisi kohti sinuga kohtumisteks ning oma naisega tänaval jalutades pöörab sind nähes pea kõrvale.Edu!
 
Yks naine 12. mai 2004, kl 17.18
tahaks küsida...miks te naised alles 30-selt mehi otsima hakkate? Kus te enne olite?
 
vanem 12. mai 2004, kl 19.44
Just nimelt! Mida te naised kuni 30 aastani üldse ootate?
30 aastat tagasi polnud ka seis vallaliste meeste osas parem,teie emad pole rääkinud sellest vist.
 
otsija 13. mai 2004, kl 01.17
to yksik... .võiksin ise ka panna nõude ,et naine peab olema majanduslikult kindlustatud ,omama kõrgharidust , elamispinda ,autot jne aga ma leian ,et mul ei ole selleks õigust (samuti ma ei pea neid asju eriti oluliseks ).. ..seetõttu ma ei saa aru nendest isikutest(naistest ) ,kes seda nõuavad . Huvitav kui luusereid ei taheta ,siis mida luuserid peavad tegema ja keda üldse saab nimetada luuseriteks ....-haiged ,töötud ,alkohoolikud ,narkomaanid..... Näiteks mingeid haigusi põdevad inimesed saab ka klassifitseerida kasututeks inimesteks sest üldjuhul saavad nad väga vähe raha kui nad seda üldse saavad .lisaks kulutavad nad suure osa oma sissetulekuteks oma ravimisele.ega nemadki taha üksi elada..... ja nende mured on palju hullemad .Vahest oleks siiski targem võtta kaaslaseks mõni sümpaatne luuser ja proovida teda ümber kasvatada või aidata ,sest seadus mida rohkem teistele annad seda rohkem( 2 kordse jõuga ) sa tagasi saad siiski toimib .
to zone...vahest osadele meestele ei meeldi naiste iseseisvus aga on ka teine osa mehi kellele meeldib iseseisev ,juhtiv,domineeriv naine .
Mingit seksi otsivad kõik... abielumehed vahest vähem ja üksikutele meestele on seks palju olulisem... ..see võib olla väga tugev magnet ,mille kaudu on võimalik saada väga suurt tähelepanu aga kui see on võltsitud ja teeseldud siis tuleb see kiiresti välja .
Tark ja teadlik inimene oskab lihtsalt pildist ,sünnipäevast ,nimest jne lugeda rohkem informatsiooni kui seda suudaksid anda kümmned kohtumised aga selleks on vaja teadmisi ,mida sageli ei omata .
 
JALG RATAS 13. mai 2004, kl 11.33
see soovitus nõuab ettevõtmist, mine jalgrattamatkale, seal näed kohe kui abivalmis ja kui suur viriseja on mees, muidugi kui tahad leida MEEST mitte lihtsalt k... venda
 
Minu lugu 10. oktoober 2014, kl 07.49
"Yks naine kommenteeris: tahaks küsida...miks te naised alles 30-selt mehi otsima hakkate? Kus te enne olite?"

Räägin siis enda loo:
Olen maalt pärit, praeguseks hilistes kolmekümnendates mees.
Kui Põhikool läbi sai, hakkasin käima natuke suuremas asulas tehnikumis. Loomulikult, eale kohaselt, tekkis ka huvi naiste vastu... Kuid, vaese maapoisina kahjuks väga palju väljavaateid ei olnud. Suhteid loodi eranditult tolleaegsete ehitajatega, pättidega, kelledel juba auto olemas ja 4 klassi külakooli pooleli.
Tõsi küll, mõne toreda neiuga (kuigi tihtipeale minust kuni 15 aastat vanema elus "räsida saanud" vanema daamiga) tekkis ka midagi tõsisemat, kuid mitte pikaks ajaks.
Läksin edasi kõrgkooli, tegin kooli kõrvalt tööd, et ennast pinnal hoida. Päevad eranditult pikad ja ühtegi väga tõsist suhet ei tekkinud, erinevatel põhjustel.
Peale kooli lõpetamist ja piisavate kogemuste ettenäitamist ei olnud probleemi väga hea palgaga töökoha leidmisega!
Mõne aastaga suutsin ilma erilise pingutuseta soetada auto, korraliku kodu ja raha lugema enam ei pidanud.
Ja mis siis juhtus? Naisi nagu jalaga segada!
Vanuses 25-29 oli pakkumisi nii palju, et ei jõudnud kõigile reageeridagi. Minu jaoks oli halenaljakas see, et järgi hakkasid jooksma ka need naised, kes varem jutulegi ei võtnud.
Aga mis minus muutus?- MITTE MIDAGI!!!
Olin lihtsalt teostanud oma visioonid elust/väljavaadetest ja jõudnud majanduslikult väga heale järjele.
Olin niisamuti tehnikumis, kui ka praegu arvamusel et raha ei ole elus kõige tähtsam, kuid siiski vajalik.
Lihtsalt kurb on tagantjärgi vaadata neid kooliaegseid "sõbrannasid" ja tuttavaid naisi ning elumehi, kellel tited noorelt taga, korralikku elamist, haridust ega ka toimivat aju ei ole, närvid läbi ja elavad palgapäevast palgapäevani. Selle juures kõiki teisi süüdistades.
Lapsed kasvavad keskkonnas, kus neist ei hoolita.

Ehk siis minu kogemuste põhjal- naisi, kes ei vaata esimese asjana mehe majanduslikku seisu on olemas kuskil 1-2% , võibolla maksimum 5%
Ja nende 1-2% -ga minevikust saan isiklikult siiani väga hästi läbi!

Oma loo lõpetuseks soovitan naistel hiljemalt vanuseks 25 ära otsustada ja seisukoht võtta, et mis nad elult soovivad, sest muidu on rongid läinud ja nutmist, hala ja valesid partnereid liiga palju.
Ja meestepõud:D
Siis tulevad mängu igasugused meeleheitlikud otsimised ja valed inimesed.

Jõudu!
 
ka minu lugu 10. oktoober 2014, kl 14.04
Olid ajad,nõuka ajast oli alles veel Moskvits ja uuemast ajast oli soetatud korralik Opel. Läksin ma siis Opeliga naistesse, naisi murdu,ei oska valida. Järgmine päev sõitsin Mossega,naised kadunud? Minu valikusse jäid need naised,kes ei häbenenud kummagisse autosse istuda.Need naised olid huvitatud minust,mitte aga minu rahakotist.
Parim viis neid tibisi välja filtreerida on,kui tutvumiskuulutusse paned paar sõna "sponsoriks ei hakka".Ja hilisemad mured jäävad ära.
 
tjahh 10. oktoober 2014, kl 17.38
Oh heldus kui vana teema. Loodetavasti on teemaalgataja ammu mehele läinud ja lapsedki kooli.
 
tsuks 13. oktoober 2014, kl 14.51
Normaalset meest kohtad ainult teise naise käevangus. Mehi on niigi vähem kui naisi, ja normaalseid mehi veelgi vähem. Kui veab,siis võib saada normaalse mehe armukeseks,asi seegi.
 
Tln 13. oktoober 2014, kl 22.48
Nn normaalne on harv nähtus, kuna ühiskond pole ju normaalne. Nii raske on elu ikkagi, katsu selle sees normaalsed närvid säilitada jne. Heaoluühiskonnas on rahulikum, minge otsige sealt omale, enamik seal on nn normaalsed.
 
poissmees Manchesteris 15. oktoober 2014, kl 02.41
nn normaalsed jah. tegelikult on seltskond ikka v4ga kirju. Aga ega enese haudat88tamist/muretsemist siin eriti ei n4e- on kyll rahulikum.
 
MUSTIKAS 21. oktoober 2014, kl 08.15
normaalsed mehed on kõik juba ära võetud
 
ebanormaalne naine 22. oktoober 2014, kl 12.08
Normaalsed mehed tahavad normaalseid naisi :(
 
poissmees Manchesteris 22. oktoober 2014, kl 20.59
pole hullu, v6tta on jah lihtne aga hoida ei viici vist ei naine ega mees- ehk siis mingi aja p4rast on mingi osa neist nn normaalsetest meestest teiste k4evangus j4lle saadaval. Aga t6si ta on- sinu uksele ei tule neist ise ykski koputama. Leidmisega tuleb endal vaeva n4ha.
 
Miks naised 03. november 2014, kl 09.27
raha ja autot nii ületähtsustavad? Jah Eestis on paljudel 50000, 100000 ja ka 200000 maksvad autod kuid need on ju kõigest rauakolakad. Tähtis on ikka sisemine ilu mitte väline klants.

Tark mees läheb esimesele kohtingule üldse Zaporooshetsiga, siis on kohe näha kas naine on mehega vaid raha pärast. Olgugi et mehel võib garaazhis ka Lamborghini olla:)
 
Naine38DD 03. november 2014, kl 09.39
zaporooshetsiga mehega läheks kohe kohtama:)
 
naisele 38DD-ga 03. november 2014, kl 09.50
Neid pole kusjuures palju jäänud ning need mis alles vägagi hinnas;)
 
Naine38DD 03. november 2014, kl 10.16
OK, võib ka muu samast ajajärgust masin olla. Pobedad on ka tegijad:D
 
vanasõna 03. november 2014, kl 17.07
Siit normaalse naise leidmine on nõela heinakuhjast otsimine.
 
lugemisoskus 03. november 2014, kl 18.06
no ei teemas küsistud naistega tutvumise kohta, küsimus oli ju normaalsetest meestes, kellega ja kus tutvuda.
Kui mehele isegi lihtlause lugemine tekitab raskusi, on asi paha küll.
 
tegelikult 03. november 2014, kl 21.38
Leiab siit hingelt normaalseid naisi küll. Lihtsalt välimus pole kiita.
 
ilueedi 03. november 2014, kl 21.49
no ilueediusid leiab ikka isegi delfi naiste foorumist.
jutt käis meeste ostsimisest, sa arengupeetusega eelmine kirjutaja. kui aega saad, vaata teema peakirja, mitte ära topi oma kortsus närbunud vanamehekannikaid igale poole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!