Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kus kohata normaalset meest??
 
niisama 08. jaanuar 2017, kl 23.48
Kui vana on Sapiens?Sellest sõltub kõik.
 
Sapiens 12. jaanuar 2017, kl 22.19
Mida sa selle teadmisega peale hakkaksid?
 
niisama 13. jaanuar 2017, kl 13.07
Saaksin aru, mis on tema probleem.
 
Sapiens 15. jaanuar 2017, kl 00.04
Peab olema väga hea inimesetundja, et ühe numbri ja paari kirjarea järgi rääkida probleemist.
 
niisama 19. jaanuar 2017, kl 10.47
Täpselt nii.
 
Sapiens 19. jaanuar 2017, kl 16.46
Ma juba arvasin, et me oleme lahutatud. Rõõm taaskohtuda!
 
kohvikus 21. jaanuar 2017, kl 02.34
 
niisama 21. jaanuar 2017, kl 21.50
Ma olen vanem naine, ära erutu , kuid rõõm kahepoolne, kui sa ise ka vanem mees...
 
Kus kohata naist, kes vanusega ei vassi 23. veebruar 2017, kl 00.14
Sellepärast tutvumine ongi nii keeruline, et jutu järgi ekraani tagant ei näe kes seal on. Ja kuna on oht, et seal on poolesajane naine, siis on ka oht ise lolliks jääda olles normaalne mees. Normaalne naine pole aga poolesajane naine, taolise tutvumised on läbi, pidagu parem aiamaad ja lõksutagu naabrinaisega:)
 
vot uudis 23. veebruar 2017, kl 00.59
et kohe poolesajaselt saab sujuvalt ebanormaalse paberid ka?

no sa junn ei muuda ka maailma, mul just kõik sõbrannad, üle 50-tena mehed nooremate vastu välja vahetanud..ja osad ka välismaale elama asunud..
seal nimelt leiab kergemini endavanust meest, ka see 50-ne naine.
 
Sapiens 23. veebruar 2017, kl 05.08
Ja kui on huvitatud, siis annab märgi, mille järgi orienteeruda.
 
niisama 07. märts 2017, kl 15.49
Et siis kes on kellest huvitatud?
 
vanasõna 13. märts 2017, kl 22.27
Tark ei torma ja ärge olge nüüd nõnna perud selle suhtlemisega. Peagi on käes pensipõlv, siis paras aeg mesijuttu ajada.
 
Rege rauta suvel. 18. märts 2017, kl 23.00
Matsimäe vana sõna.
 
kahjuks 18. aprill 2017, kl 12.42
Eesti meestel pole sisu.
 
Sapiens 28. aprill 2017, kl 13.02
Jätkuks Matsimäe vana sõnale. ...ja kõrvalistujat talvel.
 
:) 28. aprill 2017, kl 21.08
niisama Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen vanem naine, ära erutu , kuid rõõm kahepoo
> lne, kui sa ise ka vanem mees...

vanem mees tahab ka nooremaid naisi:
Sellepärast tutvumine ongi nii keeruline, et jutu järgi ekraani tagant ei näe kes seal on. Ja kuna on oht, et seal on poolesajane naine, siis on ka oht ise lolliks jääda olles normaalne mees. Normaalne naine pole aga poolesajane naine, taolise tutvumised on läbi, pidagu parem aiamaad ja lõksutagu naabrinaisega:)
 
Alu 28. aprill 2017, kl 23.14
Vaidleks tiba vastu-näeb küll jutu järgi, kas ekraani taga on vanem või noorem naine. Ja tuleb välja, et ekraanide taga tutvumas istuvadki vaid vanad naised, sest noorematel pole seal vaja selleks istuda, tutvuvad niigi kus iganes:)
 
eelmisele 30. aprill 2017, kl 22.34
sul hea ülevaade molutamisest, mitukümmend aastat ise ka alu jälginud oled nagu?
 
ega see ei muuda alu aega lühemaks 01. mai 2017, kl 17.42
ega teiste olijate olemise aeg ei muuda Alu molutamist delfikas ju lühemaks.
 
sekspert 02. mai 2017, kl 15.22
egas noored mehed ka 10 aastata delfi naistekas passi ja eitede kombel lõugu lõksuta.irw
 
Sapiens 05. mai 2017, kl 23.53
Ja üldse, kes on normaalne mees? Või milline ta on? Kas see kes teile, naised, kusagil ukse avab ja teid enda ees laseb siseneda-väljuda? Kas see, kes teile istet pakub trammis, trollis, autobussis?
Kui on need, siis miks te ei tutvu? Miks te nohisete pahaselt selle väikese tähelepanuosutamise peale? Miks te ei vasta naeratusele naeratusega ja kirtsutate nina? Ootate, et sellistel juhuslikel kohtumistel on meestel lilled kohe kaasas?
 
aga kus siis kohata 07. mai 2017, kl 16.25
normaalset meest?
 
Defineeri 07. mai 2017, kl 19.23
Kes on "normaalne mees" ja kas sa ise oled nende samade omaduste järgi, mida pead "normaalse mehe" juures ka "normaalne naine?"
Usun, et kui sellele vastata oskad, siis peaks vastus lihtne olema, et kust leida!
 
:))) :((( 11. mai 2017, kl 22.41
veel keerulisem on kohata normaalset ja vaba naist
 
Arvad vä 12. mai 2017, kl 01.54
Mina olin normaalne aga ei kölvanud kahjuks.
 
eelmisele 16. mai 2017, kl 21.44
Juba see jutt end "normaalseks" pidavat, kuid teine nägi teisiti, räägib enda eest, ju siis ikkagi polnud "normaalne" Pool rase, natuke hull jne ...
 
siililegi selge ju 30. mai 2017, kl 21.21
eks ikka seal kus normaalseid naisi
 
aga kus siis 07. juuni 2017, kl 07.51
raamatukoguses? kõigil ju pidevalt nina nutifoni külge klammerdatud.
 
Rebane ja Kull 13. juuni 2017, kl 16.16
Raamatukogudes käivad peamiselt imelikud fruktid, liiga tõsised, pea pilvedes või ülihäbelikud inimesed, kes reeglina kardavad teistele läheneda ja kui keegi neile läheneb, siis juttu sealt nüüd küll kauemaks ei jagu. Mis ei tähenda loomulikult, et keegi õigel ajal, õiges kohas ei pruugi olla.
Elu tuleks võtta vabalt ja mitte muudkui mõelda ja muretseda, et kus siis kohata seda ja teist. Vägisi otsides võid hunnik "valesid" inimesi kohata. Ja üldse, kes on kellelegi õige või vale, kui meil puudub võime tulevikku ette näha. Arvan, et seda polegi tegelikult olemas. Me oleme lihtsalt inimesed ja peame sigima, valides mingite kriteeriumite alusel, muidu me sureksime välja ja olekski kõik!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!