Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kus kohata normaalset meest??
 
pakunet 31. oktoober 2015, kl 02.18
meeste peldikus, sest ebanormaalsed lasevad püksi
 
hetäär 31. oktoober 2015, kl 23.57
delfi foorumis igatahes neid enam ei kohta. suured sõnameistrid on küll ja virtuaalset seksi täis. aga annad mõista, et tahad kohe esimesel kohtumisel voodisobivuse ära testida, siis ehmuvad ära.
peaks vist halli hiirekesena hakkama esinema, et meeste õrn ego juba enne kohtumist kildudeks ei puruneks.
 
siin 12. november 2015, kl 07.27
foorumis? nõ tõesti-kus siis ometi?
 
Kindlapeale minek 13. november 2015, kl 06.02
Perekonnaseisubüroo, lahutuste sektor ja istu sinna ukse taha. Usu mind, saad nagu sooja saia kätte.
 
nt toidupoes:) 23. november 2015, kl 05.40
päriselt ka:) uurid mis ta korvis ja kohe pilt selge kas vaba või mitte;)
 
Nneka 27. november 2015, kl 22.01
Lattidest ja nõudmistest, väike kõrvalepõige.
Kui mult oleks aasta tagasi küsitud, et millist meest ma ette kujutan, siis oleks öelnud, et sportlikku, säravate hammastega, säravate silmadega, laia silmaringiga, ilmselt ka kõrghariduse, auto ja ka oma eluasemega, hea töökohaga.


Nüüd aasta hiljem plaanime abielu mehega, kellel kohtudes polnud töökohtagi, autost ja eluasemest rääkimata. Ta on pisut kiitsakas, pea on kiilanev, hambad õige pisut puseriti. Aga tal on super iseloom, ma usaldaksin iga kell oma elu tema kätte ja meil on suurepärane klapp igas mõttes ja armastus aina kasvab. See selleks.

Igal juhul mehed ajavad naiste hinnangul ühe asja sassi, naised hindavad perspektiivi. Kui sul pole väljavaadetki materiaalsele kindlustatusele, siis on väga raske lihtsalt peret luua. Ja samamoodi kui naine teenib oluliselt rohkem, kipub see teatud probleemset peredünaamikas tekitama..

Ja teemasse. Häid mehi leidub igal pool ja igas vanuses. See on loll jutt, et 30selt ollakse hiljaks jäänud, sest 30ne naine võib partneriks võtta ju 26-40 a mehe. Teemaalgataja sõnavõttudest võiks tagasisidet anda, et tundub olevat liiga isepäine (st. MINA, laia silmaringiga, KUS?!?!? need normaalsed mehed on jne). Ei tea, kas päriselus ka, aga võimalik, et hirmutad mehed ära?
 
toidupoes tõepoolest 08. detsember 2015, kl 12.19
päris hea koht. toidukorvist sõltub ju kõik-kui ostab valmistoitu siis järelikult üksik.
 
wwww 16. detsember 2015, kl 05.10
Eesti naised on nii suhtehullud, et üks petukiri, kus Nigeeria prints tasuta mehi lubab, tõmbaks paljud õnge. Olen ise ka naine, aga ei saa sellest meeste p.selakkumisest aru. Kusjuures tööalaselt ja muidu seda nii palju ei esinegi, aga Eesti on suhtealaselt küll üle-eelmises sajandis, PEAB mees olema, muidu pole ju normaalne
 
Kodu Antila 17. detsember 2015, kl 19.55
Normaalsed mehed - kas keskmine mees, evolutsiooni teooria kohaselt.
Telli kataloogist. Meestele sobib küll.
 
Töö juures 24. detsember 2015, kl 07.15
pole ju ka eriti mõistlik-nö hunt kodu juurest ei murra. Pärast võivad suhted keeruliseks minna.
 
Alex 23. jaanuar 2016, kl 10.41
Eesti mehelikud end ja meeste mitte armastavad naised tahavad midagi peale üksindust? Võimalik siis ennast muuta.
 
Georg 02. veebruar 2016, kl 10.34
Kas siin on naisi, kellele esitatud küsimus on aktuaalne? Üks mees vähemalt on pakkuda.
 
ma 02. veebruar 2016, kl 17.48
mina leidsin enda ülinormaalse mehe tuttava sünnipäevalt.
normaalsete meestega olen tutvunud:
ülikooli raamatukogus.
põrkasin tänaval otsa.
aitas mul bensukas kummirõhku kontrollida - no ilusa autoga rumalid tibisid ikka aidatakse :D
reisil, täpsemalt kruiisil.
rannas.
 
pelmeenid 03. veebruar 2016, kl 07.07
toidupoes tasub uurida alati toidukorvi sisu-nt pelmeenidega mehed on eranditult üksikud:)
 
nii tore... 03. veebruar 2016, kl 13.48
......on olla 60+, mitte ükski mees ei tülita, ei ahista ega tiku ligi. Milline vabadus ja rahu, ole,kus tahad ja käi,kus tahad.
 
to nii tore 03. veebruar 2016, kl 17.10
Ei tea midagi, siis oled narkomaanidele ja moslemi migrantidele meelepärane saak, kes su kotti noolivad.
 
Mis tähendab? 03. veebruar 2016, kl 17.12
Normaalset meest pole olemas.
 
nii tore 04. veebruar 2016, kl 13.16
Mul polegi kotti.:)
 
saare 09. juuli 2016, kl 16.11
eh mul sõbrannal sama probleem ja mehe ühel sõbral jälle probleem, et leida normaalne naine. Spordisaalist ma küll ei soovita, mul oli üks töökaaslane, kes rääkis kuidas tibid närvidele käivad ja trenni ei lase teha -muudkui tahavad suhelda, kui kellelegi naeratad või sõbralik oli.
mina näen nende kahe kaaslaseta isiku puhul liiga kõrget latti -eriti sõbranna puhul. Kohvikus oli üks kutt sõbranjega tutvuma tulnud ja tema oli kohe otsustanud, et see inimene temale ei meeldi -no välimus oli nii kole... (mitte lohakas, aga noh inetu kutt) -ma ütlesin, et kle äkki tal on kobedad sõbrad, ega sina ei peagi kohe kõigiga suhteid looma hakkama, pea mõnda ka lihtsalt sõbrana. niikuinii midagi paremat teha pole -suhtle siis vähemalt inimestega, saad uusi tuttavaid ja äkki keegi nende hulgast on sobilik. (Ise olin ka ikka pikalt üksi, aga kasutasin ära igat võimalust uute inimestega tutvuda -isegi oma sõbrannede organiseeritud pimekohtingud/sobitused käisin läbi -mida mul kaotada oli, sain vähemalt uue inimesega tuttavaks ja suhelda, isegi kui pikemad plaanid ei huvitanud.
Baar ja ööklubi on tegelt head kohad sinna ju tullaksegi inimestega kohtuma, lisaks soovitan ikka patseerida kodust väljas mitte diivanil telkut vahtides. Rand, erinevad üritused, matkad jne.
 
mees 11. juuli 2016, kl 10.20
Kohata meest võib ükskõik kus, ainult et kui ma pole sündinud müügiesindajaks, kes läheb päise päeva ajal suvaliselt ligi ja kukub rääkima, siis sinnapaika see jääb.
 
homme 13. juuli 2016, kl 05.34
Ma kardan mehi,kes peaksid liginema ja kõnetama, kohe käkott kaenlasse ja sõnalausumata minekut.
 
homme 13. juuli 2016, kl 05.36
Baarides ja ööklubides jõlguvad vaid joomavelled ja kergemad naised. Sealt omale korralikku meest ega naist ei leita, need jõlkujad jõlguvad seal ka siis kui juhuslikud lapsed saavad, seda elu lõpuni kui jalad kannavad.
 
tänasest saab eile 17. juuli 2016, kl 01.56
Päris nii must-valgelt ka ei saa võtta et klubides korralikke ei käi. Tõsi küll-mitte eriti tihti-ehk korra, paar aastas.
 
õnnelik 21. juuli 2016, kl 23.25
Korralike meeste seast on üks jälle ära võetud:)
Tõesõna, mitte Delfist. Siin passida on mõttetu.
 
hj 20. august 2016, kl 14.02
Naise rahaimu tuleb väiksest palgast, millega ära ei ela. Nii et, ärga järgmine kord, kui palgalõhest räägitakse, iroonitse ja mõnita, et naistele ei peagi palka maksma.
 
Siidiuss 28. august 2016, kl 20.43
normaalseid mehi kohtab sinsamas. internetis. kaugemalt pole vaja otsida. kirikustr või baarist sa head meest ei leia! ikka internetist. ps .mina ka (vaba veel)!
 
lõbustuspargis 06. september 2016, kl 16.19
 
laske jalga siit 16. september 2016, kl 10.35
siin on šovinisti nurk ja ei ole vaja mingisuguseid suvalisi teemasid siia kirjutada.
ah ei tea, mis on šovinism?
siis loe:
https://et.wikipedia.org/wiki/%C5%A0ovinism
 
nt baarides 16. september 2016, kl 17.02
ja kasiinodes.
 
sama probleem... 01. november 2016, kl 14.07
Minul sama probleem...pole kuskilt võtta. Normaalseid mehi on kindlast, aga minu teele pole siiani sattunud. Kahjuks ka üle 30ne nii et võimalus meesterahvast leida on vist suht nullilähedane. Samas ei heida meelt, loodus tühja kohta ei salli. Otseselt ei otsi kaa- mitte enam
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!