Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
veevalajad
 
Sõnn naine 20. oktoober 2012, kl 10.50
On ka endal olnud tegemist olnud sellise inimesega päriselt, nagu siin Anja-Nanja. Sarnasus jutu poolest, nagu kirjutas siin ''ringtee''. No tal vist ei olegi oma elu ja elab teiste elusid ja nii tark enda arust. Kõigist teab kõike, aga valesti. Tema võitlemine ongi, et teisi maha teha ja end upitada. Tal on hing haige ja pole oma tahtmist saanud ja elabki netis end välja. Ikka hinge peal on kaksik ja sõnn, kelle kallal hõõruda. Ta ise vist nii väga tahab seda kaksikut, aga pole saanud ja siis mustab ja laimab. Ikka sõnn hammaste vahel. Anja-Nanja hakka oma elu elama ja jäta teiste elud rahule. Sa vist ei oskagi oma elu elada, et meelerahu saaksid. Kui sinusugust naist tahetakse igasse kodusse, siis ehk korraks vaid. Muidu sa ei passiks siin kibestunult. Oma liiderlikust tahad näha ka teistes ja teadagi miks? Anja-Nanjal samuti konkurent vist ja vaja kritiseerida kedagi. No lase käiia ja trambi kasvõi jalgu vastu maad ja võiksid omale pähe koputada korralikult, sest see ajab sind vihale, et sind iseloomustatakse nii nagu sa siin oled ja ise tegid, tahtsid seda. Pole sinu asi arutada kellegi elu, iseloomu. Igal isiksusel on oma iseloom, käitumine ja ei pea nii olema, nagu sina tahaksid. Ma olen isegi nõus lolla olema, et sa tola Anja-Nanja saaksid oma enda arust targa aruga siin hõisata;))). Lase tulla ja tead mõni kaksik on ikka nii armas ka oma vigadega;))). Ja ma tõesti sooviksin, et sa Anja-Nanja leiaksid endale kedagi, et sul ei jääks aega teiste elusid ja isiksusi vastavalt kommenteerida;)))...
 
Naeru koht 20. oktoober 2012, kl 11.04
üks mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> peab ütlema ,et V naised on sexikad ja veetlevad.
>
> Voodis on väga mõ.nusss.Proovitud igate pidi.Ke
> elekas meeldib neile eriti:DDD,nii mulle õeldi.mui
> dugi oli see naine väga ilusss.on praegu ka:)))yee
> zzzzz


Kõlbab nu..imiseks ja laseb igat moodi end nu..ida ja kas kõlbab millegiks muuks ka elus? Mõni laseb sel nimel end igati panna, et kedagi enda juures hoida. Peasi mujale ei läheks;) Ai, ai ai:)
 
AquaLady 20. oktoober 2012, kl 11.17
Vaevalt, vv just ei ole eriline klammerduja suhetes... Ilmselt oli järjekordne vabameelne :)
 
Sa 20. oktoober 2012, kl 11.18
Anja-Nanja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei tea küll, et kordaks oma vigu..akui midagi taha
> me, siis kordame kui katlkine plaat..kuni tahtmise
> saame:D
> Mu meelest pääsevad vv ligi ainult üli
> malt kaunid inimeesed..seda igas mõttes..madal mat
> s ja debiilne sooda võib tõesti ainult katkist pla
> ati kuulata>: sa oled delfi deviilik, sa oled loll
> , sa oled feminist, sa oled luuser, sa oled madala
> laubaline, sa oled odav, sa oled liiderlik kalts,
> sa oled mage ja igav, sa oled nõme maakas, sa oled
> harimatu ja kohtlane, sa oled vigase mõtlemise ja
> kahtlase päritoluga, sa oled nüri mõistusega ehk
> mitte kõige teravam pliiats või erksam kriit karbi
> s ..selliseid asju võiks vv kordama jäädagi kui ka
> tkine cd..kuni sa lõppeks aru saad, et sa seda ole
> dki, kui vv sind ei aktsepteeri..:DDD


kordadki, nagu katkine plaat siin ja teiste mustamisega sa ei saavuta mitte midagi. Langed vaid, aga üks pluss punkt sulle selle eest, et oled aus ja kirjutad siin oma iseloomust. Ohtlik prussakas oled:) Keegi võib olla loll, aga sa jääd ikkagi ise lolliks tolaks:)
 
Anja-Nanja 20. oktoober 2012, kl 12.04
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.28.
 
vvn 20. oktoober 2012, kl 12.16
Kui ta ongi veevalaja, mul oleks igatahes häbi. Meie ridades siukene on. Uhke kah, et loll on. IRW
 
vvn 20. oktoober 2012, kl 12.18
AquaLady Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No mina võin küll öelda, et lugesin Anja-Nanja pos
> titused läbi ja ei leidnud suhtumises, suhtlemise
> viisis ja põhimõtetes midagi endaga sarnast! See i
> lmselt tõestab, et need horoskoobimärgid on ikka v
> äga üldised ja kirjeldatud iseloomujooned võivad v
> äga erinevalt välja lüüa.
> Ja palun Anja-Nanja,
> kui sa midagi kommenteerid, siis ära ütle "meie,
> veevalajad", sest mina ei ole sinuga üheski punkti
> s nõus ja ka minu tuttavad veevalajad ei ole selli
> sed, räägi iseenda eest.
> Mis puutub lõvisse, si
> is ka ei usu, et nad nii õelad on. Kui, siis ainul
> t siis, kui keegi nendega teatrilava pärast konkur
> eerima hakkab.

Ta on lõvi? Lõvi sobiks küll, osad neist on siukesed.
 
Anja-Nanja 20. oktoober 2012, kl 12.20
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.28.
 
Anja-Nanja 20. oktoober 2012, kl 12.23
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.29.
 
Anja-Nanjale 20. oktoober 2012, kl 12.31
Sa oled nii loll ja sa üritad teisi ärritada ja on aeg lihtsalt sulle ka vastu hakata ärritamisega. Teavad ka teised midagi. Sul on oma paranoiad ainult kümnesse panekuga. Sa ei tea kõike ja ei saagi teada ja see ei anna ka sulle rahu, kui sul midagi teadmata jääb. Muudkui susid ja pusid kellegi jälgedes. Sumise oma mullis tolake:)Sa hakka kõigepealt tundma ja siis mõtle, kas on siin mõtet oma lollusega esineda. Märka ka seda, millises vaatevinklis sind nähakse, aga sul on aru saamistega raskusi ja sa ikka oled enda arust ainult kõige parem ja targem. Paraku on inimestel erinevad mõttemaailmad sinust ja see, kes ei mõtle nii, nagu sina, selle tembeldad lolliks ja sa ei hakkagi aru saama, kui katkine loll sa oled tegelikult. Sa esined ju oma lollusega siin ja saad rahulduse, kui keegi sulle vastu ei hakka, siis oled võidelnud ja teised ongi lollid sinu arust. Sulle sobiks, et sinu arvamustega nõustutakse, aga see pole nii. Roni, roni terviseks!
 
Anja-Nanja 20. oktoober 2012, kl 12.43
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.29.
 
Pentagram 20. oktoober 2012, kl 12.55
Eelnevalt kirjutasin vvn nime alt.

Ma olen jutte kuulnud, nüüd näen ka ise. Issand kui madal sa anja oled. Keegi ei peas sind paremaks. Sa üritad siin luua endale väärtust, paraku oled sa seda lootusetult kahjustanud. Keegi ei võta sind tõsiselt.
Sa oled kaotanud ja läbi kukkund.
 
AquaLady 20. oktoober 2012, kl 13.31
Ei, ma tahtsin öelda, et lõvi just ei ole selline. Nad on endast küll heal arvamusel ja neile meeldib ennast kiita, aga minu teada ei ole neil sellist teistele ärapanemise kommet ja õelutsemist.
Veevalaja on suht radikaalne tähemärk, ta iseloomuomadused löövad väga tugevalt välja ja hoidku jumal, kui ühes veevalajas kõik halvad iseloomuomadused peaksid olema
Nt. arvab, et kõik on temast alamad
surub oma arvamust läbi sõltumata objektiivsetest faktidest
intriigid on tema jaoks eluvesi
neurootiline
eraklik sotsiopaat ja sõpradega ringitõmbaja ühes isikus
pidevas tähelepanuvajaduses piinlev egomaniakk
laisk unistaja
alati targutav "mina tean"-tüüpi võlts-intellektuaal

Õnneks mina vähemalt tean neid ohtusid ja töötan nende kallal, et ei läheks nii hulluks :)
Positiivseid iseloomuomadusi on ka ikka, mis halvad omadused tasa teevad.
Kõige halvemad omadused tulevad minus välja juhul, kui ma endaga ja oma eluga rahul ei ole, siis võin seda küll teiste peale valada või teine äärmus on, et tõmbun hoopis kõigist eemale, kuni kõik korras on.
 
Pentagram 20. oktoober 2012, kl 13.38
See ongi selline kahtlane värk, ma tean kahte sellist lõvi naist. Nad pole just kõige targemad ja lähevad lausa põlema vahete vahel, tekst on kah anjale sarnane.
Minu õde on ka lõvi, tema on rahulik ja normaalne. Ma arvan, et tõesti vist vahet ei nägi kes ta märgist on. Tundub, et kõik teavad teda siin ühte moodi, muu polegi oluline!
 
mina ütlen 20. oktoober 2012, kl 14.05
just et veevalajates on need ühised ärapanemise jooned ja siin ju ehtne näide olemas, loe ja imesta kuidas lahmivad. ma ise selline stabiilne märk ja vaadates ka mõnda tuttavat vv-d siis olen väga palju seoseid jäärade ja amburitega leidnud. vv lahmib sõnadega nagu ambur ja on sama tormakas nagu mõni sõge jäär. need 3 märki jäävad mulle natuke arusaamatuks ka elus olen neist kõrvale hoidnud teadlikult. no ambur võibolla vähe rahulikum , aga vv ja jäär on küll ühed suured räuskajad.
 
AquaLady 20. oktoober 2012, kl 14.43
No mina küll siis selline tüüpiline ärapanija ei ole. Üdse mulle ei eeldi isiklikule tasandile langevad vaidlused, kus üldse asjast ei räägita. Mingil teemal väitlemine on täitsa ok, aga stiilis: "Sa oled madalaubaline. Sa oled loll..." No way! Mitte, et ma ei oskaks vajaduselt "ära panna", aga see lihtsalt ei huvita mind!

To mina ütlen, oleks võinud enda tähemärgi ka panna, oleks huvitavam. Ise ka vaatan, et mõnedega ei sobi, siis võib sellele kinnitust saada. Sest näiteks muude hulgas on Jäär ja Ambur just sellised, kellega olen seni hästi sobinud.
 
Pentagram 20. oktoober 2012, kl 14.58
ai ai ai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "on nagu katkised cd'd, kes kordavad oma vigu ja p
> õhimõteid üha uuesti ja uuesti."
>
> - saage ül
> e, me oleme võitlejad, savi kui valesti teeme, me
> vähemalt seisame sirgelt ja võitleme surmani. Teis
> ed annavad ammu alla ja jooksevad nurga taha kuser
> ida järel.

No minu puhu. Kui ikka niisama varba peale astutakse, siis hakkan leierdama. Muidu on üsna ükskõik, ise üritan läbi saada ja mitte norida niisama.
 
vähiplika 20. oktoober 2012, kl 15.39
to 13.31:
No NII täpselt kirjeldad oma postituses vv mehe omadusi, hakka või arvama, et tunneme ühtsama meest.:D
 
mina ütlen 20. oktoober 2012, kl 15.47
kui kedagi huvitas, siis ma olen neitsi. olen tõesti nagu horoskoobis on öeldud, rahulik ja stabiilne, mulle on lihtsalt võõras selline lahmimine ja kisa, nagu vv-dele. horoskoobi järgi on need sobivused muidu küll väljatoodud, aga see oleneb ikka muudest teguritest ka.
 
mina ütlen 20. oktoober 2012, kl 15.50
lihtsalt veevalajad jäävad silma paljudest postitustest ja siin üsna palju räägitakse ka neist, lisaks mul veel nii mõnigi sugulane vv ja ühega neist ei suhtle peaaegu üldse, kuna ei saa läbi. ta on ka selline lahmija-tüüpi kes enne tulistab ja alles pärast mõtleb, raske iseloomuga ja kanged inimesed minumeelest, tundub et ka pika vihaga.
 
See 20. oktoober 2012, kl 16.02
oleneb ikka inimese psühhikast, aga mitte horoskoopist. Vahet pole, kes see anja-nanja on, aga psühhika on tal paigast ära.
 
AquaLady 20. oktoober 2012, kl 17.12
Jah, rahulik ja stabiilne pole minu põhiomadused :)
Aga huvitas sellepärast just, et ise ei saa ka neitsidega eriti läbi, iseloomud ja põhimõtted ikka nii erinevad ja mõnes mõttes valusad kogemused nendega.
Teine, kellega suurtes raskustes olen, on vähk. Üks on isegi pereliige, aga ikka esineb meil raskusi. Nad on lihtsalt nii emotsionaalsed ja kalduvad kuidagi pessimismi ja on veel kohti, kus me üksteisest hästi aru ei saa. Kuigi austan üldiselt vähki.
Aga eks need iseloomustused tulevad ikka nende põhjalt, keda tunnen. Aga huvitav, et horoskoobis on ka tihti öeldud, et nende märkide vahel ei ole nii head suhted.
 
Anja-Nanja 20. oktoober 2012, kl 17.21
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.30.
 
no siis 20. oktoober 2012, kl 17.43
ei lase ära panna, aga ise sa tont norid ja pannakse ära sulle. Ei jää muud üle, kui sul nõmetseda. MIdagi normaalset pole su suust veel keegi kuulnud.
 
Sõnn naine 20. oktoober 2012, kl 19.30
Anja-Nanja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teie ridades..kelle teie? Paistate eriti heal arva
> musel olevat endast..ma küll kõigi vvde kohta nii
> ei arva..igas märgis on mõned inisejad ja jäledad
> tüübid, kes midagi teha ega öelda ei oska, aga vir
> isevad ja näägutavad..ilmselt feministid..:DDD


Sa räägid ise endast jälle.
 
Sõnn naine 20. oktoober 2012, kl 20.06
Anja-Nanja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vv naine ei salli ärapanemist ja kui seda talle ür
> itatakse, paneb ta pika puuga, nii et tükk aega ol
> lakse oimetud ja pomisetakse nina alla (no kirjuta
> takse pikalt, et milline see vv ikka on:D)
> Meh
> ed on nö lõdva püksikummiga ja suhteliselt jobud,
> kuid kindlasti on ka nende seas mõni erand, kuid p
> äraku ple kohand..:D
> Lõvid seevastu aga ei lask
> u eales ärapanemise tasandile - selleks on nad lii
> alt uhked, et madalaid matse enda ligi lasta..liht
> salt see on nii ja teha pole midagi..:))


Siin juba ähvardad ja peasi, et ise saaks sa kellelegi ära panna. Su kiraridadest kajastub täielik nõmedus. Mida sa veel välja mõtled? Tahad, et sind kardetalse? Kao oma kaigastega ravima end kuhugi ise pomisema;))). Sai sul nüüd kergem ja päev jälle kirjas? Esine, kui tahad ja saab vähemalt naerda sind;)
 
Parandan 20. oktoober 2012, kl 20.16
Sõnn naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Anja-Nanja Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > Vv naine ei sal
> li ärapanemist ja kui seda talle ür
> > itatakse,
> paneb ta pika puuga, nii et tükk aega ol
> > lak
> se oimetud ja pomisetakse nina alla (no kirjuta
>
> > takse pikalt, et milline see vv ikka on:D)
>
> > Meh
> > ed on nö lõdva püksikummiga ja suhtelis
> elt jobud,
> > kuid kindlasti on ka nende seas m
> õni erand, kuid p
> > äraku ple kohand..:D
> > L
> õvid seevastu aga ei lask
> > u eales ärapanemise
> tasandile - selleks on nad lii
> > alt uhked, et
> madalaid matse enda ligi lasta..liht
> > salt se
> e on nii ja teha pole midagi..:))
>
>
> Siin
> juba ähvardad ja peasi, et ise saaks sa kellelegi
> ära panna. Su kiraridadest kajastub täielik nõmedu
> s. Mida sa veel välja mõtled? Tahad, et sind karde
> talse? Kao oma kaigastega ravima end kuhugi ise po
> misema;))). Sai sul nüüd kergem ja päev jälle kirj
> as? Esine, kui tahad ja saab vähemalt naerda sind;
> )
kirjaridadest, kardetakse
 
Muig 21. oktoober 2012, kl 13.26
Anja-Nanja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> -le
> sa oled ikka nii tola, et kahju sust..ja ka
> tsu nüüd anja-nanjast kuidagi üle saada..:DD


Lased lati alla poole, et üle saada sinust. Sinagi võiks inimese isiksused rahule jätta ja ise rahuneda.
 
Tundub 23. oktoober 2012, kl 11.03
Anja-Nanja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei tea küll, et kordaks oma vigu..akui midagi taha
> me, siis kordame kui katlkine plaat..kuni tahtmise
> saame:D
> Mu meelest pääsevad vv ligi ainult üli
> malt kaunid inimeesed..seda igas mõttes..madal mat
> s ja debiilne sooda võib tõesti ainult katkist pla
> ati kuulata>: sa oled delfi deviilik, sa oled loll
> , sa oled feminist, sa oled luuser, sa oled madala
> laubaline, sa oled odav, sa oled liiderlik kalts,
> sa oled mage ja igav, sa oled nõme maakas, sa oled
> harimatu ja kohtlane, sa oled vigase mõtlemise ja
> kahtlase päritoluga, sa oled nüri mõistusega ehk
> mitte kõige teravam pliiats või erksam kriit karbi
> s ..selliseid asju võiks vv kordama jäädagi kui ka
> tkine cd..kuni sa lõppeks aru saad, et sa seda ole
> dki, kui vv sind ei aktsepteeri..:DDD

Sellise iseloomuga isiksus on haige inimene, kes tahab olla võimeline tegema mida iganes, et kedagi sõna otses mõttes hävitama ja siis ise naudib seda. Kas on ikka see õige võitlus meetod? On teisi käitumise viise oma tahtmise saamiseks, aga anja-nanja kirjeldatud iseloomu juures ta ei oska teisiti. Sellise iseloomuga isiksusel vist käivad mingil perjoodil sellised hood peal. Väga madal käitumine. Kui endale kellegi poolt tähelepanu ei saa, siis hakkab vihast vastavalt käituma ja nii rääkima. Jube ja on selline naisisiksus, kes on uhke sellise käitumise pärast.
 
No tegelikult 23. oktoober 2012, kl 11.44
Elab ja näitab oma iseloomu siin netis sellise iseloomuga isend ja ta ei pruugigi nii end väljendada tegelikuses-kui oskab varjata, aga mingil määral reedab ka oma iseloomu tegelikuses. anja iseloomust lugedes, siis ta ise inimese iseloomu ei tunne ja ei tea, aga vastavalt enda kasuks vaja räusata ja kedagi maha tegema. Ei ole kellegi asi kommenteerida, et kes kellega sobib ja mis isiksusega. Inimlikud inimesed teavad ise, kellega suhelda, aga mitte kellegi ütluste järgi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!