Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
veevalajad
 
Anja-Nanja 23. oktoober 2012, kl 20.28
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 17.59.
 
AquaLady 23. oktoober 2012, kl 22.05
Ma rääkisin enne, et hoidku jumal, kui ühes veevalajas peaksid kõik negatiivsed iseloomud olemad.
Noh, me vist leidsime ühe sellise ;););)
Aga teemasse rääkides, see egoismi mure ja teatav põikpäisus käib vist küll enamike veevalajate kohta, nagu tundub. Kuigi avaldub erineval moel.
Aga veevalaja nt. ei ole seda tüüpi egoist nagu lõvi. Vv ego ei vaja paitamist ja kui vv vähegi objektiivne on, siis ta saab mingil hetkel ise aru, kui on mingis olukorras väga egoprobleemidega olnud.
Samuti ei ole ta nii põikpäine, kui jäär või sõnn. Ta enamasti ei raiu oma "katkist plaati" (v.a mõned hullemad kujud), vaid leiab erinevaid viise ja sõnu, et oma sihtmärki saavutada või endale kindlaks jääda. Vv ei põrka enamasti vastu seina, vaid leiab praod ja voolab neist läbi.
 
:D 24. oktoober 2012, kl 00.03
kui see printsess nii ilus on, miks mitte ennast näidata?
Ümarat juttu pole vaja, oleme konkreetsed.
 
Ise samamoodi 24. oktoober 2012, kl 10.47
Pentagram Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ai ai ai Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > "on nagu katkised
> cd'd, kes kordavad oma vigu ja p
> > õhimõteid ü
> ha uuesti ja uuesti."
> >
> > - saage ül
> > e
> , me oleme võitlejad, savi kui valesti teeme, me
>
> > vähemalt seisame sirgelt ja võitleme surmani.
> Teis
> > ed annavad ammu alla ja jooksevad nurga
> taha kuser
> > ida järel.
>
> No minu puhu. K
> ui ikka niisama varba peale astutakse, siis hakkan
> leierdama. Muidu on üsna ükskõik, ise üritan läbi
> saada ja mitte norida niisama.


Kui ikka ise suht rahuliku suhtumisega ja mõnedest olukordadest eemal hoidev. Kui keegi ikka põhjuseta varbale astub, siis ikka võtan sõna, aga mitte sel eesmärgil, et ära panna, aga kaua ta ikka korduvalt ja põhjuseta norib ja ise kutsub seda esile, et temale midagi öelda. Kaua võib?
 
üksvv 24. oktoober 2012, kl 11.55
Naljatilgad. Lasete ennast haneks tõmmata.
Anja-Nanja provotseerib ja tekitab vaid vahtu.
Veevalajate sisu erineb suuresti välisest kestast. Ja krutskid on neil lausa veres.
Nii et ............... võtke rahulikult.
 
lugesin 24. oktoober 2012, kl 12.08
äkki ta ongi siis lõvi? Miks muidu ülistama kukkus neid?
 
Sõnn naine 24. oktoober 2012, kl 12.19
Olen korduvalt andeks andnud ja annan andeks. See on sinu arvamus ja sinu tõde enda jaoks olukorrast. Elame ise ja laseme ka teistel elada. Olen kole ja nõme jne, nagu sa siin kirjutad, aga ma arvan, et kanalisatsioonis on ka välja pääsu teed, kui sinna üldse satutakse! Ma lähen ja pesen voolava puhta veega selle sinu üle valatud pasast puhtaks, et poleks sinuga mingit tegemist ja see sinu pasa jutt läheb kanalisatsiooni, aga ilma minuta ja veel kord annan andeks! Kui sa seda soovid, siis nii võib juhtuda- kanalisatsioonis-su enda pask! Sa oled uudishimulik ja kas on soovi järgneda ja seigelda?:). Mind rohkem su tekst ei huvita koos sinu endaga ja tean ise milline olen, mis teen! Ilusat elu sulle tulevikus!:)))
 
Tean 24. oktoober 2012, kl 12.28
üksvv Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naljatilgad. Lasete ennast haneks tõmmata.
> Anj
> a-Nanja provotseerib ja tekitab vaid vahtu.
> Ve
> evalajate sisu erineb suuresti välisest kestast. J
> a krutskid on neil lausa veres.
> Nii et .......
> ........ võtke rahulikult.


ja ongi võetud rahulikult, naljaga tegelikult, aga läheb ise vahutama. Seegi on teada, et ta prvovotseerib ja naudib. See ta elu selline.
 
Tean 24. oktoober 2012, kl 12.32
See 12.28. oli mõeldud anja- nanjast.
 
Muie 24. oktoober 2012, kl 12.39
anja- nanja tekitab vahtu ainult endale koos endaga:)
 
ta kutsubki ise esile 24. oktoober 2012, kl 12.43
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?15,11880003,page=11
 
Nii vist ongi 24. oktoober 2012, kl 12.50
anja-nanja provotseerib siin ja ajab siin vahtu, et oleks siin ikka tegevust kellegil temaga jännata. Tean, et mitte siin temaga jännata, sest on muud olulised tegevused, kui see tema vaht ja krutskid. Ei huvita selline isiksus.
 
oktoober 25. oktoober 2012, kl 19.36
lisaks siinsete vv-st räuskajatele tean ka neid väljaspoolt delfit ja on üsna samasugused need vv-naised nagu see anjananja siin. ei ole midagi üllatavat, lisaks sellele, et teistega kemplevad, teevad ka üksteist maatasa.. saavad vist rahu kui saavad kellelegi ärapanna'.
 
jaanuar 03. november 2012, kl 23.36
Anja-nanjale:
Võib-olla tunned põlgust kõikide kohta, voib-olla provotseerid omaks lõbuks, ma ei tea. Tean aga, et vajad abi. Isegi kui sa oled ennast siin foorumis lihtsalt lõbustamas, oled üle igasuguse piiri läinud. Ma ei ütle seda sinu solvamiseks, aga su mõistus ei tööta selgelt. Mõtle asja üle.
 
Anja-Nanja 08. november 2012, kl 16.08
-



Toimetatud 4 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.27.
lollipopu 08. november 2012, kl 17.13
no krt, lugupetetud Anja-Nanja ;P
ma olen kole küll, a sa ei pea seda avalikult rääkima! ja kui sa mäletad?!
siis .......... jaanuaris on kaaa mõned! veevalajad
 
Anja-Nanja 08. november 2012, kl 17.34
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.27.
lollipopu 08. november 2012, kl 20.24
eks see loomupärane võlu, mis niidab, on mul seljataga.
sirp noh. ja kui ikka jagu ei saa, siis ... armas vasar, avita ;P

ei ole välimus oluline, ei ole!
 
irwwwwwwwwwwwwwwww 25. november 2012, kl 00.12
To teemaalgataja-ai ai ai

Veevalajad just jooksevadki nurga taha, kuserida järel.
Kui miskit juhtub või solvub kaob maa alla ja kadunud,kui vits vette-isegi aastateks (igaveseks).
Päris naljakas on mitmeid,selliseid veevalajaid isiklikult tunda ja kõik nagu ühe korraliku nipsu vasemale ajupoolkerale saanud.
Hale ja naljakas neid õnnetuid vaadata ja veel loen ja imestan,et siin ennast kiidavad.
Koer ju liputabki ise saba,mitte saba ise ei liputa koera!
 
Elutarkus 25. november 2012, kl 16.17
Eks ta nii ole, et inimesed ise ülistavad ennast, reaalsus on see mida teised näevad kõrvalt, ise kipume ennast ja oma elu ilustama ja ei teadvusta negatiivseid asju. Mingite üheste põhimõtete järgi elamine ei rahulda never kedagi ja ma tean täpselt, et need eneseülistajad on sisimalt kõige ebakindlamad olevused ja maskeerivad seda ebakindlust uhkuse, ülbuse, teiste ignoreerimisega või kritiseerimisega. Õnnelik ja endaga rahulolev inimene ei pea ennast teistest paremaks või targemaks vaid keskendub oma elule ja oma lähedastele ja lihtsalt õpib ja ELAB!
 
Lugesin algusest peale 25. november 2012, kl 22.52
anja-nanja solvavad postitused on kustutatud. Need on mul meeles ikka, mis siin kirjutatud oli. Kas anja hakkas kartma ja lasi kustutada?
 
ta 25. november 2012, kl 22.57
ta muutis neid ise, veelgi madalam!
 
anja-namjale 26. november 2012, kl 18.16
Jätsid endast siia mingi p... raja ainult.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!