Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Jäär naine - kui truu ta on?
 
ilma naljata 22. august 2014, kl 21.00
Kui truu ta on?
 
Agnes 22. august 2014, kl 21.28
No ei tea, kui tõsiseltvõetav see nüüd just on..

"Jäär — ainuke põhjus miks üks Jäär või Jääratar peaks petma on see, kui ta on tüdinud ja otsib seetõttu enda ellu põnevust. Seega, kui su partneriks on selle tähemärgi esindaja, siis ära lase suhet unarusse. Kindlasti pead aeg-ajalt tõstma ka oma kaaslase egot, tee talle komplimente ja anna teada, kui armas ta sulle on"
 
jäär naine 22. august 2014, kl 21.38
Mehega 13 a koos olnud ja täitsa truu olnud.
Kui armumishetki võibki ette tulla, siis tegudeks minu poolt kindlasti ei läinud, kuigi huvi selleks avaldati. Ei suudaks lihtsalt sedasi.
 
Liisi 22. august 2014, kl 21.39
Olen jäär ja pole kordagi püsisuhtes olles petnud. Samas aga kui suhe tundub ennast ammendanud olevat siis jäär teeb konkreetselt asjale lõpu ennem kui uutele jahimaadele siirdub. Jäärad on truud loomad aga sellist meest, kes jäärale pinget pakub on suhteliselt keeruline leida. Mina leidsin õnneks oma kaalud 13 aastat tagasi;)
 
irooniapõõsas 22. august 2014, kl 21.51
Ma ei tea täpelt, mis horoskoobid ütlevad, aga mina olen isegi siis, kui ma otseselt suhtes ei ole, aga südames on keegi, truu. Suhtes olles seega seda enam. Ma olen selleks liiga siiras, et ma mingeid paralleelseid liine ajada saaksin, ikka ükshaaval:)
 
no 22. august 2014, kl 22.22
Jäär on keerdus sarvedega suur oinas.Kui puksima hakkab siis saad tunda.
 
Ja nii on! 22. august 2014, kl 23.51
Ei ole olemas sellist Jäära, kel ainult üks raud tules :D
 
no mida 22. august 2014, kl 23.59
sõltub siis truudus tõesti tähtkujust või?
 
Agnes 23. august 2014, kl 12.27
Onon. Jäär on üldse kogu taevalaotuse, kogu universiumi kõige truum olevus!
Olgu olukord, kuitahes hull (suhe kuitahes igav, maha käinud ja p.kukkunud) - tema ikka kannatab truult hambad ristis viimse päeva laupäevani :))

Jah, selles võib kindel olla, et jäär vannub ja on truu kuni surmani (kuni suhe on läbi tema silmade hea, ilus, põnev ja köitev) :)
 
jäärN 23. august 2014, kl 16.10
Kui on vastastikune armastus ja hoolivus siis loomulikult olen truu. Kes siis poleks? Kui suhe on end ammendanud siis pole ju truudusel ka enam tähtsust. Kui armastan siis hoolin ja hoian väga oma partnerit, annan endast kõik, et tal oleks hea. Ei huvita üldse vastassugu, olgu nad siis nii ahvatlevad kui tahes. On vaid üks inimene, kellele pühendun 100% ja saan seda ka vastu.
 
täitsa rahulik jäär 34 23. august 2014, kl 17.59
Kui mul on ikka üks, kes hinges ja südames, siis ei tule teised mehed meeldegi :) Minu mees on ju kõige parem! :) Petmine on jäära jaoks tahtmise küsimus ja teisi peale oma mehe ta lihtsalt ei taha, nii lihtne see ongi. Kui tahab, siis ilmselgelt suhe ei toimi. Kuid üsna tõenäoliselt saad sa sellest kohe aru ja tavaliselt jääratar lõpetab enne vana suhte ära, kui uuega alustab ja see on nii ka seksi puhul. Jäärale on tõesti nii vaimne kui ka füüsiline petmine loomuvastane :)
 
täitsa rahulik jäär 34 23. august 2014, kl 18.10
Aa.. Unustasin lisada, et kui ongi suhted nii sassis, et jäär libastub (ta ka ikkagi ju inimene, mitte lihtsalt JÄÄR), siis arvatavasti tuleb ja kannab ta sellest sulle kohe esimesel võimalusel ette, lõpetades teema sooviga lahku minna :)
 
Meie E on jäär 23. august 2014, kl 20.16
Siin foorumites on kõik maailma inimesed kõige truumad üldse.
Kust need petmised siis üldse tulevad?
 
Evelin 24. august 2014, kl 13.29
on sõnn,kes kaua kuival olnud ja kohates kirglikku jäära,lõvi või skorpioni kaotas lihtsalt pea.
sõnni suhted maa märkidega nagu kaljukits(Toomas) ja neitsi kipuvadki purunema,kuna sõnn naine on tunduvalt kirglikum ja ei suuda kaua oma kirge vaka all hoida.
 
!!! 24. august 2014, kl 14.19
20. aprill sündinud on jäär. Evelin on jäär
 
münes horoskoobis 24. august 2014, kl 15.48
mõnes on jah 20.aprill sõnn.
 
!!! 24. august 2014, kl 16.09
Ei ole. sõnn algab 21.aprillil. 20.aprill on veel jäär. Evelin on jäär. Näitab väga selgelt, kui truu on jäär.:) Ära tule sõnne siin laimama. Neil on stiili ja mõistust, truud on nad ka.
 
enne teod, siis kahetsus 24. august 2014, kl 16.10
Evelin on kindlasti Jäär.
 
litsakas blondiin 24. august 2014, kl 17.19
olgu ta jäär või tuur, litsakas blondiin pole kunagi truu, rääkigu mida tahes :D

(autosugestioonil on suur jõud, kui endale pidevalt sisendada, et ma olen truu, ma olen truuu, ma olen truuuu, siis lõpuks jääbki ise ka uskuma):D :D :D
 
Orochimaru 02. september 2014, kl 18.35
Olin truu 3 aastat kuni sain teada, et peteti. Siis oli suhe joonelt läbi ka.
 
?-? 02. september 2014, kl 20.12
Jätsid ta ellu?
 
kyll 15. september 2014, kl 15.05
jäär on tegelikult truu küll, kuigi linnalegendid patravad siin pidevalt vastupidist
 
variant 15. september 2014, kl 19.48
Iseendale saab truu olla.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!