Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kaksik kõige hullem tähtkuju???
 
kahjuks 07. märts 2012, kl 11.32
jah tunnete üle ta naerate,peate endid mõistuseinimesteks.
kuid ise kannatate üksinduse all ja hädas ei rutta tele keegi appi.
 
vaesekene 07. märts 2012, kl 13.45
nii segaduses oma üksindusest, skisofreniast, hüljatusest ja läbi närvidest.
katsu oma tunnete tundlemisega kuidagimoodi hakkama saada ja austa teist otsust kes sinusugused pealetükkivad buldooser mammyd enda elust alatiseks välja visanud on
 
Hea iseloomustus 07. märts 2012, kl 14.12
iseendale.
Minul pole plaaniski kedagi maha trampida ja ei pea kaksikuid kõige hullemaiks.
Kaksikud ise on ju suht pealetykkivad suhtlejad.
NN rahvainimestena peavad nad oma surivoodis siiski hyljatust tundma,kuna ei oma lähedatega erilist sidet.
pole mul ka midagi mammyde vastu,kel kehakaal vahest suurem,kuid syda õige koha peal-üksindusest nad igatahes ei sure.
 
Anja-Nanja 07. märts 2012, kl 18.29
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 22.04.
 
ja 08. märts 2012, kl 17.40
Anja-Nanja väga õigesti kirjeldasid laksiku tähtkuju. Tubli oled! Edu sulle ka teiste tähtkujude kirjeldamisel:)
 
Kaksik40+ 08. märts 2012, kl 20.18
naerab jätkuvalt, kus sellised frustreeritud anja nänjad küll pärit on :)
 
ja 08. märts 2012, kl 21.26
Ilmselt laksiku tähtkujust:)
 
jummel pühvlinna 09. märts 2012, kl 09.26
haigus on sügavalt arenenud oled peale igavese armukese, petetud abielnaese, paarissuhete spetsialisti, kasvatusteadlase, väljamaalase, 24 aastase ingli, tsikibriki tsurk murka, isegi koduperenaene.
morbiidset maltsza ei toodud ja kasutatud on sind paarkümmend aastat nagu pealepressivat auku ära, kuhu end tühjendati. sellest ka fantaasiad. ja ulgumised.
kalsuna koheldakse nii nagu väärt ja ära teeninud oled
 
Anja-Nanja 09. märts 2012, kl 18.05
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 22.03.
 
oh ja 09. märts 2012, kl 22.20
Anja-Nanja laksiku tähtkujust:) Mis annab sulle selle energia? Said petta kaksiku mehe käest või kaotasid mehe kaksikust naisele? Tea, et probleem pole tähtkujus, sellise sõnakasutusega jooksevad kõikide tähtkujude esindajad sinu juurest kaugele.
 
Anja-Nanja 09. märts 2012, kl 23.21
-



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 21.58.
 
viimasele 09. märts 2012, kl 23.46
Kas said valusalt hammustada kaksik mehelt? Kle, yhe kaksiku põhjal ei saa kõiki yhte patta panna.
 
Anja-Nanjale 10. märts 2012, kl 18.27
veevalajad on väga sarnased kaksikutega,ni et sa oled samasugune psihh ja kriminaal,joodik veel ka
 
Anja-Nanja 11. märts 2012, kl 23.26
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 21.57.
 
iseloomustusele täienduseks 12. märts 2012, kl 09.54
ei ela illusioondes ja fantaasiates, et eeldada südame olemasolu kurietegelikul psühhopaadil kes kalgi, halastamatu, julmana rahaahnusest pedofiilidega diili teeb.
sellised lihtsalt visatakse oma elust välja ja suhelgu omasugustega
 
kaksik 12. märts 2012, kl 16.41
anjananja tead, veevalajatel on see häda, et neid ei saa lasta kanalisatsiooni lähedusse- kahjuks lähevad nad veega alla :)
ja kui see kord nende elus on juhtunud, siis tulemus on täpselt sinu koopia :D
 
puiwolinnale 16. märts 2012, kl 10.07
sarnased alati sarnastega koos.
hea solgis ukerdada ja puha, teineteise tagant varastada, vassida, nuhkida, rämetseda, buldooserina teineteist rammida, kuritegeliku psühhopaadi moodi elada.
ideaalsed: pühvlinna kaksik/jäär/vähk; mao veevalaja/ scorpad/kaksik, hobu neitsi, ahv neitsi. nii nummi kooslus.
jumaldan kui sarnased sarnastega koos on
 
ABC 16. märts 2012, kl 15.36
Olgu Horoskoobi jumalad tänatud, et leidub vähemalt üks õilis, omakasupüüdmatu, missioonitundega tõekuulutaja, kes avab meie armetute heausklike pimedad silmad nende saatanlike, kurjast vaimust vaevatutue tähtkujude ees ning vaatamata eestlase jonnakusele tõe ees pea liiva alla peita, jätkab ta väsimatu järjekindlusega püha üritust!
Teie sõnumist lausa kiirgab tarkust ja
nutikust, imetlen teie kirglikkust ja pühendumust!
Nii palju kui ma ise astroloogiast tean, mängib astroloogias suurt rolli kahe tähtkuju omavaheline sobivus, seega teie teadmised nendest deemonlikest tähtkujudest tulenevad ka oma kogemustest? Teie lahkel loal küsiksin, juhul kui see muidugi saladus ei ole, mis on teie enda tähtkuju?
 
CBA 16. märts 2012, kl 16.01
no nii ongi seda siin pajatataksegi, et pühvlinna kakzik 61 ja ahv neitsi 56 on paras paar. ega muidu pole kokku saadud. nii sarnased lehalt, olemuselt, roppustelt, labasuselt, käitumiselt. lihtsalt lambist usun et eelmistes eludes koos olnud. sada prossa.
 
ABC 16. märts 2012, kl 17.15
pekki - unustasin oma teksti jutumärkidesse panna, mõni ei saa kohe üldse irooniale pihta...
 
Kaksik 16. märts 2012, kl 21.04
Olen liiderdaja, tainapea, lapsik, ärakasutaja kaksik. Lähen tõmban oksa nüüd end vä?
 
ABC 17. märts 2012, kl 04.51
Hea mõte! Samas mõnele paadunud astroloogia fännile siin sobiks ka sinu tuleriidal põlemise variant mul on tunne...
 
kaksik 17. märts 2012, kl 07.43
ei ole nagu mingit tõestust, et aju kahaneks tegeledes astroloogiaga, see vist ikka kaasasündinud probleem, et kahe kõrva vahel aju asemel õeluseuss.
 
issver 17. märts 2012, kl 08.43
öösel unetuna ;)))))))DDDDDD
kui palju peab olema tigedust, viha ja kurjust peast jalataaldadeni täis et isegi magada ei saa.
otsi endale töö, siis on tegevust. tööteraapia aitab. ega teiste raha lugemine olemist paremaks tee. leiad ehk endale kuti tööl kollektiivist.
 
ABC 17. märts 2012, kl 12.39
Sul oleks ühe korraliku "vihakepiga" suu kinni vaja panna - su eelmäng igaljuhul kannab vilja!
 
kaksik 17. märts 2012, kl 18.45
issver, kus sa nüüd seda viha, kurjust ja tigedust nägid?
 
Kaksikema 17. märts 2012, kl 20.58
Sul on täielik õigus lapsena, kui oled tugev inimene.
Olen ohh kui vana ja ikka teeristmikul, oma valitud tee ju. Aga kui sul on ema ja poeg, kes on nii vanad..... ja loodavad ainult minult abi saada?
Mälestused ja südamesoojus käsivad unustada üldse, kes ma ise olen ja miks ma töötan ainult oma kallite heaks?
Olen veel üks rumal kaksik, kes ei mõtle kunagi iseendale, sest kohusetunne on niiiiiii suur ja loomulikult armastus ka.
Truumaid inimesi ei ole, kui kaksikud, valelikkus lõpetab kõik suhted.
Kui keegi julgeb veel kaksikute kohta midagi halba öelda siis RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
 
Kaksik 17. märts 2012, kl 21.09
Sa riivasid oma mürgihambaga sügavalt kaksiku hinge, eikö????
 
post 18. märts 2012, kl 01.32
Kaksikud on ikka suht räme tähtkuju. Eriti mehed.
Naised on leebem versioon s.t otsest ohtu pole, sest nad on nii kaootilised.
Ma üritan muidu üle olla sellest tähtkuju teemast, aga et kui keegi on vastik, siis see on Kaksik. Kaalud, Veevalajad ja Amburid on minu jaoks pisut mõttetud. Kalad ülinaiivsed ja infantiilsed.
Mulle sobib Skorpion, Lõvi, Sõnn või Jäär. Vähkide vastu on mul piiritu austus - kõige armsamad ja raskemad mehed ;)
Neitsid on ka arusaamatud. Näiteks mina.
 
kaksik 18. märts 2012, kl 09.38
See, et sa Neitsi kaksikuid ei mõista või nendega sammu pidada ei jõua, ei tee neist veel rämedaid ja kaootilisi:)

Mitte ei saa nõus olla, et tähtkujust sõltub, kas inimene on vastik. Olen elus väga palju Lõvidega kokkupuutunud ja ainult üks oli vastik, otsast otsani alatu ja salakaval.

Kaksikud on üldjuhul väga truud, aga ainult tõepoolest juhul kui nad armastavad. Kaksikud ei andesta ka tavaliselt valetamist ja armastus lõppeb silmapilkselt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!