Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kuidas käitub armunud Veevalaja mees?
 
uudishimulik 23. september 2003, kl 19.48
Tere!

Küsimus laiale ringile? Kuidas väljendab ta oma tundeid? Kuidas sellises olukorras käitub, kas mõtleb oma sõnu tõsiselt? Mis on talle naiste juures tähtis? Kas ta on hea mees?
 
mhmh 23. september 2003, kl 20.09
Kogemus. Armunud-siis kiidab ennast ja osutab tähelepanu sellega, et ostab piletid või tuleb kohale liiga vara ootama-isegi kokkulepitust tund aega,pärast kui küsida, et kaua sa ootasid, siis teeb sellist nalja ja vastab: eilsest juba. Tembutab ja räägib palju.
 
ehh 23. september 2003, kl 21.26
minu veevalaja hoopis tõmbus endasse ja tegelikult sain teada tema tegelikest tunnetest kolm aastat hiljem ühel ootamatul vestlusel.
 
kaksik-naine vs veevalaja 23. september 2003, kl 22.55
Minul oli veevalaja mees. Suhte algstaadiumis oli sihuke hell ja hoolitsev ja isegi armukade, kuid ajapikku muutus kinniseks, ei hoolinud enam ja sealt ka vaikimised. Üldse ei ole veevalajad eriti tunnetest rääkijad. Igatahes läks see suhe lörri kuna ta ei viitsinud suhte nimel vaeva näha. Samas aga oli näha, et ta tahtis koos olla ja kui olime mingi aja lahus olnud siis tundis puudust. Üldiselt minul kui kaksikul oli väga raske temaga kohati kontakti saada kuna mina tahtsin palju rääkida ja maailmaasju arutada, tema aga ajas alati oma jonni ja alati pidi temal õigus jääma.. niiet ei olnud midagi nii meelelakkumine! Aga see on vaid minu arvamus. Üks asi on aga küll nende juures - veevalajad tahavad vabadust ja kui mingil hetkel hakata neid piirama, siis tõmbuvadki eemale. Ja nii nagu iga teinegi mees tahab ise naist jahtida, nii oli ka veevalajaga. Niiet kui tahad, et veevelaja-mees sind pikka aega oma kõrvale tahab, siis lase tal ise vaeva näha. Ära ole tema jaoks alati 100% olemas.
 
mer 24. september 2003, kl 10.07
nõustun 100% eelnevaga
 
Veevalaja / Mees 24. september 2003, kl 10.27
mina ei ole 100 % nõus
 
Sõnnipurikas 24. september 2003, kl 11.00
Aga kui kergelt tulevad tal üle huulte need "kolm kaunist sõna" (ei, mitte see "käi kähku ära" ;)? Ja kui ta on juba seda öelnud, kas siis on kõik tema meelest paigas, et ta on oma tunnetes kindel ja temakese tunnetes kindel? Sõnn on ju siuke, et kui ta juba ütleb, siis nii see on ja nii jääb, aga veevalaja?
Vabadust armastavad nad kohe kindlasti, siin ole kunagi üks tohutult hea kommentaar: VEEVALAJALE SOBIVAD VÄGA TUGEVATE NÄRVIDEGA JA KANNATLIKUD NAISED. TEISTSUGUSED POOVAD ENNAST VARSTI ÜLES.
Minu veevalaja pidi selle peale ennast ribadeks naerma ja tunnistas, et nii see on küll...
 
nutik 24. september 2003, kl 12.35
Veevalaja / Mees
mina ei ole 100 % nõus
mida sa siis omaks võtad ja mida lisaksid?
 
Veevalaja / Mees 24. september 2003, kl 13.23
esiteks - mina räägin tunnetest
maailmaasju arutada ? - aga palun, võin vestelda öö läbi kui vaja
mina jonnin ? - küsige mu armsama käest, minuarust on temal kogu aeg õigus..irw
loomulikult tahan ma teatud vabadust, aga kes ei tahaks ?
ja vaeva näha suhetes mulle meeldib ka

ning loomulikult pole elu minusugusega meelakkumine

aga see on samuti vaid minu arvamus :)
 
Vampiir 24. september 2003, kl 14.58
Minu mees on veevalaja ...paremat ja kallimat inimest pole mul enne olnud......ülimalt hoolitsev ja armas inimene.....ja kuigi öeldakse et veevalajad on suhte laguses endassetõmbunud ja omi tundeid välja ei näiota polnud temag aküll lugu selline....see oli armastus esimesest pilgist..ja nii on see siiani.....
 
puri 24. september 2003, kl 14.59
/Ära ole tema jaoks alati 100% olemas/
oi ei, otse vastupidi, sa pead tema jaoks 100% kogu aeg olemas olema
 
veevalaja n 24. september 2003, kl 17.09
Algul kiida oma kallikest veevalajat siis mine eemale, tule jälle tagasi ja küsi kus olid?
Kui eemaldub sinust siis lase tal ise tagasi tulla aga ole hea ja saada talle mess, et igatsed - ole tema jaoks olemas iga hetk kaugelt ja ilusateks hetkedeks aegajalt ja sa näed kuidas ta sind jumaldab. Luba olla tal vaba ja käitu ka temaga vabalt...
 
estella 24. september 2003, kl 23.13
Nõustun kaksikuga, ise olen ka kaksik ja peigmees veevalja. Ka meil on suhe selline nagu tema kirjeldas. Tunnete väljendamisest ei ole juttugi, tema oskab suhelda sõbralikult ja semulikult. ahh...vihale ajab kohe.
 
mari 25. september 2003, kl 14.09
kindlasti peab talle ütlema et igatsed teda,aga peale ei tohi mingil juhul käia,siis nad lähevad minema.aga nats kurba nägu peab küll tegema - samas jälle kaval olema!
 
mari 28. veebruar 2013, kl 00.21
Kurat, tundub jah tõsi olema. Midagi sügavat tunnetest juttu temast välja ei pressi mingit moodi. Aega on tal maailmalõpuni, et kiirusta kuhugi suhtes, tänu sellele tundub ka et suhe jääb vahepeal seisma või langeb sõbratasandile. Samas tohutult hea sõber ja armastaja samal ajal. Tõeline mees voodis ;)
 
oli ka 28. veebruar 2013, kl 10.57
Vaatas kõrvalt rohkem kui tavaliselt, võrdles teistega ja vaatas kuidas ma istun,a stun, liigun ja suhtlen ehkki olime ühes ruumis. Pärastpoole kui mina küsima läksin päris mitmeid koosviibimisi saali erinevates nurkades, et miks sa mind uurid, siis tema esimene küsimus oligi: kas sinu poole või minu poole. Ehmusin ja jätsin asja sinnapaika, tema siis hiljem võttis ühendust ja nii me jamasime pool aastat, aga jah, naised ja naised. Vaatamata, et armunud oli minusse, ei jätnud teda külmaks ka teised naised ja see suhe lagunes. Lihtsalt mina ei läindu neisse kohtadesse ühel päeval ,kus tema käib ja vv mees saab aru, kui asi on lõppenud.
 
oli ka 28. veebruar 2013, kl 14.51
See on 10 aastat vana teema, mida nalja!:)))))
 
Naine 28. veebruar 2013, kl 14.51
Mehelik on ainult nende väline hoiak, sees ei ole midagi mehelikku! Neile sobib noor ja naiivne , kogenematu naine ja kui see ka edasi areneb tuleb uue kogenematu vastu vahetada. Ei pea siin silmas kõiki selle tähemärgi mehi vaid 4 meest, keda olen kohanud sellest märgist.
 
kaalud 28. veebruar 2013, kl 18.23
Veevalajast jääb jah selline mulje, nagu ta kavatseks igavesti elada. Mõnikord tahaks küsida, millal tal siis aega on, kas järgmises elus või. Aga pole hullu, mul on ka aega küll.
 
Muumuu 23. aprill 2013, kl 13.47
Minu veevalaja on nagu härra dominant ja seelikukütt. Ei suuda mõista seda meest vist mitte kunagi.
 
XXX 24. aprill 2013, kl 16.03
Mul jälle sihuke probleem, et olen ise kõrvuni armunud ühte veevalaja mehesse ja nüüd vajaks kõikide veevalaja meeste nõu, et kuidas käituda või olla, et ka tema minusse sama kõrvuni ära armuks.
 
ads 24. aprill 2013, kl 18.21
Kui ta suga suhtleb ka, mitte et piilud kuskilt eemalt armunud pilguga, siis tee ennast huvitavaks. Ära lao ennast kohe lagedale, ära ole etteaimatav. Tee midagi, mida ta ei ootaks sinust. Ära ole kleepuv. Kui vaja ütle, et pole aega temaga tegeleda, sul on oma asi vaja enne ära ajada. Ärata ühesõnaga uudishimu. Filosofeeri religiooni võimatuse ning universumi asustatuse võimalikkuse üle.
 
XXX 25. aprill 2013, kl 08.34
Tänud ads! Suundun kohe filosoofia kogumike järgi.
 
minu kogemus 02. mai 2013, kl 11.36
vvd on tihti üksikud, sest nad ei oska suhet hoida. Nad on väga valivad ja parema lootuses jäävad heast naisest/mehest lihtsalt ilma. Nad on väga egoistlikud ja pikemas perspektiivis ei talu nad kedagi enda kõrval . Nende ego on liialt suur. vv mehed aina tiirlevad ühe naise juurest teise juurde ja vahetavad naisi kui sokke.No midagi peab neil peas viltu olema ju kui mitte ükski ei sobi . Nad lihtsalt ei oska teistega arvestada ja aktsepteerida teisi enda ümber. Neile oleks paras kumminukk, kes nende tahtmise järgi tegutseb ainult. Enamus vanapoisse ja vanatüdrukuid on muide ka veevalaja tähtkujust! nad küll sisimas väga tahavad suhet ja kedagi, kuid oma raske iseloomu tõttu ei tule see neil nii lihtsalt välja.
 
eelmisele 02. mai 2013, kl 13.03
10 punkti.
 
VVm 02. mai 2013, kl 15.44
Pihtas-põhjas, vanapoiss ma olen ja vanapoisiks ma jään. Ma lihtsalt ei kujuta ette oma elu kus ma pean inimest kuulama ja siis kui ei kuula mingil juhul, siis vaadatakse viltu peale, et ei hooli või on külm. Külmaks ma ennast ei nimetaks, aga olen õppinud, et ei ole mõtet inimestelt teatud asju kerjama minna, nagu tähelepanu ja hoolitsust, samamoodi ei oota ma, et teised minult midagi kerjaks, küllap see filosoofia on jätnud mulje nagu ma ei hooli, aga ma ei usu et see on tõsi. Ehk see nõuab oskust, et inimese sisse näha, täpselt nagu naeratavad inimesed pole alati õnnelikud, pole ka külma näoga veevalajad nii hoolimatud. Lihtsalt seda pannakse rohkem tähele, sest inimesed alati ootavad paremat ja ku pettuvad, siis mõeldakse igasugust saasta välja, et oma viha varjata.
 
<z< 02. mai 2013, kl 19.17
miks neid veevalajaid peab üldse nii väga tundma õppima, on ju teisi, kergemini mõistetavaid tähemärkidest mehi külluses. olgu vv-d rahulikult oma uhkes üksinduses lõpuni.
 
veevalajad ooh-oo! 02. mai 2013, kl 20.31
Teema küsimus oli "Kuidas käitub armunud Veevalaja mees?"

vastused on umbes: "Veevalaja on nii ja veevalaja on naa halb jne!"

See paraku ei olnud küsimus, totakad! Seda enam, et minule näiteks ei meeldi meessoost vähid ja lõvi naised..
aga oleks ma kordagi neid siin maha teinud.. kui mõni teema neist ongi! Miks ma peaks! Siit ka järeldus üldine, keegi vv on lihtsalt varbale astunud, südame murdnud vms ja omas maailmas edasi keksinud.. siis mingi inimene ei saa sellest üle lihtsalt ja kukub saastatama kõiki vvalajaid! Ma sain ka ühe vv neiu käest päris hästi ja valusalt, kuid ma pole isegi pahane..
Saage üle ükskord, jumal küll!
 
VVm 02. mai 2013, kl 21.56
Jah, miks nad nii suur jututeema on, mõttetud tegelased on veevalajad ju ometi!
 
kytitar 03. mai 2013, kl 16.01
Mu vv mehku tundub küllkohati külm, aga kui sa tunned seda inimest piisavalt, siis tead, et tegelikult ta tõesti armastab, hoolib ja hoiab. Alguses vb on skeptilised, aga sa pead andma aega neile ja mitte midagi peale suruma. nagu nt: räägime tunnetest.
Ma olen oma tohutult kannatamatu,aga ma tundsin miskit suhte alguses, et lihtsalt oota, küll tasub ära ja tasuski.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!