Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Amway?
 
vastus 02. august 2011, kl 10.12
Harald Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See on kõige hullem jama millesse ennast mässida!
> Hoidke nii kaugele kui võimalik.

Ja mis siis sind häirib?
 
matemaatik 22. august 2011, kl 09.55
Paistab, et see siin on matemaatikute foorum.
Siin Teile üks ülesanne.
L.O.C.™ Universaalne puhastusvedelik 1 l
Hulgihind: 6,33 €
lahjendada 9:1
Mitu liitrit lahust saab? Ja palju teeb see 1l hinnaks, 0,5l hind?
Kui 0,5l fairy maksab 0,98senti, siis kumb on odavam?
Kas endiselt marsid naiivse näoga poodi ja teed näo, et ostad odavamalt, kui seda saaks Amway poest?
 
Nonna 22. august 2011, kl 10.34
Müüa Amway duššigeelid nii tavaline kui niisutav, kumbki 400ml. Ei ole avatud.
Asun Mustamäel.
Mulle kingiti, aga mul on endal juba olemas.
 
Njaa 23. august 2011, kl 21.03
Ma millegi pärast ei usu, et need asjad nii looduslikud on :S
 
TEADJA 12. september 2011, kl 14.20
Kallid eelnenud kõnelejad!!!
Amway on nii seaduslik firma ,kui üldse olla saab.
Firma tegutseb maailmas juba üle 52 aastat ja üle 80 riigis
Amway on suurim "Unisefi" toetaja!
Amway koosmeetika on maailma 5 parima kosmeetika firma hulgas n.Estee Lauder,Lancome jne.
Kõrgkvaliteet on kindlasti tagatud ja toote mitte sobivuse korral 90 päeva jooksul (kussjuures toode võib olla isegi pooleldi kasutatud)on 100 % raha tagasi.
Tooteid ei ole testitud loomadel ja on vägagi ökoloogiliselt puhtad ja valmistatud väga valitud ja eriliselt kasvatatud ravimtaimedest ja kui te nüüd küsite ,et kust ma sellist infot saan ja tean ,siis vastan ,et tegelen Amwayga juba mõndaaega ja firma on nüüdsest Eestis vägagi sees ja lubatud,toodetel on eestikeelsed kasutusjuhendid ja kõik on lubatud ja legaalne,vot nii! JA VEEL! eI OLE VAJA TEISI INIMESI SEGADUSSE JA HIRMULE AJADA,ASSJADEST MILLEST ISE MIDAGI EI TEA ,VÕI ON KUSKILT NURGA TAGANT KELLELTKI KUULDUD! pALUN MINGE JA UURIGE ASJATUNDJATELT .või kodulehelt www.amway-estonia.com,nii,et tegemist on maailma ühe vingeima ja kuulsama firmaga,mis alles nüüd Eestisse jõuab ja koolitab oma kliente ja uusi partnereid erinevatel koolitustel ja tootetutvustustel igal nädalal ja mitu päeva nädalas.
 
mart 12. september 2011, kl 23.48
räägivad siin amway mugavusest.. minge puu taha. mina olen nii mugav, et kui mul miskit vaja, siis lähen poodi ja ostan mida vaja, mitte ei viitsi kodulehel uurida ja puurida ning siis 2 nädalat kaupa oodata... lasin ka kunagi end kahjuks ära rääkida ja liitusin süsteemiga. sain esimese tellimusega kastitäie mõttetut nodi ja pesuvahendeid, pooled siiani alles. kasutusmugavuse ja kvaliteediga nad just ei hiilga, nagu jutt oli..
jõudsin isegi peterburgis miskisel missal käia, mida reklaamiti seminari nime all. see kogemus oli šokk, mida minu organism ei kannata. amway fännid: elage oma elu ja ärge oma usku teistele peale suruge, õppige leppima eitava vastusega ja austage ligimese privaatsust!
 
Martin 17. oktoober 2011, kl 00.44
vaadake toodete kohta youtube ist http://www.youtube.com/user/AmwayHomeEurope
 
kasutaja 17. oktoober 2011, kl 01.00
Kallis Mart, Ma ei tea mida sa 2 nädalat ootasid aga mulle toodi kahe päevaga pakk koju. DPD tõi ja saatis sõnumi ka enne et pakk tuleb. Ja miks sa tellid seda nodi mida ei kasuta??????????

Kallis on naine kui sa talle käed ümber paned. Need tooted on siis odavad kui arvutada oskad. Kontsentraat 6,4euri milles saab 10l lahust, mis teeb 0,5l lahuse hinnaks 0,32 euri. Kas on poes mõni puhastusaine mis ei ole kahjuli maksab vähem?
 
Martin V 18. märts 2012, kl 23.04
Amway uus koduleht on avatud.

http://www.amway-estonia.com

ilus ju.
 
martin, lõpeta 19. märts 2012, kl 07.07
Töökaaslane õnnetu, et sidus ennast selle jamaga. Aga ega keegi ta käest raha vägisi ei võtnud, eks ikka ise ja oma lollusest.
Istub oma kauba otsas, keegi ei taha.
 
????? 19. märts 2012, kl 09.29
Amway ei kohusta inimesi ostma hunnikutes kaupa, mida ei kasuta. Võib osta ka ainult enda tarbeks.
Amway on eraettevõte USA s, kes pakub partnerlusvõimalust kõigile. Ta ei suuda vatutada kõigi inimeste eest, kes suudavad korraldada igasugust jama. See kui keegi sunnib teid ostma kaupasid, mida te ei soovi ja kui te ise ostate kaupasid, mida te ei soovi on see teie kahe probleem.

Käige ennem mõnel koolitusel ja KUULAKE ning proovige aru saada, mis seal räägitakse. Jah see on võimalus kõigile aga kõik ei tee seda, nagu iga asjaga siin maapeal. Jah see on töö ja kohati ka raske aga oskate nimetada mõnda ettevõtlusvormi, kus raha hakkab tulema peale ettevõtte avamist ja omanik istub diivanil. Tööd tuleb teha igal pool.
 
tooted head! 19. märts 2012, kl 09.50
mind on üritatud sinna meelitada juba pool aastat,,loengule mis maksab mulle 2E.
Mis toodetesse puutub siis näokreem ja näpesu vaht,,super,parimad mis olnud ka olemas artistry mask ..ka hea.Aga liiga kallid:( liituda ei soovi
 
jaah 19. märts 2012, kl 11.29
puhastusvahendite hinnad ok, aga kosmeetika on küll jube kallis jah.
 
he-he 21. märts 2012, kl 22.55
amway kosmeetikat saate osta mylook-ist funkhouseri nime alt. :) ise tellisin ka endale meigipaleti ja kulmuvärvi, kui kohale jõudis, siis selgus, et amway omad. :( oleks ma seda teadnud, siis poleks tellinud juba põhimõtte pärast. ei meeldi mulle see kyosaki kummardamine ja sektivärk. võib olla toodetel polegi midagi viga, kuid see firma ise on täielik... khm... ühesõnaga pettunud olin, et amway kaupa niimodi pähe määritakse
 
Olin 22. märts 2012, kl 00.16
sõprade juures saunas, kasutasime seal GNLD naha-ja ihuhooldusvahendeid. Ostsin kohe kaasa. Haruldane!
Minu jutu mõte on see, et pole tähtis kas võrgust või poest, tähtis on et kaup oleks mu nahale sobiv ja hea.
 
Amway 22. märts 2012, kl 10.43
Mina pakun teenust Amwayst tooteid tellida.

https://www.amway-estonia.com/

Kiidan isiklikult nõudepesuvahendeid ja pesuvahendeid.
Isiklik lemmik on just nõudepesuvedelik ja roostevabast terasest pesukäsnad.

Kel suuhügeen oluline siis sprei on kiitust väärt.

Lisainfot saab carolin.sild1@gmail.com
 
r 22. märts 2012, kl 14.49
tean inimesi kes sellega tegelevad. ega see ei olegi nii et liitud ja kohe hakkavad raha mäed tulema. nemad nägid vaeva ja päris tõsiselt elavad ainult sellest rahast. näiteks üks tuttav alustab tänu sellele oma päeva kuskil kell 11 päeval. on oma aja peremees. firma tegutseb eestis täiesti legaalselt muideks.
 
Mees 23 23. märts 2012, kl 15.44
Tere!
Kui on soovi üldse sellise asjaga tegeleda siis kõige turvalisem ja parima süsteemiga on forever living products. Amway on pettus,inimeste ära kasutamine.lolli möga ajamine, Mul üks tuttav on seal ja ta täitsa ära pööranud.
Tegelesin kunagi foreveriga ja seal on võimalik ka midagi teenida kui oled hakkaja.Minule see lihtsalt ei sobinud ,aga süsteem on aus.
 
- 26. märts 2012, kl 13.17
kasutaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kallis Mart, Ma ei tea mida sa 2 nädalat ootasid a
> ga mulle toodi kahe päevaga pakk koju. DPD tõi ja
> saatis sõnumi ka enne et pakk tuleb. Ja miks sa te
> llid seda nodi mida ei kasuta??????????
>
> Kal
> lis on naine kui sa talle käed ümber paned. Need t
> ooted on siis odavad kui arvutada oskad. Kontsentr
> aat 6,4euri milles saab 10l lahust, mis teeb 0,5l
> lahuse hinnaks 0,32 euri. Kas on poes mõni puhastu
> saine mis ei ole kahjuli maksab vähem?


Jah. Söögisooda, äädikas, puhas vesi ja lapp.
 
ettevõtja 05. aprill 2012, kl 23.58
Mees 23 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere!
> Kui on soovi üldse sellise asjaga tegeled
> a siis kõige turvalisem ja parima süsteemiga on fo
> rever living products. Amway on pettus,inimeste är
> a kasutamine.lolli möga ajamine, Mul üks tuttav on
> seal ja ta täitsa ära pööranud.
> Tegelesin kuna
> gi foreveriga ja seal on võimalik ka midagi teenid
> a kui oled hakkaja.Minule see lihtsalt ei sobinud
> ,aga süsteem on aus.


Tegeleda võib ka käsitööga ja kui seal on veel sellised inimesed kes ise sellist möga suust välja ajavad ja asjast midagi ei tea??? Lihtsalt imestama paneb.Amways on inimsed kes tahavad kas
1. tarbida
2. äri ehitada,
mitte lihtsalt "MIDAGI TEENIDA".
Ja äri ehitamiseks peab tegema tööd, ei piisa ainult hakkajaks olemisest.
 
illimar tikerpuu 06. aprill 2012, kl 07.58
siin on üks endine amway müügimees

http://www.youtube.com/watch?v=qFtJC9CqQ4c

päris lahe ja tõsi
 
Neh 06. aprill 2012, kl 22.26
Sel mehel juba nägu selline, et saab ka kirikus peksa.
Samas keegi ei ole kusagil ka väitnud, et kõik koostöös Amwayga rikkaks saavad. Eks tasub ikka ennem asjad selgeks teha, kui karjuma hakata. Kohe alguses kui selle ettevõtlusvormi vastu huvi tunda, tehakse selgeks, mis tööd tuleb teha, et midagi saama hakata.
Ja olgem ausad paljud inimesed alustavad igasuguseid asju, ülikoolid, oma ettevõtted, kaalulangetamine aasta alguses. Kas kõik lõpetavad oma ettevõtmised edukalt ja õnnestunult? Ei lõpeta ju?
Sama ka siin kui soovid läbi Amway raha saada, tuleb alguses palju õppida ja kõvasti tööd teha.
Või suudate te nimetada mõnd inimest, kes on diivanil vedeledes rikkaks saanud ja selle rikkuse ka säilitanud?
 
ei tea mida teha 07. mai 2012, kl 18.50
mis siis minuga juhtub kui liitun,,või midagi endale ostan? Ma tahaks osta siin mõned asjad jah see 12 euri moment päris hea hind liitumiseks?
 
Võimalus 08. mai 2012, kl 23.59
Mitte midagi muud ei juhtu kui saad omale kodulehekülje, kust saab tellida endale tooteid. Võimalusi on erinevaid. Leidub igale sobiv. Kui on huvi saada mail ja ma aitan.
 
ma küsin 09. mai 2012, kl 08.01
Olen näinud aastaid oma töökaaslast-amwaylast. Aastaid sebis ta Poola vahet, rikkus oli saabumas. Nüüd saab oma "asjad" kusagilt Eestis. Jookseb kottidega palgapäevade ajal mööda asutusi ja isegi koole.
Miks küll ta aastate pikkuse sebimise järel ikka nädal enne palgapäeva toiduraha laenab?
 
Võimalus 09. mai 2012, kl 11.22
Kõik oleneb kuidas sebida. Kas inimene on õpetatav.
Võib võtta väga erinevaid valdkondi, kus toimetab palju inimesi, osad saavad rikkaks ja neid saadab edu, osad sebivad ja sebivad ja midagi ei juhtu. Täpselt sama on ka selles ettevõtluses. Küsimus ongi selles, kas inimene on nõus õppima ja muutuma ja tegema midagi teistmoodi? Millegipärast enamus ei ole nõus oma tegevusi ümber hindama ja teistmoodi toimetama.
 
bla,bla,bla 11. mai 2012, kl 19.44
bla,bla,bla - liituge, ostke, tooge oma raha siia ja kui midagi vastu ei saa, siis ise olete lollid ja süüdi. Huvitav, miks keegi pole veel kuulnud kohalikest Amway miljonäridest? Kõik eestlased on laisad ja lollid?
 
Need kes siin... 22. mai 2012, kl 00.17
...kirjutavad teile, et EI, Ei ja veelkord EI-kuulake neid ja mõelge oma peaga. Ärge kuulake AMway inimesi, nad pole päris normaalsedm nagu Spinglo jne. Googeldage inglise keeles ja lugege, saate aru, millega tegu...

Et raisata oma elu ja aega sellise asja peale...kes rumal ostab teie käest...peate veenma inimesi liituma...

Tobeduse tipp on see!
 
KATRIN 07. juuni 2012, kl 01.38
Võttke kalkulaator kätte ja arvutage. Näide: 10 inimest hakkab amwayga tegelema. Igaüks leiab 3 inimest, nimetame neid harudeks, need omakorda kolm, ongi juba 90 inimest, korrutage see veel 3-ga jne. Siit saab näha juba, et korralikult teenida on võimalik ainult käputäiel inimestel. Lihtne arvutus ja terve eesti peaks ainult amwayd tarbima. Suur osa selle alaga tegelejad on töömesilased, kes teenivad ladvikule tulu. Nii on ka muude aladega, kõigil pole lihtsalt puht füüsiliselt võimalik mingit märkimisväärset tulu teenida. Keegi peab ju musta töö ka ära tegema ja nii see on igal pool. Enne kui liitud eesmaärgiga rikkaks saada, mõtle kas suudad enda alla sellise võrgu luua, mõtled, et mis seal ikka leida 3 inimest enda alla ja need omakorda 3.Aga kas see on ikka nii lihtne, Terve eestimaa ei hakka ju seda amwayd tarbima ja oleks ka väga igav. Mõelge reaallselt, siis pole ka pettumist pärast. Enamus inimesi siin maamunal ongi töömesilased, kes käputäiele mammunat teenivad.
 
... 07. juuni 2012, kl 10.17
Eks Amwayga ongi nii, et igaüks jääb kinni enda tasemele. Võin avaldada saladuse, et väga paljud liituvad Amwayga sellepärast, et nad ei taha muud kui tarbida neid tooteid. Ja nad ongi rahul oma toodetega ja mingit raha taga ei aja. Sama süsteemi kautab näiteks SElver saate ostude eest punket ja kunagi midagi tagasi. Sama süsteemi kasutavad mõningat telefonifirmad, too 10 sõpra ja saad midagi tasuta. See toimib igal pool.
Ja kui vähegi süüvida asjasee, siis need kes tahavad ka raha saada lähevad edasi EEstist välja. Eesti on küll väikene aga maailm on suur. Süsteem on toiminud 50 a ja järjets kasvab. Nii et mõtetu on ju väita, et see ei tööta. Kelle jaoks toimib ja kelle jaoks mitte on igaühe enda teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!