Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
eeleelmisele 16. oktoober 2013, kl 12.56
parajad eneseimetlejad on kass ja laiming siin kokku saanud,panevad tarka, on nii ilusad ja edukad, et mine metsa. kui kõik on juba mängu läbi näinud, siis jääb neile alles veel teineteise ees lipitsemine.
 
Kõutsile ja nüüd ka Laimingule 16. oktoober 2013, kl 12.58
Mind tembeldasti seekord salvajaks, kuigi ma ei tahtnud ega ka omast arust kedagi ei salvanud. Tundsin vaid huvi kõutsil laialt käes oleva aja vastu ja tunnistan ausalt, selle üle tunnen suurt kadedust, sest mina püüan oma 10000 eurose müügi juures, kus ma kõvasti oigan, ka naisteka foorumisse pilku visata, kuid kirjutamiseks aega napib.

Tervitan teid mõlemaid, nii tfc-d, kui ka Laimingut.
 
irw 16. oktoober 2013, kl 13.10
 
urineeriv vesihiir 16. oktoober 2013, kl 13.54
ausalt, enam ei suuda, lihtsalt tahaks seksi - head, tulist ja pikka!
siiani olen püüdnud igati "siivsalt" käituda, olen vaba naine ja valin.. aga enam EI SUUDA, vajan MEEST
Cat, oled Mees või ....
 
That fat cat 16. oktoober 2013, kl 13.54
Mida Sa müüd, ja milline on Sinu kliendiportfell? .s.t kas on probleemsed eneseimetlejad või normaalsed asjalikud tegijad, kes ei püüa igat senti alla kaubelda vaid maksavad hea asja eest ka head hinda /mis tähendab omakorda et neile peab ka tõesti head asja müüma.../
 
That fat cat 16. oktoober 2013, kl 13.55
Mulle ei meeldi kuldne vihm, kuigi teatud nõrkused on minulgi...
 
ablas hiireke 16. oktoober 2013, kl 16.29
Räägi meile, tahaks kangesti teada ;)))
 
Laiming 16. oktoober 2013, kl 17.51
Kuldne vihm, Rääkiv õunapuu, luksuv ja kutsuv ahjuke... Nagu muinasjutus, vanas ja heas...
Nüüd tuleb ringi vaadata veel, et kus see pikkade hammastega vana naine on, kes sulle selle voihma organiseerib?
 
That fat cat 16. oktoober 2013, kl 23.25
Kes palju teab jääb ruttu vanaks..võiks rääkida küll, aga mul on sel ajal suu ja silmad kinni teibitud..
 
ablas hiireke 17. oktoober 2013, kl 09.02
teibitud? hmm, ma eelistaks siidsalli. kui vananemine annab ka tarkust juurde, siis pole mul selle vastu midagi
 
That fat cat 17. oktoober 2013, kl 10.27
Siidsall on ümber käte ja...
Mis sest tarkusest enam, kui silm ei seleta ja kuulmine nõrgavõitu ning meeled nürid ja töntsid..
 
ablas hiireke 17. oktoober 2013, kl 11.15
Just, ablas hiireke jookseb siidsalliga ümber kõutsi käppade.... ja ükshetk avastab kõuts end siruli tõmmatuna :))))
 
That fat cat 17. oktoober 2013, kl 12.03
ja mis siis edasi..? hakkan sundkorras juustu sööma ?
 
ennustus 17. oktoober 2013, kl 12.06
hiireke kastreerib su ära, vaat mis edasi saab!
 
ablas hiireke 17. oktoober 2013, kl 13.00
siis hakkab hiireke sul seljas võrgutustantsu lööma ehk siis erootiline massaas, mida sa nii väga igatsed
 
arvamus II 17. oktoober 2013, kl 13.03
jah, kastreerib, sest cat´ist pole ju asja.
Siin üks pissiv vesihiir ka küsis ja seekord lausa otse välja, et kas saab või ei saa nik.. aga kass ei einud sellest väljagi.
Saaks ma ise kassi asemele astuda, teksin seda vesihiirega meeleldi :)
 
ablas hiireke 17. oktoober 2013, kl 14.41
kes ütles, et kiireke on seksi peal väljas? tulin ikka kõutsi raha ja tervise järele, hinge on keegi juba eelnevalt pihta pannud
 
That fat cat 17. oktoober 2013, kl 15.32
Raha ja tervise saad, aga alles pärast seksi..tasuta lõunaid pole olemas..
 
arvamus II 17. oktoober 2013, kl 15.36
no näed, ablas hiireke, sina võid olla väljas mille peal tahes, sinu käest ei küsi keegi, kui märkamatult oledki kõutsi kotid taha saanud :))
 
ablas hiireke 17. oktoober 2013, kl 16.34
nõus! aga kõigepealt mängime kassi ja hiirt, niiet püüa mind kinni ;))
 
That fat cat 17. oktoober 2013, kl 22.02
OK, ma teen siis näo, et magan ja hoian suu pärani..
 
ablas hiireke 18. oktoober 2013, kl 08.59
ahvatlev ettepanek sul kõuts. Ära ainult unusta, et sa oled endiselt siidsalliga kinni seotud. ja ma võin teha sinuga mis iganes ma soovin
 
That fat cat 18. oktoober 2013, kl 09.06
Mul on siidsalli all hiirelõks peidus,
 
ablas hiireke 18. oktoober 2013, kl 09.23
Loodetavasti ei röövi see lõks mu hinge vaid pisut väärikust :)
 
That fat cat 18. oktoober 2013, kl 09.34
Oleneb, kummast rohkem kahju on..
 
ablas hiireke 18. oktoober 2013, kl 09.45
kõuts, valgusta mind, mida sa hakkad peale hiirega kes on saba pidi sinu lõksu kinni jäänud?
 
That fat cat 18. oktoober 2013, kl 09.49
Nutan oma hinge järgi nii kaua kui hiir on uppunud.
 
That fat cat 18. oktoober 2013, kl 09.56
Vau, liba on hakand juba normaalset teksti panema...
 
That fat cat 18. oktoober 2013, kl 09.57
Mida ma peale hakkan, ? see on juba selline, valgustkartvam teema, eks esmalt imetlen..
 
ablas hiireke 18. oktoober 2013, kl 09.58
tead kõuts, sul ei tule su hing meeldegi kui ma seelikusaba su lõksust välja üritan vingerdada, nii et seelik seljast tuleb ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!