Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
That fat cat 31. oktoober 2013, kl 12.30
Lugesin aeglaselt ja kolm korda, sain aru kah..vist,
 
sobib siia loomateemasse 31. oktoober 2013, kl 13.06
Kohtuvad kaks sõbrannat: "Kuidas läheb?"
"Halvasti! Tundub, et minust võib saada zoofiil."
???
"Noh, kuigi ma tean, et kõik mehed on sead, tahaks siiski hirmsasti mõnega neist magada..."
 
tiibadega kurat 31. oktoober 2013, kl 16.04
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.17.
 
Ingel, endine Ingel 02. november 2013, kl 17.54
Inglike ei ole mingi papist poiss...
Rebiks liha suurest tükist nii, et kõrvad rasvased, on söönud lusikaga kõigiga ühest kausist ja rüübanud tõrrest veini peale, ja hea kui Gabrielgi kaugel poleks... ;DD

ja mingit hõbekandikul peenestatud pudi ei eelda. Ilm mind näinud nii paljajalu, kamassides, plätudes, olen liikunud nii soos kui metsas, maganud nii kuuseokstel telgis kui luitel madratsiga, ei põlga ka ülirasket kvaliteetset voodit satäänist linadega... Kandnud nii minikostüümi koos 3 meetri ehtsate pärlitega, naeratanud ja teinud silmi terve vajaliku õhtu... aga ei mingit neegrikuningale läbimälutud toitu hõbekandikul...

Lihtsalt, krt, tahaks selles "pimedas toas", milles liigun, tule põlema panna, näha, et kui suur on, kas saab pea kuklasse ja selja sirgu ajada või milline see ruum üldse on... siis jäävad ära ka liikumisel teravate nurkade otsa põrkumisest laiad sinikad ja nurkadest saadud muhud... ja muidugi oleks hea näha, kes minuga seal ruumis veel aega veedab - et KES ta on.... vot nii väikesed mu soovid ongi...

Ja lottest tuntud maailma enda all keeramine, et kuhugi jõuda, on ju hea...
 
soovitus 02. november 2013, kl 17.58
täna pole mõtet rohkem peale võtta.
 
That fat cat 02. november 2013, kl 18.35
Mis vahe on optimistist ja pessimistist abielunaise vahel...? Optimistlik abielunaine veel ei usu ja pessimistlik abielunaine enam ei usu..

*süüdake küünlad, täna tullakse vaatama, kuidas teil läinud on..
 
Ingel, endine Ingel 03. november 2013, kl 17.50
Jah, käisid vaatamas ja asju selgitamas..., et mis tuba ja kus asub ja kes sees on.... ;D

Ja ei võta rohkem peale, alla ikka. :DDD
 
That fat cat 03. november 2013, kl 20.47
Keegi siin kusagil vingus, et mul on vilets muusikamaitse...
http://www.youtube.com/watch?v=_lJiwKskTlE
 
to That fat cat 03. november 2013, kl 20.51
Kuula teviseks, kui meeldib:)
 
ablas hiireke 03. november 2013, kl 21.44
härra kõuts, kas su veinikeldris sampanja riiul ka on?
 
That fat cat 03. november 2013, kl 21.53
on, aga sinna pääseb vaid eriloaga..
 
tiibadega kurat 03. november 2013, kl 22.07
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.18.
 
ohjummel 03. november 2013, kl 22.14
jälle need lolliklubikad möllavad!
 
Ingel, endine Ingel 04. november 2013, kl 08.15
Just, ei leia - isegi ei tea, kas GOELRO plaan on sinnani jõudnud, kuhu ma sisse sumatasin ja uks läks ka suure pauguga ja vedruga seljataga kinni...

Pole küll kass, aga saadaks selle vastuse kuradile.
realistlik abielunaine ongi realistlik: teab, kust tuleb obadus ja millal ja kellelt ja oskab selleks ajaks ja sinna kohta kilbi orgunnida, soovitavalt amortisaatoritega, siis jäävad küünarnukid ka edaspidi alles... Aga realistlik abielunaine oskab ka ise endaga hakkama saada, muretseb vaid niipalju lapsi, kui üksinda suudab üles kasvatada ja omale tuleviku kindlustada, et on olema snii vahendid kui ka võimalused ellu jääda. ;D
Ja ta oskab armastada, probleemitult.
 
ablas hiireke 04. november 2013, kl 10.05
kuidas eriluba omastada, altkäemaksuga?
 
That fat cat 04. november 2013, kl 10.59
Mul on põhimõtteliselt kaks valikut - rahas või natuuras, kätte maksta pole mõtet, niriseb sõrmede vahelt välja..
 
ja 04. november 2013, kl 11.09
arvad, et pääsed kättemaksust? ei sa pääse, läheb aega palju läheb, oma osa saad kätte!
 
Ingel, endine Ingel 04. november 2013, kl 11.14
Jahh, saatusel ja bumerangil on üks autor. ;D
 
ja 04. november 2013, kl 11.25
sina "ingel" pane oma klapp kinni, sinuga ei räägitud! "kass" saab oma jao niikuinii.
 
??? 04. november 2013, kl 11.40
Klapp kinni?
Mis asjad need veel on ja kui vanad seda slängi kasutavad? 6-7 klass?
Kuule, ´mine tee vahetunnis nurgataga suitsu, või kabista plikasid, kui tõsine igavus käes...
 
That fat cat 04. november 2013, kl 15.29
Ms saan niiehknaa oma jao kätte, vahet pole, aga senikaua tuleb elada....
 
tiibadega kurat 04. november 2013, kl 21.38
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.19.
 
ablas hiireke 04. november 2013, kl 21.39
deem, ma jään alati oma jaost ilma
 
tiibadega kurat 04. november 2013, kl 21.48
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.19.
 
That fat cat 04. november 2013, kl 23.26
Kõik saavad lõpuks oma jao, tuleb ainult ilusti järjekorras seista...
 
täitsa blond 04. november 2013, kl 23.47
Mida või keda jagatakse?
 
That fat cat 05. november 2013, kl 07.50
Musta südametunnistust ja hämaraid fantaasiaid..
 
kehva iseloomuga tulehark 05. november 2013, kl 08.21
Ma mõtlesin ka, et võtan järjekorda. Aga nüüd ma ei teagi, pakutavat jagub mul endalagi. Aga samas - more is more :D
 
Ingel, endine Ingel 05. november 2013, kl 09.32
Et salle ja mune sajab või taevast...
Sealt tuleb muudki: sügisel vihma, talvel lund (kui veab), kevadel lõhnu ja sooja, suvel lummust ja sooje öid. Tihti ka sodi, soppa ja lahkhelisid, mille asukohta ja algupära sa mittttte kuidagi ei suuda koju ajada, no üldse ei suuda ja ei adu, kust ja miks ja milleks see toimub... Ja siis mingil hetkel naeratab maailm taevast sulle taas ja saabuvad nii kevad, kui suvi ja uus sügis ja uus talv ja kõik, mis teavast tuleb ongi see mis taevast tuleb... tore!
Ja sellistel hetkedel ja ajal mõtled tihit, et juhuseid ei ole olemas ja keegi lehvitab seal tiibu - tore...
 
ablas hiireke 05. november 2013, kl 10.58
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Musta südametunnistust ja hämaraid fantaasiaid..


See kõlab nagu mardisandi ööjooks.
Ma lootsin küll sampanja jagu saada...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!