Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ma ei tahagi tutvuda
 
Täitsa Blond 03. november 2014, kl 17.08
Jummal, aga mehed ju ka ei ole nõus iga pakutavaga.
Nad isegi ei reageeri ligi 50-se naise tutvumiskuulutuse peale.
Valeta end 10 a nooremaks ja mehed jooksevad riistad püsti selle sama naise pikali.
Ps. enda kogemus:)
 
:)) 03. november 2014, kl 17.26
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Bond, äkki vaataks reaalselt selle n46 üle või kel
> legi teise "enesekiituri",... saad kohe teada, jää
> b kripeldama v mitte.
>
> Jumala eest, ma ei mõ
> elnud praegu ennast.


vbl vaatas ja sellepõhjal räägibki?
 
n46 03. november 2014, kl 17.28
ikka märgumise teema ka. Bond proovib mäluaugus ja kaine peaga, aga ikka ei tõuse ja Punabi-onu juurde ka nagu imelik minna. ametlik impotentsi diagnoos paneks egole kabelimatsu, millest toibumiseks ei piisaks ka klassitäiest kiimas gümnasistidest.
Senza la Donnal on siit kambast vast kõige rohkem lootust naisele saada. vähemalt tunnistab, et näeb 20 aastat vanem välja ja ei jõllita silmaklappidega eeslina pingsalt ainult naise sünniaastat.

punapea, ma loovutaks kerge südamega miss Delfi krooni sinule. pole probleemi. isegi kui sa pole Sharon Stone'i, Salma Hayeki, Catherine Zeta-Jonesi või Megan Foxi kloon. ainult ei oska sind kuidagiviisi ette kujutada. sensitiivivõimed on kehvavõitu.
 
to n46 03. november 2014, kl 17.31
loe blondi kirjeldust,saadki punapeast pildi ette.
 
n46 03. november 2014, kl 17.41
millist blondi kirjeldust? et blond ja valetab end 10 aastat nooremaks. see viimane nipp toimib muide väga tõhusalt. meestele meeldib uskuda, et neist huvitub 25-aastane naine. kui pärast selgubki, et tegelikult on mõned aastad vanem, näiteks 40, pole stseeni tehtud. tuleb välja, et siiski välimus loeb, mitte number.
 
to n46 03. november 2014, kl 17.45
Täitsa Blond
03. november 2014, kl 10.44
Registreerus: 5 kuud tagasi
Postitusi: 788

Punapea on mind siin värvikalt kirjeldanud, kuidas ta mind oma vaimusilmis näeb.
Mulle kangastub pilt sellisest punapeast, nagu on vene sõjafilmides Göringi "pruudid"....kenad, sihvakad, sirge seljaga, aga tapvalt jäise pilguga ja hirmuäratava naeruga seal, kus teised nutaksid:)

n46,sa rääkisid vahepeal teise punapeaga,kes pole pooltki nii õel,kui see õige;)
 
Senza la Donna 03. november 2014, kl 18.23
to n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------


> n46,sa
> rääkisid vahepeal teise punapeaga,kes pole pooltki
> nii õel,kui see õige;)


Õel või mitte, seda ei oska öelda, aga ta vähemalt on naine, mitte alakepituse käes kannatav foorumitroll.
(Pildilt vaadates tundus küll selline leebemapoolsem olevat, aga see oli ka ammu, kui tal veel julgus tutvuda oli)
 
Täitsa Bond 03. november 2014, kl 18.34
Rahu, rahu, ei piira mind siin keegi ja ka ise ei tea seda tegevat-see pole siiski tutvumise koht vaid puhtalt teraapia, et kas taolise asjaga/vastavalt inimeste mõtetele, on üldse mõtet tegeleda. Ega ikka pole küll, kui 4kümpine naine on pmst sůdamest solvunud, kui isegi virtuaalselt ei taheta tema ihus võlusid näha. On põhjust iga hommik tänada kedagi kõikvõimast kusagil, et ta ei lasnud mul taolise kõrval ärgata:-)
 
n46 03. november 2014, kl 19.31
kumminaise kõrval ärkamises on kindlasti boonuseid, Bond. ei pea põdema, et naine rahuldamata jäi. keegi pesemata hammaste ja sokihaisu üle ka ei virise. ei pea paanitsema, et naisel üleöö best before läbi saab, peale 39-ndat sünnipäeva näiteks. elu nagu till. keda kotib, et väike.
 
Täitsa Bond 03. november 2014, kl 19.50
N46 fantaasia on muidugi hea, aga kole seksistlik. Ei tea, kas see noor täkk on tal ka vaid pildil ja ise hommikul ärkab tühjade patareidega vibraatorite keskel, pidades neile noomiva monoloogi väikestest nokudest?
 
n46 03. november 2014, kl 20.44
vahel hommikul veel vaatan oma täkku ja uniste silmadega näen, et tal on kolm jalga aga kolmas jalg on see kõige tähtsam ehk vembo, mille pärast ma teda veel oma tallis hoian.
 
kypsetar 03. november 2014, kl 22.01
Ei ole solvunud. Ei südamest, ei kopsust ega maksast:)
 
kle 04. november 2014, kl 00.37
sa eelmine liba n46 puhud ikka täiega p.aska. oma arust paned ilget huumorit vist.
 
n46 04. november 2014, kl 10.29
jõudu libadele, kloonidele ja muidu klounidele.
aga pildile jään tavaliselt ikka mina oma suures edevuses. täkk rahuldub fotograafi austava rolliga. kui sul tema vastu mingi personaalne huvi, Bond, võin sulle ta riistast panoraamfoto saata, pühendusega. väikse tasu eest muidugi.

kumminaisejutt polnud tegelikult fantaasiana mõeldud. on karm reaalsus, et ka kõige pandavam tibi saab ühel hetkel 39. seega muudab mehe impotendiks ja kuulub väljavahetamisele nagu amortiseerunud rehv. raske on ju sel moel püsivat suhet luua.
kumminaisel on teisigi boonuseid. ei jää rasedaks, ei nõua alimente ega tampoone. laseb igasse auku panna ja ei tee stseene kui tassid koju teise suuremate tissidega kumminuku.
 
päevapäike 04. november 2014, kl 10.38
Nii kaua, kui meil - neljakümnestel poolkõdunenud naistel - veel sõpru, tuttavaid, lähedasi on, kes on nõus meiega suhtlema, pole küll vähimatki põhjust vaielda siinsete meestega oma väljanägemise teemadel. Kui just väga igav pole...
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 10.59
Kui just pole väga igav..või on siis need sõbrad, tuttavad ammu surnuks räägitud keskealise naise võludest ja on hoopis surmigavm see elu võlu, mis kedagi ei koti.
Keegi siin ütles väga sügavad sõnad ja need olid, et sama mehe kõrval vanaks jäänud naise võlud on siiski midagi muud kui avastada teiste meeste kõrval vanaks jäänud naise ilu. Nii ka on ja austatud prouad ärgu pangu pahaks, kui see naeruväärseks tehakse. Etalon on n46, tehke järele, saab nalja vähemalt. Ja riista pildid ehk hoiab omale edaspidisteks mõtisklusteks, et kelle peale tegelikult mehel kõvaks läks ja kas see ikkanvõis olla netis end üles kiitev juba väsinud naine:-)

Ikka austusega, küürakas, kiilakas, invaliid ja suguvõimetu, täiesti mõttetu Teie bond:-)
 
Täitsa Blond 04. november 2014, kl 11.16
Bond, musi...ära võta südamesse mingite delfimooride kiunu, kes said reaalselt spermat nuusutada eelmisel sajandil.
Kuula parem mind....mina küll usun, et siin on koos juba elu näinud supertäkud....ilusad, siilisoenguga, vähemalt 180 pikad, kaal on pikkus cm-s+10 kg, sportlikud, jämeda kaelaga, haritud, edukad, rikkad, puhtad, hästilõhnavad, mittesuitsetavad, säravvalgete hammastega, võimsa riistvaraga ja tugevalt hellade kätega, mis oskavad naise nirvaanasse viia....ja muidugi ühe põleva pilguga naise põlvini märjaks ajada:)

Ja sina, Bond....sina oled lisaks eelnevale veel paaripäevase habemega tumedatverd, musta siilisoenguga ja sisemuseni lõikavate tumedate silmadega hurmur....

...ja päev võib alata:)

Ps. Palun ärge mulle kõik korraga kirjutage, ma ei jaksa vastata. Saatke parem alustuseks enda pilt, kes end siin kirjelduses ära tundis.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 04.11.2014 11.37.
 
Sid 04. november 2014, kl 11.23
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kuula parem mind....mina küll
> usun, et siin on koos juba elu näinud supertäkud...
> .ilusad, siilisoenguga, vähemalt 180 pikad, kaal
> on pikkus cm-s+10 kg, sportlikud, jämeda kaelaga,
> haritud, edukad, rikkad, puhtad, hästilõhnavad, mi
> ttesuitsetavad, säravvalgete hammastega, võimsa ri
> istvaraga ja tugevalt hellade kätega, mis oskavad
> naise nirvaanasse viia.

No kussa nüüd mind nii hästi kirjeldada oskasid :DD


Aga unistada ikka võid, tegelikus elus pole ju parameetritel tähtsust, peaasi, et "keemia" on. Eks sa ise muidugi tea paremini, kogemus sul ju suurem. ;)
 
n46 04. november 2014, kl 11.26
peale suuremaid seiklemisi ongi vahel igav elu tore. nautida pisikeste globaalselt tähtsusetute asjadega tegelemist ja virtuaalseid sõnelusi. suguvõimetute kilpkonnade ja muude loomadega. see ei tähenda, et igav oleks.
Bondile kindlasti pakuks sõnulseletamatut rahuldust kui täkul järsku enam ei tõusekski mitu korda ööpäevas oma märakese peale. aga pean sind kurvastama. niipea ta impotendikluppi sulle seltskonda pakkuma ei tule. jätkab hoopis mõnusat vananemist oma mära kõrval. eks ole kummaline ja ebaõiglane, et ka täkud vananevad.

Bond, räägi nüüd ausalt, kuidas selle kumminukuga lood olid, mille ema sulle jõuluks kinkis? kas tõesti oli garantiiaeg vähem kui 40 aastat?
http://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/erootikapoemuuja-sugiseselt-nukker-toopaev-mida-teha-kui-kumminuku-jaoks-raha-ei-jatku.d?id=70075399
 
priscilla 04. november 2014, kl 11.28
aru ma ei saa, miks peab anonüümses foorumis end pidevalt tõestama täiesti tundmatutele trollidele?!
 
n46 04. november 2014, kl 11.31
Blond kindlasti juba tegeleb ummistunud postkasti tühjendamisega ja imetleb Bondi trikoopiltide seeriat.
aga kustotsast see siilisoeng(iuuuuu) ilus on?? muidu kirjeldasid küll nagu minu täkku. oled teda kohanud äkki?
 
Täitsa Blond 04. november 2014, kl 11.31
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>> No kussa nüüd mind nii hästi kirjeldada oskasid :DD
>
> Aga unistada ikka võid, tegelikus elus pol
> e ju parameetritel tähtsust, peaasi, et "keemia" o
> n. Eks sa ise muidugi tea paremini, kogemus sul ju
> suurem. ;)

Senza, see pole unistus, vaid reaalsus seni, kuni keegi pole seda ümber lükanud.
Kui delfimeeste endi latt nii kõrgel on, siis on loogiline järeldus, et nad ise ka nõretama võtvad hurmurid on, onju?:)
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 11.32
Blond,

Lollakas oled või? Lõpeta vähemalt mõnuainete tarbimine tööajast!
 
Täitsa Blond 04. november 2014, kl 11.34
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blond kindlasti juba tegeleb ummistunud postkasti
> tühjendamisega ja imetleb Bondi trikoopiltide seer
> iat.
> aga kustotsast see siilisoeng(iuuuuu) ilus
> on?? muidu kirjeldasid küll nagu minu täkku. oled
> teda kohanud äkki?

Võib ka pikem karvkate peas olla, ...ka rinnal, käsivartel, jalasäärtel ja ....peenike karvane jutt, mis suundub nabast allapoole, kus võib jätkuda ka naturaalsel kujul...:)

kle n46, su täkul on kindlasti üks samasugune sõber ka...ütle edasi, mina olen nõus:)))



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 04.11.2014 11.51.
 
Täitsa Blond 04. november 2014, kl 11.36
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blond,
>
> Lollakas oled või? Lõpeta vähemalt m
> õnuainete tarbimine tööajast!

Mis nüüd, kullake....sa poelgi selline vää? Sa tapsid mu unistuse:(
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 11.39
N46,

Et millest peaksin kirjutama? Kuidas minu elu ka muudmoodi mõeldav pole, kui koguaeg kiimasena end kuhugi vastu nühkida?
Saad aru, mul on siiralt pohhui sellest, kui pandav oled või pole! Umbes sama ükskõik, kui vabariigi poliitikast.
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 11.39
no kui sellised numpsikud oleksid tutvumas, siis ma isegi kaaluksin tutvumist, kasvõi uudishimust.
 
Täitsa Blond 04. november 2014, kl 11.42
...unustasin, võib ka tumedatverd kiilakas olla, aga kael peab jäme olema, siin ma allahindlust ei tee.

pr kadakajupp, miks nii pessimistlik?...siin ainult sellised nupsiktäkud ongi:)
 
priscilla 04. november 2014, kl 11.42
bond

kas sa oled 20ndates?
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 11.43
Blond,

Uuri Senza käest, milline. Tema juba teab, sest ta domineerivaim isiksuseomadus on hallid juuksed:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!