Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ma ei tahagi tutvuda
 
ahzooloog 29. oktoober 2014, kl 07.56
noh, kas nagu uss, vaal, krokodill?:D ma olen ausalt parema meelega siga, õigemini sihuke põrsake, kui krokodill:D
 
punapea 29. oktoober 2014, kl 08.08
ahzooloog, see ei ole ju inimese tegelik mina, kui ta seksipuuduses vaevleb ja tupekuulid ainsad lohutajad. inimene püüab varjata oma tegelikku olemust, mis paraku nagu tupekuulid seelikusaba alt välja paistavad ja vahel ka kolksudes maha kukuvad, kui põlved märjad:D kui tegelik olemus oleks, siis toimiks ta umbes samamoodi nagu see n46, häbenemata oma saamahimu. aga ei, mutike üritab näida vaatakale sobivana, iseendaks aga jääda ei julge. miks sa ahzooloog ise näieks keskealist prouat aidata ei suuda? oled see kirjeldatud kirjanikuhärra ehk?:D
 
ahzooloog 29. oktoober 2014, kl 08.13
ehmmn..noh, jah, mulle on küll öeldud, et mul täitsa on kirjanduslikku potentsiaali, aga ma vist siiski ei ole see:D
 
n46 29. oktoober 2014, kl 09.59
minu täkk ise mainis mulle enne tutvust , et ta on täkk. tema on kinnitanud seda oma tegudega voodis, saunas ja veel kord voodis.
 
Täitsa Blond 29. oktoober 2014, kl 10.35
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mahlakad heietused. eheda elunaise jutt. ja pole ü
> ldse imestada, et see kõik päädis poole noorema me
> he leidmisega. mulle meeldivad inimesed, kes jääva
> d lõpuni endaks ega häbene oma tõelist olemust. vä
> hemalt ei inise pidevas seksipuuduses ega kergita
> avalikult seelikusaba, et esitleda oma tupekuule:D

No näed, n46 tegi kõikide tuju heaks, isegi sinu oma, aga siis tuli meelde Blond oma kuulidega ja ...:)
Vat, keegi siin juba ütles, see ongi minu tõeline olemus.
Ma imetlen n46 ja tahaksin olla ise samasugune muretult lendleja ja kõik delfimehed järjest ära proovida, aga kahjuks ma pole....olemus, noh.
Loodan ilma proovimata täkuni jõuda ja siis...:)
Mis puutub kuulidesse, siis pole sa ikka nende otstarbest aru saanud, räägi palju tahad.
Aga sinu ärritamiseks sobivad nad suurepäraselt:D

n46, kui aega saad, lase aga memuaaridega edasi:))
Siinkohal ei õhuta ma avalikustamist ja meeste tillipidi rahva ette tirimist.
 
Täitsa Blond 29. oktoober 2014, kl 10.57
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siis toimiks ta umbes samamoodi nagu see n46, häbenemata
> oma saamahimu. aga ei, mutike üritab näida vaatak
> ale sobivana, iseendaks aga jääda ei julge.

krt, ajasid mind keema, ...mina ei häbene üldse oma saamahimu, aga iga tölliga ma seda ei rahulda, vaid ootan oma täku ära.
Ei hakka oma sugueluga siin lehvitama, aga kaasatundmiseks pole ka hetkel põhjust:)

Hea sõna, täkk....parem kui see "Õige":)))
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 11.08
irw, mis kätš... mis nende ruunade pärast ikka sahmida :D.

/nii, päev kirjas, kui õhtul kellamees tibusid lugema tuleb./
 
Täitsa Blond 29. oktoober 2014, kl 11.20
Just, kadakajupp!
...huvitav on see, et neid male-meritähti siin nii palju liigub, aga süüdistavad muudkui naisi. Ei viitsiks mina voodis üksi taidlema hakata, kui vastasest maadlejat pole.
Aga ise otsivad võimekat naist, loe v õ i m e k a t hästi irooniliselt:)
Peaks vist kah foorumit vahetama, ei tahaks küll sihukese otsa sattuda.
Kle, n46....ütle veelkord, kus foorumis neid täkke pakutaksegi?:D
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 11.29
blond - ma pole paranoiline ega muud, aga n46 tundub olevat kellegi kirjandusliku katsetuse alias, stiil on lihtsalt selline. aga otsitakse mitte ainult võimekat, vaid mingit kindlat ideaali, nagu "joonistatud naist" noh.
 
Täitsa Bond 29. oktoober 2014, kl 12.21
Helen,

Eks päevi ole igasuguseid. Täna ei taha, sest eile nt kohtusid minusuguse nässakaga siit, mõtled, et mehed sellised ongi..ja homme, nähes kusagil sulle meeldivaid mehi, teed uue teema Helena nime alt. Et ikka hullult tahaks tutvuda ja suudelda, tunda kellegi käsi end hoidmas, pigistamas:-)
 
Täitsa Blond 29. oktoober 2014, kl 12.52
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> blond - ma pole paranoiline ega muud, aga n46 tund
> ub olevat kellegi kirjandusliku katsetuse alias, s
> tiil on lihtsalt selline. aga otsitakse mitte ainu
> lt võimekat, vaid mingit kindlat ideaali, nagu "jo
> onistatud naist" noh.

Enda tutvumise kogemustele tuginedes võin mehed kahte lehte jagada...
Ühed teavad täpselt keda ja mida tahavad, kohe nõuavad mõõte, pilti, lemmikpoose ja üksikasjalikku kirjeldust pesust kuni püksisoenguni välja ja kui sobib, minnakse alles jutugu edasi.

Teine liik mehi on nõus juba peale kolmandat kirjarida kasvõi südaööl mulle autoga järgi sõitma ning lubavad maad ja taevad kokku.
Ma olen siis ikka öelnud, et ....ega see ei sega, et ma nats pehmeke olen, nohh 120 kilo:)
Ei segavat...Mulle tundub, et meeleheitel mehi on tunduvalt rohkem kui meeleheitel naisi.

Mina suhtlen vaid esimese variandiga. See teine variant oleks nagu olümpiavõit jooksus, kus ainukese osalejana tikk-kontsadel finiši poole hööritan.
 
Oskar 29. oktoober 2014, kl 12.56
Olen fucker ja alfaisane. Ükski naine pole piisavalt hea.
Ma ei viitsi ühegi naise veidrustega harjuda.
No jaa, olen tutvunud küll, aga enamus on pehmelt öeldes alla igasugust arvestust. Ei lepi mingi hädapärase variandiga :)
Tean jah, et olen vales rubriigis, aga siin on hea ennast välja elada.
On siin veel selliseid nagu mina? Huvi pärast küsin..
 
Täitsa Blond 29. oktoober 2014, kl 13.00
Vastan ise, nad on ise liiga tagasihoidlikud vastamaks...siin ainult sellised mehed ongi.
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 13.01
ma ei oskagi sedasi katalogiseerida, liiga erinevad on vist..ahjaa, kirjaoskamatud on klass omaette, aga mõistetavatel põhjustel ei olegi võimalik nendega suhelda.
sellistega "pesu peab olema pitsiline ja juuksed x-värvi, muidu ei sobi" ma ka ei suuda suhelda. jätab kuidagi piiratud mulje. loomulikult võivad ja ongi eelistused, aga sellisena tunduvad need justkui reeglistik ning reegleid ma ei salli - mitte selles kontekstis.
kui ma nüüd kirjutades mõtisklesin, siis kõige kobedamad on olnud abielus mehed ;D.
 
Täitsa Blond 29. oktoober 2014, kl 13.10
kadakajupp
Kusjuures need nõudlikud mehed on olnud üsna paindlikud,... vanus, juuksevärv ja kiloke siia-sinna pole üldse probleem, nagu see siin foorumimeestel on.
Tähtsam on üldine olemus, atraktiivsus ja kuhu need kilod kehal paigutunud on, aga rinna- puusa olemasolu ja siredad sääred on kohustuslikud.
Abielumehed on kobedad küll, aga mingite ketikoertega ma ei suhtle.
 
Senza la Donna 29. oktoober 2014, kl 13.18
Hea teada, et ei pea siinsete naistega tutvuma. Pärast saad veel enda kohta jumal-teab-mida teada.
Aga jah, mina küll oma tutvumiste faasis siin naiste hulgas midagi erilist ei kohanud, ainult üks ahistaja, paar kolm ülekaalulist kontorimammit ja ülejäänud oleks sobivuse korral isegi tutvutavad olnud. :)
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 13.19
mul vist ongi õnnestunud tutvuda mingis mõttes ebasobivate isenditega. selliseid sentimeetrinatse pole õnneks kohanud või siis olen need eos välistanud :D.
aga hetkel sobin ma siia teemasse suurepäraselt.
 
Täitsa Bond 29. oktoober 2014, kl 13.20
Daamid..turgutage ennast millegi magusaga pisut, ehk läheb tuju paremaks ja ka need esimesed mehed julgevad otsa vaadata:-)
 
Täitsa Bond 29. oktoober 2014, kl 13.24
Senza,

aga kust tead, et siia mõni uus ja vähe optimistlikum, sobivam tutvuja ei või tekkida? Las need ülejäänud rõkkavad kooris koos oma dirigendi, n46 või mõne sarnasega, mul küll pohhui:-)
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 13.25
ma ei söö magusat juba aastaid, väka.. (ok, tumedat šokolaadi, kord aastas umbes). aga tuju on niigi päris ok, lihtsalt ei viitsi enam selle tutvumisega sahmida, ausalt..
 
Helen 29. oktoober 2014, kl 13.32
to Täitsa Bond
Siit pole küll kellegagi tutvunud.
Ja logish, et ma oma pärisnimega siin ei esine.
 
Täitsa Bond 29. oktoober 2014, kl 13.32
Kui ei viici, siis ei, arumaisaa, kas selle korduv kinnitamine siin on vajalik teistele või endale?
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 13.40
vahest on vajalik tõesti, see on siis ennetav teadaanne. ja hetkel tuli see teemas jutuks, kes ja kuidas ning kellega tutvub/on tutvunud.
 
Täitsa Blond 29. oktoober 2014, kl 13.45
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Daamid..turgutage ennast millegi magusaga pisut, e
> hk läheb tuju paremaks ja ka need esimesed mehed j
> ulgevad otsa vaadata:-)


Millised esimesed?
Miks peaks tahtma meest, kes ei julge otsagi vaadata....mis sellisega voodis teha?
Tahan meest, kes on nii julge, kellele mina ei julge otsa vaadata....alguses.
 
Täitsa Bond 29. oktoober 2014, kl 13.45
Ennetav teadaanne?? Kellele, milleks?? Kujutad ette, et oled lennujaam ja tuhanded ootavad või? Kummaline, pole nagu pähegi tulnud, et võiks tekkida tahtmine tutvuda mõnega, kes räägib nagu et: mobiiltelefon,millele te helistate, on kas..
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 13.49
see, et sinul pole mõned asjad pähe tulnud, ei tähenda, et teistel samuti on. ja milleks sa ise oma sedasorti soovi vist juba.. (lugemine läks mul ammu sassi) sajandat korda kinnitad? kui minu steitment sind kuidagi isiklikult riivas, siis vabandust - muul juhul on selline ülereageerimine üsna kummastav :).
 
Täitsa Bond 29. oktoober 2014, kl 13.49
Blond,

Sul on 12.52 nagu kahte liiki mehed olemas, kes nagu kõik tahaksid. Sind. Otsid mingit kolmandat liiki veel juurde või?
 
Senza la Donna 29. oktoober 2014, kl 13.51
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Senza,
>
> aga kust tead, et siia mõni uus ja vähe
> optimistlikum, sobivam tutvuja ei või tekkida?
> Las need ülejäänud rõkkavad kooris koos oma dirig
> endi, n46 või mõne sarnasega, mul küll pohhui:-)

Tegelikult on siin isegi mitu (noort?) kena naist tekkinud, aga ma ei ole polügaam. Mulle piisab mu oma silmarõõmust küll ja küll.
 
Täitsa Blond 29. oktoober 2014, kl 13.53
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blond,
>
> Sul on 12.52 nagu kahte liiki mehed
> olemas, kes nagu kõik tahaksid. Sind. Otsid mingit
> kolmandat liiki veel juurde või?


Just....otsin esimese liigi alaliiki, keda mina ka tahan.
 
Täitsa Bond 29. oktoober 2014, kl 13.53
Blablablaal. Ok, minupoolest võite nüüd kasvõi n46 tutvuda ja eesti mehi maha teha enda tuntud ihatuses:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!