Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ma ei tahagi tutvuda
 
punapea 02. november 2014, kl 13.08
mansion ghost, mis sinuga juhtunud on!? mingi aeg kirjutasid, et kuni 10 a noorem naine oleks sulle sobilik, siis lisasid, et´-2a noorem oleks ideaalne. nüüd põlgad nad kõik ära. ai-ai, ära muutu kibedaks vanameheks... või on minu väide siiski õige, et 50+ mees enam vanemaid kui 26 aastaseid ei vaata:DDD
mansion ghost 02. november 2014, kl 13.14
´kadakajupp´, üks asi on omavanune naine, kes on OMA ja aastaid üheskoos küpsenud. Hoopis miski muu on jälle vaba kekutis, kes arvab, et on igale mehele vastupandamatu ja ülima õnne kehastus.
 
Täitsa Blond 02. november 2014, kl 13.16
Mis oleks pühapäeva hommik ilma teieta...lürbi aga mõnuga kohvi ja loe, kuidas armsad teekaaslased üksteisele kenasti ütlevad:)
Net on lausa imeteraaapia...tänu sellele pääseb mõni koduloom jalahoobist, laps sõimust, kaasa irinast ja kassapidaja teie kogunenud hingesolgist.

punapea, minu meelest oli see nagu eile, kui ma sinu vanune olin....küll ikka aeg lendab kiiresti:)
...eriti hullusti laastab tigedus...ohhjah:)

Kummitus kah sitasti maganud...tead, mis sa passid seal kuskil kolkas, kus laudanaised odava kataloogikosmeetikaga su silmailu rikuvad. Tule parem Tallinna, siin võtavad kaunid 4kympised sul mõistuse:)
No kasvõi punapeagi....ilus, sile ja naturaalne, milles ma üldse ei kahtlegi muide.
 
kadakajupp 02. november 2014, kl 13.21
no ära üldista, majavaim. kindlasti on selliseid kekutisi igas vanuses, ka meessoost. kui sulle teatud vanusegrupp ei meeldi või misiganes omadused naise juures, siis keegi ei sunni sind nendega suhtlema. aga milleks see infantiilne väkitamine siin? said mõne "kortsus mammi" käest korvi või?
mansion ghost 02. november 2014, kl 13.22
´punapea´ on terane tüdruk :) Kõik on endine, ei mingit muutust. Miks peaksin jahtima oma tütre vanuseid tibisid? Kuidagi ehmatav. Aga samas jään ka seisukohale, et omavanuse naise keha pole enam midagi, mis tekitaks vastupandamatut iha.
 
Täitsa Blond 02. november 2014, kl 13.40
Ohh kummitus, kummitus....raske südamega pean sulle ütlema, et kui sa ei jaksa enam ühe hingetõmbega üheksandale korrusele joosta, ega siis trepp selles süüdi pole:)
mansion ghost 02. november 2014, kl 13.49
Füüsiliselt suudan pea kõike, mida 20 aasta eest. Ühe hooga üheksandalegi jõuaks :)
Aga ma saan aru ka allegooriast.
Kui trepp üheksandale näeb kahtlane välja, õõtsub ja nagiseb kurjakuulutavalt, ei mõtlegi üheksanda korruse peale.
 
Täitsa Blond 02. november 2014, kl 14.04
Jah, kummitus...isegi nagisev ja logisev trepp üheksandale on ohutum kui et sa heas usus arvad suutvat 25-ndale korrusele ühe hinge tõmbega joosta.
Süda ei pruugi sellele järsule koormusele vastu pidada :)
mansion ghost 02. november 2014, kl 14.10
Oih! Juba 25 korrust, alles oli 9.
Muideks, olen elanud ka üheksandal korrusel ja lift oli enamuse ajast remondis ;)
 
KniksMarihen 02. november 2014, kl 14.19
Oh vaim, vaim!
Sinu lause: ... et omavanuse naise keha pole enam midagi, mis tekitaks vastupandamatut iha ...
Loomulikult pole selles vanuses keha enam 20-/+.
Kas pean kahtlema hakkama, et oled kohanud vaid kehasid, mis vajavad triikrauda?
mansion ghost 02. november 2014, kl 14.30
Kummitus ei käi vanaprouasid alasti kiskumas veendumaks, kui koledad või kenad nad välja näevad. :)
Enamasti pole seal vaadata midagi.
 
KniksMarihen 02. november 2014, kl 14.33
Aitäh sõna eest - enamasti!
Järelikult, ka sina lõid kahtlema ;)
 
Täitsa Blond 02. november 2014, kl 14.40
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oih! Juba 25 korrust, alles oli 9.
> Muideks, ol
> en elanud ka üheksandal korrusel ja lift oli enamu
> se ajast remondis ;)


Kummitusele peab hakkama nüüd kah allegooriat lahti seletama?:)
9.korrus= sinuealine "mutt" ja 25. korrus= ihaldatud siledanahaline näitsik, kes on teile sama kättesaamatu kui mulle....eee, ahh ei ütle parem.

Aga jah, mehed...mõni 40-ne "mutt" paneb endast poole nooremale pika puuga ära ja mõni mees kaotaks igaveseks oma riistaseisu, kui saaks teada, kui vana naisega ta tegelikult voodis hullus:)
mansion ghost 02. november 2014, kl 14.48
Häda selles, et kummitus teab - kahekümneviiendal ei oota teda keegi ega miski.

"Aga jah, mehed...mõni 40-ne "mutt" paneb endast poole nooremale pika puuga ära ja mõni mees kaotaks igaveseks oma riistaseisu, kui saaks teada, kui vana naisega ta tegelikult voodis hullus:)"

Tõesti! Ega jah, sugakt pole veel põhjus tutvumiseks. Kiired ja moodsad ajad, milleks pisiasjad.
 
KniksMarihen 02. november 2014, kl 14.48
 
Senza la Donna 02. november 2014, kl 16.28
Leidsid ka teema, mille üle arutleda - närtsinud kehad.:D
Loomulikult inimese keha vananeb, aga milline ta 40+ ja 50+ välja näeb, on siiski inimese enda teha. Kui pole sportimist jätnud ja toitumine on tervislik ning päikse/solaariumiga ei ole liialdatud, siis on ka 50+ veel keha täiesti kena vaadata ja ka seksuaalselt erutav. Ausalt öeldes ei vahi ma ebameeldivaid kehasid, mind nad ei sega ega loomulikult eruta ka, seega suhtun neutraalselt. Õnneks on minu intiimsemat laadi sõbrannade sekka sattunud saledad ja sportlikud naised, seega ei saa ma öelda, et omavanused naised ei erutaks. :) Aga keha kehaks, kooseluks on tähtsad hoopis teised asjad (kuigi ma saan ka aru meestest, kes paksuks õginud naise kodust välja viskavad).
 
kadakajupp 02. november 2014, kl 16.31
iroonia seisneb selles, et närtsinud kehasid halvustavad samasuguste nätsinud kehade omanikud.
 
mmm 02. november 2014, kl 16.42
...kes on öäkkk nii väljast kui seest.
 
selgus käes 03. november 2014, kl 04.26
Kas see on meie Senza-Tom-Talib? https://lh6.googleusercontent.com/-rUXOMBbMgXY/VFUHTm6jUII/AAAAAAAAAH0/FoFNbQYwlfQ/s372-no/You%2B%26%2BMe%2B-%2B08.2014%2B028.JPG
 
Senza la Donna 03. november 2014, kl 06.25
Ma ei kannaks roosat nii hästi välja :)
 
kas Senza la Donna on 03. november 2014, kl 08.04
Tomi ema ja Alu seaduslik abikaasa?
 
teadja 03. november 2014, kl 08.43
sa siis ei teagi vää? ta on ju irooniapõõsa ja Pert vere esiklaps.
 
Senza la Donna 03. november 2014, kl 10.06
Senza la Donna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei kannaks roosat nii hästi välja :)


Tegelikult mõtlesin ma ise ka nii, aga eks elul on ikka üllatusi varuks ;)

*privaatsete piltide levitamine pole just parim tava.
 
n46 03. november 2014, kl 10.21
kõik on valikute ja ebaõnne küsimus. sinu voodisse satuvad saledad ja sportlikud omavanused naised. samas Bondi ja Kummituse orbiidil tiirlevad eranditult ebaerutavad närtsinud vaalad. karma kättemaks äkki?
"lõtv ja hall kosmeetikast vaevatud nahk, vormitu keha jne."
hirmus kohe, et siinsed naistespetsid on nagu
peletisemagnetid. üks hea ütlemine on, et sarnane tõmbab sarnast...
minu täkk peab tähtsaks nii sisu kui vormi. õnneks teda veel potentsiprobleemid ei vaeva. siiani näeb taolises vaalas veel näpitavat näkki.
http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?id=23758301&size=l&album_id=391417

Senza la Donna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Kui pole sportimist jätnud ja toitumi
> ne on tervislik ning päikse/solaariumiga ei ole li
> ialdatud, siis on ka 50+ veel keha täiesti kena va
> adata ja ka seksuaalselt erutav. Ausalt öeldes ei
> vahi ma ebameeldivaid kehasid, mind nad ei sega eg
> a loomulikult eruta ka, seega suhtun neutraalselt.
> Õnneks on minu intiimsemat laadi sõbrannade sekka
> sattunud saledad ja sportlikud naised, seega ei s
> aa ma öelda, et omavanused naised ei erutaks. :) A
> ga keha kehaks, kooseluks on tähtsad hoopis teised
> asjad (kuigi ma saan ka aru meestest, kes paksuks
> õginud naise kodust välja viskavad).
 
punapea 03. november 2014, kl 10.33
tubli, n46! nüüd peaks küll selle koha pealt suu kinni olema neil meestel, kes peavad meievanuseid mitteatraktiivseks. väga hea näed välja, peaaegu sama hea kui mina:DDD super!
 
Täitsa Blond 03. november 2014, kl 10.44
Punapea on mind siin värvikalt kirjeldanud, kuidas ta mind oma vaimusilmis näeb.
Mulle kangastub pilt sellisest punapeast, nagu on vene sõjafilmides Göringi "pruudid"....kenad, sihvakad, sirge seljaga, aga tapvalt jäise pilguga ja hirmuäratava naeruga seal, kus teised nutaksid:)
 
punapea 03. november 2014, kl 10.47
blond, ei ole mina sind kirjeldanud mitte kuidagi. kui midagi kirjeldanud olengi, siis sinu kaunitest sõnadest järeldusi teinud. nii et rahune maha ja joo näiteks suhkruvett!:DD
 
ahzooloog 03. november 2014, kl 10.50
väike klõmakas konjakit rahustab paremini kui suhkruvesi.
 
Täitsa Blond 03. november 2014, kl 10.52
klge, jätke oma suhkruvesi ja konjak, ...seks võtab kõik pinged maha.
 
ahzooloog 03. november 2014, kl 10.54
õigust räägid, õigust räägid....aga konjak on mõnikord lihtsamalt ja odavamalt kättesaadavam:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!