Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
suurimad hirmud netitutvumisel!
 
n46 22. detsember 2014, kl 14.09
mida veel,
kas tõesti õnnestus sul müstiline naistemagnet shrek oma silmaga üle vaadata? igatahes tore, et ätid vahel hooldekodust välja värske õhu kätte seiklema ka lastakse.
 
mnjahhh 22. detsember 2014, kl 14.14
muidugi tore, et neil arvutit lubatakse kasutada, see aitab neil sotsiaalselt aktiivne olla aga miks valetada, sellest ei saa küll aru. Oled 70-ole, elad hooldekodus-ela.
 
targutav punapea 22. detsember 2014, kl 16.01
miks nii vanad üldse tutvuvad? mida nad suhtelt ootavad? 50+ peaks juba tutvumiseast väljas olema. kui enne seda tutvuda ei taibanud, siis nii vana inimesega pole mitte midagi peale hakata, ja ei viitsiks keegi kellegi veidrustega harjuda.
ja kui nad kenasti tutvustest eemale hoiaksid, siis ehk jääks paljudel see tutvumishirm ära:D
 
kadakajupp 22. detsember 2014, kl 16.36
jah, nii vanad rumalad inimesed ei tohiks isegi süüa, juua ega magada, parem oleks üldse ealine genotsiid teha. mis nad siis elavad nii kaua. kui viiekümnendaks eluaastaks pole ise märganud kalmistule kobida, siis peaks neid pisut ergutama...
mansion ghost 22. detsember 2014, kl 16.43
´kadakajupp´, hea inimene, ära võta seda nii hinge kuigi targutise ütlemises on terake kibedat tõtt.
 
kadakajupp 22. detsember 2014, kl 16.46
ei võta, lubasin endale pisut sarkastilist leksikat. aga milline see terake on, äkki ütled mulle rumalale ka? vahest ehk see viimane lause? aga seegi poolik tõde ju.
 
to n46 22. detsember 2014, kl 16.50
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mida veel,
> kas tõesti õnnestus sul müstiline na
> istemagnet shrek oma silmaga üle vaadata? igatahes
> tore, et ätid vahel hooldekodust välja värske õhu
> kätte seiklema ka lastakse.

Shrek ehk alu pole mingi naistemagnet vaid tavaline internetis elav töllmokk, keda su sõbranna Agnes vahepeal magatas, nii et infot tema kohta võid tema madratsilt küsida.
 
targutav punapea 22. detsember 2014, kl 17.27
kadaks, ma ei kirjutanud et rumalad: - vanad lihtsalt:P
mansion ghost, sina oled erand:DD
 
kadakajupp 22. detsember 2014, kl 17.51
oehh, et siis vanus või vanadus on nagu puue või? helistan isale ja ütlen, et unustagu ära oma silmarõõmuga teatriskäimised ja muu, sest mis nii vanadega ikka peale hakata, veidrused veel pealekauba :).

tegelikult, punapea - igas vanuses võib ja saab tutvuda, tutvutaksegi. igasuguseid ekstsesse tuleb ette ka nooremate puhul. see kui paar kroonilises kõhuvalus või luuvalus vaevlevat vingukotti siin ähivad, pole mingi näitaja.

/nüüd on kaks võimalust, ma olen kas loll või optimist... ee, kolmas variant, et mõlemat :D/
 
Täitsa Blond 22. detsember 2014, kl 18.09
Vanadusel on üks eelis nooruse ees....selle "sees" olles polegi asi nii hull, kui eemalseisjatele tundub.
Armumist juhivad ikka samad hormoonid, mis 15 a-lt, mehe kallistus on ikka sama hea ja seks kordades parem kui päris alguses.
Ainuke puudus on, et valik jääb järjest kesisemaks.
Mis noorte (40-ste?) mõtteviisi puutub, siis tunnen pigem kaasa...mõelge, mitu aastat kellelgi veel "inimväärset" elu elada on jäänud?
 
kadakajupp 22. detsember 2014, kl 18.12
näe igas puuduses selle voorusi ja elu on ilusam. :).
 
Täitsa Blond 22. detsember 2014, kl 18.28
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 05.06.2015 00.59.
 
n46 23. detsember 2014, kl 13.34
just, mida noorem inimene, seda suurem vanadusehirm. oli mul kunagi piltilus klassiõde, kes teatas 16-aastaselt täie tõsidusega, et kui 30 saab, teeb enesetapu- nii vanalt pole ju elul mingit mõtet enam.
seks....see läheb jah miskipärast aina paremaks, mängulisemaks. 2-kümbiselt ikka sada häda- isegi libestiga valus ja ebamugav, igasugused kompleksid ja valehäbid ja orgasmist polnud aimugi.
valiku kesisus või rikkalikkus sõltub ikka ainult sinu enda kehtestatud reeglitest. keegi ei keela noort täkku nautida kui ise mingeid pseudoprobleeme välja mõtlema ei hakka. kadeda naabrinaise, mõne vinguva delfitaadi või muude kõrvaltkiibitsejate ohkimist ei tasu tähele panna- elad ju ainult ühe korra.

Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vanadusel on üks eelis nooruse ees....selle "sees"
> olles polegi asi nii hull, kui eemalseisjatele tu
> ndub.
> Armumist juhivad ikka samad hormoonid, mi
> s 15 a-lt, mehe kallistus on ikka sama hea ja seks
> kordades parem kui päris alguses.
> Ainuke puudu
> s on, et valik jääb järjest kesisemaks.

kadakajupp,
et noorus on voorus ja keskealisus nagu puue või?
 
kadakajupp 23. detsember 2014, kl 13.40
ei, sedasi ma ei mõelnud - asi on pigem suhtumises, kes mida peab vooruseks, kes puuduseks. ehk siis mitte keskenduda millegile ebameeldivale, vaid meeldivale. ja neid mõlemaid aspekte leidub igas vanusegrupis.
mansion ghost 23. detsember 2014, kl 14.06
´targutav punapea´
"kadaks, ma ei kirjutanud et rumalad: - vanad lihtsalt:P
mansion ghost, sina oled erand:DD"

:D) Midaiganes Sa sellega ei mõelnud.
 
targutav punapea 23. detsember 2014, kl 16.18
mansion ghost, seda mõtlesin, et sina pole ei vana ega rumal. sry, kui segaselt välja kukkus - jõuluaeg ja härras meeleolu teeb peast soojaks:DD
 
n46 24. detsember 2014, kl 19.14
küll on hea, et siin veel teisigi iginoori viiekümbiseid ajuhiiglasi papisid ringi tatsab- shrek ei pea end vähemasti üksildasena tundma.
mansion ghost 24. detsember 2014, kl 19.27
Viiekümpine taat võib omale kõike lubada ;)
Kui tahab, ajab verinoori siresääri taga, teadmata isegi milleks. Kui tahab konutab üksikuna ja toriseb, et maailm on hukas. Võib lõputult otsida, olles unustanud mida otsib. Kõik võimalused sisukaks ajaviiteks...
 
Küsimus 24. detsember 2014, kl 21.01
Mansion, tahtsingi küsida, et kas Sa ise veel tead või mäletad, mida otsid? Või mis Sinu südame veel kiiremalt põksuma paneb?
mansion ghost 24. detsember 2014, kl 21.27
Ikka tean ja mäletan ;) aga üha enam kahtlen kas mul seda otsitavat ikka vaja on. Aga otsimine iseenesest paneb vere liikuma, kui lähedale ma otsitavale jõuan.
 
Nimetu 24. detsember 2014, kl 22.23
Kus oskab üks mees asjalikult arutleda ja seda kirja panna. Armu või ära:)
mansion ghost 24. detsember 2014, kl 23.19
"Armu või ära:)"

See võib kahjustada Teie vaimset tervist.
Konsulteerige asjatundjatega.
 
2kümmend9 25. detsember 2014, kl 11.29
Mõnus hommikune lugemine :) Sul N46 on päris asjalikud mõtted!
 
n55 25. detsember 2014, kl 12.06
kunagi ammu-ammu, vbl 20+/- kavatsesin 38-selt otsad anda, kusjuures päris tõsiselt. Kui tegelikult nii vanaks sain, ega lambist surra ei õnnestunud. Pealegi, avastasin, et polnud senise eluga suutnud kuigipalju head ära teha.
Nüüd võtan iga aastat kui pealekauba, üle tellimuse antut ja püüan midagigi head endast maha jätta. Kas keegi selle ka üles korjab, näitab tulevik. Elagem esialgu edasi.
 
2kümmend9 25. detsember 2014, kl 13.51
Vb ainult tervislike piinade pärast, aga muud põhjust ma ei näe, miks üks inimene võiks endale käe külge panna.. aga see selleks, pühad on ja olgem rõõmsad! Kauneid hetki sulle n55!! :)
 
Täitsa Shrek 25. detsember 2014, kl 15.01
Vaatasin kah igavusest siia südamlikku teemasse. Näe, isegi minust on juttu. Olen vist kuulus nüüd. Mitte heas valguses muidugi, palju hullemas enam ei saagi. Aga hirmudest räägite. Tutvumisel ja peale seda. Mul hirme just pole, aga väike mure on küll, kui ikka veel vahel kohtud ja tutvud mõne naisega. Et kui juhtud kohtama mõne meeldivaga, kes on hea kaaslane, ilusa naeratusega, naiselik ja seksikas, aga selle kõige taga on vaid üks äärmiselt silmakirjalik ja vastiku iseloomuga idioot. Nagu näiteks selle teema algataja ja veel mõned koerad, kes huupi kaasa lahmivad. Ju olen neile kohtumisest või millestki veel ära öelnud, põhjusega. Mingi sellise vaenu taga ei saa lihtsalt midagi muud olla. Kui siis, ehk mingi paranoia või üldse inimeste, meeste vihkamine.

Kena jõulupüha sellegipoolest!
 
Vahet pole 25. detsember 2014, kl 15.06
Egas tõesti kõik naised ole ühesugused eksole.
 
n46 25. detsember 2014, kl 20.26
shreki raugematu fantaasialend loob kaasfoorumlastest omapäraseid kujutluspilte nagu ikka.
irooniline on, et mu praegune mees puutus kõigepealt foorumis kokku just selle "vastiku iseloomuga idioodiga", kes siin aeg-ajalt auru välja laskmas käib. temale mõjus see piisavalt intrigeerivalt, et jõuda ka ilusa naeratuse ja seksikuseni-ehk meeldiva reaalsuseni.
ei mäleta, et keegi kunagi oleks kohtumisest ära öelnud. mehi kah ei vihka- milleks see hea olekski? poksija ei pea ju poksikoti vastu viha kandma. järelikult on mingi muu põhjus upsakate taatide kallal norimiseks- väike lõbu ja huumor, tiba maailmaparandust sekka.
nii et lase lõdvaks ja ära võta isiklikult, shrek. jõulupühad ikka veel kestavad? pühi siis ise ka.

Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Et kui juhtud kohtama mõne meeldivaga, kes on
> hea kaaslane, ilusa naeratusega, naiselik ja seksi
> kas, aga selle kõige taga on vaid üks äärmiselt si
> lmakirjalik ja vastiku iseloomuga idioot. Nagu näi
> teks selle teema algataja ja veel mõned koerad, ke
> s huupi kaasa lahmivad. Ju olen neile kohtumisest
> või millestki veel ära öelnud, põhjusega.
> Kena jõulupüha sellegipoo
> lest!


kummitus,
jahiinstinkt hääbub meestel kõige viimasena? et isegi kui pole otsest füüsilist tungi ja hingelist vajadust, peetakse võimalusel jahti.
 
n46 29. detsember 2014, kl 12.01
üks meeste loomupäraseid hirme on läbi aegade riista mõõtmete ümber keerelnud- kas on liiga väike või äkki naabrimehel (naise eksil jne.) on suurem. või veel hullem, naine leiab mõne tohutu varustusega hästipäevitunud vändagängsteri ja valgete meeste poole enam ei vaatagi.
nagu daam alljärgnevas loos:
http://naistekas.delfi.ee/joululeht/joulud...

tolle daamiga oli aasta alguses juhuslikult au ka isiklikult kohtuda ja tema vallatlemisi mustade härrade keskel jälgida. tundub, et nii ebaeestlaslikult vabameelse ja muretu käitumiseni jõudmiseks tuleb tõepoolest ära troopikasaarele kolida. igatahes heameel, et ta leidis, mida otsis ja oma hirmudest üle sai.
huvitav, kui paljud siinsetest üksildastest naistest oleks valmis sellist sammu astuma?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati n46 29.12.2014 12.02.
 
n55 29. detsember 2014, kl 17.45
naiste tüüpunelm olevatki seks sooja mere rannal. Nii et vaevalt troopikasaarega kedagi kohutab.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.