Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
pimekohting
 
imestaja 30. november 2014, kl 17.00
Loen ja ei suuda ära imestada, kui madalale seksinälg mõne mehe on viinud. TS viib oma koju naise, kes on talle vastumeelne, suudleb temaga ja seksib ka veel.
Mina oleksin kannalt ringi pööranud. Vähe sellest, tuleb sellega siia veel uhkustama.
Ma ei saa üldse aru meestest, kes uhkustavad sellega, et keppisid naist, kes oli neile tülgastav.
Nii madal mees minu jaoks tülgastav, sest ju ta paremat kätte ei saa ega väärigi.
 
lumps 30. november 2014, kl 17.06
Minu arvates on siin foorumis kõik, nii mehed kui ka naised, peetusega.
Antud minasjutus on tõesti naine vaal. Enamik sii nfoorumis on. Ja see ei ole nii vabandatav loodusega, vaid selles ikka on naiste intelligentsust sees, ei oska intelligentselt süüa.
Mehel on selles loos ego haigused jms-ne.
Ärge arvake, et siin foorumis naised on inglid, ei ole, ei mehed ega naised.
Kõik on siin paras lumpen jne.
 
to lumps 30. november 2014, kl 17.12
Kas oled ise seda naist näinud, et võid teda vaalaks sõimata? See oli vaid alu nägemus sellest naisest.
Kas oled näinuid ja kohtunud enamiku selle foorumi naistega?
 
kohtunud siit naistega 30. november 2014, kl 17.15
siin igas kaalus ja pikkuses naisi. sõimata siinseid naisi vaaladeks, näitab vaid seda kui loll see sõimaja on.
 
lumps 30. november 2014, kl 17.18
to lumps Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas oled ise seda naist näinud, et võid teda vaala
> ks sõimata? See oli vaid alu nägemus sellest naise
> st.
> Kas oled näinuid ja kohtunud enamiku selle
> foorumi naistega?

No ma ei saa anda vastust, et olen eesti kõigi naistega kohanud.

Aga võtame loogiliselt. Kas te tõesti arvate et normaalne inimene tuleb siia foorumisse? Ja kas te oelte siin foorumis näinud normaalset juttu?

Ma arvan ,et väga loogiline on ,et enami knaisi siin ongi vaalad, ja kes poel vaal, sel on mingi muu viga.
 
prõnks 30. november 2014, kl 17.19
lumps Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu arvates on siin foorumis kõik, nii mehed kui
> ka naised, peetusega.
> Antud minasjutus on tõest
> i naine vaal. Enamik sii nfoorumis on. Ja see ei o
> le nii vabandatav loodusega, vaid selles ikka on n
> aiste intelligentsust sees, ei oska intelligentsel
> t süüa.
> Mehel on selles loos ego haigused jms-n
> e.
> Ärge arvake, et siin foorumis naised on ingl
> id, ei ole, ei mehed ega naised.
> Kõik on siin p
> aras lumpen jne.

sinu arvates oled ka ise peetusega, et siin foorumis passid? vaal kah ilmselt, sest enamus ju on.
 
lumps 30. november 2014, kl 17.26
prõnks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> sinu arvates oled ka ise peetusega, et s
> iin foorumis passid? vaal kah ilmselt, sest enamus
> ju on.

Jaa, olengi. Mul on ego täiesti paigas, tean et olen mina ja on teised siin ka. Sest loogika tõestab ja üldine pilt tõestab lisaks.
Kes pole vaal ,sel on mingi muu hälve.
Ma näiteks poel vaar vaid endine hasartmängu sõltlane. St, et normaalne minu aju küll pole.
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 17.33
huvitav, kus küll see normaalsuse monopol on? kõik, kes ei kasuta netifoorumeid etc, on automaatselt normaalsed?
 
lumps 30. november 2014, kl 17.41
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> huvitav, kus küll see normaalsuse monopol on? kõik
> , kes ei kasuta netifoorumeid etc, on automaatselt
> normaalsed?

ma arvan küll jah ,enamik arvab ni ivast.
ei maksa kasutada ülivõrdeid jms-st, et öelda "absoluutselt" ja küsida kas oled "kõiki näinud siit" jne.
Olge ikka realistid, elus ei küsita kunagi kellegi käest sedalaadi absoluutseid tõendeid, isegi kohtusaalis mitte.
Üldiselt aga jah, kes pole netis on normaalne, kes on siin foroumis, on ebanormaalne.
Kas te peate ennast normaalseks sisi või?
Sa kadakas oled normaalneenda arust või?
 
Täitsa Shrek 30. november 2014, kl 17.44
Miks kriisiabist? Ega see kogemus tükki küljest võta:-) lihtsalt siis sai selgeks, kui ahvatlevad on ennast käest lasnud naised, liivakellad, sipelgapihad, lopsakad büstid. Ja samal ajal selgus ka, et nende (näiteid siin kuipalju) siseilu ei ole ka mingi lisandväärtus kui see jääb kõik siseilu varju. Neid naisi võib lihtsalt seksida, kui on niiväga vaja. Ehkki minu isiklik ja tagasihoidlik eelistus on ja jääb, et kindlam, puhtam ja parem tunne on pihku peksta. Muidugi on ka neid mehi, kes selliste naiste nimel ja innustusel ikkagi neid panevad ja veel kiidavad kah, et head olid nii praekartulid või pannile löödud munad kui ka suur peŗse. Vaieldamatult ka noolides neid peenemat sorti taguotsi, kui aga vähegi võimalus:-)
 
piripiiiga 30. november 2014, kl 17.46
ma ei kujuta ette, kui väga peaks pista tahtma, et mingi töllaka OMA koju tooks!!!!! Shrek!!!!!!!!
 
,,,,,,,,, 30. november 2014, kl 17.52
Kui haige peab ikka mõni juht olema? Õnneks ei paranda selliseid ka haud mitte!
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 17.55
sellist väidet kuulen ma esmakordselt, tsiteerin; "Üldiselt aga jah, kes pole netis on normaalne, kes on siin foroumis, on ebanormaalne."

tead, seda on keeruline viisakalt kommenteerida, ausalt :D. aga minu huumoripunktid - tagasihoidlik two points sulle, lumps :).

ahjaa, kas kõik need fb-sõltlased ja muu kraam kvalifitseerub ka ebanormaalseks või ainult siinse foorumi kasutajad?
 
lumps 30. november 2014, kl 18.03
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sellist väidet kuulen ma esmakordselt, tsiteerin;
> "Üldiselt aga jah, kes pole netis on normaalne, ke
> s on siin foroumis, on ebanormaalne."

Mis selles väites erakordset on? Paljud on sama mõtet esitanud. Laialdaselt on levinud seisukoht "internet geek" jne. Sa nagu arvasid, et oled nii tark, et ei kuule selles elus enam midagi uut või? Või mis on su hämmingu mõte?

>
> tead,
> seda on keeruline viisakalt kommenteerida, ausalt
> :D.

Selles osas meie vaated on risti vastupidised. Arvan, et kõike saab kommenteerida ja nii nagu formaadi sooviks on.

>aga minu huumoripunktid - tagasihoidlik two
> points sulle, lumps :).

2 points sulle trollimsie eest :)
Kaaperdada teema mujale ja näidata oma ebapädevust, see on kaasahaarav:)

>
> ahjaa, kas kõik ne
> ed fb-sõltlased ja muu kraam kvalifitseerub ka eba
> normaalseks või ainult siinse foorumi kasutajad?

jah kvalifitseerub küll, aga mahedama koefitsendiga. Käesolev foorum annab tugeva panuse diagnoosile ,tugevama kui FB. Tundub, et suudad ikkagi ka aru saada ühtteist või mis? :)
 
kadakatupp 30. november 2014, kl 18.04
jupats, kõik kes korra elus arvuti lähedale sattunud, on segased saikod. eesotsas lumpsiga, kes hasartmängu foorumis inisemisega asendas.
 
lumps 30. november 2014, kl 18.06
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jupats, kõik kes korra elus arvuti lähedale sattun
> ud, on segased saikod. eesotsas lumpsiga, kes hasa
> rtmängu foorumis inisemisega asendas.

No ma jah nagu avastasin siinse foorumi Septembris, et hea meelelahutav asendus tõesti. Ma tunnistan oma aju defekti, kuid pean ka siinseid inimesi defektseks. Kui te just vaalad pole, siis olete miskit muud. Ja kui ütlete, et pole, siis valetate, ego haigus.

:)
 
Täitsa Shrek 30. november 2014, kl 18.09
Normaalsuse ja ebanormaalsuse piir on siin foorumis täiesti olemas. Esimesed on kõik need, kel pole kindlat nime, arvamust ega suunda ja heal juhul vaid oskus kirjavigu märgata. Peale teistele nõu andmise, kritiseerimise, diagnoosimise ja muidugi libamise.
Ebanormaalseid on siin ebanormaalselt vähe:-)
 
kadakatupp 30. november 2014, kl 18.14
lumpsil on lootus, et tema defekt paistab vähem teiste defektsete hulgas väljas. mõistetav.
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 18.16
trollimine? no kui teemas sõna võtmine seda on, siis olgu nii. vast shrek ei pahanda, et tema proosakirjanduslik arutelu mujale keeras... ja mis seals ikka - eks ma võtan su arvamuse teadmiseks, olgu ma siis ebanormaalne või mitte.

muidugi kummastav on veel seose otsimine muude sõltuvuste ja internetikasutamise vahel, aga ära palun vastagi sellele.

ja lumps - olen rõõmuga ebapädev, ebanormaalne jms, kui selline tõdemus sind õnnelikuks teeb. ilusat algavat jõulukuud soovin sulle ikka :).
 
lumps 30. november 2014, kl 18.20
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lumpsil on lootus, et tema defekt paistab vähem te
> iste defektsete hulgas väljas. mõistetav.

no minu defekt ongi maskeeritud ja peidus koguaeg. Ma olen väga intelligentne inimene, räägin 3 võõrkeelt näiteks, oskan ennast serveerida nagu vaja. Naistel o nväga raske oletada, et tegu on hälvikuga.

Nägin seda Kadaka blogi siin, pean seda selgeks haälbeks. Samuti pean hälbeks siin teema algataja jutus kirja pandud loo tegelasi. Näiteks mees oli selgelt hälbega, kuna aastaid hälvikute foorumis oli tegev, on tegev, ja lisaks juttu kirjapanek oli nartsismi hälve et aju ootas kiitust ja tähelepanu, no ja kui jutt tõene oli, siis mees oli jutus vastuoluline, sotsiopaatiline.

Naljakas, et te siin foorumis osad end normaalseks peate. Roosad prillid vist oleks sobiv võrdlus.
 
hullutohter 30. november 2014, kl 18.21
lumps on siin juba septembri kuust saadik ja peab ennast normaalseks? Meil hullumajas usuvad ka kõik patsiendid, et hullud on hoopis tohtrid;)
 
lumps 30. november 2014, kl 18.21
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> ja lumps - olen rõõmuga ebapädev,
> ebanormaalne jms, kui selline tõdemus sind õnnelik
> uks teeb. ilusat algavat jõulukuud soovin sulle ik
> ka :).

Hahahha. Naiivselt eitad oma hälvet? Ma ka ei viitsi kommenteerida sisi rohkem, lase aga tähelepanu vajaduse disorderiga edasi oma kolumnis ja kõikides teemades.
 
babe 30. november 2014, kl 18.22
Aga mis sipelgapihal viga on? Tõsiselt. Päästerõngas on ilusam või?
 
to shrek 30. november 2014, kl 18.23
Täitsa Shrek
30. november 2014, kl 18.09


Normaalsuse ja ebanormaalsuse piir on siin foorumis täiesti olemas. Esimesed on kõik need, kel pole kindlat nime, arvamust ega suunda ja heal juhul vaid oskus kirjavigu märgata. Peale teistele nõu andmise, kritiseerimise, diagnoosimise ja muidugi libamise.
Ebanormaalseid on siin ebanormaalselt vähe:-)

proovi nüüd uuesti, kumb on normaalne, kas püsinimega või ilma?
 
lumps 30. november 2014, kl 18.23
hullutohter Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lumps on siin juba septembri kuust saadik ja peab
> ennast normaalseks? Meil hullumajas usuvad ka kõik
> patsiendid, et hullud on hoopis tohtrid;)

Mhmh, kinos on ka hea film teile kõigile siin, hullude temaatiline.
No arvake sisi edasi, et olete kõik normaalsed. :)
Mängu ilu eesmärgil lisan siis ,et oled doktor.
 
hullutohter 30. november 2014, kl 18.26
lumps, tule nüüd netipunktist tagasi, on rohtude võtmise aeg!
 
lumps 30. november 2014, kl 18.28
hullutohter Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lumps, tule nüüd netipunktist tagasi, on rohtude v
> õtmise aeg!

Ma ütlesin oma arvamuse ära ja ega ma sellepärast rohtu ei vaja. :)
Jätkake põhiteemaga :)
 
piripiiiga 30. november 2014, kl 18.31
mul jääb kaks küsimust:

1. mis on normaalsus ja mis ebanormaalsus foorumi konteksti silmaspidades?
2. kas foorum süvendab ebanormaalsust või aitab kontrollia all hoida?
 
Täitsa lumps 30. november 2014, kl 18.32
Vajad, sest normaalne mees ei passi vabatahtlikult siin ebanormaalsete seas.
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 18.36
lumps - poogi mulle ja kõigile kõik teadaolevad hälbed külge, aga mis edasi? segab see kedagi kuidagi või mis? hälvikud siis hälvikud, eksole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!