Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
pimekohting
 
lumps 30. november 2014, kl 18.37
Täitsa lumps Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vajad, sest normaalne mees ei passi vabatahtlikult
> siin ebanormaalsete seas.

Et rohtu vajavad need kes siin foorumis on eks. Jah olen nõus küll. No mulle v-b tõesti passiks mõni kergem rahustav tablett. Aga siin foorumis on mulle meelelahutav, kust ma mujalt saaks meelelahutust. Pokkerit ju mängida enam ma ei tohi, piirang peal.
 
:)) 30. november 2014, kl 18.40
Kas see oligi see suvine armumine, millest Täitsa Bond hiljuti üle sai?:))
 
Täitsa Kobe 30. november 2014, kl 18.44
Kas sa ei arva, et teised siin samamoodi sinusuguste arvel meelt lahutavad?;)
 
Täitsa Tokio 30. november 2014, kl 18.46
Tegelikult me oleme kõik meelelahutajad siin ;)
 
Täitsa Pael 30. november 2014, kl 18.47
Jah ma ütleks
 
Täitsa Tutvuja 30. november 2014, kl 18.48
...ja mina mõtlesin, et siin saab täitsa tutvuda;)
 
Täitsa Shrek 30. november 2014, kl 18.48
Et isegi armumine suudeti sellest loost välja lugeda?:-) jòulumeeleolu..
 
Täitsa P.tsis 30. november 2014, kl 18.49
on see foorum:)
 
Täitsa Vale 30. november 2014, kl 18.53
veel ei ole!
 
lumps 30. november 2014, kl 19.05
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> trollimine? no kui teemas sõna võtmine seda on, si
> is olgu nii. vast shrek ei pahanda, et tema proosa
> kirjanduslik arutelu mujale keeras...

Trollimine on see, nagu see teema sinu panusel nüüd välja näeb.
See ongi trollimine ja sina oled troll.
Aga sa ei tunnista, nagu ka enamik siin, et on kallet. See küll paranemise märk pole.

Imestan, ise, et tänapäeval reaalselt keegi pimekohtingut teeb üldse. Reaalses elus normaalsed terved inimesed seda kindlasti ei teeks. Küll aga filmides ja mujal ebareaalses elus tehakse.
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 19.10
ja sina pole trollija, jah? irw...

ja kuule, mina pole selle pimekohtingi kirjelduse autor ega osaleja, sedalaadi pretensioonidega pöördu autori poole.
 
lumps 30. november 2014, kl 19.15
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja sina pole trollija, jah? irw...
>

Lasteaias argumenteeritakse stiilis "vaata, mis sa ise teed!", täiskasvanute maailmas tunnistatakse viga ja õpitakse selelst.
See, mis mina olen või ei ole, ei aita sinu tervenemisele kuidagi kaasa.
Mina olen aju defektiga nagu enne juba mainisin, aga trolliks ma ennast ei pea, sind aga küll. Objektiivsetel põhjustel. Ka praegu sa trollid teemaväliselt ära selle kui põhiteemas olin ja arutasin pimekohtingu esinemist tänapäeval.

> ja kuule
> , mina pole selle pimekohtingi kirjelduse autor eg
> a osaleja,

Maailm ei pöörle sinu ümber, mis tähtsust sel on mis sinuga toimub. Meid ei huvita sinu kirjutised ega muu. Saa terveks lihtsalt, meil kergem sellest, spämmid vähem.

> sedalaadi pretensioonidega pöördu autor
> i poole.

Sa vist oma unelmates oled sõjaväe juhataja?
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 19.18
oijahh, no sa lumps oled puhta sassis ju. tervenemine? nunuh. aga ju mulle siis meeldib olla selline, nagu ma olen.
ok, endast nõrgemaid ja rumalamaid pole ilus arvustada :D.

ja lase nüüd tulla - kõik, mis sul kunagi öelda on olnud, on ja olema saab :D :D.
 
ahzooloog 30. november 2014, kl 19.23
> Imes
> tan, ise, et tänapäeval reaalselt keegi pimekohtin
> gut teeb üldse. Reaalses elus normaalsed terved in
> imesed seda kindlasti ei teeks. Küll aga filmides
> ja mujal ebareaalses elus tehakse.


Juu ma siis olen ebanormaalne ja elan ebareaalset elu, aga ma pmst olengi ainult pimekohtingutel käinud.
Sellist kogemust, kui Täitsa Shrekil mul ette näidata tõesti ei ole, minu kohtingud on olnud siivsad ja meeldivad:D
 
lumps 30. november 2014, kl 19.24
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oijahh, no sa lumps oled puhta sassis ju.

Mis tähtsust sel on, mis mina või teised on, kui sa ise oled troll? See teema siin ei pea sinu nartsisliku tähelepanuvajadust toitma teemaväliselt, vaid on mõeldud kõigile ja teemas püsimiseks. Teised on kindlasti sassis ja rumalamad ku isina jne, aga troll oled sina ja võiksid kunagi tunnistada seda jak üpselt mingi ravi leida sellele.

>tervenem
> ine? nunuh. aga ju mulle siis meeldib olla selline
> , nagu ma olen.

Mine oma nartsissismi žurnaali ja ela end seal välja siis ja meeldi endale seal. Siin aga trollida on liigne egoism.

> ok, endast nõrgemaid ja rumala
> maid pole ilus arvustada :D.
>

Kindlasti pead end parimaks ja targeimaks, see ongi diagnoosi tunnusmärk.

> ja lase nüüd
> tulla - kõik, mis sul kunagi öelda on olnud, on ja
> olema saab :D :D.

Kas lubad siis teemat jätkata teistel?
 
lumps 30. november 2014, kl 19.29
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juu ma siis olen ebanorm
> aalne ja elan ebareaalset elu, aga ma pmst olengi
> ainult pimekohtingutel käinud.
> Sellist kogemus
> t, kui Täitsa Shrekil mul ette näidata tõesti ei o
> le, minu kohtingud on olnud siivsad ja meeldivad:D

Oled kindlasti ebanormaalne kui selliseid kohtinguid teed. Loodetavasti ei võta sa solvavalt et nii öeldakse pime tegude peale. Objektiivsetel põhjustel pime tegusid normaalsed inimesed ei tee. Aga noh, siin foorumis polegi normaalsed, seega esineb 2-3 tükil.
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 19.31
olen ma keelanud kellelgi, kunagi, misiganes tingimustel kirjutada/kommenteerida?

ja nagu sina siin teemas sõna võtad, teen seda ka mina - ma ei näe, kuidas minu kirjutatu kuidagi "halvem" oleks. teemasid, kus kirjutada, valin siiski kõrvalise kaasabita, tänan soovitamast.
 
mees 30. november 2014, kl 19.32
lumps, las ta tegutseb. ega nullväärtusega teemad ja postitused sellest oma väärtust kaota, seda ju ei ole niigi.
haigetel on ka õigus olla ja elada ja kui nad ise ei soovi, siis ei saa neid ravida.
 
lumps 30. november 2014, kl 19.35
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lumps, las ta tegutseb.
> haigetel on ka õigus olla ja elad
> a ja kui nad ise ei soovi, siis ei saa neid ravida
> .

Ega ravi ei saa peale suruda tõesti.
No igatahes võiks teemas psüida, arutada edasi pimekohtingut jne.
 
ahzooloog 30. november 2014, kl 19.57
lumps Kirjutas:

> Oled kin
> dlasti ebanormaalne kui selliseid kohtinguid teed.
> Loodetavasti ei võta sa solvavalt et nii öeldakse
> pime tegude peale. Objektiivsetel põhjustel pime
> tegusid normaalsed inimesed ei tee. Aga noh, siin
> foorumis polegi normaalsed, seega esineb 2-3 tükil
> .

Mismoodi need normaalsed inimesed siis teevad?

Ja ei võta solvavalt, sest mul on aimdus, et sinu arusaam normaalsusest on mulle niiehknaa vastuvõetamatu:D
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 20.10
zooloog, ära nüüd tiri pärismaalaste kivipuuslikut pjedestaalilt alla, eksole :D.
see puruneb nii koleda ragina saatel, et lööklaine ilmselt lõhub nii mõnedki egod.

oot, aga kus krt siis on lubatud arutelu teemakohases kontekstis?
 
lumps 30. november 2014, kl 20.14
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Mismoodi need normaals
> ed inimesed siis teevad?
>

Normaalsed ei astu pimesi tundmatu bussi peale laupäeva hommikul, lootuses et järsku tuleb vahva seiklus reis. Vaid nad ikka planeerivad, kas sõidavad Tartu või Pärnu. Samuti kohtingutega. Keegi ei soovi võtta sellist riski, et pole lõusta varem näind, võimalik et tegu isegi sarimõrvariga vms. Sedalaadi pimesikk uei tehta lihtsalt. Vaadake kasvõi tutvus foorumitesse, kui palj useal küsitakse küsimusi eelnevalt tutvuja käest ja vahetatakse pilte jne. Ei maksa naiivselt endale elumotoks võtta, et "kõik on relatiivne ja tasub proovimist". On väga selge et pimesikk ja Delfi foorum pole normaalne ehk eluterve. Samas nagu siin juba aru sai, siis keegi ei tunnista, no ja hui svaami siis, mina olen doktor.


> Ja ei võta solvava
> lt, sest mul on aimdus, et sinu arusaam normaalsus
> est on mulle niiehknaa vastuvõetamatu:D

objektiivsed asjad peaks ikka kõigile kõlbama tõeks. Näiteks Tallinnas praegu akent lahti hoida kogu öö ei saa, aga suvel saab- see on objektiivne tõde. Ja väga vähesed naudivad külmetamist ja haigestuvad lahtise aknaga homme hommikuks.

Imestan kuidas te kõik teemat kaaperdate ja mitte ühtegi enda viga ei tunnista.
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 20.17
kas austatud kaaperdamisguru poleks nii lahke ja selgitaks ikka täpsemalt, milles need vead siis kah seisnevad?

objektiivusest jahudes pole vist väga mõtet oma subjektiivset tõde absoluudi pähe serveerida või mis?
 
ahzooloog 30. november 2014, kl 20.19
Nojahh, nagu ma ütlesin....mul näiteks on magamistoa aken lahti 24/7.
 
lumps 30. november 2014, kl 20.21
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nojahh, nagu ma ütlesin....mul näiteks on magamist
> oa aken lahti 24/7.

Jah, sest sa oled ka Delfi foorumist, siin ongi selline ebaharilik seltskond. Enamik inimesi hoiab akna kinni ja pimesikku ei mängi.
Aga sa ei usu ilmselt, et teised inimesed on teistsugusemad kui sina. Sa vist kujutad ette et kogu Tallinnal on täna aken lahti.
 
lumps 30. november 2014, kl 20.29
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas austatud

Klounaadilikud eesliited ja järjepidev trollimine, kõrge tähelepanu vajadus ja demagoogia, teiste kamandamine ja enda vigade eitamine.

> objektiivusest jahudes pole vi
> st väga mõtet oma subjektiivset tõde absoluudi päh
> e serveerida või mis?

absoluudi teema vastati juba varem ära, nagu ka muud asjad. Asi on selles, et diagnoosiga inimesed ei kuula, nad ainult räägivad. Sulle seletati juba, et absoluutväärtused on elukauged, isegi kohtus neid ei kasutata, ainult muinasjuttudes ja luuludes on nad olemas. Naiivne on kogu maailma subjektiivseks ja erinevaks niemtada kui selles kehtivad selged laialt levinud reeglid. Näiteks on selge, et pimekohtingut enamik ette ei võta ja sellel on objektiivsed põhjused.

Kas said diagnoosi nüüd toita minu vastusega või on soov veel ja veel trollida siin? Keegi ei saa sulle ravi peale suruda, aga kõigi jaoks oleks kasulik kui alustaksid raviga.
 
.. 30. november 2014, kl 20.37
Kurb lugu. Miks sa ennast hävitad?
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 20.39
irww.. sinuga, lumps, on päris lõbus :D. vastavalt sinu pandud diagnoosile olen ka pimekohtingutel käinud - mitu korda kohe. kaaskodanike heaolu see ei ohustanud, seega ei näe ka põhjust nende ebanormaalseks klassifitseerimiseks.

kuule, aga äkki ütleksid, mis diagnoos mul on ikka, ah? (ja sõna nartsissism käändub nartsissistlik, mitte nartsislik).
 
lumps 30. november 2014, kl 20.50
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irww.. sinuga, lumps, on päris lõbus :D. vastavalt
> sinu pandud diagnoosile olen ka pimekohtingutel k
> äinud - mitu korda kohe.

Hahahaa, väga ootuspärane, korralik kamp siin koos.

> kaaskodanike heaolu see e
> i ohustanud, seega ei näe ka põhjust nende ebanorm
> aalseks klassifitseerimiseks.

Sa ei näegi ühtegi oma viga. Aga pimekohtingud on hea variant krimi'ks küll, tõenäoselt on ohtu ette tulnud küllalt nendega. Elus on objektiivsed põhjused, mida subjektiivselt eirates varem või hiljem astutakse reha otsa.

>
> kuule, aga ä
> kki ütleksid, mis diagnoos mul on ikka, ah?

juba on öeldud, mine loe.

(ja sõ
> na nartsissism käändub nartsissistlik, mitte narts
> islik).

tähe panemine on trollimine, teisi härib kui põhiteemalt võetakse fookus ära mingi tepiilse tähekese panemisega.
Sa tõesti arvasid et ma ei tea kuidas midagi kirjtuatakse? Mis sa arvad, mida selline suhtumine sinu diagnoosi juures räägib?

Sinu diagnoos jms pole selle foorumi ja selle teema eesmärgiks. Miks ikakgi nii huvi pakub ennast eksponeerida kogu aeg?
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 20.55
ehh.. mis krt see "tepiilne" veel olema peaks, ah? ja minu turvalisuse eest vastutan ikka mina, mitte kogukond eesotsas tepiilidega...:D. :D.

aga äkki vastad ikka küsimusele, et mis diagnoos siiski on? vastasel juhul pole su jahumine mingist müstilisest "diagnoosist" tõsiseltvõetav ju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!