Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Nunna periood
 
BOA 20. jaanuar 2015, kl 05.08
Nii kirju maailm... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nõiatari selgitused ja seisukohad panid vähemalt m
> ind aru saama, et kõik on just nii, nagu ta olema
> peab.
> Just see õige MINU jaoks. Kui oled ilma
> , siis on see sinu enda valik, et miskit KOGEDA !
>
> Nimetage seda siis tsölibaadiks, kepinäljaks,
> moraaliks , puhastumiseks ...
> Iga inimene ann
> ab ISE oma seisundile nime, ja siis selle läbi enn
> ast ja oma suhet ümbritsevatega näebki.
> On sed
> a aga vaja ?
> Kõik on ju nagunii just nii, nagu
> on !
>
> ...aga head seksi tahaks ikka vahel s
> aad ;-) ... kas see on nõrkuse märk?

Mul tekkis küsimus, kuidas sa hea seksi ära tunned?
 
tiagnosaator 20. jaanuar 2015, kl 07.10
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väärt mees Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > Vabandust TB -
> le!
> >
> > Vaata oma pilti!
> >
>
> Vaa
> tasin ja edasi...? Ma ei näe seal midagi amoraalse
> t? Või mõne jaoks on juba häiriv kui pahkluu palja
> statud on?
pildil on inetu kontsalõikega king, arusaamatu kujuga jalg ja ristisjalu kinnihoitav kusehäda või varjatav läbitilkumine. Ealised iseärasused?
 
Reelika22 20. jaanuar 2015, kl 09.15
Olen 3 aastat olnud abielu mehe armuke. Kõik püsisuhted kokku ei ole ka nii head olnud nagu see. Algul olid süümekad, aga need kaovad kiirelt. Saad head seksi ja turvaline ka. Pole armukade ega ahistav.
 
Sid 20. jaanuar 2015, kl 09.16
BOA Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Mul tekkis küsimus, kuidas sa hea seksi
> ära tunned?


Kui ise ei seksi, siis ilmselt ongi raske vahet teha heal ja halval seksil. Ega ma ka pildi järgi oskaks öelda, milline see hea seks on, ise aga asjaga tegeledes ei ole hea halvast eristamisega kunagi raskusi olnud. ;)
 
to tiagnosaator 20. jaanuar 2015, kl 09.19
pole raske aru saada, kes see tatistaja on.
minu meelest kena king ja kena jalg;)
 
kadakajupp 20. jaanuar 2015, kl 09.27
irw... kinga konts on inetu? :D. paluks ütleja stiilinäidet kenadest kingadest ka siia juurde. silmaringi avardamiseks või nii ;).
 
Sid 20. jaanuar 2015, kl 09.35
jupike, löö guuglisse manolo blahnik ja vahi neid kontsi nõrkemiseni :D
Mulle on kaunis säär, prink reis ja ümar tagumik kordades tähtsamad, kui mingi konts. Tegelikult võib vabalt ka ilma kontsata olle, kui muu kõik sobib. :)
 
kadakajupp 20. jaanuar 2015, kl 09.38
sid, ma võin kõik jalatsidisainerid läbi guugeldada, kontsalõikeid on väga erinevaid, mistõttu tahtsingi konkreetse kodaniku stiilinäidet.
 
sidile 20. jaanuar 2015, kl 09.40
oleks vist palju tahetud kui tb oma reie ja tagumiku pildi siia paneb;)
 
irww 20. jaanuar 2015, kl 09.42
ma tahaksin ka kritiseerija stiilinäidet;
 
Sid 20. jaanuar 2015, kl 10.11
sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oleks vist palju tahetud kui tb oma reie ja tagumi
> ku pildi siia paneb;)


Ei saa välistada ju. n46 küll oma säärt ja tagumikku ei häbenenud, ehk on TB siiski oma trenniga juba sealmaal, et kõlbab avalikkusele midagi näidata. Samas ei pea ju kõik ka nii siledad ja kaunid olema, ma näiteks omi karvaseid sääri küll ei häbenenud seie üles sättimast. :D
 
Täitsa Blond 20. jaanuar 2015, kl 10.23
Iga päev toob aina uusi üllatusi, nüüd närivad isegi mu kingade kallal:)))
Pildil olevad kingad mu jalas ei ole kahjuks Manolo Blahnik`ud, vaid salega ostetud Stuart Weitzman`id. Mul poleks midagi selle vastu kui mõni mees mulle Blahnikud jalga ostab:)
 
:) 20. jaanuar 2015, kl 10.24
selle eksponeerimise märksõnadeks on rumalus ja edevus:)
 
ronaldinho 20. jaanuar 2015, kl 11.30
nõiatar, kuidas nautida üheöösuhteid või ka omada meeldivat seksikaaslast lähedust andes ning saades, samas oma energiat säilitades. kas energiat ükskõik mis suhtes saab säilitada sel juhul, kui mul peab inimesest olema pohh? peab olema tunne, et kui see inimene su elust kaob, siis on kama kaks? nii?
 
kadakajupp 20. jaanuar 2015, kl 12.33
noh, kus see kotakaupmees jäi siis?

ronaldhino - mida sa siis "ära annad", kui see energia ei ole?.
 
just 20. jaanuar 2015, kl 13.07
ma ka ootan ilusa kontsa stiilinäidet ja selle autori arusaadava kujuga jalga.
 
aga 20. jaanuar 2015, kl 13.11
mina ootan hoopis tb kintsu ja kannikanäidet. kõrvalteemas ju teda kritsiseeriti võiks ju siis üldisemale hindamisele panna!
 
ega 20. jaanuar 2015, kl 13.14
tb kintsu ja kannika mõõdud olid siin kuskil üleval.
 
Sid 20. jaanuar 2015, kl 13.17
Ma naiste kingadest ja asjadest suurt ei jaga, plahnikut tean ka vaid seepärast, et mingis seebis nende pärast hirmsasti põeti. Lõin huvi pärast selle Weitzmani guuglisse ja ega talgi häda pole, täitsa pandav, peaks mainima :)

http://www.thefashionlaw.com/wp-content/uploads/2015/01/sw-ss13-frenchcuff-spread-297862_0x440.jpg
 
sidile 20. jaanuar 2015, kl 13.27
see pulkkehaga tissitu lapsnaine küll pandav pole.
 
Sid 20. jaanuar 2015, kl 13.35
No ma ei tea, mu meelest ta nüüd nii tissitu kah ei ole, midagi seal ikka ripub. Pealegi on see "lapsnaine" 40+ juba ja kui ta nii palju ei suitsetaks ja narkotsi ei paneks, siis võiks senimaani üsna OK välja näha.
 
mesimumm 20. jaanuar 2015, kl 14.03
delfi pisikese pulgaga meestele just pulkkehaga skelettnaised peale lähevadki. saab end ka suure ja võimsana tunda.
 
Nii kirju maailm... 20. jaanuar 2015, kl 14.05
TO: BOA 20. jaanuar 2015, kl 05.08
"Mul tekkis küsimus, kuidas sa hea seksi ära tunned?"
TUNNE ongi see, mille järgi ära TUNNED !
Füüsilisse maailma seda ümber kirjutada...no need "sõnad" tunduvad nii nõrgukesed selle jaoks.
Algab ikkagi sellest, et Heas Sexix on KAKS osalist, s.t. et mõlemad on täiega kohal ja koos on nad nagu ÜKS.
Ingl.k: alone - üksi
all one - kõik on üks.
ja kui siis TUNNED, kuidas energiad (millest nõiatar kirjutas)liiguvad, teadlikult "all one".
Justnimelt liiguvad sünkroonis, kui ühes tervikus, mitte ühest anumast teise.
Kas liialt naiivne optimism ?
 
Sid 20. jaanuar 2015, kl 14.08
See on paksude naiste väärarvamus, et kõhnade naiste puhul on midagi pisikese pulgaga peale hakata. Ei ole. Paksud (ka lihtsalt pekise puusaga) naised on ses suhtes palju tihkemad ja pisikesele riistale paremad panna. Seega on see väikse riista jutt lihtsalt kadedusest. ;)
 
kadakatupp 20. jaanuar 2015, kl 14.10
Sid ütle üks põhjus, miks peaksin su väikest riista kadestama?
 
Sid 20. jaanuar 2015, kl 14.14
Ei peagi kadestama, ma ise ka ei kadesta, vahel lihtsalt kasutan teda sihipäraselt.
Sul kadakas on ilmselt üsna tihe tupp. Kergelt ülekaaluliste puhul on see kõige levinum versioon. Aga pole hullu, pisikese peenisega meestele on see parim. Saleda naise tuppe kaoks pisike peenis lihtsalt ära.
 
kadakatupp 20. jaanuar 2015, kl 14.22
ei tea, minu tupest pole ühtki meheau pidanud tikutulega taga otsima ja ülekaalus ei ole. eks Sid teab neid versioone paremini, kogenud mees tuppedesse äraeksimisel. kasuta GPSi kui muidu ei saa.
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 14.24
Kirju maailm, kas oled mees või naine ?
Oled mu kogetu ja tuntu väga hästi ja täpselt sõnadesse pannud, tänan.
 
Sid 20. jaanuar 2015, kl 14.27
Ega see tupe suurus/tihkus sind ennast ilmselt ei segagi, orgasme saad nagunii kliitori kaudu ja mis vahet seal on, mis sul seal sees eksleb. Meestele on aga see siiski oluline, kui "avar" naine alt on. Kogemus näitab, et mida kõhnem, seda avaram. Kusjuures see avarus ei ole sugugi halb alati, täitsa sõltub situatsioonist.
 
Ohakatutililla 20. jaanuar 2015, kl 14.29
Mulle meeldivad vastupidavad suured ja kõvad riistad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!