Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
turnoff naised
mansion ghost 04. mai 2015, kl 18.48
"mis motivatsioon on vanadel meestel sellieid labasusi kirjutada?"

Labane ilmselt üsna piiratud vaimsete võimetega inimesele.

"et võimu nagu tahetakse? mille ja kelle üle?"

Pigem käsitleks küsija ambitsiooni kellegi paikapanemisel.

"minutaead on need kolm tohlakat vana meest ju siin iseenda tilliimejad ju tänaseni, juba aastaid."

nojah, ainult "vanamehetohlakad" on labased ju :D)
 
alu 04. mai 2015, kl 18.50
Ja kui nad ära tutvuks ja siit kaoks..siis jääks meie kurkidest ja paprikatest siia soiguma või? Las kobavad edasi, mingi siht peab ka neil olema. Olgu siis vöi enda tutvumatuses teiste süüdistamine. Tuled siia leheküljele ja oledki nagu eestis. Üks ving hala ja vihkamine käib:-)
 
alu 04. mai 2015, kl 18.52
Kummitus, mis sa sitaga vaidled...motivatsiooni teada võib olla paljugi:D
mansion ghost 04. mai 2015, kl 18.58
Aah, las tunneb end natukenegi tähelepanduna "Kiida lolli, loll on veel püüdlikum" Ära ta niikuinii ei tüdine ja mäluprobleemid on tal kah, vaeseke ei mäleta oma eelmist nimegi kui uue üllitise avaldab.
 
kadakajupp 04. mai 2015, kl 19.11
mind nad ei segagi, lihtsalt mõtlen, et miskuradimoodi saab kogu ülejäänu neid segada. ja üleüldse - mis sul paprikate ja kurkide vastu on?
(tead, ma kasvatan tšillipipart ka, nämma :D)
 
alu 04. mai 2015, kl 19.21
Jupike,

Kus pagan sa seda küll võtad, et mul midagigi nende või ükskõik mille nämma vastu on?!?:-)
 
alu 04. mai 2015, kl 19.25
Kummitus,

Ei kiitmisega teda innusta. Aga innustada saab sellega, kui hakkad siin kellegiga mesijuttu ajama. Kohe reanimeerub. Ju talle ei mahu pähe, et siin, tema kodus temaga ei tutvuta (tutvutud, või saadeti hoopis p....) ja nüüd tutvuvad siin tema pinnal.
 
Mea, ikka see sama 04. mai 2015, kl 19.36
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teeks väikse ülevaate naistest, kellega peale esim
> est kohtumist edasi tutvumine on mõttetu. Ja siis
> vaataks, kas on üldse mõni naine, kellega tutvumin
> e omab mingitki mõtet.
> Ja jätame välja seekord
> kaalu ja kehakuju teemad, maitsetuse asi.
>
> A
> .a Tal tuleb suust kirbet veini ja suitsuhaisu.
>
> A.b Ta on lahutatud, aga elab endiselt eksi pinna
> l, kulul.
> A.c Tal pole enda lastest kedakuradit
> ki.
> A.d Ta ronib esimesel kohtingul sulle kiima
> selt sülle.
> A.e Ta on üle 30, kuid lapsi pole.
>
> A.f Ta sõidab eksi autoga.
> A.g Tal pole mitt
> emidagi peale kingade ja riiete.
> A.h Talle meel
> dib päevadläbi voodis aeleda ja arvutis toimetada.
>
> A.i ...
>
> Naised vöiks ka abiks ja nöuks
> olla oponentide materdamisel, missiis, et siinsete
> meestega keegi tutvuda ei tahagi.


armas Alu!
nii mustades värvides nii ilusal aasta-ajal?
võta endal tukast kinni ja tiri end august välja!
Küsimus: kuhu need armsad ja leebed olevused sinu lähedusest kadunud on ja miks nad seda tegid?
 
kadakajupp 04. mai 2015, kl 19.40
hmm, minu viga. see, et sulle neist rääkida ei meeldi, ei tähenda, et sul nende vastu midagi oleks. mul ka mitte - ei rääkimise ega konsumeerimise vastu.
 
alu 04. mai 2015, kl 20.08
Jupike,

Mõtled kurkidest rääkimisest? Ei oska neist nagu suurt midagi nii rääkida. Minu ala on rohkem lömmis poritiivad.
See eest kuulata võiks küll ja vaadata, kuidas naine on innuga asja kallal ja õnnelik omaenda saagi üle.
 
alu 04. mai 2015, kl 20.11
Mea,

Küsimus võiks olla, et kas neid leebemalbeid olevusi mu ümber kunagi niiväga lendlemas on olnudki. Kui ringi vaadata, siis jah, mõni mees käib ringi linnas, naised ümberringi. Paljudel, väga paljudel, pole aga kedagi peale enda seljakoti:-)
 
päevapäike 04. mai 2015, kl 20.28
alu, räägi meile - kui oled leidnud oma ellu selle õige (leebemalbe? ingelliku?) õrnolevuse (sellise mitte-turnoffi), kas oled ka truu mees ja ühenaisepidaja või on Su`s teine alu, kes võib ka kõrvalt võtta?

* Sul praegu hea võimalus oma reitingut kurikeelte ees tõsta (mis muidugi mitte mingis mõttes vajalik pole, aga siiski).
 
arvamus 04. mai 2015, kl 20.43
kes natukenegi sügavamalt on lugenud tema kommentaare teaks öelda ja mitte eksides, muidugi on truu.
 
jahh 04. mai 2015, kl 20.56
naised heidavad ühte isegi mõrtsukatega, miks mitte aluga.
 
alu 04. mai 2015, kl 22.40
Päevapäike, teist nii truud meest annab otsida. Ja see ongi minu suur miinus tegelikult, kuna naised tegelikult soovivad näha meeste tsirkulatsiooni endi ümber ja seebikat selle juurde ala truuduse murdmised ja pisarad, kaastunne, andeksandmised, blablabla.

Aus vastus igas mõttes onju:-)
Mul pole seejuures mõtet vassida, kuna ma ei kavatse osaleda selles karusellis, pole seda kunagi teinud, olen litsakaks end ilmutanud naised julmalt pikalt saatnud ja uhke ka veel selle üle.
 
mis 04. mai 2015, kl 22.42
kohe ei näe siis ära, et naine litsakas on?
 
päevapäike 04. mai 2015, kl 22.42
Arvasingi nii.
Loodan, et leiad õige ja hea.
 
kadakajupp 04. mai 2015, kl 22.44
mida ma loen - naised soovivadki petta või siis flirtida või litsakad olla? mhh, mis naisi sa tundnud oled, ei hakka oletama. loodan, et kohtad teistsuguseid ka...kunagi ikka.
 
kurvalt 04. mai 2015, kl 22.45
oh sa tiburull alu, kui hea ja korralik sa oled, ja ikka ei taha sind ükski naine?? sinusugused õelusehunnikud väidavad alati, et ta ise ei tahagi kedagi. tegelikult tahaks valimatult, kui ainult keegi teda tahaks. elu!
 
alu 04. mai 2015, kl 22.49
Novot. Ühtlasi leiab siit armas Mea Mirell vastuse enda imestusele, et kuhu on minu ümbert kadunud leebedmalbed saatjad. Need on julged ja kindlad naised, kes on seda julgenud teha. Mõistagi on neid väga vähe. Lipakad kardavad mind kui tuld, kellelt võib kõige ootamatumal hetkel kõrvetada saada.

Ahjaa, et kohe aru ei saa, kas on libu või ei-mõnel on peiteaeg pikk ja mõni on hea näitleja.
 
alu 04. mai 2015, kl 22.53
Jupike, sa oled üks otsekohene ja julge naine. Ütle nüüd ausalt, kas sul polnud enda lapse isa kõrvalt vahel magusmõnus flirtida, mängu juhtida ja vaadata, kas mees läheb õnge, muutub pehmeks ja nõmedaks, armub ära?
 
no 04. mai 2015, kl 22.55
keegi on ju tahtnud, aga alu ise praakis välja. oma naise jättis ka ju liigse kaalu pärast maha.
 
irwww 04. mai 2015, kl 23.04
kas mulle tundub, et varsti läheb siin alu pärast sõjaks?:-))))
 
kadakajupp 04. mai 2015, kl 23.08
kui päris aus olla, siis ei tulnud see mulle pähegi. ja ma ei taipa siiani, miks oleks pidanud. labane ja igav.

mitte et mulle oleks vastumeelne tabada vahest mõne võõra mehe tunnustav-ihalev pilk, vastupidi. aga sellest piisabki, piisas ka toona teadmisest, et keegi veel arvab mind olevat ilusa ja seksika.
 
Mea 04. mai 2015, kl 23.11
Alu
ahh et polegi niiväga ümber lendlemas olnud?
Mingi imeõrna võimaluse sa oma väljaütlemisse siiski jätad ehk et vaatamata vähesusele pole seis päris lootusetu või teema algust meenutades nüüd siiski on?
Võrdlus mehega, kellel linnas ringi liikudes hulgim naisi ümber - hmm, mis sõnumi siit naised välja peaksid lugema? Et kõik sellised on kergemeelsuse võrdkujudena taunimist väärt ja sina ei ole seda mitte?
mansion ghost 04. mai 2015, kl 23.11
"kas mulle tundub, et varsti läheb siin alu pärast sõjaks?:-))))"

Vaevalt küll. See solvunud kaarnakari tiirutab ´alu´ järel juba aastaid aga sobivaid eksib siia harva. Seega mingit kisklemist ei tule.
 
alu 04. mai 2015, kl 23.13
Niinii. Aga. Vahel oli ju mõni mees, kellelt kohe nagu ekstra, kasvõi viivuks oleks taht seda kinnitust? Pisut näitemängu, pushivat flirti korraks ja salaja, ainult talle, ühe ja ainsa hea, kõigile hea asja nimel?
 
irwww 04. mai 2015, kl 23.15
pigem mõtlesin, et alu poolt meelitatud naised on üksteisevõidu meepoti ümber;)
 
alu 04. mai 2015, kl 23.17
Mea,

Mis me vaidleme ja oletame. Mehed, kelle ümber naised tiirlevad, on siiski paljutõotavad? Kui pole, mida nad siis seal tiirlevad?
Kindlasti võib olla üksikuid erandeid ja mina nii mõnelgi puhul ülekohtune, aga üldiselt..
mansion ghost 04. mai 2015, kl 23.19
"pigem mõtlesin, et alu poolt meelitatud naised on üksteisevõidu meepoti ümber;)"

Sõel on nii tihe, et kuulda on ainult solvunud sajatusi ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!