Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
noormees 08. oktoober 2011, kl 00.49
kõigepealt bravo, putukateema isegi võib lahe tunduda kellegile, vahelduseks lihtsalt sinu halale.
ma olen su postitusi lugenud küll aga sina pole teiste omasi eriti lugenud, selles oli põhi sõnum mida tahtsin edastada sulle. Selle putukamärkuse võid unustada see oli äkki üleliiast, aga eesmärk ei ole alandada sind, sa saad sellega ise päris hästi hakkama ma vaatan. sa proovi edaspidi ridade vahelt rohkem lugeda teiste postitusi ja ära arva et kõik sulle halba tahavad, muidu nad ei vaevuks sulle kirjutama. Just kui sa ise ka ei usu et leiad kellegi siis ega keegi teine ka ei usu ju.
Sinu muutumise ja mõistuse osas on vastutus ikkagi ainult sinul endal.
 
yxikmees 08. oktoober 2011, kl 07.42
Ma loen postitusi ja ma olen ka teinud vahel,mida on soovitatud,aga mitte usus,et ma kedagi leian vaid tõestuseks,et sellest pole abi.Näiteks soovitati mul teha iha.ee konto,pildiga ja kirju pidi tulema nagu muda.Tegin pildiga konto ja mitte ühtki kirja pole saanud 3a jooksul.Soovitati vahetada kasutajanime,et nagu oleks nimi süüdi,vahetasin kasutajanime yxikmees tõutäku vastu.Aga ei midagi.Soovitati käia kontserditel,käisin just tõestmise pärast vabaõhukontserditel,aga peale suure masenduse ei saanud ma sealt midagi.Olen käinud yksildaste ürtustel,sama lugu,tulemus 0 + depressioon asjatust käigust.Planeeritav suitsiid on vähemalt valguseks pimedas koopas,kus ma pregu olen ja on minujaoks ainsaks väljapääsuks.See annab mulle jõudu vähemalt millegi poole liikuda.
 
Lugeja 08. oktoober 2011, kl 07.45
Miks Sa ei usu, et omale elukaaslase leiad? Hakka uskuma, muidu ei leiagi... Millesse Sa üldse usud? Iga pott pidada omale kaane leidma. Kannatlikkust on vaja ja veelkord kannatlikkust. Edu!
 
yxikmees 08. oktoober 2011, kl 07.50
Reaalne olukorra hindamine ja selle põhjal tõdemus,et mind ei taha keegi keda mina sooviks.Kannatlikkust,kauaks veel?6,5a olen kannatanud ja ma ei plaani seda teha veel aastakümneid.Olen otsustanud,et kannatuste ülempiiriks saab 10a.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 08.10.2011 08.18.
 
28 08. oktoober 2011, kl 11.41
Minu jaoks on see iha.ee nii põlastusväärne oht, et 100% ei suhtleks sealt kellegagi. Labane ja alandav paik ja inimesed on nõus seal ennast eksponeerima?! Arusaamatu.
Veel. Kui mulle peaks kirjutama keegi "tõutäkk", siis jumala eest - hea, et virtuaalselt peksa pole võimalik anda.
Kas tõesti muid nimesid ei suuda välja mõelda? Inimene, kes ennast tõutäkuga võrdleb, ongi paras ennast ühe euroga ka müüma. Ime, et sa "seemnepull" või "nikunotsu" ei olnud. Fuihh!
 
yxikmees 08. oktoober 2011, kl 19.05
Iha.ee portaalis olen kasutaja ards.Tõutäku kasutajanime kasutasin perekoolis paar kuud.
 
Lugeja 08. oktoober 2011, kl 19.15
Mulle on need saidid tundmatud, aga eks ma kaen perra nagu öeldakse. Sinu sisemine mina areneb ja kuna aegruum on saanud kõva kiirenduse ehk aja mõiste on muutunud praeguseks, siis nõuavad ka kõik ummikseisud väljapääsmatusest vabaks. Oled ennast sulgenud edasiliikumisele st. vangistanud oma mõtteisse, soovidesse ja aistingutesse klammerdumisega. Vabasta ja taotle seiskunud energiatest, vanadest mõttemustritest ja ümbritsevatest energiaväljadest, mis Sinu heaolu ei teeni, vabanemist-seda tuleb teha meditatsioonina ja kuna varsti on täiskuu periood ja siis hakkab kuu kahanema, sobib aeg selleks ideaalselt. Ära klammerdu millegisse-vabasta mõtted. Kuidas Sa seda enda jaoks sõnastad, see on individuaalne- peaasi, et teed hingega! Tulemused ei anna ennast kaua oodata. Edu!
 
noormees 08. oktoober 2011, kl 19.25
valguseks pimedas koopas

jätkates vana teemaga, putukad elavad pimedas koopas? :D , miks sa oma koopast välja ei tule siis.

Reaalne olukorra hindamine ja selle põhjal tõdemus,et mind ei taha keegi keda mina sooviks.

Reaalsuse hindamisega on sul probleeme, päris tõsiselt.
tõutäku nimekandmine sinu puhul ajab isegi mind oksele, teades et sul on lapsi ilma peal, öakk, see ei olnud tore huumorikas nimi.
Teiseks reaalsustaju puudumise märgiks võiks lugeda et Tõutäkku tahetakse aga sind vaesekst ei taha keegi ju.

Teiseks, mõtle nüüd kui kõik halaks nagu sina, ega sina arvatavasti ka ju kedagi tahta ei mõista.
 
yxikmees 08. oktoober 2011, kl 20.04
Ja mida see muudaks,kui ma enda koopast välja tuleksin?
Ma pole suhtleja ja sotsiaalfoobina mulle ei meeldi rahvarohked kohad.Seega ei tuleks kodust väljas tutvuste sobitamisest midagi välja,liiatigi veel nendega,kes mulle elukaaslaseks võiksid sobida.
 
noormees 08. oktoober 2011, kl 20.19
Mõtle selleüle mis on see mis sind sotsiofoobiks teeb. Ja ära laiuta käsi et oled ja kõik, otsi abi ja õpi. Õpi endale suhtlemine meeldivaks.
Jah alguses ei tulegi tutvuse sobitamine välja, selles olen ka mina kindel. luban et ülepäeva sa juan zoan prantsuse libekeel naiste seas ei ole. Sellepärast peadki vaikselt harjutama ennast inimestega suhtlema. ja igakord kui midagi rumalat nagu tõutäkk välja plärtsatad siis mõtled sellepeale kuidas teised sellest aru saavad või said.
 
yxikmees 08. oktoober 2011, kl 20.43
Mis mõttega otsida?Kui ma nagunii ei usu,et ma naise leian.Ja kui peaks ime juhtuma,et leiangi,siis pole ju sotsiaalfoobia probleemiks.
 
noormees 08. oktoober 2011, kl 20.55
Vaata tegu ongi nõiaringiga või paradoksaalse nähtusega millest inimene aru saab, loogikat siin ei ole.
Sotsiofoobia on probleemiks juba enne sinu kellegi leidmist sest sa ei leia kedagi kui sa sotsiofoob oled ja sa ei hakkagi uskuma et sa kedagi leiad senikaua kui sa sotsiofoob oled.
Kui mitu postitust sa tegema pead ja mõnitust ja alandust saama enne kui sa aru saad et see probleem on?
 
- 08. oktoober 2011, kl 21.28
Numero uno - kasutajanimega "noormes" on tegelikult naiterahvas ja miks ma nii arvan, pole teiste asi analüüsida.
Siin, väljaspool Eestit tegelen ka nendega. aga loomulikult võin puusse ja peesse panna, selgeltnägija tõesti ei ole.
Öelda tahan seda, et empaatiavõimetus ning kohanemisvõimetus on Yxiku puhul probleemid. Ja tema äraspidine mõtlemine. Teha asju tõestamaks, et soovitajatel POLE õigus. A la - sööön ebatervisliku toitu mitte enda tervise rikkumiseks, vaid tõestamiseks, et ma EI SÖÖ TERVISLIKULT.
Käis ühel vabaõhukontserdil aga vaid endale tõestamas, et soovitajad eksivad ja sedasi kaaslast ei leia... (loe mingeid eelnevaid Yximehe postitusi, ma ausalt ei mäleta enam, kus ja mis need olid).
Samas, kui istuda nurgas vingus näoga, siis jah pole tulemused vist eriti produktiivsed. Pole ka siis, kui peale "Tere!" ei suuda muud juttu suust välja ajada.
Aktiivsus null, loodetav "abi" vaid netis, mille ise on ära risustanud...

Kuule Yxik - kui ma saadaks sinna Raplamaale ühe poollollikese tuttava, kes võikski sulle mingiks partneriks saada (see läbilgunenud voodi ei sobiks juba austuse poolest mitte... äkki linad on ka samad, millel viimati lapsi tehti??? ), kas siis loobuksid oma koerast, kuna neiul on tugev allergia koerakarva suhtes?
 
yxikmees 08. oktoober 2011, kl 21.36
Aga pole vaja mind mõnitada ja alandada.Kuna see on tutvumisteema,siis võiksid siia kirjutada vaid naised kes minust huvitatud on(kuigi ma ei usu,et selliseid naisi on).Seega pole siia teemasse oodatud õpetused ja targutused.
 
noormees 08. oktoober 2011, kl 21.51
ei ei, ei ole naisterahvas, suguelundi järgi kindlasti mitte, võibolla mitte MEES selle mingis ulme sümboolses tähenduses ka mitte :D
Nõu olen proovinud anda heast südamest aga paistab et see MEES seal võsavahel on mingi väga kahtlaste väärtushinnangutega, halamisest , ülbuseni. Einoh kõva vana igatahes , targutusi pole vaja, ise hakkama ka ei saa ja muudkui huilgaks ja üürgaks seal võssi vahel.

ega siin midagi vist teha ei anna ka, tüüp pole oma 43 eluaastaks pubekaiga läbind ja vjoss. rohkem ei viitsi ka targutada eriti kui päris aus olla, niisama ajaviiteks rohkem.
 
yxikmees 08. oktoober 2011, kl 23.23
Iga kell nõus koerast naise pärast loobuma.Voodi on sama,madratsi vahetasin välja.Linade kohta ei oska öelda kuid tekikott on näiteks täpselt seesama,mis oli voodis kui (tulevaste)poiste emaga esmakohtingult minu juurde tulime,kuna tekikott on sinise õlivärviga koos.
Nimelt oli esimese ja teise eksi vahel üks ajutine sekssuhe endaealise naisega siit mingi 3km kaugusel.Aga ju tema vist sai asjast valesti aru.Igatahes samal ajal kui ma olin kohtingul,murdis ta majja sisse ja kallas kättemaksuks sinist õlivärvi linade vahele.Ja lisaks tegi ka muid lollusi,lõhkus autodelt küljepeegleid ja kojamehi,loopis telliseid aknasse(pea-aegu tabades voodis lebavat siis juba lapseootel elukaaslast) ja lõpuks varastas autost sinnaunustatud mobiili ja diplomaatkohvri dokumentidega.Mistõttu tegin avalduse politseisse,ta sai karistada ja siis jättis meid rahule.
Sellepärast eelistan ma ajutise seksuhte olemuse enne selgeks rääkida,kui suhtesse asun,et ei tekiks sarnaseid ektsesse,mis on põhjustatud asjatutest lootustest ja unistustest,ning neist põhjustatud südamevalust.Ja see on ka üheks põhjuseks,miks ei otsi ma aktiivselt ajutist suhet,vaid kulutan kogu oma allesjäänud energia minu jaoks juba lootusetuna tunduva elukaaslase otsimise peale.Ja ega ausana ajutise suhte otsimisel poleks nagunii edu,sest ma tean,et naistele tuleb rääkida seda,mida nad kuulda tahavad,mitte aga tõtt,mis ei toida nende unistusi.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati yxikmees 08.10.2011 23.58.
 
noormees 09. oktoober 2011, kl 00.00
Selline mõttesähvatus veel et isegi kaks korda ei mõtleks kui viskaks välja looma kes ise hakkama ei saa inimese asemel kes saab? tundub suht empaatiline kui IGA KELL seda teeksid ju.
Naiste unistusi toita ei tasu muidugi, aga eks igaüks loob oma reaalsuse ka või nii. Sellejaoks näiteks äkki tuleb mõistus koju et naisi on ka igasuguseid ju, sa ei vaata ju muu kui vanuse ja kanni järgi, seda on ka sulle vihjatud küll.

muidu täitsa põnev elu sul seal olnud siis.
 
yxikmees 09. oktoober 2011, kl 00.20
Viiksin koerte varjupaika või annaksin kellegile ära,mitte ei viskaks välja.
 
- 09. oktoober 2011, kl 10.17
Ma olen keeletu!!! Visata IGA KELL oma truu sõber minema miski järjekordse hilpharaka pärast ?? Loom, kellele sa söödad sisse puljongikuubikuid ja grillrasva, kuid kes ometi peab seda kahejalgset lontrust oma jumalaks, saaks nii näotult majast välja pekstud, sest egomaniakist peremees talitab nii nagu TEMAL vaja on ??? Vat niisuguse alatu suhtumise eest tõesti soovin, et sa üksikuks ka jäädki. Pole seda kunagi kirjutanud, sest mul on ikka väga ükskõik sinust Yxik, aga lisaks feminismile olen väga suur loomaarmastaja ja vat selle nässu pärast, mis teda ootaks, kui miski allergik ta käseks varjupaika viia, tahaksin, et oleksid elulõpuni üksik ja õnnetu.
Normaalne inimene isegi ei mõtleks niisugusele variandile loobuda oma truust seltsilisest iseenda lõbude pärast, aga sina südametu koll oled plaksust nõus seda tegema? Uskumatult halb inimene oled.
Kui pidasin veel võimatuks, et kunagi oma vana haige ja jõuetu naise minema saadad, sest ta ei soovi näiteks 24/7 su seksori olla, siis nüüd usun seda küll ja seega pean oma pühaks kohustuseks noori neide sellise maniaki eest hoiatada. Südametu empaatiavõimetu hädaldav manipulaator oled. Inetult ma ütlen, aga mitte midagi ilusat sinus ei näe ka enam.

Ja oma unistused sinu pärast kaklevatest naistest võid kuskile autobiograafilisse raamatusse trükkida, mitte siia, sest lolliks oled juba ennast piisavalt teinud. Tahaks kohe soovitada, et võta om DIPLOMAATKOHVER (irw...kas sihukese kastiga tänapäeval veel keegi käib?) ja lase ennast pärivett, aga no siis on (olen) kommenteerijad jälle süüdi, et Yxikut laimatakse ja alandatakse... (Nagu seda saaks enam keegi teha, kui mees ise on omale ämbritäie vett kaela kallanud oma suuvärgiga).

Jube elukas oled, ausõna.
Koerast on siiralt kahju. Juba paregu.
 
zeus 09. oktoober 2011, kl 10.46
Kle Jobu,

Sihukest sitaratas ei taha keegi, reaalsustajuga probleeme jne.
Ühes kohas väidad üht ja järgmise juba teist. Näib , et oled oma aega üsna tulusalt kasutanud, vorpides mitmesuguseid kasutajanimesid erinevatest portaalides näitab , et köik pole omal kohal. Ega Sa oma VEMBOT iha.ee-sse unustanud panna.
 
yxikmees 09. oktoober 2011, kl 12.36
Minu reaalsustajuga pole probleeme ja sellepärast leiangi,et väga suure tõenäosusega ma omale selles elus naist ei leia.Ja koeralgi tuleb varsti uue peremehega kohaneda,sest elab peremehest kauem.
Kasutajanimedena kasutan tehnikafoorumeis üldjuhul ardi,kui see on hõivatud siis ards või ardis,siin ja perekoolis yxikmees.Seega pole neid niiväga palju.
 
Päike 09. oktoober 2011, kl 12.42
olen jälginud su kirjutisi, ja kurb on..sinu probleemiks oled sina ise.
 
yxikmees 09. oktoober 2011, kl 12.50
Just,kui mind pole,siis pole ka enam probleemi.
 
? 09. oktoober 2011, kl 13.38
Mis sa kurvastad, Päike. Inimene EI TAHA ABI, keeldub ennast parandamast, mida sa suíhukesega ikka teed? Yxikmees arvab, et kui leiab naise, siis SEE NAINE muudab teda. Aga paraku täiskasvanud inimest ei saa ümber kasvatada, seega eeldus, et naise tulekul lill õide ja taevas särama lööb, on enesepett. See võib tekitada rõõmsa tuju, hea meele, aga see ei muuda inimese loomust.
Miks see õnn ei oleks võinud siis edasi kesta, eelmiste naistega? Sest inimene ei viitsi endaga tööd teha ja selline vigin hakkab varem või hiljem närvidele ja minnaksegi lahku.
Kujutan ette, et algul oli trillallaa-trallalllaa, aga kui esimene eufooria lahtus, siis tuli sealt alt see hädaldav nais-mees välja ja no tõesõna naised ei jaksa kannatada niisuguseid.
Muud seletust ma ei oska anda, sest nii superpluss omadustega mees nagu Yxikmees ise ennast kirjeldab, ei lähe ju ometi lambist lahku?
Naistel oli igav ja tüütu seda jura taluda, pealegi pole Yxikmees suhtleja, tõenäoliselt oli kodus vaikuse vallamaja, keegi külas ei käinud, kuskil koos ei käidud, aastast aastasse sama tuba, no kaua sa jaksad?
Aga mees EI TAHAGI ennast muuta. Muutumine ei tähenda kellegiks teiseks hakkamist, vaid oma eluviiside, põhimõtete korrigeerimist ja ümberõpet. Aga EI! Oma "aususega" hauda minna on lihtsalt... halenaljakas.
 
talent 09. oktoober 2011, kl 14.04
"" Linade kohta ei oska öelda kuid tekikott on näiteks täpselt seesama,mis oli voodis kui (tulevaste)poiste emaga esmakohtingult minu juurde tulime,kuna tekikott on sinise õlivärviga koos.""



Oota, kas siiamaani on sama tekikott voodis? Herra jumala, ma ei tahaks nüüd õli tulle valada, aga... päris tervislik oleks aegajalt voodipesu vahetada.


"" Igatahes samal ajal kui ma olin kohtingul,murdis ta majja sisse ja kallas kättemaksuks sinist õlivärvi linade vahele.Ja lisaks tegi ka muid lollusi,lõhkus autodelt küljepeegleid ja kojamehi,loopis telliseid aknasse(pea-aegu tabades voodis lebavat siis juba lapseootel elukaaslast) ja lõpuks varastas autost sinnaunustatud mobiili ja diplomaatkohvri dokumentidega.""


Ja selelst asjast ei saanud üldse aru, et kui sina olid kohtamas, oli su lapseootel maadam voodis, kui teine mutt tuli telliskiva loopima? Uhh, nigut meerikamaa äksön juba!
 
yxikmees 09. oktoober 2011, kl 16.56
Ma vahetan voodipesu regulaarselt,kuid välja vahetan alles siis kui hakkab räbalduma.
Ei,õlivärvi valas ikka üle poole aasta varem,aga see vimm kestis pikalt.Eksiga tutvusin mingi märtsis,aga diplomaadi ja mobiilivärk oli jõulukuuse müügi ajal.Olin pikast tööpäevast väsinud ja asjad jäid autosse,sealt ta need pihta panigi.
?-le.
Kui mul naine oli olemas,siis ma ei hädaldanud millegi üle,olin õnnelik.
 
? 09. oktoober 2011, kl 19.53
Kui sa Yxikmees oled juba nii "aus", äkki siis kirjutad MIKS kõik seitsmelapsega naised on su juurest pagenud? Ei usu, et selgitusi ei antud. Jaga meiega ka!
 
talent 09. oktoober 2011, kl 19.56
"" Ma vahetan voodipesu regulaarselt,kuid välja vahetan alles siis kui hakkab räbalduma.""

Pole sõnu. Isegi minul!

""Ei,õlivärvi valas ikka üle poole aasta varem,aga see vimm kestis pikalt.Eksiga tutvusin mingi märtsis,aga diplomaadi ja mobiilivärk oli jõulukuuse müügi ajal.""

Siiski loen välja, et pool aastat oli sama must tekikott käigus.
Öelgu teised, kes muudmoodi mõistavad, oma arvamus.
 
yxikmees 09. oktoober 2011, kl 20.03
Ega siis voodipesu must pole,valge ikka.Ja ega tekikotte ja linu ka pole üks komplekt,rohkem ju,sest ega ma ju linadeta maga kui üks komplekt pesus on.
?-le
Üks armus külajoodikusse,teine armus vangi kirja teel.
Kolmandaga olid teised lood.
 
- 09. oktoober 2011, kl 21.39
Pole vaja neid uusi mehi halvustada, mida sa kibestunult teed (a la KÜLAJOODIK ja VANG). Ilmselgelt olid need sinust siis etemad.
Tahaks seda kolmandat lugu ka kuulda. Pidid ju ii AUS olema. Mis "teised lood" selle kolmandaga olid?
Ja sinu enda arvamus - kuidas nii kompu kõrvalt joodikuid ja vange tahetakse? Sinu arvamustp paluks, Yxik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!