Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
aaargh 27. oktoober 2011, kl 19.16
Jube lihtsalt!!!
 
kaja 27. oktoober 2011, kl 19.30
Kuidas selline inimene julgeb üldse veel panna sellise kuulutuse,et otsin elukaaslast,kuidas....
 
naera puruks 27. oktoober 2011, kl 20.24
Tõepoolest ideaalne kaaslane pereloomiseks, kes pakub turvalist pereelu:D Naised kõik rabama irrw.Oleks vaid naisi, kes kätte annaks, siis yxik trukiks mööda ilma nagu nugis.Ja siis see inimene veel imestab, miks keegi teda ei taha!Vaata peeglisse,"mees"!Kõik yxiku poolt kedratud plussid on ju puhas vale ja ümber lükatud.Ise arvab aga ikka, et on kullatükk ja kõigil naistel on midagi viga, et teda ei taha.
 
kati 27. oktoober 2011, kl 20.39
Mul on tõsiselt kahju LASTEST, aga mitte naistest. Need olid ju siiski täisealised ja (välja arvatud üks "ajutine suhe") ka täie mõistuse juures.
Aga eks me armumishetkel ole kõik pisut "eetrit nuusutada saanud" ehk siis kuskil ringi hõljumas.
MIS neid küll ykxikmehe puhul köitis, jääb arusaamatuks.
 
- 27. oktoober 2011, kl 21.30
Novott - nii, kui asi konkreetseks läheb, on Yxikul suu vett täis ja vastama ei ilmu.
Pole vajagi.
Oma margi oled maha teinud juba ja "parandada" seda ilmselgelt enam ei anna.
Mina kah endas süüd ei näe, et selle Pereka teksti siia koppisin. Avalin foorum avaliku infoga.
Lootsid muidugi varjata oma kolmanda lahkumineku põhjuseid, sellest ka see "ah, ma ei ole pikajutumees ja ei viitsi rääkida" sarkasm, aga.. nonäed. Välja tuli.

Tegelikult mõtlesin täna seda jama lugedes, et kas mõni Yxiku ex ka siin võiks sõna võtta. Anonüü¨mselt muidugi. Mulle isiklikult tundub, et Perekasse ülespandud info OLI ühe sellise "sulest", sest ametnikel on siski teatav moraalinõue ja seda uurides peaks välja tulema ka isik, kes isiklike dokumente paljastab/ avalikustab. Vähemalt nendes leiduvat teavet.
Seega arvasin, et see võiks olla üks Yxiku eksidest. Ei tea. Aga...
Mis siin öeldagi. Turvalisust pakkuv ausmees Ardi on tegelikult täiesti tavaline ringitõmbaja, ainult nüüd kuivale jäänud, hädas ja probleemiks kaelas ka väljalekkiv informatsioon tema enda kohta. Ausus ja naiseaustamine on...
Vat endised paksukesd, kes ennast saledaks ajanud, pidid paksude vastu sama õelad olema nagu nad süüdistaks neis võõrastes enda endist mina.
Yxik ähvardab siin, et kui te minuga koos elama ei hakka, saate ringitõmbajad omale kaela.
Ise ju samasugune!
Millest me räägime???
RINGITÕMBAJA on veel siidiselt öeldud, kusjuures! Süåudimatu trukkija ja ükskõikne olend, kes tegeleb beebidega vaid siis, kui naine nõrkusest kokku kukkunud (seegi tuli kuskilt välja, aga ei mitte siit ega Perekast.. mingi muu koht oli, kuid ma pean mälu pingutama... koht, kus Yxik väidab, et väikelapse ehk beebidega tegelemine on AINULT ema asi, tema võib vahel unelaulu laulda).

Rrrr...
 
yxikmees 27. oktoober 2011, kl 23.41
Ma panin perekooli postituse kus siis kirjutsin eks2 ja eks 3 asja.
Varem ei saanud vastata kuna mu poisid on kolmekesi minu juures,söögitegu ja saunatamine ning öömajale sättimne võttis oma aja.Homme tulevad võib-olla ka vanemad tütred ka siia.
 
- 28. oktoober 2011, kl 14.54
Ohõudust. Tutvusin selle looga ja no.... ausalt, MITTE MIDAGI ei oska öelda.
Ja sa väidad, et lugu POLE jälk?
 
? 28. oktoober 2011, kl 15.27
Äki keegi paneks Perekooli jutu lingi või copyks siia. Ma tahaks ka lugeda, aga ei leia millegipärast...
 
- 28. oktoober 2011, kl 17.15
lasi kustutada ilmselt.
 
kaja 28. oktoober 2011, kl 19.42
Kustutati ära selepärast,et nad vedasid teise mehega kihla 100 000 peale poob enda üles siis teine maksab tema lastele sada tonni.Täna pidivad minema notari juurde lepingut tegema ja kui üxsik naise leiab siis saab ise sada tonni.vat selline diil siis käsil praegu.Kui ei poo ja naist ei leia noort siis maksab üxik mees.
 
yxikmees 28. oktoober 2011, kl 19.49
Ma vaatain ka,et perekooli teema on täna kustutatud.Hommikul veel kirjutasin sinna,praegu enam pole.
 
@@@ 28. oktoober 2011, kl 20.53
Aina paremaks läheb nomaivõi
 
- 28. oktoober 2011, kl 21.42
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma vaatain ka,et perekooli teema on täna kustutatu
> d.Hommikul veel kirjutasin sinna,praegu enam pole.


Sinust teema, saaksid paluda taastada.
 
asjatu käik 28. oktoober 2011, kl 22.12
notarid ei kinnita selliseid kokkuleppeid.
 
- 28. oktoober 2011, kl 23.28
Oo, seal on suht kuumaks läinud!

Yxik, sa ikka tead,et oled ise oma õnnele jämeda vildikaga kriipsu peale tõmmanud?
 
yxikmees 28. oktoober 2011, kl 23.34
Ma olen nagu öelnud,et ma ei usu enam õnnelikku lõppu.
 
õilme 29. oktoober 2011, kl 02.41
jätke juba see värd siin rahule;(((

tean mida räägin ja mis õnnetusi kaela toob!!!
 
- 30. oktoober 2011, kl 20.43
Tere pühapäevaõhtust!

Nädalavahetus oli tormine ja mõni proua siin samuti.
Aga Yxikut ei aita enam miski, see on omale juti peale vedanud ehk end ise maha kriipsutanud.
Kahju ka pole, täismees täie aruga, lootus lollidele oli liiga kindel. Isegi nii kindel, et endast kõik netti paiskas, aga unustas, et seal on ka targemaid.
Perekooli teemad muudkui kustutatakse, ajame jah tundmatute kägude kaela... Pole midagi. Perekast lugesin ja olen ka selle poolt - hea, et see saaga sai avalikustatud, jää~vad mõned naised-lapsed veel tegemata/ olemata.

Koletis-inimene.
 
yxikmees 30. oktoober 2011, kl 21.30
Eks kindlasti jäi leidmata just see naine,kes mõne vägivaldse joodikuga pere loob ja lapsed saab.Vastupidavust,kannatlikkust ja pikka iga talle
Minu lootus õnnele on kustunud juba jupp aega tagasi.
Seega minu mineviku,minevikus tehtud vigade(millest ma praeguseks olen õppinud ja need ei korduks) ilmsikstulek ei muuda enam midagi.
Minu otsus on sirge seljaga minna valitud teed lõpuni,reetmata oma sihti ja põhimõtteid.Kui saatus tahab,et seda teed tuleb käia üksi,siis saab see tee olema lühike.
 
- 31. oktoober 2011, kl 11.06
Oot, sa räägid ikka veel endast, kui pereeluks sobivast inimesest? Sinu "püsisuhted" on 2-5a. kestnud - on see nagu normaalne?
Sa olid abielus ja panid lehte teate, et abielumees otsib armukest. Leidus loll, kes vastaski. Sa tegid lapsega abikaas kõrvalt armukesele tite ja siis jälle abikaasale ja...
Sul on ainus arusaamine, et on olemas Ardi ja ülejäänud on kõik vägivaldsed joodikud? Ma ei tea, kus seltskonnas sa liigud (aga sa ju ei julge kuskil liikuda, siis piirdubki maailmapilt külapoetaguse "vaatamisväärsusega"), aga nii rumalat juttu on ka paha ajada. Sa soovid õelalt naistele seda, mida ise kõige rohkem pelgad ja kes sa ise oled - ringitõmbaja. Aga kujuta ette, et maailmas on hoopis palju rohkem värve ja õnneks iga lõbus, huvitav, aktiivne, hingeline ja TURVALINE mees ei ole ringilaskja ja külajoodik. Sona TURVALISUS tee omale õigesti selgeks, praegusel juhul oled sõna kuulnud, aga mitte midagi aru saanud. Litutaja ei ole turvaline, tegelt ka ei ole.
 
yxikmees 31. oktoober 2011, kl 18.22
Sulle ikka ei jõua kohale.Ma ei räägi ju,et kõik teised mehed on joodikud.Vähesed mehed on joodikud,samas miskipärast võtavad naised omale vägivaldse joodiku ja siis pärast hädaldavad.Võtnuks parem mind.
Jah,ma olen teinud vigu,kuid olen neist õppinud ja sestap ma julgengi kinnitada,et pakuksin turvalist suhet,ei mingit armukest enam.
 
ah? 31. oktoober 2011, kl 19.12
Need on ainult sinu sõnad, et sa oled õppinud oma vigadest ja ei petaks. Uskuda saab ainult usaldusväärse inimese sõnu. Sina seda paraku ei ole. Esiteks oma mineviku pattude tõttu ja teiseks sinu praeguste seisukohtade tõttu. No kuidas usaldada meest, kes räägib pidevalt enesetapust, seejuures mõtlemata oma laste tunnetele? Meest, kelle jaoks ei oma mitte miski naise juures olulisemad kui 4 faktorit?
 
yxikmees 31. oktoober 2011, kl 19.22
Uskuda ja usaldada võid selle inimese sõnu,kes oma sõnu peab.
Mina pean oma lubadusi,olgu need missugused tahes.
Kaasa-arvatud lubadus suitsiidist.
 
tudeng 31. oktoober 2011, kl 20.46
Raske elu!!! Yximees ei leia õiges kaliibris naist ja mina ei tea kuidas kolme päeva pärast õppelaenu intressi saaksin ära maksta. Kusjuures mõlemad probleemid on väga tõsised, ma saan täitsa Yxikmehest aru. Yxikmees, kas oskad mulle nõu anda, kuidas maksta ära intress kui mingit reaalset raha kolme päeva jooksul laekumas ei ole. Ja laenu raudselt ma ka võtma ei hakka, polegi laenata kellegilt, sõbrad samas seisus mis mina.
 
yxikmees 31. oktoober 2011, kl 21.20
1.Laenad
2.Jääd võlgu
3.Teenid kusagilt millegiga.
 
- 31. oktoober 2011, kl 21.35
Kallis tudeng - see on nipiga küsimus. Ära seda Yxikult küsi. Ta lajatab sulle kohe - kui sa oled kuni 32, lastetu, suitsutu, ülkaalutu, siis vali mind ja sul enam probleeme pole.
Arvesta, et esimesel ööl tuleb kohe voodisse hüpata, aga enne seda peate olema lepingu koostanud.
Läheb kiireks.
Miskipärast arvan, et oled meesinimene? Vat siis nõu ei oska anda. Yxik pidas küll oma 14-aastase esimeste laste ema poolvenda enda juures (tänu millele tuli tal kolmanda elukaaslasega riid, sest see ei soostunud selle võõra noormehega sama katuse all elama - noormees 16, Yxiku ex3 19 - khmm...khmm... arusaadav ju!), aga Yxik leidis, et noormees vajab igatepidi eeskuju ja mehelikku mudelit tema näol. Palus ex3-lt aega ehitada kolikambrisse poisile pesa, aga see ei sobinud neiule jälle.

Siinkohal mu ainukesed kiidusõnad Yxikule - ilus, et võtsid hädas noormehe enda juurde, kuna nende ema oli joodik ja muidu ka assotsiaalne pere.

Imelikuks teeb asjaol, et peretütre, 14-aastase lapse võtsid omale sängu ja kasutasid sellega niigi muserdatud last veelkord ära.
mis põhjusel sa nii kindlameelselt selle noormehe väljaviskamise vastu olid, ei saagi aru. Ma ei tahaks siinkohal perversseid mõtteid mõelda. Seda enam, et olid nõus loobuma OMA LAPSEST võõra noormehe kasuks.
Kas pole imelik natuke?

Yxik jätab vastamata, kaua see poiske seal elas, kui on teada, et see on tänaseks juba 26 ja Yxiku etteheited ei jõua ikka kohale - kutt elab - tähelepanu! nõrganärvilistel mitte lugeda!! - ENDAVANUSE NAISEGA KOOS!!!!
Kaua see õnnetu noormees oma poolõe lastetegija juures olla sai, ei tea. See jääb vist jälle "minu tulevasele elukaaslasele rääkida", sest Yxik pole ju teatavasti pikajutumees.

Kõige selle kompoti vahele peab mahtuma veel ex2, kes tootis ka paar last Yxikule, kui kehvad ajad käes, kirjutas Yxikule armastuskirju vanal heal paber-pliiatsi-moel otse postkasti (tänu sellisele lohakusele avastas ex3 saabunud armastuskirja, rebis lahti, luges läbi ja - esitas Yxikule ultimaatumi), teatades, et armastus Yxiku vastu tuli tagasi. Ära oli kolinud seoses tutvumisega vangi vastu, aga see polnud ka ikka see.
No ja siis see ex2 jooksutas Yxikut paar korda eddasi-tagasi, kuniks kõik mängust väsisid ja loobusid.

Selle jama sain Perekast lugedes selgeks ja oleks fakte ka täpsustanud, aga enne kustutati teema.
Ma tahaks teada -
* kuna see ex1 poolvend ära kolis ja mis põhjustel
* kaua sa head "kasuisa" või... suurt sõpra mängisid
* miks ex3-e häiris see noormees, aga mitte ex2-te?

Tänan tähelepanu eest ja vabandan kirjavigade pärast. tükk trenni ja ppar õlut teevad mu "vedelaks" ning oma tekste ma ei loe kunagi läbi.
 
tudeng -le 31. oktoober 2011, kl 23.02
Olen siiski naissoost. Ahastus oli enne lihtsalt nii suur, et hetkeks kõrvutasin enda ja Yxikmehe probleemi, postitus oli täiesti spontaanne. Yxikmehele muidugi tänud, et viitsis vastata. Tänu tugevale perevõrgustikule sai ka minu probleem hetk tagasi lahenduse.
 
tvaju 03. november 2011, kl 06.50
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sulle ikka ei jõua kohale.Ma ei räägi ju,et kõik t
> eised mehed on joodikud.Vähesed mehed on joodikud,
> samas miskipärast võtavad naised omale vägivaldse
> joodiku ja siis pärast hädaldavad.Võtnuks parem mi
> nd.
> Jah,ma olen teinud vigu,kuid olen neist õpp
> inud ja sestap ma julgengi kinnitada,et pakuksin t
> urvalist suhet,ei mingit armukest enam.


Yxik, see, keda sina otsid, internetis ei käi. Aga kuna sa IRL suhelda samuti ei suuda naisega, siis ma ei tea, mis teha...Hakkad tulevase naisega läbi messengeri rääkima või? Naine, keda sina otsid, kes on potentsiaalne joodikule mineja, sellised on mingid maakad. Ja sellised maakad internetis ei istu, vaid panevad kuskil pidu. Mine kõige lähemasse kõrtsu ja sa leiad sellise.
Linnatüdrukut sul ei maksa vaadata.
 
- 03. november 2011, kl 11.23
Jajaaa, räägi talle...
 
kaxikmees 04. november 2011, kl 22.37
Nagu ma eile aru sain siis yxikul on siin tuttav mode kes kõike seda teksti edasi viib jne.Nb! pange tähele, kohe tuleb vastupidist väitma ja kriips on platsis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!