Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Saadaval mees,kes sobib ideaalselt pereloomiseks,kuid ei sobi absoluutselt pidutsemiseks.
 
Naine 03. aprill 2011, kl 21.08
Proovi kas Astangult keegi tahab sind ,sest tundub et oled puudega ja seal sobivad pruudid olemas.Iseasi kas neil lubatakse lapsi saada.No aga sinu jaoks ju tähtis et sale ja noor.Mõtle ise mida hakkab 30 naine sinuga peale,metsas kasvand ja nagu näha haritud pole,egas siis muidu need naised jooksu pannud.Oleks huvitav kuulda ka sinu ekside arvamust siin portaalides.:P
 
yxikmees 03. aprill 2011, kl 23.43
mode Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> võin sulle pakkuda 30 aastast naist kes kunagi su
> juurest jalga ei lase, nimelt ta ise saa, ta on pu
> udega invaliid. muidu vastab sinu parameetritele:
> 165cm pikk, 45kg, ei joo ega suitseta.. kahtlustan
> et süütu ag ei ole küsinud, hakkas delfi dates mi
> nuga ise suhtlema
Aga anna siis tema kontaktid.Ma prooviks temaga tutvust sobitada.Äkki peitub seal minu õnn.
 
matemaatik 03. aprill 2011, kl 23.55
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Sobib ka viimasel
> nädalal 33 saanud naine,ehk naine kes on sündinud
> peale 23.03.1978.


aga kas 22.03.1978 kell 23.55 sündinud naine on sinu arvates juba vana ja menopausis?
Või arvad sa tõesti, et sellel naisel, kes on sündinud alates 23.03.1978 ei tulegi menopausi?
 
yxikmees 04. aprill 2011, kl 00.18
Ei ole menopausis,aga kusagilt peab ju see piir jooksma.
 
- 04. aprill 2011, kl 12.24
to :) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas sa kavatsed oma kommentaaridega hullu ümber ka
> svatada? usun et tema puhul on isegi meditsiin või
> metu


mulle pakkus just Tea kirjastus suurt hiina meditsiiniraamatut soodushinnaga. äkki sealt saaks abi?
 
naine 04. aprill 2011, kl 18.14
Kuule yksikmees jobu saa aru et 30 naine ei tahagi sind .Mis sa seal metsas peale hakkad.Ja sul on juba 7 last ,palju sul neid veel vaja on?
 
yxikmees 04. aprill 2011, kl 18.56
Ma otsin kuni 32a naist,kellele meeldiks elu maal.
Leian,et kellele meeldib maaelu sellele see meeldib elu lõpuni ja kellele meeldib linnaelu sellele meeldib see ka elu lõpuni.Mitte nii,et kuni 40 naistele meeldib linnaelu ja peale seda maaelu.
Ma elan üksi,ma tahaks elada koos perega kus on 2-3 ühist last.
 
gina26 04. aprill 2011, kl 19.16
peaks ikka loll naine olema, kes tormab metsa kinnisideedes vaevleva 7 lapsega nässi juurde, et talle veel mõned juurde sünnitada. kes tahaks oma noorust niimoodi matta?
iga kell paneksin parem üksi näppu kui läheks sellise luuseri juurde. kohe mitte ei erutaks elu nagu vanglas oma isavanuse mehega.
 
yxikmees 04. aprill 2011, kl 19.24
Naine kellele meeldib rahulik elu maapiirkonna metsavaikuses ja kel soov turvalise pere-elu järele,temale peaks see ju väga hästi sobima.
 
gina26 04. aprill 2011, kl 19.42
mida turvalist on mehes, kes suitsiidsete kalduvustega, maksab aastate viisi võlgu ja alimente, peab normaalseks lastega keppimist ja endavanuse naisega pole võimeline suhet looma?
 
yxikmees 04. aprill 2011, kl 20.09
Suitsiidne meeleolu kaob kohe,kui olen leidnud omale naise.Võlgu ja alimente aksan,kuid mitte 30a nagu mõned eluasemelaenu võtjad.Laenud on tasutud vähem kui 4a pärast,ka hakkavad elatised lõppema 4a pärast.
Endavanuse naisega olen võimeline küll suhet looma,ajutist suhet.Oli ju mul ka ühe endavanuse perekoolikaga pea aastapikkune seks-suhe.
 
gina26 04. aprill 2011, kl 20.21
ja millega see aastane seks-suhe siis lõppes? menopausiga?
 
yxikmees 04. aprill 2011, kl 20.37
Ei lõppenud menopausiga.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 04.04.2011 20.38.
 
- 04. aprill 2011, kl 21.03
Alusta siis selle nipiga, millega sa need seitsme lapse emad "võrku võtsid". Ikka vaid internetist? Ougaad...
 
yxikmees 04. aprill 2011, kl 21.11
Ei,esimese sebis mulle sõber,teised 2 võtsid ühendust minu ajalehekuulutuse peale.
 
mode 04. aprill 2011, kl 21.57
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mode Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > võin sulle pakkuda 30
> aastast naist kes kunagi su
> > juurest jalga e
> i lase, nimelt ta ise saa, ta on pu
> > udega inv
> aliid. muidu vastab sinu parameetritele:

> Aga anna siis tema k
> ontaktid.Ma prooviks temaga tutvust sobitada.Äkki
> peitub seal minu õnn.

Andsin talle sinu meiliaadressi, eks hoia siis meid siin kursis, kuidas läks
 
yxikmees 04. aprill 2011, kl 22.11
Suured tänud.Annan teada,kui on positiivne tulem.
 
loe ja imesta! 05. aprill 2011, kl 00.17
loe ja imesta! Vahet pole, kas naine on aju- või füüsiline invaliid, peaasi, et kuni 31, lastetu, ülekaalutu ja suitsuprii. Kohe kõlbab, peaasi, et kriteeriumid paigas. Appike, kas sa tõesti tahad oma lastele emaks (aju??) puudega inimest. Sul ei ole ikka seal ülevalkorrusel kõik korras.
 
,,, 05. aprill 2011, kl 01.09
Sinu lapsi narritakse sinu esinemise pärast siin, saa aru, nad kannatavad väga
 
yxikmees 05. aprill 2011, kl 07.24
Midagi pole teha,mina ka kannatan väga.Sestap tegelengi naiseotsinguga,mis on kujunenud minujaoks elu ja surma küsimuseks.
 
meri 05. aprill 2011, kl 11.09
Hoolimatus ja egoism on ikka üüratud. Praegustest lastest ja nende tunnetest ei hooli, ilmselt ei hooli ka veel juurde tulevatest lastest. Peale ajuinvaliidi ei teeks tõesti keegi sellise mehega lapsi. Lihtsalt kurb. Aga üksiolemine ongi ilmselt palk ülbuse ja teiste halvustamise eest. Mitte et ma yxikmehele halba sooviks aga- rohkem lapsi pole ta küll ära teeninud. Laste kasvatamine tähendab nende soovide esiplaanile seadmist, mitte oma ego ükskõik mil moel upitamist. Suhtumisest naistesse ei maksa yxiku puhul rääkidagi aga naised on täiskasvanud ja suudavad end kaitsta, lapsed mitte.
 
linnu 05. aprill 2011, kl 11.38
Appi,kas selline inimene on t6esti reaalselt ka olemas:P
 
- 05. aprill 2011, kl 12.18
vist on ja muudkui tutvub ka!

naise leidmine on elu ja surma küsimus??? saate te aru??? mina mitte.
 
- 05. aprill 2011, kl 12.21
paar küsimus ainult - millega sa need eelmised naised ära "võlusid"? samasuguse jutuga?
vabatahtlikult tulid nad?
 
Fossiil 05. aprill 2011, kl 22.31
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>Kas pean hakkama eksidele helistama ja õpetama mismoodi peaks igas situtatsioonis käituma,või hoopis helistama lastele ja jagama korraldusi,mis võivad olla risti vastupidi eksi ja tema praeguse mehe korraldustega?

Kas see on Sinu arusaam kasvatusest? Sellisel juhul ongi hea, et lapsed nii vähe Sinu korraldustele alluma peavad.
 
randy28 05. aprill 2011, kl 22.52
gina26 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> peaks ikka loll naine olema, kes tormab metsa kinn
> isideedes vaevleva 7 lapsega nässi juurde, et tall
> e veel mõned juurde sünnitada. kes tahaks oma noor
> ust niimoodi matta?
> iga kell paneksin parem ük
> si näppu kui läheks sellise luuseri juurde. kohe m
> itte ei erutaks elu nagu vanglas oma isavanuse meh
> ega.


Hahahaa....väga hea, gina26! :)
Aga sulle yxikmees - võta nüüd elu ikka vähe vabamalt eks ole...ära üle pinguta, saad maohaavad.
 
yxikmees 06. aprill 2011, kl 09.02
mode Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> yxikmees Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > mode Kirjutas:
>
> > --------------------------------
> > ---------
> --------------
> > > võin sulle pakkuda 30
> >
> aastast naist kes kunagi su
> > > juurest jalga
> e
> > i lase, nimelt ta ise saa, ta on pu
> > >
> udega inv
> > aliid. muidu vastab sinu parameetri
> tele:
>
> > Aga anna siis tema k
> > ontaktid
> .Ma prooviks temaga tutvust sobitada.Äkki
> > pe
> itub seal minu õnn.
>
> Andsin talle sinu meili
> aadressi, eks hoia siis meid siin kursis, kuidas l
> äks
Njah,saatis pildi.Pildil paistab ta 60-ne.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 06.04.2011 09.05.
 
irw 06. aprill 2011, kl 09.25
IRWADI IRW :DDDD
 
Purjekas 06. aprill 2011, kl 09.57
Yxikmees, võta seegi. Auk on auk ja pauk on pauk, nagu vanad hiidlased ütlevad.
 
gina26 06. aprill 2011, kl 10.01
yxikmees, sul pidi ju välimus ükskõik olemas. VANUS on oluline;) lausa kuupäevalise täpsusega nagu aru sain.
mõned 30-sed näevadki välja nagu 6kümbised. kas on viletsad geenid, ei hoolitse oma välimuse eest ja mõned on lisaks puudega ka veel. mis tähtsust sellel, peaasi et vanus sobiks ja kukuks kohe lapsi sünnitama, et koledate inimeste protsenti maa peal suurendada.
selline oli ju sinu kontseptsioon? milles probleem siis? või lootsid, et puudega ratastooliinvaliid näeb välja nagu miss universum?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!